KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Malenovice – Dol. Němčí 3:3 Torma 2, Bartek – Zámečník, Podlas, Krchňáček, Slušovice – Rožnov p. R. 3:1 Dlabaja, Bořuta, Povolný – Návrat, Kunovice – Návojná 2:1 Šafránek, Vaněk – Šánek A., Holešov – Hulín 4:0 Vedra, Horák, Doležel, Holík, Uh. Brod – Vlachovice 6:0 Michalec 3, Odstrčil, Vráždil, Man M., Luhačovice – Baťov 1930 3:2 Zámorský, Daňo, Bártek – Pavelka, Malát, Bystřice p. H. – Brumov 1:4 Kocman – Holba, Bartozel 2, Struhař. Kontumační výsledky – 16. kolo: Malenovice – Holešov 0:3. 17. kolo: Kunovice – Malenovice 7:1 (výsledek zůstává v platnosti).

1. Luhačovice 19 15 3 1 65:18 48
2. Kunovice 19 14 2 3 62:25 44
3. Holešov 19 13 2 4 64:27 41
4. Rožnov p. R. 19 10 4 5 66:29 34
5. Návojná 19 8 4 7 31:25 28
6. SK Baťov 19 8 3 8 53:39 27
7. Dol. Němčí 19 8 2 9 37:44 26
8. Slušovice 19 7 4 8 29:36 25
9. Brumov 19 7 4 8 36:49 25
10. Uh. Brod 19 6 6 7 61:43 24
11. Malenovice 19 6 5 8 36:47 23
12. Hulín 19 7 0 12 32:41 21
13. Vlachovice 19 3 1 15 26:95 10
14. Bystřice p. H. 19 1 0 18 20:100 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Slavičín – Napajedla 0:4 Lapčík 2, Leitner, Mráz, Val. Klobouky – Lidečko 2:3 Líňa, Čtvrtlík – vlastní, Cedidla, Ryza V., Louky – Ratiboř 3:2 Pavelka, Horák, Sedláček – Hrabovský, Mikula, Štítná n. Vl. – Vel. Karlovice 5:0 Šimoník 2, Štěpančík, Hrnčiřík J., vlastní, Val. Polanka – Hovězí odloženo, Fr. Lhota – Juřinka 0:12 Dobiáš 5, Kopřiva 3, Janošek 2, Rúčka, Bargel, Mladcová – Provodov 4:1 Viktorín, Kolář, Baloušek, Lebánek V. – Vítek P. Kontumační výsledky – 16. kolo: Napajedla – Juřinka 1:4 (výsledek zůstává v platnosti). 17. kolo: Val. Klobouky – Napajedla 3:0.

1. Louky 19 15 3 1 59:22 48
2. Juřinka 19 14 1 4 79:31 43
3. Val. Polanka 18 12 2 4 76:36 38
4. Vel. Karlovice 19 11 4 4 60:49 37
5. Mladcová 19 10 3 6 66:45 33
6. Slavičín 19 10 1 8 55:43 31
7. Provodov 19 8 1 10 43:53 25
8. Val. Klobouky 19 7 2 10 36:64 23
9. Ratiboř 19 6 4 9 49:45 22
10. Štítná n. Vl. 19 6 3 10 35:39 21
11. Napajedla 19 6 1 12 34:56 19
12. Lidečko 19 5 2 12 33:50 17
13. Hovězí 18 5 1 12 39:59 16
14. Franc. Lhota 19 2 2 15 19:91 8

SKUPINA B: Kvasice – Zdounky 5:0 Zapletal 2, Železník, Mouka, Sládeček, Chropyně – Nivnice 0:10 Borýsek, Straňák 2, Lukeš, Májek, Chovanec, Pražan 2, Hladiš, Slezáček, Bojkovice – Strání 3:0 Homola, Urbánek, Slavíček, Koryčany – Buchlovice 12:0 Mostovský 5, Hubr 3, Hanák 2, Trávníček, Masařík, Uh. Ostroh – Morkovice 1:5 Machala – Hrnčíř P. 2, Hrnčíř O. 2, Prachař, Hluk – Boršice 5:0 Baroň 3, Martiš, Kuřina, Kněžpole – Nedachlebice 5:2 Hančík D. 3, Veselý – Fojtík, Blizňák.

1. Nivnice 19 16 1 2 89:26 49
2. Hluk 19 13 2 4 65:25 41
3. Kvasice 19 12 4 3 84:45 40
4. Bojkovice 19 12 0 7 81:34 36
5. Buchlovice 19 12 0 7 59:52 36
6. Koryčany 19 10 2 7 82:42 32
7. Zdounky 19 9 3 7 61:57 30
8. Boršice 19 9 1 9 51:44 28
9. Kněžpole 19 8 0 11 48:72 24
10. Strání 19 7 1 11 38:39 22
11. Morkovice 19 6 3 10 54:72 21
12. Nedachlebice 19 5 1 13 44:81 16
13. Uh. Ostroh 19 3 0 16 17:91 9
14. Chropyně 19 2 0 17 24:117 6

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Brumov – V. Otrokovice 5:1 Zvoníček 3, Vlček, Šánek – Mančík, Louky – Rožnov p. R. 3:4 Laciga 3 – Kučera 2,Gomola,Pavlíček, Vsetín – Luhačovice 13:3 Najt 3, Jakeš 3, Dědič 3, Hruška, Zajíček, Hurta, Řeřucha – Uličník 3, Uh. Brod – Kunovice 0:5 Pešek, Beneš, Zámečník, Jurák, Tomaštík, Ratiboř – Baťov 1930 1:3 Macík T. – Staněk P. 2, Štefka J., Slušovice – Slavičín 1:1 Novák – Salajka.

1. Brumov 15 15 0 0 81:14 45
2. Rožnov p. R. 15 11 2 2 49:18 35
3. Kunovice 15 10 3 2 55:10 33
4. FK Vsetín 15 8 1 6 76:32 25
5. Slavičín 15 7 4 4 28:13 25
6. SK Baťov 14 7 2 5 32:21 23
7. V. Otrokovice 15 7 0 8 22:38 21
8. Louky 15 4 1 10 27:34 13
9. Slušovice 14 4 1 9 14:45 13
10. Luhačovice 15 3 1 11 20:89 10
11. Ratiboř 15 3 0 12 17:61 9
12. Uh. Brod 15 2 1 12 22:68 7

MLADŠÍ: Brumov – V. Otrokovice 2:5 Pešout D., Fojtík M. – Ševčík 3, Drábek 2, Louky – Rožnov p. R. 2:4 Kuna, Sadil – Lokša 2, Němec, Kubáň, Vsetín – Luhačovice 7:0 nehl., Uh. Brod – Kunovice 5:2 Hrabalík, Moravanský 2, Kostiha, Mléčka – Reňák, Prachman, Ratiboř – Baťov 1930 6:4 Valchář P. 3, Machala R. 2, Makyča J. – Štefka, Sovadina, Merta, Krčma, Slušovice – Slavičín 0:17 Vaculová 3, Častulík F. 3, Hrabina, Častulík R.,Švach 2, Staněk 2, Melichařík, Kolísek, Svoboda, Číž, Gergela.

1. Louky 15 13 0 2 77:21 39
2. Uh. Brod 15 12 0 3 87:27 36
3. FK Vsetín 15 11 1 3 97:28 34
4. Rožnov p. R. 15 10 1 4 67:29 31
5. Slavičín 15 9 0 6 82:42 27
6. Kunovice 15 8 0 7 51:43 24
7. Brumov 15 7 0 8 58:60 21
8. V. Otrokovice 15 6 1 8 40:46 19
9. SK Baťov 14 4 2 8 44:56 14
10. Ratiboř 15 2 1 12 26:93 7
11. Slušovice 14 2 0 12 26:114 6
12. Luhačovice 15 1 2 12 22:118 5

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Paseky Zlín – Holešov 0:3 Barot, Karol, Heryán, Vlachovice – Hulín 1:1 Jemelka – Lukeš, Vel. Karlovice – Štítná n. Vl. 0:6 Maniš 2, Malaník 2, Kamenčák, Králík, Nedašov – Juřinka 0:3 Petrů 2, Toman, Bystřice p. H. – Hor. Bečva 1:2 Franěk – Maceček 2.

1. Štítná n. Vl. 14 13 1 0 53:5 40
2. Holešov 14 11 3 0 43:7 36
3. Juřinka 14 8 3 3 37:14 27
4. Hulín 14 8 2 4 40:19 26
5. Vlachovice 13 6 2 5 17:27 20
6. Hor. Bečva 14 5 2 7 22:24 17
7. Val. Klobouky 13 5 2 6 16:27 17
8. Paseky Zlín 14 4 1 9 23:32 13
9. Bystřice p. H. 14 2 2 10 16:41 8
10. Nedašov 13 1 2 10 4:32 5
11. Vel. Karlovice 13 1 2 10 8:51 5

SKUPINA B: Kvasice – Napajedla 2:1 Šiška, Postava – Kolář, Dol. Němčí – FA Zlechov 1:0 Mikulička A., Morkovice – Hluk 0:6 Ševčík 2, Frühauf 2, Blaha, Pavlík, Koryčany – Bojkovice 0:2 Martinec, Polák, Strání – Boršice 8:0 Čaňo, Kolaja, Zámečník, 2, Vintr, Ševčík, Žajgla M., vlastní, St. Město – Nedakonice 1:2 Sontag – Krpal, Bánovský L.

1. Bojkovice 15 11 3 1 94:9 36
2. Koryčany 15 11 0 4 74:16 33
3. Strání 15 10 3 2 61:14 33
4. St. Město 15 10 1 4 56:27 31
5. Hluk 15 9 2 4 42:23 29
6. Napajedla 14 7 0 7 33:30 21
7. Nedakonice 14 7 0 7 39:47 21
8. Kvasice 14 5 3 6 32:34 18
9. Morkovice 15 4 1 10 31:66 13
10. Dol. Němčí 14 4 0 10 13:58 12
11. Boršice 15 2 0 13 21:99 6
12. Zlechov 15 1 1 13 14:87 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Paseky Zlín – Holešov 2:12 Mňačko, Schincke – Jura 3, Kratochvíla 2, Linda 2, Jadrníček 2, Janál Ševčík, Pospíšilík, Vlachovice – Hulín 0:7 Růžička, Zavadail, Plško, Zaoral 4, Vel. Karlovice – Štítná n. Vl. 1:8 Jurajda – Malaník 2, Juřenčáková 2, Hnilo, Hrnčiřík, Černý, Struhař, Nedašov – Juřinka 1:11 Novák – Bill 3, Golda 2, Němec 2, Sáček 2, Marek, Šulák, Bystřice p. H. – Hor. Bečva 1:2 Křížek – Křenek, Němec.

1. Holešov 14 11 3 0 120:14 36
2. Paseky Zlín 14 11 0 3 81:39 33
3. Štítná n. Vl. 14 10 3 1 60:20 33
4. Juřinka 14 8 2 4 81:37 26
5. Val. Klobouky 13 7 1 5 46:37 22
6. Hulín 14 7 1 6 55:49 22
7. Bystřice p. H. 14 6 1 7 60:43 19
8. Hor. Bečva 14 5 1 8 34:68 16
9. Vel. Karlovice 13 1 3 9 17:74 6
10. Nedašov 13 1 1 11 26:90 4
11. Vlachovice 13 0 0 13 5:114 0

SKUPINA B: Kvasice – Napajedla 1:2 Hora – Srnec, Večeřa, Dol. Němčí – FA Zlechov 3:3 Bobčík 2, Rejl – Matejkovič L. 2, Matejkovič P., Morkovice – Hluk 2:6 Červenka, Žemžula – Penk 3, Hanus, Frühauf, Duc, Koryčany – Bojkovice 2:9 Novotný, Bardon – Vyhnálek 5, Mojžíšek 3, Lukáš, Strání – Boršice 1:9 Pejchar – nehl., St. Město – Nedakonice 7:3 Zajíc T. 3, Ryška 2, Lapčík, Zajíc J. – Glos 2, Horňák.

1. Bojkovice 15 15 0 0 138:15 45
2. Koryčany 15 10 1 4 109:67 31
3. Napajedla 14 10 1 3 68:41 31
4. Boršice 15 10 0 5 139:54 30
5. Dol. Němčí 14 8 2 4 63:42 26
6. Zlechov 15 8 2 5 73:61 26
7. St. Město 15 7 1 7 51:59 22
8. Strání 15 5 0 10 50:81 15
9. Hluk 15 4 1 10 50:78 13
10. Morkovice 15 3 2 10 31:73 11
11. Kvasice 14 3 0 11 37:75 9
12. Nedakonice 14 0 0 14 17:180 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Kostelec u Hol. 10:1, Chytrý 5, Gremlica, Prachař, Medek, Jašíček, Raclavský – D. Procházka, Rymice – Lutopecny 0:0, Rataje – Dřínov 1:2 (1:2), Raška – N. Kroupa, K. Kroupa, Mrlínek – Břest 0:6, Bejdák 3, Janovský, Šálek, Karamon.

1. Břest 11 9 1 1 51:10 28
2. Žalkovice 10 9 0 1 38:10 27
3. Mrlínek 10 6 1 3 24:19 19
4. Zborovice 11 5 1 5 42:35 16
5. Lutopecny 11 5 1 5 15:19 16
6. Dřínov 11 4 2 5 21:15 14
7. Rataje 10 4 0 6 15:37 12
8. Rymice 11 1 4 6 15:31 7
9. Kostelec u Hol. 11 0 0 11 9:54 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Těšnovice – Chvalčov 3:2 (3:1), Dočkal 2, T. Kolaja – Macůrek, Ševčík, Chropyně – Zlobice 6:0, Kroupa 3, R. Fridrich 2, Nesvadba, Bezměrov – Zdounky 0:7 (0:4), Tomeček 5, Přibyl 2.

1. Těšnovice 14 13 0 1 89:34 39
2. Chvalčov 14 10 0 4 67:25 31
3. Zdounky 14 8 0 6 50:28 23
4. Chropyně 14 7 0 7 45:34 21
5. Zlobice 14 4 0 10 24:66 12
6. Bezměrov 14 0 0 14 17:105 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: DFK Holešov – Mrlínek 3:0 kont. (hosté k utkání nenastoupili), Rajnochovice – Žeranovice 3:2 (0:1), Kopecký, Rajnoch, Vraj – Klimek, Chudárek, Martinice – Holešov B 0:6 (0:2), Štopl 3, Šimčík, Linda, Galatík, Prusinovice – Chvalčov 0:14, Červinka 5, Dostalík 3, Kurfürst, Miškay, Charvát, Mejvald, Ordáň, Šmíd. Dohrávka 12. kola: Žeranovice – DFK Holešov 0:15 (0:6), Illéšová 8, Lipková 3, Smýkalová 3, Bartošová.

1. Holešov B 14 14 0 0 138:6 42
2. DFK Holešov 14 10 0 4 80:23 29
3. Chvalčov 14 9 0 5 57:24 28
4. Mrlínek 14 8 0 6 46:34 24
5. Martinice 14 7 0 7 38:39 20
6. Rajnochovice 14 3 0 11 15:86 9
7. Žeranovice 14 2 0 12 22:92 8
8. Prusinovice 14 3 0 11 18:110 8

SKUPINA B: Rymice – Lutopecny 4:1 (3:0), Kovaříková 2, Skácel, Odložilík – Cimra, Zdounky – Dřínov 4:1, Chalupa 2, Syručka, Šamánek – Vincenec, Skaštice – Lubná – odl. na 28. 4. (18.00).

1. Kroměříž C 12 10 0 2 81:11 30
2. Rymice 12 9 0 3 27:17 28
3. Lutopecny 12 8 0 4 32:34 23
4. Lubná 11 6 0 5 26:17 18
5. Skaštice 11 4 0 7 28:51 13
6. Zdounky 12 2 0 10 18:56 6
7. Dřínov 12 2 0 10 12:38 5

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA B – 7. turnaj: Koryčany – Kvasice 1:2, Plichta – Němeček 2, Žalkovice – Lutopecny 7:2, Němčík 6, Těreško – Soldán, Dostálík, Kvasice – Lutopecny 3:1, Skácel, Němeček, Samohýl – Soldán, Koryčany – Žalkovice 7:8, Novotný 3, Plichta 2, Kovář, Mikulášek – Němčík 8.

1. Kvasice 14 12 0 2 81:29 36
2. Lutopecny 14 6 0 8 32:41 19
3. Koryčany 14 6 0 8 60:42 18
4. Žalkovice 14 4 0 10 27:88 11

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

SKUPINA B – 7. turnaj: Chvalčov – Roštění 11:1 (5:1), Zmeškal 6, Vavrouš 3, Hapal, Brtníček – Kotasová, Slavkov p. H. – Zdounky 5:6 (3:2), Kolařík 2, Pilař 2, Vaculík – Čečatka 3, Syručka 2, Vaňhara, Roštění – Zdounky 5:6 pen. (2:4), Nášel 3, Novák, Kotasová – Syručka 3, Vaňhara, Novák, Čečatka, Chvalčov – Slavkov p. H. 5:6 (3:1), Mařák 2, Zmeškal 2, Hapal – Kolařík 3, Vaculík 2, Pilař.

1. Chvalčov 14 11 0 3 81:34 34
2. Zdounky 14 10 0 4 78:48 28
3. Slavkov p. H. 14 4 0 10 41:68 12
4. Roštění 14 3 0 11 25:75 10

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: SK Vizovice – Jaroslavice 4:5 Machů 3, Pečenka – Susser 2, Jakeš 2, Hrazdíra, Příluky – Hvozdná 0:1 nehl., Fryšták – Všemina 4:2 Hřebačka 3, Krajča – Katrňák 2, Spytihněv – Slušovice B 2:0 Horníček, Večeřa M., Halenkovice – Štípa 7:0 Polášek 2, Rapant, Blažek, Grebeníček, Skřivánek, vlastní.

1. Slušovice B 12 10 0 2 63:13 30
2. Fryšták 12 9 1 2 51:16 28
3. Jaroslavice 12 8 1 3 35:27 25
4. SK Vizovice 12 6 3 3 46:22 21
5. Spytihněv 12 6 2 4 39:35 20
6. Štípa 12 4 1 7 32:42 13
7. Hvozdná 12 4 0 8 12:41 12
8. Příluky 12 3 2 7 21:38 11
9. Halenkovice 12 1 4 7 20:52 7
10. Všemina 12 1 2 9 25:58 5

SKUPINA B: Pozlovice – Poteč 8:0 Vavrys J. 4, Kraus 2, Šustek, Mizera J., Nedašova Lhota – Újezd 2:3 Bubela, Kostka E. – Repatý, Mikulka, Holý, Bylnice – Dolní Lhota 5:1 Šuchma 2, Beňovič, Fojtík, Holec – Malota J.

1. Újezd 13 12 1 0 72:19 37
2. Nedaš. Lhota 13 8 0 5 44:20 24
3. Dolní Lhota 13 7 1 5 47:36 22
4. Bylnice 13 4 1 8 26:55 13
5. Poteč 13 4 1 8 21:69 13
6. Pozlovice 13 2 0 11 26:37 6

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

SK Vizovice – Dolní Lhota 1:4 Fusek – Dynka 3, Macík, Spytihněv – Mladcová 0:6 Francl 2, Chmelík 2, Mikel, Egner, Fryšták – Tečovice pro nezpůsobilý terén nehráno, Malenovice – Bratřejov 1:0 Macek O., Kašava – Slušovice B 3:5 Maršálek, Drábek, vlastní – Novák 4, Žákovský, Újezd – Bylnice 6:4 Milis 2, Kubíček V. 2, Fojtů, Zicha – Lukáč 2, Chovančík, Morávek.

1. Fryšták 13 10 0 3 40:15 30
2. Malenovice 14 9 2 3 38:24 29
3. Dolní Lhota 14 9 2 3 38:26 29
4. Slušovice B 14 9 1 4 51:26 28
5. Bylnice 14 8 1 5 55:25 25
6. Mladcová 14 8 1 5 37:18 25
7. Bratřejov 14 8 1 5 40:23 25
8. Kašava 14 8 0 6 41:31 24
9. Tečovice 13 3 1 9 17:42 10
10. Spytihněv 14 3 1 10 25:53 10
11. Újezd 14 2 0 12 20:66 6
12. SK Vizovice 14 1 0 13 16:69 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Mysločovice – Jaroslavice 4:1 Blanař, Kolář, Brychta, Svačina – Jenáček J., Lhota u Mal. – Žeranovice 0:4 Gaja 2, Hubík, Řiháková, Tlumačov – Ludkovice 8:0 Michalík 3, Franko 2, Kajnar 2, Holub.

1. Mysločovice 12 9 2 1 48:13 29
2. Tlumačov 12 8 2 2 41:8 26
3. Žeranovice 13 8 2 3 30:12 26
4. Březnice 11 5 1 5 26:28 16
5. Jaroslavice 12 5 1 6 20:29 16
6. Ludkovice 12 3 0 9 12:33 9
7. Lhota u Mal. 12 0 0 12 9:63 0

SKUPINA B: Příluky – Lukov 0:7 nehl., Štípa – Trnava 6:0 Holík 3, Okál, Reis, Sedlář, Lužkovice – Kostelec 9:2 Hejtmánek D. 3, Matlach 2, Tichý 2, Novotný, Franková – Prchal J.

1. Lužkovice 12 10 0 2 75:17 30
2. Lukov 12 9 1 2 46:12 28
3. Štípa 12 8 1 3 58:26 25
4. Trnava 12 6 1 5 45:39 19
5. Příluky 11 4 0 7 17:33 12
6. Hvozdná 11 1 1 9 18:57 4
7. Kostelec 12 1 0 11 14:89 3

SKUPINA C: Nevšová – Poteč 4:0 Ševčík 2, Urbánek 2, Nedašova Lhota – Sehradice 2:4 Fojtík J., Hořák R. – Váňa M, Kolaříková, Macík D., Kolařík.

1. Sehradice 11 11 0 0 91:17 33
2. Nedaš. Lhota 11 5 1 5 38:19 16
3. Nevšová 10 5 0 5 38:19 15
4. Bohuslavice 10 3 1 6 29:42 10
5. Poteč 10 1 0 9 13:112 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:Nedakonice – O. N. Ves 0:2 (0:1) Pavlas, Hél, Mařatice – St. Město odl., Bílovice – Popovice 4:0 (3:0) Šlíž 2, Hanák, Žák.

1. Jarošov 8 6 2 0 76:11 20
2. St. Město 8 6 1 1 55:8 19
3. O. N. Ves 9 5 2 2 17:18 17
4. Nedakonice 9 4 3 2 39:14 15
5. Bílovice 9 3 1 5 17:27 10
6. SK Zlechov 8 3 0 5 27:41 9
7. Mařatice 8 1 1 6 11:63 4
8. Popovice 9 1 0 8 7:67 3

SKUPINA B:Korytná – Újezdec 0:11 Michalec 4, Brulík 4, Lekeš 2, Gazdík, Prakšice – Hradčovice 7:0 (4:0) Mulko 3, Slezák 2, Dedík, Zemánek, Vlčnov – Podolí 5:0 (2:0) Polanský 2, Machala, Pešl, Moštěk, Šumice – Bánov 7:0 (3:0) Žampach 3, Valášek 2, V. Ondřej, Mlčůch.

1. Šumice 11 10 1 0 72:7 31
2. Bánov 12 8 2 2 57:21 26
3. Vlčnov 10 8 1 1 59:9 25
4. Prakšice 11 7 1 3 51:33 22
5. Újezdec 12 6 2 4 52:34 20
6. Podolí 12 2 2 8 29:40 8
7. Havřice 11 2 2 7 44:69 8
8. Hradčovice 11 1 3 7 22:57 6
9. Korytná 12 0 0 12 10:126 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Prakšice – Újezdec 6:4 Hořínek 2, Řezníček 2, Patlevič, Hlavín – Lekeš 2, Dvořák, Brulík, Bánov – Nivnice 0:9 (0:5) Bartoš 4, Chovanec 3, Soukeník, Petřivalský, O. N. Ves – O. Lhota 8:0 (4:0) Kumbár 3, L. Ščuka 2, Sedláček, Konečný, Zumr, Uh. Ostroh – Topolná 2:3 (2:3) Pírek, Ševčík – Polášek 3, Šumice – Mistřice 4:0 (2:0) Urbánek, Šidlo, C. Dvořák, Mlčúch.

1. Nivnice 13 12 1 0 115:6 37
2. Šumice 13 11 0 2 106:10 33
3. Mistřice 12 10 1 1 91:8 31
4. Újezdec 12 7 0 5 56:45 21
5. Jarošov 12 6 1 5 33:35 19
6. O. N. Ves 13 6 1 6 45:63 19
7. Bánov 13 5 1 7 25:62 16
8. Uh. Ostroh 13 3 0 10 23:78 9
9. O. Lhota 13 3 0 10 13:120 9
10. Topolná 13 2 2 9 15:57 8
11. Prakšice 13 1 1 11 10:48 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Buchlovice – Traplice 15:0 (7:0) Lukeštík 4, Kučík 3, Karas 2, Omelka, Strakoš, Kořínek, Karásek, M. Pientok, V. Pientok, Velehrad – Osvětimany 0:17 (0:11) Kučera 2, M. Čevelík 3, Konečný, Stávek 3, O. Vašek, Kozák 3, Trlida 2, Krsička 2.

1. Osvětimany 7 7 0 0 79:3 21
2. Jalubí 6 5 0 1 27:9 15
3. Buchlovice 6 3 0 3 32:10 9
4. Sušice 6 3 0 3 12:20 9
5. Velehrad 6 1 0 5 9:51 3
6. Traplice 7 0 0 7 0:66 0

SKUPINA B:Havřice – Mařatice 7:1 (3:1) J. Kočica 4, Kubiš, Neděla,Stojaspal – Zdráhal, Kněžpole – Nedachlebice 8:3 (6:1) Otáhal 4, Berčík 3, Fojtík – Kaňa 3.

1. Kněžpole 6 5 0 1 32:9 15
2. Bílovice 6 5 0 1 20:11 15
3. Havřice 6 4 0 2 19:9 12
4. Březolupy 6 4 0 2 13:13 12
5. Mařatice 7 1 0 6 10:29 3
6. Nedachlebice 7 0 0 7 7:30 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Vlčnov – Podolí 33:1 (14:0) Kroupa 12, Plesl 8, Machala 4, Junaštík 3 Jurenčák,2, Cagala, Šobáň 3 – Klvaňa, FA Zlechov – Tupesy 6:11 (2:5) Černota 2, Vlachynský, Kedra, Bednařík, P. Matějkovič – M. Bánovský 4, D. Bánovský 3, L. Bánovský 2, F. Svoboda 2.

1. Vlčnov 9 8 1 0 145:15 25
2. Tupesy 9 7 1 1 94:23 22
3. Buchlovice 8 4 0 4 65:39 12
4. FA Zlechov 10 4 0 6 51:44 12
5. Ořechov 8 4 0 4 48:46 12
6. Hradčovice 9 4 0 5 37:59 12
7. Babice 9 4 0 5 35:65 12
8. Podolí 10 0 0 10 8:192 0

SKUPINA B:St. Hrozenkov – Slavkov 2:1 (1:1) Michalec, Pažitný – nehl., Korytná – Bystřice p. L. 18:0 Vacula 6, Klon 5, A. Kubiš 3, O. Málek 2, D. Lekeš, Mrázek, ČSK Uh. Brod – Orel Uh. Brod 11:1 (4:1) Vítek 2, Pindeš 2, Zajda 2, Valenta 2, Ondrůšek, Kouřil, Konečný – Malůš.

1. Březová 8 7 1 0 84:12 22
2. ČSK Uh. Brod 9 7 0 2 71:26 21
3. Korytná 9 6 1 2 65:23 19
4. Orel Uh. Brod 9 6 0 3 44:38 18
5. St. Hrozenkov 9 3 1 5 18:29 10
6. Slavkov 9 1 1 7 11:47 4
7. S. Loz 8 1 1 6 11:56 4
8. Bystřice p. L. 9 0 3 6 9:82 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:FC Slovácko – O. N. Ves 8:8 (4:6) Hrazdilová 3, Jonášová, Ohlídalová, Stavjaníková, Vlachynská, Blahová – Světnička 3, Jurčeka 4, J. Kotačka, Vlčnov – Nivnice 1:16 (1:8) Jurenčák – Charvát 5, Straňák 4, Sláma 4, Zálešák, Kozelek, Krajčovič, Hluk – Tupesy 7:5 (5:5) M. Fruhauf 3, P. Fruhauf 2, Polách, Škvorec – nehl.

1. D. Němčí 13 10 2 1 146:52 32
2. O. N. Ves 13 10 1 2 149:58 31
3. FC Slovácko 14 9 2 3 136:60 29
4. Nivnice 13 9 0 4 172:66 27
5. Hluk 14 8 0 6 95:84 24
6. Uh. Ostroh 13 7 2 4 108:56 23
7. Tupesy 14 6 1 7 73:93 19
8. FA Zlechov 13 4 0 9 82:123 12
9. Spytihněv 13 3 0 10 64:138 9
10. Buchlovice 12 3 0 9 44:148 9
11. Vlčnov 14 0 0 14 15:206 0

MLADŠÍ: FC Slovácko – O. N. Ves 7:3 (2:3) Hanáčková 2, Jančářová, Pastyříková, Polášková, Skřivánková, C. Škrabalová – Opravil 2, Kalný, Vlčnov – Nivnice 5:19 (0:8) Straňák 11, Kovařík 3,, Zálešák 2, Vaculík, Mahdal, Kolaja, Hluk – Tupesy 9:7 (5:5) Kremr 4, Zlínský 2, Koníček 2, Soviš – nehl.

1. Nivnice 13 12 0 1 161:76 36
2. Buchlovice 12 10 0 2 112:74 30
3. Tupesy 14 9 0 5 82:64 27
4. FC Slovácko 14 8 2 4 110:89 26
5. Hluk 14 8 2 4 113:93 26
6. O. N. Ves 13 5 1 7 64:77 16
7. D. Němčí 13 4 2 7 61:83 14
8. Uh. Ostroh 13 4 1 8 68:95 13
9. Spytihněv 13 3 2 8 65:116 11
10. Vlčnov 14 2 2 10 63:106 8
11. FA Zlechov 13 2 0 11 70:96 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:Březolupy – Topolná 6:8 (4:4) Hoferek 3, Duda 2, Šmíd – Berecka 2, T. Pekař 2, S. Pekař, Oliva, Mikoláš, Kedra, Ořechov – Mařatice 30:1 (14:1) Měšťánek 9, Kolář 4, Beran 3, Vyskočilová 4, Zelina 6, Cileček 4 – Valouch, Huštěnovice – Babice 10:3 (7:1) Čechmánek 3, Slezák 2, Šenkeřík 2, Š´tastová 2, Grebeníček – A. Litoš 2, Skřivánková, Nedakonice – Mistřice 15:5 (10:4) Horňák 7, Král 3, Swarcz 2, Krajan 2, Reinberková – Gajdošík 3, Tomeček, Kopčil, Kněžpole – Jarošov 8:4 (3:1) Markus 3, Šimík 2, Lorenc 2, J. Berčík – Pařenica 2, Němec 2.

1. Ořechov 11 11 0 0 218:15 33
2. Kněžpole 11 9 1 1 92:44 28
3. Nedakonice 11 8 0 3 108:59 24
4. Huštěnovice 11 7 1 3 93:56 22
5. Mistřice 11 4 1 6 69:105 13
6. Březolupy 11 3 2 6 63:109 11
7. Jarošov 11 3 1 7 66:99 10
8. Topolná 11 3 1 7 57:93 10
9. Mařatice 11 1 3 7 46:105 6
10. Babice 11 0 2 9 31:158 2

SKUPINA B:Orel Uh. Brod – Újezdec 2:5 (1:1) Urbanec 2 – Koželuha 4, Bartek, FC Slovácko B – Hradčovice 10:11 (6:9) Hrazdilová 3, Jonášová 2, Blahová 2, Ohlídalová, K. Škrabalová – Pišoja 7, Řihák 4, ČSK Uh. Brod – Havřice 8:1 (2:1) Koželuha 3, Man, Kovalčík, Bartoš, Szitai, Šmilauer L. – M. Smrtková, Prakšice – Bánov 3:2 Helísek 2, Hanáček – Borák, Daněk.

1. FC Slovácko B 9 7 1 1 114:33 22
2. ČSK Uh. Brod 9 6 1 2 54:41 19
3. Hradčovice 9 5 2 2 42:29 17
4. Újezdec 8 4 2 2 24:27 14
5. Bánov 8 3 0 5 29:41 9
6. Prakšice 9 2 1 6 12:32 7
7. Havřice 9 2 1 6 12:44 7
8. Orel Uh. Brod 9 1 2 6 20:60 5

SKUPINA C:Korytná – Strání B 1:9 Klon – Macíček 3, Benešík 2, Zetka, Eliáš, Zámečník, Zimčík, Šumice – Slavkov 5:10 (2:1) M. Koktavý 3, O. Koktavý, Kusák – Kotačka 7, Zámečník 2, Uher, Rudice – Březová 1:11 (1:2) D. Plášek – J. Panák 6, F. Vojtek 2, D. Křeháček, Ondřejka, Horňák.

1. Slavkov 8 8 0 0 94:24 24
2. Strání B 8 6 1 1 64:12 19
3. Březová 8 4 2 2 58:16 14
4. Korytná 8 3 1 4 33:53 10
5. Šumice 7 1 3 3 22:30 6
6. Žítková 7 1 1 5 25:45 4
7. Rudice 8 0 0 8 10:126 0