KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Hulín – Dol. Němčí 4:1 Navrátil, Vojtko, Karamon M., Šustal – Ježek, Návojná – Vlachovice 1:1 Šimšálek – Hovězák, Rožnov p. R. – Baťov 4:0 Dvořák 2, Bolcek, Fiurášek, Malenovice – Brumov 3:0 Švub, Bartek, Torma, Slušovice – Bystřice p. H. 4:4 Dlabaja 2, Žaludek, Bořuta – Zemánek 3, Trnčík, Kunovice – Luhačovice 2:0 Semela, Raichel, Holešov – Uh. Brod 3:1 Vedra, Doležel 2 – Zámečník.

1. Kunovice 25 20 2 3 98:26 62
2. Holešov 25 19 2 4 85:31 59
3. Luhačovice 25 18 3 4 78:28 57
4. Rožnov p. R. 25 14 5 6 81:34 47
5. Návojná 25 11 6 8 38:33 39
6. Malenovice 25 10 5 10 53:58 35
7. Uh. Brod 25 9 7 9 76:59 34
8. Brumov 25 9 5 11 43:61 32
9. SK Baťov 25 9 4 12 62:58 31
10. Slušovice 25 8 6 11 41:47 30
11. Dol. Němčí 25 9 2 14 51:57 29
12. Hulín 25 9 1 15 40:51 28
13. Vlachovice 25 3 3 19 31:126 12
14. Bystřice p. H. 25 1 1 23 31:139 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Napajedla 4:4 Mynarčík 3, Drozd – Leitner 2, Mráz, Šiller, Ratiboř – Hovězí 3:1 Galetka, Ostřanský, Mikula – Rýc, Lidečko – Juřinka 5:2 Sekula 2, Gargulák T. a M., Janáč – Kopřiva, Dobiáš, Slavičín – Provodov 5:1 Havlín 2, Hyžík 2, Čala – Švagera, Val. Klobouky – Mladcová 1:5 Čtvrtlík – Čík 2, Lebánek Vít 2, Jankovič, Louky – Fr. Lhota 3:0 Pavelka, Kadlík, Sedláček, Štítná n. Vl. – Val. Polanka 0:4 Daněk 2, Macek F., Macek D.

1. Val. Polanka 25 18 3 4 113:40 57
2. Louky 25 17 6 2 70:29 57
3. Juřinka 25 16 3 6 101:48 51
4. Mladcová 25 13 4 8 84:57 43
5. Slavičín 25 13 2 10 75:55 41
6. Vel. Karlovice 25 11 7 7 68:68 40
7. Štítná n. Vl. 24 10 3 11 51:49 33
8. Lidečko 24 10 2 12 57:54 32
9. Ratiboř 24 8 7 9 58:49 31
10. Provodov 24 9 2 13 51:68 29
11. Val. Klobouky 25 8 2 15 43:94 26
12. Napajedla 25 7 3 15 47:76 24
13. Hovězí 25 7 1 17 53:84 22
14. Franc. Lhota 25 2 3 20 28:128 9

SKUPINA B: Buchlovice – Zdounky 4:3 Krystýnek, Belant, Raštica, Kunc – Vaďura , Ngoc 2, Strání – Morkovice 3:0 Ševčík 2, Čaňo O., Nivnice – Boršice 2:1 Straňák, Borýsek – Andrýsek, Kvasice – Nedachlebice 3:5 Mouka 2, Pospíšil R. – Nožička 2, Kutra, Novák, Bližňák, Chropyně – Kněžpole 3:3 Zedníček 2, Konečný – Hančík 2, Večeřa, Bojkovice – Hluk 2:5 Lebánek, Lekeš – Martiš 2, Abrhám, Tabarka, Kryl, Koryčany – Uh. Ostroh 9:0 M. Hubr, Mostovský, Hanák 2, Boučník, Gejdoš 2, Trávníček, Matoušek. Dohrávka 22. kola: Buchlovice – Kvasice 1:2 nehl.

1. Nivnice 25 20 1 4 112:36 61
2. Kvasice 25 17 4 4 107:54 55
3. Hluk 25 16 2 7 81:40 50
4. Buchlovice 25 15 1 9 83:65 46
5. Koryčany 25 14 2 9 114:53 44
6. Bojkovice 25 14 2 9 106:51 44
7. Zdounky 25 13 4 8 88:66 43
8. Boršice 25 13 1 11 79:58 40
9. Kněžpole 25 9 3 13 65:85 30
10. Strání 25 8 1 16 44:62 25
11. Morkovice 25 7 3 15 61:106 24
12. Nedachlebice 25 7 1 17 61:109 22
13. Uh. Ostroh 25 5 0 20 23:124 15
14. Chropyně 25 4 1 20 36:151 13

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Kunovice 1:4 Šustek – Tomaštík 2, Jegla, Beneš, Luhačovice – Baťov 0:10 Šiška 4, Štefka 2, Rusek 2, Staněk, Rožnov – Slavičín 3:1 Zetek, Gomola, Kučera – Vincour, Brumov – Slušovice 2:1 Vlček, Filák – Vyoral, Louky – Ratiboř 6:1 Štípek 2, Laciga 2, Křek, Hercík – Černík, Vsetín – Uh. Brod 3:6 Najt 2, Hurta – Mlčuch 2, Šimoník 2, Šidlo, Valenta. Z minulého kola: Ratiboř – Vsetín 3:0.

1. Brumov 21 20 1 0 108:16 61
2. Kunovice 21 13 6 2 78:16 45
3. Rožnov p. R. 21 14 3 4 66:22 45
4. SK Baťov 21 12 2 7 56:28 38
5. Slavičín 21 9 6 6 40:20 33
6. V. Otrokovice 21 11 0 10 42:52 33
7. FK Vsetín 21 10 1 10 89:49 31
8. Slušovice 21 7 1 13 22:62 22
9. Louky 21 5 3 13 33:44 18
10. Ratiboř 21 5 0 16 32:82 15
11. Luhačovice 21 4 1 16 25:146 13
12. Uh. Brod 21 3 2 16 33:87 11

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Kunovice 1:4 Ševčík – Reňák, Bednařík, Prachman, Hábl, Luhačovice – Baťov 4:6 Hyžík 3, Zábojník – Štefka 2, Sovadina 2, Krčma, Klíma, Rožnov – Slavičín 3:0 Galus 2, Kapou, Brumov – Slušovice 6:2 Šenkeřík, Gabriš, Polický, Pešout D. a L., Fojtík J. – Valerián 2, Louky – Ratiboř 15:1 Kuna 5,Nezval 3,Dlouhý 3,Sadil 2, Štípek, Banát – Mika, Vsetín – Uh. Brod 4:3 nehl. Z minulého kola: Ratiboř – Vsetín 1:4.

1. Louky 21 19 0 2 152:27 57
2. FK Vsetín 21 16 2 3 131:42 50
3. Uh. Brod 21 16 1 4 121:34 49
4. Rožnov p. R. 21 15 1 5 109:38 46
5. Kunovice 21 11 1 9 84:63 34
6. Slavičín 21 11 0 10 94:61 33
7. Brumov 21 10 1 10 93:77 31
8. V. Otrokovice 21 9 2 10 73:59 29
9. SK Baťov 21 6 3 12 65:91 21
10. Ratiboř 21 3 1 17 32:135 10
11. Slušovice 21 2 0 19 30:176 6
12. Luhačovice 21 1 2 18 30:211 5

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Štítná n. Vl. 0:7 Kamenčák 4, Malaník, Maniš, Králík, Hulín – Juřinka 2:0 Lukeš, Pravda, Paseky Zlín – Bystřice p. H. 3:1 Hájek 2, Novotný – Franěk, Val. Klobouky – Nedašov 3:1 Mikulčík 2, Ruman – Surý, Vlachovice – Vel. Karlovice 2:1 Vizváry 2 – Bill. Z minulého kola: Bystřice p. H. – V.Karlovice 7:3.

1. Štítná n. Vl. 19 18 1 0 87:7 55
2. Holešov 19 15 3 1 73:15 48
3. Juřinka 18 10 3 5 45:18 33
4. Hulín 19 10 2 7 48:39 32
5. Vlachovice 19 9 3 7 22:39 30
6. Val. Klobouky 18 9 2 7 37:33 29
7. Hor. Bečva 19 8 2 9 31:32 26
8. Paseky Zlín 19 5 1 13 28:46 16
9. Bystřice p. H. 20 4 3 13 28:59 15
10. Nedašov 19 1 5 13 8:48 8
11. Vel. Karlovice 19 1 3 15 15:86 6

SKUPINA B: Napajedla – Bojkovice 1:2 Srnec – Martinec, Pešek, Hluk – Boršice 8:0 Kužela 3, Nguntual Van David, Penk F.,Velecký, Prudík, Blaha, Zlechov – Nedakonice 1:4 Hradil – Krpal 3, Dvouletý, Kvasice – St. Město 0:4 Šabata 2, Sonntag, Jelínek, Dol. Němčí – Strání 2:3 Hanák, Šimčík – nehl., Morkovice – Koryčany 3:4 Drábek 2, Štěpánek – Barták 2, Hubr, Babíček. Dohrávka 21. kola: Bojkovice – FA Zlechov 26:0 Pavlis 8, Polák 5, Krpálek 5, Pešek 4, Kolínek 2, Stružka, Martinec.

1. Bojkovice 21 17 3 1 179:12 54
2. Strání 21 15 3 3 87:21 48
3. St. Město 21 14 2 5 73:33 44
4. Koryčany 21 14 0 7 87:28 42
5. Hluk 21 13 2 6 59:34 41
6. Nedakonice 21 12 0 9 56:59 36
7. Napajedla 21 9 1 11 42:41 28
8. Kvasice 21 8 4 9 48:73 28
9. Morkovice 21 6 1 14 50:101 19
10. Dol. Němčí 21 4 2 15 18:85 14
11. Boršice 21 3 1 17 29:128 10
12. Zlechov 21 1 1 19 24:137 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Štítná n. Vl. 11:0 Jura 3, Jadrníček 2, Pospíšilík, Ševčík, Pospíšil, Sedláček, Janál, Kratochvíla, Hulík – Juřinka 4:4 Neradil, Zaoral 2, Pecha – Marek, Bílý, Němec, Paseky Zlín – Bystřice p. H. 20:1 Hájek 6, Šenkyřík 3, Novotný 3, Mňačko 3, Malota, Fikeis Kopal, Pospíšilík, Korvas – Dubčák, Val. Klobouky – Nedašov 17:0 Opravil 6, Poliak M. 4, Poliak D. 2, Procházka 2, Nedbálek 2, Samiec, Vlachovice – Vel. Karlovice 2:5 Kudela, Straka – Gajdoš 2, Kořenek, Jurajda, Juřica. Z minulého kola: Nedašov – Vlachovice 2:5, Bystřice p. H. – V.Karlovice 5:3.

1. Holešov 19 16 3 0 198:15 51
2. Paseky Zlín 19 15 1 3 127:47 46
3. Štítná n. Vl. 19 13 3 3 77:42 42
4. Juřinka 18 10 3 5 109:55 33
5. Val. Klobouky 18 10 1 7 74:45 31
6. Bystřice p. H. 20 9 1 10 91:88 28
7. Hulín 19 8 2 9 68:85 26
8. Hor. Bečva 19 7 2 10 51:82 23
9. Vel. Karlovice 19 3 3 13 31:122 12
10. Nedašov 19 2 1 16 32:144 7
11. Vlachovice 19 1 0 18 19:152 3

SKUPINA B: Napajedla – Bojkovice 2:12 nehl., Hluk – Boršice 7:8 Frühauf Zd. 3, Penk A. 2, Martiš 2 – Absolon 2, Řezník 2, Vičan, Měšťánek, Pummer, Hradil, Zlechov – Nedakonice 3:4 Martinák 2, Salinger – Andrýsek J. 2, Březina, Král Tomáš, Kvasice – St. Město 6:3 Samohýl, Novotná,Hora, Pecina, Skácel 2 – Zajíc 3, Dol. Němčí – Strání 0:1 Zajgla, Morkovice – Koryčany 1:4 Štelc – Najkr, Mikulášek, Bardon, Kaňa. Dohrávka 21. kola: Bojkovice – FA Zlechov 6:2 Buriánek 2, Králík, Stojka, Kundrata, Lukáš – Matejkovič P. a L.

1. Bojkovice 21 21 0 0 193:21 63
2. Napajedla 21 15 1 5 101:65 46
3. Boršice 21 14 0 7 166:85 42
4. Koryčany 21 13 2 6 152:91 41
5. Dol. Němčí 21 11 2 8 84:55 35
6. Zlechov 21 10 2 9 97:83 32
7. Strání 21 9 1 11 78:93 28
8. St. Město 21 8 0 13 61:106 24
9. Kvasice 21 8 0 13 65:111 24
10. Morkovice 21 5 3 13 47:93 18
11. Hluk 21 5 0 16 61:105 15
12. Nedakonice 21 1 1 19 35:232 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Jaroslavice – Slušovice B 1:8 Hrazdíra – Ries 3, Klečka 2, Čoček, Macík, Trávník, Všemina – Štípa 2:4 Gargulák, Karlík – Vařák 3, Holík, Hvozdná – Halenkovice 1:1 Dostál – Polášek, SK Vizovice – Spytihněv 0:6 Lipenský 3, Večeřa L. 2, Večeřa M., Příluky – Fryšták 1:3 Strohbach A. – Hřebačka 2, Ševčík.

1. Slušovice B 18 16 0 2 100:22 48
2. Fryšták 18 13 1 4 67:30 40
3. Spytihněv 18 11 2 5 65:42 35
4. Jaroslavice 18 11 1 6 47:43 34
5. SK Vizovice 18 10 3 5 78:39 33
6. Štípa 18 5 3 10 44:58 18
7. Příluky 18 5 3 10 33:54 18
8. Hvozdná 18 4 2 12 19:78 14
9. Všemina 18 3 2 13 39:80 11
10. Halenkovice 18 1 5 12 28:74 8

SKUPINA B: Pozlovice – Dolní Lhota 4:2 Vavrys J. 2, Vavrys O., Šůstek – Macík 2, Bylnice – Újezd 2:3 Chudárek, Sucháček – Machalíček, Martínek, Vaculín, Nedašova Lhota – Poteč 3:2 Bartošák P. 2, Rajník J. – Novosad D., Fusek.

1. Újezd 20 18 2 0 100:33 56
2. Nedaš. Lhota 20 14 0 6 67:30 42
3. Dolní Lhota 20 9 2 9 69:58 29
4. Bylnice 20 6 2 12 45:75 20
5. Poteč 20 5 1 14 33:102 16
6. Pozlovice 20 4 1 15 36:52 13

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Bratřejov – Dolní Lhota 6:3 Bargl 3, Vaculík, Viktořík, Žák – Macík 2, Dynka, Tečovice – Slušovice B 1:1 Šenkeřík – Žůrek, Mladcová – Bylnice 0:3 Morávek R. 2, Chovančík, SK Vizovice – Újezd 3:5 Fusek 2, Punčochář – Zicha, Maliňák, Machů, Rožnovský, Milis, Spytihněv – Kašava 3:4 Kašpárek, Richtár, Sedláček A. – Maršálek 4, Fryšták – Malenovice odl.

1. Slušovice B 21 15 2 4 92:32 47
2. Bratřejov 21 15 1 5 76:32 46
3. Dolní Lhota 21 14 2 5 57:39 44
4. Bylnice 21 14 1 6 86:33 43
5. Fryšták 20 14 0 6 63:30 42
6. Malenovice 20 12 2 6 50:34 38
7. Mladcová 21 10 2 9 52:33 32
8. Kašava 21 10 1 10 55:46 31
9. Újezd 21 5 0 16 36:88 15
10. Tečovice 21 4 2 15 30:75 14
11. Spytihněv 21 4 1 16 34:105 13
12. SK Vizovice 21 1 0 20 25:109 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Jaroslavice 0:2 Hefka, Khalil, Ludkovice – Lhota u Mal. 0:1 Vávra, Žeranovice – Březnice 5:0 Adamík 3, Hubík, Gaja.

1. Mysločovice 18 13 4 1 68:15 43
2. Žeranovice 18 11 4 3 43:13 37
3. Tlumačov 18 10 5 3 54:15 35
4. Jaroslavice 18 10 1 7 56:34 31
5. Březnice 18 6 2 10 41:55 20
6. Ludkovice 18 3 0 15 14:60 9
7. Lhota u Mal. 18 2 0 16 17:101 6

SKUPINA B: Lužkovice – Lukov 0:0, Kostelec – Hvozdná 1:1 Plechač – Nehlášeno, Trnava – Příluky 9:1 Krajča 4, Zbranek 4, Holík – Katrus.

1. Lužkovice 18 14 2 2 109:25 44
2. Lukov 18 14 2 2 70:17 44
3. Štípa 18 11 2 5 90:51 35
4. Trnava 18 8 2 8 66:62 26
5. Příluky 18 4 3 11 29:69 15
6. Kostelec 18 3 2 13 29:103 11
7. Hvozdná 18 1 3 14 28:94 6

SKUPINA C: Nevšová – Sehradice 3:6 Šuráň 2, Ševčík – Masař 3, Váňa 2, Malík, Bohuslavice n. Vl. – Poteč 13:0 Černíček D. 3, Zámečník L. 2, Bařinka J. 2, Bařinka V., Jursa P., Šindleryová S., Žálek M., Hrabina O., Slovák M.

1. Sehradice 16 15 1 0 138:23 46
2. Nevšová 16 9 1 6 56:26 28
3. Nedaš. Lhota 16 7 1 8 62:32 22
4. Bohuslavice 16 6 1 9 56:62 19
5. Poteč 16 1 0 15 16:185 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Nedakonice – SK Zlechov 7:2 (5:0) Králík 3, Šoustek 2, Bartoš, Janík – Sluka, Raisigl. 1. zápas o vítěze: Staré Město – Šumice 4:1 (1:1) J. Blaha 3, Stodůlka – Žampach.

1. St. Město 14 12 1 1 102:12 37
2. Jarošov 14 11 2 1 120:23 35
3. O. N. Ves 14 9 2 3 33:23 29
4. Nedakonice 14 7 3 4 66:28 24
5. SK Zlechov 14 5 0 9 38:63 15
6. Bílovice 14 4 1 9 25:48 13
7. Popovice 14 2 0 12 16:114 6
8. Mařatice 14 1 1 12 16:105 4

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Újezdec – Topolná 7:0 (4:0) F. Lekeš 3, T. Kelíšek, L. Dvořák, M. Vaškovič, V. Mikliš, O. Lhota – Mistřice 0:13 (0:4) Posolda 3, Romanchenkov 3, Švec 2, Šimík 2, Hromeček, Sklenář, Trčka, Prakšice – Jarošov 8:1 Hlavín 4, Hořínek 2, Řezníček, Sukup – Běťák, Bánov – Šumice 0:8 (0:3) Šidlo 2, Mlčůch 2, D. Dvořák, C. Dvořák, Urbánek, Brostík, O. N. Ves – Uh. Ostroh 1:2 (0:2) Kumbár – Jurča, Pírek.

1. Nivnice 18 17 1 0 144:07 52
2. Šumice 18 16 0 2 141:15 48
3. Mistřice 18 14 2 2 125:16 44
4. Újezdec 18 11 0 7 85:54 33
5. Jarošov 18 8 2 8 50:60 26
6. O. N. Ves 18 7 1 10 55:84 22
7. Bánov 18 6 2 10 36:84 20
8. Topolná 19 5 2 12 31:77 17
9. Uh. Ostroh 18 4 0 14 29:102 12
10. Prakšice 18 3 2 13 29:70 11
11. O. Lhota 19 3 0 16 19:175 9

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tupesy – Hradčovice 6:5 (2:3) M. Bánovský 4, L. Bánovský 2 – M. Kroča 2, R. Hlaváč 2, Matyáš, Babice – Vlčnov 1:6 (1:1) Hořínková – Kroupa 3, Plesl 2, Machala, Ořechov – Buchlovice nehl.

1. Osvětimany 10 10 0 0 103:03 30
2. Jalubí 10 7 1 2 43:21 22
3. Sušice 9 5 1 3 26:24 16
4. Buchlovice 9 4 0 5 45:19 12
5. Velehrad 10 1 1 8 13:78 4
6. Traplice 10 0 1 9 4:89 1

SKUPINA B: Bílovice – Kněžpole 5:0 (1:0) Kučík 4, Zlámal.

1. Bílovice 10 9 0 1 39:16 27
2. Havřice 10 7 0 3 41:23 21
3. Kněžpole 10 7 0 3 52:27 21
4. Březolupy 10 4 0 6 17:30 12
5. Mařatice 10 2 0 8 19:40 6
6. Nedachlebice 10 1 0 9 12:44 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Buchlovice – Spytihněv nehl., Nivnice – D. Němčí 8:3 (3:0) Straňák 4, Sláma 2, Charvát, Kozelek – Slambor 2, Bobčík, O. N. Ves – Tupesy 9:2 (5:0) Světnička 6, Kroščen 2, Kotačka – T. Chramcov 2, Uh. Ostroh – Hluk nehl., Vlčnov – FA Zlechov 3:11 (0:7) Jurenčák, Šobáň 2 – Bednařík 5, Kočenda 4, Janovský.

1. D. Němčí 19 13 3 3 182:78 42
2. O. N. Ves 19 13 1 5 183:100 40
3. Nivnice 18 13 0 5 217:89 39
4. FC Slovácko 18 11 3 4 170:87 36
5. Uh. Ostroh 18 11 2 5 141:74 35
6. Hluk 16 9 0 7 107:92 27
7. FA Zlechov 18 9 0 9 138:136 27
8. Tupesy 19 7 1 11 98:131 22
9. Buchlovice 16 4 0 12 62:180 12
10. Spytihněv 18 4 0 14 74:181 12
11. Vlčnov 19 0 0 19 25:249 0

MLADŠÍ: Buchlovice – Spytihněv nehl., Nivnice – D. Němčí 10:9 (4:4) Straňák 5, Zálešák 2, Kovařík 2, Hladiš – Vlk 3, Huspenina 2, Bobčík, Marčík, Fibichr, Hrbáč, O. N. Ves – Tupesy 4:10 (0:5) Opravil 2, Kupec, Kalný – T. Chramcov 3, Tomeček 3, Chrástek 2, Šmíd, Dostál, Uh. Ostroh – Hluk nehl., Vlčnov – FA Zlechov 9:5 (2:3) Moštěk 4, Šobáň 4, Horsák – Talášek 2, Bajaja 2, Musiol.

1. Nivnice 18 17 0 1 234:119 51
2. Tupesy 19 12 1 6 109:81 37
3. Buchlovice 16 12 0 4 138:92 36
4. FC Slovácko 19 10 3 6 147:118 33
5. Hluk 17 10 3 4 139:106 33
6. O. N. Ves 19 9 1 9 107:110 28
7. D. Němčí 19 8 2 9 108:117 26
8. Spytihněv 18 4 2 12 91:178 14
9. Uh. Ostroh 18 4 2 12 92:136 14
10. Vlčnov 19 3 2 14 91:145 11
11. FA Zlechov 18 3 0 15 90:144 9

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Topolná – Mistřice 5:3 (3:1) Sklenářová, Kedra, Mikoláš, T. Pekař, Š. Pekař – Knap 2, Tomeček, Babice – Jarošov nehl., Mařatice – Kněžpole 6:6 Valouch 4, Maršálek, Husek – nehl., Březolupy – Nedakonice 0:9 (0:3) Král 9, Ořechov – Huštěnovice nehl.

1. Ořechov 14 14 0 0 299:18 42
2. Kněžpole 14 11 2 1 114:54 35
3. Nedakonice 15 10 0 5 134:78 30
4. Huštěnovice 15 8 3 4 114:77 27
5. Mistřice 17 6 3 8 97:158 21
6. Mařatice 17 4 5 8 96:134 17
7. Topolná 16 4 2 10 80:125 14
8. Březolupy 17 4 2 11 86:164 14
9. Jarošov 15 4 1 10 87:161 13
10. Babice 16 3 2 11 52:190 11

SKUPINA B: Havřice – FC Slovácko B 2:2 (2:0) Chovánek 2 – Hanáčková, Chybíková.

1. ČSK Uh. Brod 14 11 1 2 108:54 34
2. Hradčovice 14 9 3 2 85:38 30
3. FC Slovácko B 13 9 2 2 141:52 29
4. Újezdec 12 5 4 3 31:32 19
5. Bánov 13 5 0 8 58:70 15
6. Prakšice 14 3 1 10 19:73 10
7. Havřice 14 2 3 9 17:68 9
8. Orel Uh. Brod 14 2 2 10 36:108 8

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Lutopecny – Dřínov 0:0, Zborovice – Žalkovice 4:1, Gremlica 2, Medek, Sochora – Kojetský, Kostelec u Hol. – Mrlínek 0:4 (0:3), D. Vepřek 3, Hasilík, Rymice – Rataje 4:1 (3:0), Matuška 2, J. Kaňa 2 – Doležel.

1. Břest 16 13 2 1 91:12 41
2. Žalkovice 16 11 2 3 49:21 35
3. Mrlínek 16 11 2 3 44:24 35
4. Lutopecny 16 7 2 7 25:27 23
5. Dřínov 16 6 4 6 29:21 22
6. Zborovice 16 6 2 8 52:65 20
7. Rymice 16 4 4 8 28:41 16
8. Rataje 16 5 0 11 25:64 15
9. Kostelec u Hol. 16 0 0 16 11:79 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Těšnovice – Chropyně 5:2 (2:1), Majkrič 2, Dočkal 2, Tůma – Podaný, Kytlica, Zdounky – Zlobice 16:0 (7:0), Škrabal 3, M. Syručka 3, Přibyl 3, Mozga 2, P. Syručka, Šamánek, Pospíšil, J. Tomeček, P. Tomeček, Bezměrov – Chvalčov 1:6 (1:1), Türo – Dostalík, Šejdík, Macura.

1. Těšnovice 20 18 0 2 123:51 54
2. Chvalčov 20 16 0 4 87:30 49
3. Zdounky 20 12 0 8 94:43 35
4. Chropyně 20 7 0 13 54:58 22
5. Zlobice 20 6 0 14 37:106 18
6. Bezměrov 20 1 0 19 28:135 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 6. kolo: DFK Holešov – Kroměříž C 1:5 (1:1), Illéšová – Benedikt 3, Šupčík, Oračko, Holešov B – Rymice 6:0, Janál 2, Matuška 2, Brázdil, Daďa.

1. Holešov B 6 4 0 2 34:8 12
2. Kroměříž C 6 4 0 2 19:13 12
3. DFK Holešov 6 3 0 3 11:19 9
4. Rymice 6 1 0 5 4:28 3

SKUPINA O 5. MÍSTO – 6. kolo: Lutopecny – Chvalčov 3:5 (2:3), Králíček 2, Dostálík – Šmíd 3, Charvát, Červinka, Lubná – Mrlínek 2:4 (1:2), Skypala 2 – D. Duchoň 2, Baďuřík, Zemánek.

1. Chvalčov 6 6 0 0 28:8 18
2. Mrlínek 6 4 0 2 19:19 10
3. Lutopecny 6 2 0 4 22:21 7
4. Lubná 6 0 0 6 10:31 1

SKUPINA O 9. MÍSTO – 6. kolo: Zdounky – Skaštice 3:2 pen., Šamánek 2, Syručka, Rajnochovice – Martinice 3:2 (2:0), Čip, Hrabovský, Rajnoch – Hlaváč, Bezděčík.

1. Skaštice 6 4 0 2 22:13 13
2. Zdounky 6 3 0 3 12:10 9
3. Rajnochovice 6 3 0 3 11:16 8
4. Martinice 6 2 0 4 11:17 6

SKUPINA O 13. MÍSTO – 6. kolo: Prusinovice – Dřínov 2:5, Měrka, Matyáš – Holan 3, Vincenec 2.

1. Žeranovice 4 4 0 0 17:3 11
2. Dřínov 4 2 0 2 12:13 7
3. Prusinovice 4 0 0 4 4:17 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA – 6. turnaj: Kroměříž C – Koryčany 13:0 Šlechta 6, Nohava 2, Stavjaníková, Vytiska, Jány, vl. 2, Prusinovice – Kvasice 1:6 Měrka – Samohýl 2, Němeček 2, Kahaja, Kochaníček, Koryčany – Kvasice 2:3 Liška, Novotný – Samohýl 2, Němeček, Kroměříž C – Prusinovice 24:0 Vytiska 9, Nohava 8, Fila 3, Jány 2, Tapera, Šlechta, Prusinovice – Koryčany 2:6 Matyáš, Měrka – Hajkr 2, Plichta 2, Liška, Novotný, Kvasice – Kroměříž C 0:13 Vytiska 6, Nohava 2, Fila 2, Tepera, Stavjaníková, Jány.

1. Kroměříž C 9 9 0 0 122:6 26
2. Kvasice 9 5 0 4 28:63 15
3. Koryčany 9 3 0 6 31:54 10
4. Prusinovice 9 1 0 8 18:76 3

SKUPINA O 5. MÍSTO – 5. turnaj: Rataje – Lutopecny 2:5, Jarka, Vrzal – Knapík 2, D. Vojáček, Liška, Soldán, Loukov – Morkovice – nehl., Loukov – Lutopecny 6:2, Čonka 2, Václavík 2, Žaloudík, Dolák – Liška, Žůrková, Morkovice – Rataje – nehl.

1. Morkovice 6 6 0 0 89:9 18
2. Žalkovice 8 6 0 2 63:51 18
3. Loukov 7 3 0 4 36:44 9
4. Lutopecny 8 2 0 6 15:49 6
5. Rataje 7 1 0 6 14:64 3

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA – 6. turnaj: Prusinovice – Loukov, Zdounky – Chvalčov, Loukov – Chvalčov, Prusinovice – Zdounky, Zdounky – Loukov, Chvalčov – Prusinovice – nehl.

1. Prusinovice 6 4 0 2 48:33 12
2. Zdounky 6 3 0 3 29:32 10
3. Loukov 6 3 0 3 40:34 9
4. Chvalčov 6 2 0 4 27:41 5

SKUPINA O 5. MÍSTO – 5. turnaj: Morkovice – Slavkov p. H. 9:1, Žourek 5, Pučan 3, Kvinta – Vaculík, Rataje – Roštění 5:2, Poltoranos 2, Madej 2, Šarmír – Nášel 2, Rataje – Slavkov p. H. 6:5, Poltoranos 4, Madej 2 – Vaculík 2, Kolařík 2, Pilař, Roštění – Morkovice 1:7, Nášel – Soldán 3, Žourek 2, Šesták, Morong.

1. Rataje 8 7 0 1 46:33 20
2. Morkovice 8 6 0 2 55:17 19
3. Slavkov p. H. 8 3 0 5 39:31 10
4. Roštění 7 2 0 5 16:31 5
5. Kroměříž C 7 1 0 6 16:60 2