KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Brumov 3:2 Mahdal A., Zámečník, Krchňáček – nehl., Baťov – Bystřice p. H. 4:1 Malát 3, Pavelka – Hradil R., Vlachovice – Luhačovice 1:6 Pekárek – Daňo 3, Bartek, Červenka, Bartoš, Hulín – Uh. Brod 1:4 nehl., Návojná – Holešov 3:1 Šánek, Šimšálek, Kolínek L. – Doležel, Rožnov p. R. – Kunovice 2:2 Fuksa, Kubáň – Šafránek, Hlavatý, Malenovice – Slušovice 4:2 Bártek, Gerych, Bartoň, Otoupal – Knedla, Klečka.

1. Luhačovice 18 14 3 1 62:16 45
2. Kunovice 18 13 2 3 60:24 41
3. Holešov 18 12 2 4 59:28 38
4. Rožnov p. R. 18 10 4 4 65:26 34
5. Návojná 18 8 4 6 30:23 28
6. SK Baťov 18 8 3 7 51:36 27
7. Dol. Němčí 18 8 1 9 34:41 25
8. Malenovice 18 6 4 8 34:43 22
9. Slušovice 18 6 4 8 26:35 22
10. Brumov 18 6 4 8 32:48 22
11. Uh. Brod 18 5 6 7 55:43 21
12. Hulín 18 7 0 11 32:37 21
13. Vlachovice 18 3 1 14 26:89 10
14. Bystřice p. H. 18 1 0 17 19:96 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Provodov 4:1 Mráz D. 3, Šiller J. – Kučera J., Juřinka – Mladcová 7:2 Dobiáš 3, Kopřiva, Bargel, Janošek, Plesník – Balušek 2, Hovězí – Fr. Lhota 7:1 Tkadlec J. 2, Kašpar J. 2, Vichtora, Smolík J., Ondryáš – Filák O., Vel. Karlovice – Val. Polanka 0:5 Matyáš, Zukal, Daněk, Maček F. a D., Ratiboř – Štítná n. Vl. 3:1 Hrabovský, Ostřanský – Štěpančík, Lidečko – Louky 2:2 Janáč, Ryza – Pavelka 2, Slavičín – Val. Klobouky 3:5 Hyžík 2, Havlín – Chovanec 2, Ház, Dubčák, Čtvrtlík.

1. Louky 18 14 3 1 56:20 45
2. Juřinka 18 13 1 4 67:31 40
3. Val. Polanka 18 12 2 4 76:36 38
4. Vel. Karlovice 18 11 4 3 60:44 37
5. Slavičín 18 10 1 7 55:39 31
6. Mladcová 18 9 3 6 62:44 30
7. Provodov 18 8 1 9 42:49 25
8. Ratiboř 18 6 4 8 47:42 22
9. Val. Klobouky 18 6 2 10 31:62 20
10. Napajedla 18 6 1 11 31:53 19
11. Štítná n. Vl. 18 5 3 10 30:39 18
12. Hovězí 18 5 1 12 39:59 16
13. Lidečko 18 4 2 12 30:48 14
14. Franc. Lhota 18 2 2 14 19:79 8

SKUPINA B: Zdounky – Nedachlebice 3:4 Červík 2, Ngoc – Bližňák 3, Fojtík, Boršice – Kněžpole 5:1 Dostál 2, Molek 2, Šesták – Hančík, Morkovice – Hluk 2:2 Hnčíř P., Doležel – Athang, Polách, Buchlovice – Uh. Ostroh 2:0 Valeš 2, Strání – Koryčany 3:2 Toman, Grebík, Tomanec – Gejdoš 2, Nivnice – Bojkovice 3:0 Májek, Slezáček, Štergenich, Kvasice – Chropyně 11:2 Kalandra 4, Zapletal 3,Sládeček,Pospíšil R., Mouka, Reiskup – Ležák, Palkovský.

1. Nivnice 18 15 1 2 79:26 46
2. Hluk 18 12 2 4 60:25 38
3. Kvasice 18 11 4 3 79:45 37
4. Buchlovice 18 12 0 6 59:40 36
5. Bojkovice 18 11 0 7 78:34 33
6. Zdounky 18 9 3 6 61:52 30
7. Koryčany 18 9 2 7 70:42 29
8. Boršice 18 9 1 8 51:39 28
9. Strání 18 7 1 10 38:36 22
10. Kněžpole 18 7 0 11 43:70 21
11. Morkovice 18 5 3 10 49:71 18
12. Nedachlebice 18 5 1 12 42:76 16
13. Uh. Ostroh 18 3 0 15 16:86 9
14. Chropyně 18 2 0 16 24:107 6

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Slavičín 1:2 nehl., Baťov – Slušovice odloženo, Kunovice – Ratiboř 5:0 Beneš 2, Junák, Oslzla, Hubál, Luhačovice – Uh. Brod 0:10 Hulín, Ondrůšek, Vlach 5, Šimoník, Vítek 2, Rožnov p. R. – Vsetín 5:2 Galus 2, Zetek 2, Urban – Najt, Jakeš, Brumov – Louky 4:0 Pecha, Filák, Šánek, Kubiš.

1. Brumov 14 14 0 0 76:13 42
2. Rožnov p. R. 14 10 2 2 45:15 32
3. Kunovice 14 9 3 2 50:10 30
4. Slavičín 14 7 3 4 27:12 24
5. FK Vsetín 14 7 1 6 63:29 22
6. V. Otrokovice 14 7 0 7 21:33 21
7. SK Baťov 13 6 2 5 29:20 20
8. Louky 14 4 1 9 24:30 13
9. Slušovice 13 4 0 9 13:44 12
10. Luhačovice 14 3 1 10 17:76 10
11. Ratiboř 14 3 0 11 16:58 9
12. Uh. Brod 14 2 1 11 22:63 7

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Slavičín 3:4 nehl., Baťov – Slušovice odloženo, Kunovice – Ratiboř 8:0 Reňák 3, Prachman 3, Hanáček, Nagy, Luhačovice – Uh. Brod 1:16 Máčala – Valenta 2, Bartoš, Bartončík 3, Obadal 3, Hrabalík 3, Nyiko, Šimoník, Moravanský 2, Rožnov p. R. – Vsetín 4:2 Rybiar 4 – Vokulič, Hurta, Brumov – Louky 1:5 Gabriš – Kuna 3, Zuzaník, Štípek.

1. Louky 14 13 0 1 75:17 39
2. Uh. Brod 14 11 0 3 82:25 33
3. FK Vsetín 14 10 1 3 90:28 31
4. Rožnov p. R. 14 9 1 4 63:27 28
5. Slavičín 14 8 0 6 65:42 24
6. Kunovice 14 8 0 6 49:38 24
7. Brumov 14 7 0 7 56:55 21
8. V. Otrokovice 14 5 1 8 35:44 16
9. SK Baťov 13 4 2 7 40:50 14
10. Slušovice 13 2 0 11 26:97 6
11. Luhačovice 14 1 2 11 22:111 5
12. Ratiboř 14 1 1 12 20:89 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Hor. Bečva 3:1 Heryán 2, Mlčák – Řezáč, Juřinka – Bystřice p. H. 5:1 Petrů, Pernický, Plesník, Toman J., Koleček J. – Franěk, Štítná n. Vl. – Nedašov 4:0 Maniš, Malaník, Kamenčák, vlastní, Hulín – Vel. Karlovice 7:1 Pravda 3, Jetelina, Vaculík, Niščák, Hyánek – Kučera, Paseky Zlín – Val. Klobouky 4:1 Novotný, Vičík, Mňačko, Macík – Mikulčík.

1. Štítná n. Vl. 13 12 1 0 47:5 37
2. Holešov 13 10 3 0 40:7 33
3. Hulín 13 8 1 4 39:18 25
4. Juřinka 13 7 3 3 34:14 24
5. Vlachovice 12 6 1 5 16:26 19
6. Val. Klobouky 13 5 2 6 16:27 17
7. Hor. Bečva 13 4 2 7 20:23 14
8. Paseky Zlín 13 4 1 8 23:29 13
9. Bystřice p. H. 13 2 2 9 15:39 8
10. Nedašov 12 1 2 9 4:29 5
11. Vel. Karlovice 12 1 2 9 8:45 5

SKUPINA B: Napajedla – Nedakonice odloženo, Boršice – St. Město 0:12 Beneš 4, Jegla 4, Kedra, Náplava 2, Slováček, Bojkovice – Strání 0:0, Hluk – Koryčany 0:5 Barták 2, Liška, Tiefenbacher, Michalík, FA Zlechov – Morkovice 1:1 Golian – Ševčíková, Kvasice – Dol. Němčí odloženo.

1. Bojkovice 14 10 3 1 92:9 33
2. Koryčany 14 11 0 3 74:14 33
3. St. Město 14 10 1 3 55:25 31
4. Strání 14 9 3 2 53:14 30
5. Hluk 14 8 2 4 36:23 26
6. Napajedla 13 7 0 6 32:28 21
7. Nedakonice 13 6 0 7 37:46 18
8. Kvasice 13 4 3 6 30:33 15
9. Morkovice 14 4 1 9 31:60 13
10. Dol. Němčí 13 3 0 10 12:58 9
11. Boršice 14 2 0 12 21:91 6
12. Zlechov 14 1 1 12 14:86 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Hor. Bečva 11:0 Janál 3, Pospíšilík 2, Jara 2, Jadrníček, Kratochvíla, Daďa, Daněk, Juřinka – Bystřice p. H. 8:3 Pecha 2, Čaček 2, Bílý 2, Němec, Šulák – Franěk 2, Kotas, Štítná n. Vl. – Nedašov 8:1 Černý 3, Malaník 2, Hnilo, Frýželka, Hrnčiřík – Kolínek Michal, Hulín – Vel. Karlovice 10:0 Neradil 2, Chupík 2, Novák, Plško, Zaoral 4, Paseky Zlín – Val. Klobouky 8:5 Hájek 4, Mňačko, Schincke, Malota, Nguyen – Poliak D. 2, Poliak M., Opravil.

1. Holešov 13 10 3 0 108:12 33
2. Paseky Zlín 13 11 0 2 79:27 33
3. Štítná n. Vl. 13 9 3 1 52:19 30
4. Juřinka 13 7 2 4 70:36 23
5. Val. Klobouky 13 7 1 5 46:37 22
6. Bystřice p. H. 13 6 1 6 59:41 19
7. Hulín 13 6 1 6 48:49 19
8. Hor. Bečva 13 4 1 8 32:67 13
9. Vel. Karlovice 12 1 3 8 16:66 6
10. Nedašov 12 1 1 10 25:79 4
11. Vlachovice 12 0 0 12 5:107 0

SKUPINA B: Napajedla – Nedakonice odloženo, Boršice – St. Město 8:3 Škrabal 2, Měšťánek 2, Chodura 2, Šipka, Komárek – Ryška 3, Bojkovice – Strání 10:0 Buriánek 3, Stojka 3, Lukáš 2, Vyhnálek, Machala, Hluk – Koryčany 2:9 Franc, Druckmüller – Kaňa 3, Mikulášek, Hajkr, Novotný, Bardon, Klem, Plichta, FA Zlechov – Morkovice 4:1 Hradil 2, Matejkovič L. a P. – Juřena, Kvasice – Dol. Němčí odloženo.

1. Bojkovice 14 14 0 0 129:13 42
2. Koryčany 14 10 1 3 107:58 31
3. Napajedla 13 9 1 3 66:40 28
4. Boršice 14 9 0 5 130:53 27
5. Dol. Němčí 13 8 1 4 60:39 25
6. Zlechov 14 8 1 5 70:58 25
7. St. Město 14 6 1 7 44:56 19
8. Strání 14 5 0 9 49:72 15
9. Morkovice 14 3 2 9 29:67 11
10. Hluk 14 3 1 10 44:76 10
11. Kvasice 13 3 0 10 36:73 9
12. Nedakonice 13 0 0 13 14:173 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Jaroslavice – Štípa 4:0 Kašpárek 2, Jakeš, Hrazdíra, Slušovice B – Halenkovice 6:1 Mikel, Žaludek, Hoferek, Klečka, Ries, vlastní – Kocián, Všemina – Spytihněv 1:4 Kvasnica – Miklas 2, Rozsypálek, Plichta, Hvozdná – Fryšták 0:4 Hřebačka 2, Bartoň, Kovář, SK Vizovice – Příluky 3:2 Zvonek 2, Adamuška – Žák, Hefka.

1. Slušovice B 11 10 0 1 63:11 30
2. Fryšták 11 8 1 2 47:14 25
3. Jaroslavice 11 7 1 3 30:23 22
4. SK Vizovice 11 6 3 2 42:17 21
5. Spytihněv 11 5 2 4 37:35 17
6. Štípa 11 4 1 6 32:35 13
7. Příluky 11 3 2 6 21:37 11
8. Hvozdná 11 3 0 8 11:41 9
9. Všemina 11 1 2 8 23:54 5
10. Halenkovice 11 0 4 7 13:52 4

SKUPINA B: Bylnice – Pozlovice 2:1 Strnka, vlastní – Mizera, Dolní Lhota – Nedašova Lhota 2:5 Hofschneider, Šenovský – Kostka 2, Bubela 2, Rajník, Újezd – Poteč 12:1 Vaculín 4, Martínek 4, Repatý 2, Jordán, Pavelka – vlastní.

1. Újezd 12 11 1 0 69:17 34
2. Nedašova Lhota 12 8 0 4 42:17 24
3. Dolní Lhota 12 7 1 4 46:31 22
4. Poteč 12 4 1 7 21:61 13
5. Bylnice 12 3 1 8 21:54 10
6. Pozlovice 12 1 0 11 18:37 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Dolní Lhota – Bylnice 2:1 Dynka, Homolka – Lukáč Slušovice B – Újezd 7:0 Žákovský 2, Šubrt 2, Záhořák, Tkadlec O., Tkadlec R., Bratřejov – Kašava 1:3 Fila – Drábek 2, Maršálek R., Tečovice – Malenovice 1:7 Šenkeřík – Macek 2, Škrabal 2, Hanáčková, Otrusina, Borovec Mladcová – Fryšták 1:2 Chmelík – Hrabík, Daněk, SK Vizovice – Spytihněv 2:6 Geržičák, Fusek – Polášek 2, Richtár 2, Kraváček, Kašpárek.

1. Fryšták 13 10 0 3 40:15 30
2. Malenovice 13 8 2 3 37:24 26
3. Dolní Lhota 13 8 2 3 34:25 26
4. Bylnice 13 8 1 4 51:19 25
5. Slušovice B 13 8 1 4 46:23 25
6. Bratřejov 13 8 1 4 40:22 25
7. Kašava 13 8 0 5 38:26 24
8. Mladcová 13 7 1 5 31:18 22
9. Spytihněv 13 3 1 9 25:47 10
10. Tečovice 13 3 1 9 17:42 10
11. Újezd 13 1 0 12 14:62 3
12. SK Vizovice 13 1 0 12 15:65 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jaroslavice – Tlumačov 2:0 Hefka 2, Lhota u Mal. – Ludkovice 3:5 Mikeštík 3 – Švadleňák 2, Chot, Ševčík, Kunorzová, Březnice – Žeranovice 1:4 Kužílek – Adamík 2, Kohout, Gaja.

1. Mysločovice 11 8 2 1 44:12 26
2. Tlumačov 11 7 2 2 33:8 23
3. Žeranovice 12 7 2 3 26:12 23
4. Březnice 11 5 1 5 26:28 16
5. Jaroslavice 11 5 1 5 19:25 16
6. Ludkovice 11 3 0 8 12:25 9
7. Lhota u Mal. 11 0 0 11 9:59 0

SKUPINA B: Lukov – Lužkovice 1:3 Vaškůj – Hejtmánek, Špendlík, Novotný, Hvozdná – Kostelec 8:2 Dominik Š. 4, Javora 2, Burger, Kunovský – Hanáček, Prchal, Příluky – Trnava odl.

1. Lužkovice 11 9 0 2 66:15 27
2. Lukov 11 8 1 2 39:12 25
3. Štípa 11 7 1 3 52:26 22
4. Trnava 11 6 1 4 45:33 19
5. Příluky 10 4 0 6 17:26 12
6. Hvozdná 11 1 1 9 18:57 4
7. Kostelec 11 1 0 10 12:80 3

SKUPINA C: Nedašova Lhota – Nevšová 2:0 Hořák R., Fojtík M., Sehradice – Bohuslavice n. Vl. 5:0 Váňa M. 2, Macík D., Drábek J., Kolaříková A.

1. Sehradice 10 10 0 0 87:15 30
2. Nedašova Lhota 10 5 1 4 36:15 16
3. Nevšová 9 4 0 5 34:19 12
4. Bohuslavice 10 3 1 6 29:42 10
5. Poteč 9 1 0 8 13:108 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Lutopecny – Břest 1:2 (1:2), Piškula – Bejdák 2, Dřínov – Mrlínek 0:2 (0:0), Vepřek, Pešout, Kostelec u Hol. – Žalkovice 2:4 (1:3), Ballner, J. Procházka – Gjorev, Zapletalík, Pátik, Kojetský, Rymice – Zborovice 2:2 (1:2), Matuška, P. Greinecker – Gremlica, vl.

1. Žalkovice 10 9 0 1 38:10 27
2. Břest 10 8 1 1 45:10 25
3. Mrlínek 9 6 1 2 24:13 19
4. Lutopecny 10 5 0 5 15:19 15
5. Zborovice 10 4 1 5 32:34 13
6. Rataje 9 4 0 5 14:35 12
7. Dřínov 10 3 2 5 19:14 11
8. Rymice 10 1 3 6 15:31 6
9. Kostelec u Hol. 10 0 0 10 8:44 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zdounky – Těšnovice 2:5, Přibyl 2 – Majkrič 5, Chvalčov – Chropyně 7:1 (4:1), Dostalík 3, Macůrek 2, Šefčík, Tomčík – Kroupa, Zlobice – Bezměrov 6:1 (3:1), M. Potočiar 2, Goldman 2, T. Potočiar, Vožda – T. Fekar.

1. Těšnovice 13 12 0 1 86:32 36
2. Chvalčov 13 10 0 3 65:22 31
3. Zdounky 13 7 0 6 43:28 20
4. Chropyně 13 6 0 7 39:34 18
5. Zlobice 13 4 0 9 24:60 12
6. Bezměrov 13 0 0 13 17:98 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov B – Mrlínek – nehl., Martinice – Prusinovice 3:2 pen. (1:0), Odstrčil 2, Čunková – Měrka 2, Žeranovice – DFK Holešov – odl. na 25. 4. (16.00), Chvalčov – Rajnochovice 5:0, Červinka 3, Šmíd, Charvát.

1. Holešov B 12 12 0 0 124:6 36
2. Chvalčov 13 8 0 5 43:24 25
3. Mrlínek 12 8 0 4 46:23 24
4. DFK Holešov 12 8 0 4 62:23 23
5. Martinice 13 7 0 6 38:33 20
6. Žeranovice 12 2 0 10 20:74 8
7. Prusinovice 13 3 0 10 18:96 8
8. Rajnochovice 13 2 0 11 12:84 6

SKUPINA B: Rymice – Zdounky 2:0 (1:0), Kovaříková, Vilímek, Lutopecny – Kroměříž C 0:5 (0:2), Šlechta 2, Jány 2, Stavjaníková, Dřínov – Skaštice 3:2 pen. (1:2), F. Vincenec 2 – Zůvala, Sklenář.

1. Kroměříž C 12 10 0 2 81:11 30
2. Rymice 11 8 0 3 23:16 25
3. Lutopecny 11 8 0 3 31:30 23
4. Lubná 11 6 0 5 26:17 18
5. Skaštice 11 4 0 7 28:51 13
6. Dřínov 11 2 0 9 11:34 5
7. Zdounky 11 1 0 10 14:55 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:O. N. Ves – Jarošov 1:1 (1:0) Herák – Šipka, Popovice – SK Zlechov 1:7 (0:3) Habarta – Veler 2, Tesař 2, Mikala, Bílka, Raisigel, St. Město – Bílovice 7:0 (3:0) Sobek 2, Urbanovský 2, Verbík 2, Grebeň, Nedakonice – Mařatice 15:3 (6:2) Cigoš 5, Janík 3, J. Vaculík 3, Králík, B. Krpál, O. Stašek, M. Andrýsek – Maršálek 2, Zich.

1. Jarošov 8 6 2 0 76:11 20
2. St. Město 8 6 1 1 55:8 19
3. Nedakonice 8 4 3 1 39:12 15
4. O. N. Ves 8 4 2 2 15:18 14
5. SK Zlechov 8 3 0 5 27:41 9
6. Bílovice 8 2 1 5 13:27 7
7. Mařatice 8 1 1 6 11:63 4
8. Popovice 8 1 0 7 7:63 3

SKUPINA B:Újezdec – Bánov 4:0 (0:0) Brulík 2, Malina, Fil. Lekeš, Podolí – Šumice 2:4 (1:1) Šudřich, Sečkař – Ondřej 2, Žampach 2, Hradčovice – Vlčnov 2:10 (0:5)Kroča M., Kryštof D. – Plesl D. 4, Machala L. 2, Čagala O., Kroupa K., Klabačka F., Koníček J., Korytná – Havřice 1:20, Popelka – Moštěk 6, J. Bania 3, Bršlica 3, Vida 2, Skolnikovič, M. Bania, Schurmacher, vlastní 3.

1. Šumice 10 9 1 0 65:7 28
2. Bánov 11 8 2 1 57:14 26
3. Vlčnov 10 8 1 1 64:11 25
4. Prakšice 10 6 1 3 44:33 19
5. Újezdec 11 5 2 4 41:34 17
6. Podolí 11 2 2 7 29:35 8
7. Havřice 11 2 2 7 44:69 8
8. Hradčovice 11 1 3 7 24:60 6
9. Korytná 11 0 0 11 10:115 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mistřice – Jarošov 9:0 (4:0) Vrána 4, J. Posolda 4, Trčka, Topolná – Šumice 2:10 (0:6) Szibík, Vojtášek – C. Dvořák 2, D. Dvořák 2, M. Brostík 2, M. Mlčoch 2, V. Šidlo 2, O. Lhota – Uh. Ostroh 2:1 (1:0) D. Bílek, J. Martyčák – P. Flora, Nivnice – O. N. Ves nehl., Prakšice – Bánov 1:1, Řezníček – Beníček.

1. Nivnice 11 10 1 0 96:6 31
2. Mistřice 11 10 1 0 91:4 31
3. Šumice 12 10 0 2 102:10 30
4. Újezdec 11 7 0 4 52:39 21
5. Jarošov 12 6 1 5 33:35 19
6. O. N. Ves 11 5 1 5 37:53 16
7. Bánov 12 5 1 6 25:53 16
8. Uh. Ostroh 12 3 0 9 21:75 9
9. O. Lhota 12 3 0 9 13:112 9
10. Topolná 12 1 2 9 12:55 5
11. Prakšice 12 0 1 11 4:44 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Sušice – Osvětimany 1:5 (0:3) E. Hábl – R. Kozák 3, M. Čevelík, E. Trlida, Traplice – Jalubí 0:5 (0:5) Kolář 2, Gajdošík, Tomaštík, Kegler.

1. Osvětimany 6 6 0 0 62:3 18
2. Jalubí 6 5 0 1 27:9 15
3. Sušice 6 3 0 3 12:20 9
4. Buchlovice 5 2 0 3 17:10 6
5. Velehrad 5 1 0 4 9:34 3
6. Traplice 6 0 0 6 0:51 0

SKUPINA B:Bílovice – Nedachlebice nehl., Mařatice – Březolupy 1:6 (0:5) Konvalinka – Gajdošík 2, Řezník 2, Hromeček, Bartoš.

1. Kněžpole 5 4 0 1 24:6 12
2. Bílovice 5 4 0 1 17:11 12
3. Březolupy 6 4 0 2 13:13 12
4. Havřice 5 3 0 2 12:8 9
5. Mařatice 6 1 0 5 9:22 3
6. Nedachlebice 5 0 0 5 4:19 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Podolí – FA Zlechov 3:7 (2:3) M. Klvaňa 3 – J. Arbet 2, J. Muhammad, P. Matějkovič, M. Němec, M. Salinger, L. Matějkovič, Hradčovice – Vlčnov 2:10 (0:5) M. Kroča, D. Kryštof – D. Plesl 4, L. Machala 2, O. Čagala, K,Kroupa, F. Klabačka, J. Koníček, Babice – Ořechov 4:2 (3:2) Garyšová 2, Čevela, Drinka – Svoboda, Nedorostel.

1. Vlčnov 8 7 1 0 112:14 22
2. Tupesy 8 6 1 1 83:17 19
3. Buchlovice 8 4 0 4 65:39 12
4. FA Zlechov 9 4 0 5 45:33 12
5. Ořechov 8 4 0 4 48:46 12
6. Hradčovice 9 4 0 5 37:59 12
7. Babice 9 4 0 5 35:65 12
8. Podolí 9 0 0 9 7:159 0

SKUPINA B:Slavkov – Orel Uh. Brod 2:3 (1:1) Zb. Krhovský 2 – Krahula, Dubský, Teichgrab, Bystřice p. L – ČSK Uh. Brod 0:14, Červík 4, Valenta 4, Hulín 3, Nyiko, Žáček, Kubiš, Březová – Korytná 4:4 (2:2) Ševčík 2, Hanák 2 – Vacula 3, Klon, St. Hrozenkov – S. Loz nehl.

1. Březová 8 7 1 0 84:12 22
2. ČSK Uh. Brod 8 6 0 2 60:25 18
3. Orel Uh. Brod 8 6 0 2 43:27 18
4. Korytná 8 5 1 2 47:23 16
5. St. Hrozenkov 7 2 1 4 16:27 7
6. Slavkov 8 1 1 6 10:45 4
7. Bystřice p. L 8 0 3 5 9:64 3
8. S. Loz 7 0 1 6 10:56 1

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:Spytihněv – Tupesy 5:6, Sedláček 2, Dalajka 2, Bětík – Tomeček 5, Čagánek, D. Němčí – Hluk 13:1 (9:0) D. Karlík 6, D. Tinka 3, J. Šlambor 2, L. Ambros, T. Huspenina – J. Gál, Nivnice – FA Zlechov 19:2 (8:1) Charvát 7, Straňák 5, Sláma 4, Krajčovič 2, Vaculík – Novosad, Janovský, O. N. Ves – Vlčnov 18:2 (8:1) Jurčeka 9, Světnička 5, Kroščen 2, Kotačka, Pšurný – nehl.

1. D. Němčí 13 10 2 1 146:52 32
2. O. N. Ves 12 10 0 2 141:50 30
3. FC Slovácko 12 8 1 3 120:45 25
4. Nivnice 12 8 0 4 156:65 24
5. Uh. Ostroh 12 7 2 3 101:48 23
6. Hluk 13 7 0 6 88:79 21
7. Tupesy 13 6 1 6 68:86 19
8. FA Zlechov 13 4 0 9 82:123 12
9. Spytihněv 13 3 0 10 64:138 9
10. Buchlovice 12 3 0 9 44:148 9
11. Vlčnov 13 0 0 13 14:190 0

MLADŠÍ:Spytihněv – Tupesy 5:16, Tabara 3, Gabryš 2 – Chrástek 5, T. Chramcov 3, Kunert 3, Kovařík 2, Dostál 2, Jak. Tomeček, D. Němčí – Hluk 7:7 (3:3) T. Huspenina 4, M. Bobčík, P. Maršík, P. Dominik – D. Zlínský, V. Kremr, Nivnice – FA Zlechov 11:5 (3:2) Straňák 5, Zálešák 4, Kolaja, Kovařík – Zejda 3, Rybenský, O. N. Ves – Vlčnov 7:5 (2:2) Opravil 3, Prchlík 2, Sucháň, Kalný – nehl.

1. Nivnice 12 11 0 1 142:71 33
2. Buchlovice 12 10 0 2 112:74 30
3. Tupesy 13 9 0 4 75:55 27
4. Hluk 13 7 2 4 104:86 23
5. FC Slovácko 12 6 2 4 85:77 20
6. O. N. Ves 12 5 1 6 61:70 16
7. D. Němčí 13 4 2 7 61:83 14
8. Uh. Ostroh 12 4 1 7 59:77 13
9. Spytihněv 13 3 2 8 65:116 11
10. Vlčnov 13 2 2 9 58:87 8
11. FA Zlechov 13 2 0 11 70:96 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:Topolná – Jarošov 6:2 (2:0) nehl. – E. Němec, Bedroš, Mistřice – Kněžpole 6:6 (3:1) O. Polášek 5, Kopčil – Berčík 3, Lorenc 2, Zelíková, Babice – Nedakonice 3:10, Skřivánková 3 – Král 2, Schvarz, Chlachula, Krajan, Dvouletý, Reinberková, Mařatice – Huštěnovice 4:4 (1:1) Vaďurová, Kaláč, Mazura, Valouch – Vlachynská 2, Kraváček, Slezák, Březolupy – Ořechov 0:26 (0:13) Měštánek 11, Zelina 6, Kolář 3, Beran 3, Vyskočilová 2, Cileček.

1. Ořechov 10 10 0 0 188:14 30
2. Kněžpole 10 8 1 1 84:40 25
3. Nedakonice 10 7 0 3 93:54 21
4. Huštěnovice 10 6 1 3 83:53 19
5. Mistřice 10 4 1 5 64:90 13
6. Březolupy 10 3 2 5 57:101 11
7. Jarošov 10 3 1 6 62:91 10
8. Topolná 10 2 1 7 49:87 7
9. Mařatice 10 1 3 6 45:75 6
10. Babice 10 0 2 8 28:148 2

SKUPINA B: Újezdec – Bánov odl., Havřice – Prakšice 0:0 (0:0), Hradčovice – ČSK Uh. Brod 2:3 (1:2) M. Pišoja 2 – O. Chovanec 2, A. Michalec, Orel Uh. Brod – FC Slovácko B 6:6 (2:3) O. Dubský 4, M. Dubský, M. Machala – Horáková, Brázdilová, Jonášová, Ježková, Jančářová, Vlachynská.

1. FC Slovácko B 8 7 1 0 104:22 22
2. ČSK Uh. Brod 8 5 1 2 46:40 16
3. Hradčovice 8 4 2 2 31:19 14
4. Újezdec 7 3 2 2 19:25 11
5. Bánov 7 3 0 4 27:38 9
6. Havřice 8 2 1 5 11:36 7
7. Orel Uh. Brod 8 1 2 5 18:55 5
8. Prakšice 8 1 1 6 9:30 4

SKUPINA C:Strání B – Březová 4:1, Eliáš, Popelka, Tóth, Zetka – Panák, Slavkov – Rudice 20:1 (10:1) J. Zámečník 3, Kotačka 4, Tureček 4, Polách 3, Uher 2, Krhovský 3, S. Zámečník – Plášek, Korytná – Žítková 2:1, Suchý 2 – Hodulík.

1. Slavkov 7 7 0 0 84:19 21
2. Strání B 7 5 1 1 55:11 16
3. Březová 7 3 2 2 47:15 11
4. Korytná 7 3 1 3 32:44 10
5. Šumice 6 1 3 2 17:20 6
6. Žítková 7 1 1 5 25:45 4
7. Rudice 7 0 0 7 9:115 0