VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

23.9.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Návojná – Brumov 2:3 Holba 2 – Vašička, Chovanec, Rajník, Uh. Brod – Bystřice p. H. 2:2 Odstrčil 2 – Krist, Maixner, Vsetín – Baťov 1930 1:1 Trlica – Přikryl, Kunovice – Vlachovice 3:1 Lysoněk 2, Palinek – Chovanec, Hulín – Napajedla 6:1 Müller 3, Jarmer, Vojtko, Uličný – Brázdil, Paseky Zlín – Luhačovice nehl., Dol. Němčí – 1. Valašský FC 0:4 Fuksa, Zetocha, Talpa, Pajer. Dohrávka: Vsetín – Paseky Zlín 1:1 Macek – Kolařík.

1. Kunovice 7 7 0 0 24:6 21
2. Brumov 7 5 1 1 26:11 16
3. 1. Valašský FC 7 5 0 2 21:10 15
4. SK Baťov 7 4 1 2 19:9 13
5. Hulín 7 4 0 3 23:10 12
6. Návojná 7 4 0 3 24:14 12
7. Luhačovice 6 3 1 2 17:16 10
8. Vlachovice 7 3 1 3 17:16 10
9. FC Vsetín 7 2 3 2 15:18 9
10. Paseky Zlín 6 2 1 3 10:13 7
11. Napajedla 7 2 0 5 11:31 6
12. Bystřice p. H. 7 1 1 5 8:18 4
13. Uh. Brod 7 1 1 5 6:23 4
14. Dol. Němčí 7 0 0 7 5:31 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Malenovice – Fr. Lhota 5:0 Bartoň D. 2, Bubeník, Galatík, Winter, Juřinka – Tečovice 7:3 Kovář 3, Plesník 2, Stolář, Valaška – Pesta 2, Vacula, Val. Polanka – Hovězí 2:0 Macek F. 2, Štítná n. Vl. – Holešov 1:1 Chovančík – Kadlčík, Val. Klobouky – Lidečko 1:5 Čtvrtlík – Liška 3, Františák, Ryza V., Mladcová – Slavičín 8:0 Paták 5, Brhel, Šalanda, Venený Martin, Louky – Vel. Karlovice 4:2 Pavelka 3, Šíma – Mynarčík 2.

1. Malenovice 7 7 0 0 33:6 21
2. Mladcová 7 6 1 0 45:6 19
3. Juřinka 7 6 0 1 36:9 18
4. Val. Polanka 7 4 2 1 28:10 14
5. Holešov 7 4 1 2 24:9 13
6. Franc. Lhota 7 4 0 3 22:21 12
7. Štítná n. Vl. 7 3 1 3 13:22 10
8. Hovězí 7 3 0 4 10:20 9
9. Lidečko 7 2 2 3 16:16 8
10. Vel. Karlovice 7 2 0 5 12:26 6
11. Val. Klobouky 7 1 1 5 8:24 4
12. Slavičín 7 1 1 5 6:29 4
13. Louky 7 1 0 6 8:41 3
14. Tečovice 7 0 1 6 10:32 1
SKUPINA B: Kněžpole – Buchlovice 3:6 Flíbor 3 – Mikula 2, Tomešek 2, Belant, Kanyza, Bojkovice – Chropyně 2:1 Miča, Kalina – Šírek J., Morkovice – Boršice 3:1 Galetka 2, Šesták, Ševčík P. – Náplava, Kunovice B – Kvasice 4 :1 Lysoněk, Vlk, Sedlář A., Palinek – Zálešák R., Nedakonice – O. N. Ves 4:2 Hyrák 3, Šebek – Zálešák, Horák, Koryčany – Strání 1:6 F. Hanák – Grebík 2, Reňák, Mimochodek, Tomanec P. a L., Uh. Ostroh – Nedachlebice 0:2 Michel, Kutra.

1. Buchlovice 7 6 0 1 36:12 18
2. Morkovice 7 6 0 1 31:16 18
3. Chropyně 7 5 1 1 17:7 16
4. Nedachlebice 7 5 1 1 18:10 16
5. Bojkovice 7 4 1 2 22:11 13
6. Strání 7 4 1 2 22:15 13
7. Kunovice B 7 3 0 4 15:11 9
8. Koryčany 7 3 0 4 18:18 9
9. Kněžpole 7 2 2 3 19:19 8
10. O. N. Ves 7 2 1 4 9:15 7
11. Uh. Ostroh 7 2 0 5 8:30 6
12. Boršice 7 1 1 5 10:20 4
13. Kvasice 7 1 0 6 18:35 3
14. Nedakonice 7 1 0 6 11:35 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Poličná – Kunovice 1:0 Dubcová M., Uh. Brod – Slušovice 0:2 Buriánek, Novák, Vsetín – Baťov 1930 1:6 Trochta – Zahradník M. 4, Vondráček, Zahradník F., Brumov – Ratiboř 10:1 Vlček 4, Bartozel 2, Kubiš 2, Kolínek 2 – Daněk, Nedašov – V. Otrokovice 2:2 Šimšálek A., Bubela – Dvořáček, Daniel, Louky – 1. Valašský FC 2:3 Bártek, Jahoda – Plandor 2, Fiurášek. Dohrávka: Vsetín – Louky 6:2 Maňák 4, Matyáč, Maček – Bártek 2.

1. Brumov 5 5 0 0 36:1 15
2. FC Vsetín 5 4 0 1 19:10 12
3. Slušovice 5 4 0 1 13:5 12
4. Kunovice 4 3 0 1 22:1 9
5. Poličná 5 3 0 2 13:14 9
6. Uh. Brod 5 2 1 2 23:10 7
7. SK Baťov 4 2 0 2 12:10 6
8. 1. Valašský FC 5 2 0 3 9:16 6
9. Ratiboř 5 1 1 3 14:24 4
10. Nedašov 5 0 2 3 4:29 2
11. Louky 5 0 1 4 5:23 1
12. V. Otrokovice 5 0 1 4 5:32 1
MLADŠÍ: Poličná – Kunovice 0:13 Bilík 3, Hubál 3, Prachman 2, Štěrba, Macků, Grebeníček, Machálek, Studnička, Uh. Brod – Slušovice 2:3 Hrabalík, Kobsinek – Čech, Vyoral, Žůrek L., Vsetín – Baťov 1930 2:3 Martinák, Hurta, Hruška – Staněk 3, Štefka, Brumov – Ratiboř 4:1 Kubiš 3, Kořenek – Machala, Nedašov – V. Otrokovice 0:9 Drábek 3, Hába 3, Ševšík 2, Petrů, Louky – 1. Valašský FC 2:5 Kuna 2 – Gomola 3, Lokša 2. Dohrávka: Vsetín – Louky 2:3 Hurta 2 – Janota 2, Dlouhý

1. Brumov 5 5 0 0 43:9 15
2. SK Baťov 4 4 0 0 39:3 12
3. V. Otrokovice 5 4 0 1 32:11 12
4. 1. Valašský FC 5 4 0 1 25:9 12
5. Slušovice 5 3 0 2 17:13 9
6. Louky 5 2 1 2 14:24 7
7. Ratiboř 5 2 0 3 14:14 6
8. Nedašov 5 1 1 3 4:35 4
9. Kunovice 4 1 0 3 19:13 3
10. Uh. Brod 5 1 0 4 9:26 3
11. Poličná 5 1 0 4 5:54 3
12. FC Vsetín 5 0 0 5 8:18 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Štítná n. Vl. 2:1 Korábík, Drozd – Zvoníček, Slavičín – Bystřice p. H. 4:0 Havlín 2, Kovář, Vincour, Valchovice – Paseky Zlín 2:1 Bednářová, Stružka – Strnad, Val. Klobouky – Hor. Bečva 0:4 Solanský 2, Krumpholc, Polách, Holešov – Juřinka 6:0 Jaroš 2, Kotas 2, Řihák, Zakopal, Luhačovice – Hulín 1:4 Lekeš J. – Rozsalyi 2, Mimránek, Zaoral.

1. Hor. Bečva 5 4 1 0 16:6 13
2. Hulín 5 4 0 1 21:6 12
3. Luhačovice 5 4 0 1 22:10 12
4. Juřinka 5 4 0 1 7:9 12
5. Bystřice p. H. 5 3 1 1 13:8 10
6. Slavičín 5 3 0 2 14:9 9
7. Vel. Karlovice 5 2 0 3 8:10 6
8. Holešov 5 2 0 3 10:14 6
9. Vlachovice 5 1 0 4 7:14 3
10. Štítná n. Vl. 5 1 0 4 5:13 3
11. Paseky Zlín 5 1 0 4 4:14 3
12. Val. Klobouky 5 0 0 5 4:18 0
SKUPINA B: 1. FC Slovácko – Nedakonice 2:4 Janíková, Barnetová – Vaculík, Andrýsek J. a M., Stašek, Strání – Dol. Němčí 2:7 Bruštík, Hanák – Pěrka 3, Staněk, Machalík, Juřenčák, Stojaspal, Morkovice – Boršice 9:2 Řezníček 5, Drábek 2, Novotný, Červenka – Bartošík, Krsička, Hluk – Kvasice 3:0 Penk, Kužela, Nguntual Tum Thang, Koryčany – Bojkovice 0:1 Polák, Uh. Ostroh – St. Město 0:14 Sobek 8, Jegla 3, Dovrtěl, Slováček 2. Z minulého kola: Kvasice – Morkovice 3:0 kont.

1. Dol. Němčí 5 5 0 0 31:5 15
2. Hluk 5 4 1 0 40:4 13
3. Bojkovice 5 4 1 0 22:6 13
4. St. Město 4 3 0 1 25:11 9
5. Nedakonice 5 3 0 2 21:17 9
6. Kvasice 5 2 1 2 8:11 7
7. Morkovice 5 2 0 3 23:14 6
8. Koryčany 5 2 0 3 25:17 6
9. 1. FC Slovácko C 5 1 1 3 10:17 4
10. Strání 4 0 1 3 6:20 1
11. Boršice 5 0 1 4 7:28 1
12. Uh. Ostroh 5 0 0 5 0:68 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Štítná n. Vl. 1:3 Střelecký – Malaník 2, Černý, Slavičín – Bystřice p. H. 6:3 Staněk 2, Vincour T., Vincour M., Salajka, Durďák, – Franěk, Machala, Žiška, Valchovice – Paseky Zlín 1:18 nehl. – Čihánek 4, Novotný 4, Gonda 3, Mňačko 2, Macík 2, Malota 2, Strnad, Val. Klobouky – Hor. Bečva 4:0 Poliak M. 3, Kudela O., Holešov – Juřinka 3:0 Janál 2, Blažek, Luhačovice – Hulín 6:3 Hyžík, Plášek, Vítek 2, Hoferek, Lekeš F. – Jetelina, Zaoral, Smola.

1. Luhačovice 5 4 1 0 30:6 13
2. Holešov 5 4 1 0 23:5 13
3. Bystřice p. H. 5 4 0 1 37:13 12
4. Juřinka 5 4 0 1 26:5 12
5. Slavičín 5 4 0 1 19:6 12
6. Paseky Zlín 5 3 0 2 48:13 9
7. Hulín 5 2 0 3 23:21 6
8. Hor. Bečva 5 2 0 3 18:22 6
9. Val. Klobouky 5 1 0 4 9:19 3
10. Štítná n. Vl. 5 1 0 4 4:25 3
11. Vel. Karlovice 5 0 0 5 4:46 0
12. Vlachovice 5 0 0 5 5:65 0
SKUPINA B: 1. FC Slovácko – Nedakonice 3:1 Valášková 2, Čagánková – Cileček, Strání – Dol. Němčí 2:6 Pejchar 2 – Bilík 3, Jurásek 2, Ambros, Morkovice – Boršice 1:2 Štelc – Kočenda 2, Hluk – Kvasice 9:0 Blaha 3, Nguntual van David 3, Ševčík 2, Kremr, Koryčany – Bojkovice 4:3 Hubr 2, Vrtal, Klimánek – Koželuha, Stružka, Kafka, Uh. Ostroh – St. Město 0:10 Kedra 3, Vojtík 2, Dovrtěl 2, Vanda 2, Ryška.

1. Hluk 5 5 0 0 44:3 15
2. Dol. Němčí 5 4 0 1 31:14 12
3. Koryčany 5 4 0 1 22:12 12
4. Boršice 5 3 0 2 22:12 9
5. Morkovice 5 2 2 1 16:8 8
6. Bojkovice 5 2 1 2 22:14 7
7. Strání 4 2 0 2 14:19 6
8. St. Město 4 1 1 2 17:10 4
9. 1. FC Slovácko C 5 1 1 3 9:24 4
10. Nedakonice 5 1 1 3 3:18 4
11. Kvasice 5 0 1 4 12:34 1
12. Uh. Ostroh 5 0 1 4 1:45 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Hvozdná – Jaroslavice 0:1 Mihal, Provodov – Veselá 5:0 Slovák J. 2, Mlček 2, Kratochvíl, Fryšták – Příluky 9:0 Doležel 3, Hřebačka 3, Kovář, Maček, Gregor, Březnice – Spytihněv odloženo.

1. Provodov 5 5 0 0 28:0 15
2. Veselá 5 3 1 1 20:8 10
3. Fryšták 4 2 1 1 18:9 7
4. Příluky 5 2 1 2 6:15 7
5. Jaroslavice 4 2 0 2 4:8 6
6. Spytihněv 4 1 1 2 11:15 4
7. Březnice 4 1 0 3 9:19 3
8. Hvozdná 5 0 0 5 5:27 0
SKUPINA B: Újezd – Dolní Lhota 5:2 Častulík M. 3, Struška 2 – Hofschneider, Kovář, SK Vizovice – Bylnice soupeř se nedostavil k utkání, Poteč – Nedašova Lhota 2:4 Fusek, Masař – Novosad, Kolman, Bartoška, Dohnanský, Pozlovice – Kostelec 5:1 Vavrys, Kraus, Mozgva, Pinďák, Pochylý – Najman.

1. Pozlovice 5 4 1 0 17:8 13
2. Nedašova Lhota 5 4 0 1 22:12 12
3. Újezd 4 2 1 1 19:12 7
4. SK Vizovice 5 2 1 2 14:14 7
5. Dolní Lhota 5 2 0 3 9:16 6
6. Poteč 5 1 2 2 12:14 5
7. Bylnice 5 1 1 3 13:19 4
8. Kostelec 4 0 0 4 9:20 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Tečovice – Spytihněv 3:0 Bartek 2, Vojvodík, Fryšták – Mladcová 6:2 Daněk R. 2, Daněk M. 2, Drábek, Vodehnalová – Šmatlák, Lebánek, Napajedla – Veselá 1:0 Mikšaník, SK Vizovice – Újezd 2:1 Geržičák, Ševčíková – Mikulka M., Kašava – Bylnice 2:0 Kocourek, Kaška R., Pozlovice – Bratřejov 6:3 Pančocha 4, Heckel, Šůstek – Tomšů 2, Viktořík.

1. Kašava 5 5 0 0 33:0 15
2. Fryšták 5 5 0 0 27:6 15
3. Napajedla 5 5 0 0 18:5 15
4. Veselá 5 3 0 2 21:6 9
5. SK Vizovice 5 3 0 2 14:20 9
6. Újezd 5 2 0 3 20:10 6
7. Tečovice 5 2 0 3 12:27 6
8. Mladcová 5 1 1 3 13:21 4
9. Spytihněv 5 1 1 3 3:16 4
10. Pozlovice 5 1 0 4 9:16 3
11. Bylnice 5 1 0 4 6:18 3
12. Bratřejov 5 0 0 5 4:35 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Malenovice 3:3 Kalandra 3 – Mikš, Otrusina, Menša, Lhota u Mal. – Mysločovice 0:5 Blanař 2, Kenša, Teplý, Hradil.

1. Malenovice 4 3 1 0 34:4 10
2. Tlumačov 4 2 2 0 24:5 8
3. Mysločovice 4 2 1 1 13:7 7
4. Lhota u Mal. 4 1 0 3 4:18 3
5. Štípa 4 0 0 4 1:42 0
SKUPINA B: Lukov – Všemina 2:4 Topič, Vaškůj – Vybíralík 2, Jakubu 2, Březová – Trnava 1:4 Večeřa – Zbranek 2, Jarolím, Bečica.

1. Všemina 4 4 0 0 32:10 12
2. Trnava 4 3 0 1 32:9 9
3. Lukov 4 2 0 2 17:12 6
4. Březová 4 1 0 3 17:17 3
5. Hvozdná 4 0 0 4 1:51 0
SKUPINA C: Ludkovice – Jaroslavice 2:3 Zábojník 2 – Zavadil, Khalil, Řehák, Březnice – Lužkovice 7:3 Metela 6, Kašík – Malčík 2, Vítek.

1. Lužkovice 4 3 0 1 25:12 9
2. Březnice 4 2 1 1 17:12 7
3. Dolní Lhota 4 2 1 1 12:16 7
4. Jaroslavice 4 1 0 3 11:18 3
5. Ludkovice 4 1 0 3 8:15 3
SKUPINA D: Vysoké Pole – Nevšová 6:0 Milis 3, Machů V., Honek B., Slovák M., Poteč – Mirošov 11:0 Žák 3, Mana F. 3, Fojtík 2, Jurčaga, Červenka, Vaněk, Bohuslavice n. Vl. – Nedašova Lhota 0:7 Pacík P. 3, Vaněk M. 2, Fojtík J, Kostka.

1. Poteč 5 4 0 1 16:10 12
2. Nedašova Lhota 4 3 1 0 24:1 10
3. Vysoké Pole 5 2 1 2 16:4 7
4. Bohusl. n. Vl. 4 2 0 2 3:9 6
5. Mirošov 4 1 0 3 4:30 3
6. Nevšová 4 0 0 4 3:12 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dřínov – Pravčice 0:2 (0:1), Zoubek, Gahura, Zborovice – Lutopecny 4:1 (3:1), Klučka 3, Ovečka – Pospíšil, Rataje – Prusinovice 5:2 (3:1), Zlámal 3, Zapletal, Salač – Kroulík, Dvorník, Rymice – Břest 2:4 (2:3), Fuksa, Matuška – Pospěch 4, Zdounky – Mrlínek 2:1, Kyrcz, Mozga – Ondroušek.

1. Zdounky 5 4 1 0 14:5 13
2. Pravčice 4 3 0 1 28:6 9
3. Zborovice 4 3 0 1 17:5 9
4. Břest 4 2 2 0 6:3 8
5. Lutopecny 5 2 2 1 10:9 8
6. Mrlínek 5 2 1 2 12:5 7
7. Rataje 5 2 0 3 7:21 6
8. Dřínov 4 1 0 3 10:10 3
9. Rymice 4 0 0 4 6:21 0
10. Prusinovice 4 0 0 4 3:28 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Žalkovice 6:1 (5:1), Podaný 3, Konečný 3 – Kojetský, Zdounky – Chvalčov 4:1, Tomeček, Ptáček, Přibyl, Trlica – Šefčík, Rymice – Břest 0:3, Stárek, Šálek, Janovský, Zlobice – Žeranovice 0:8 (0:6), Řihák 5, Gaja 3, Dřínov – Těšnovice – nehl.

1. Chropyně 4 4 0 0 24:4 11
2. Chvalčov 4 3 0 1 24:10 9
3. Břest 4 3 0 1 16:8 9
4. Těšnovice 3 3 0 0 17:7 7
5. Žeranovice 4 2 0 2 16:8 6
6. Zdounky 4 1 0 3 9:9 6
7. Žalkovice 4 2 0 2 18:13 5
8. Rymice 4 1 0 3 7:10 4
9. Dřínov 3 0 0 3 3:32 0
10. Zlobice 4 0 0 4 7:40 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: DFK Holešov – Chvalčov 0:1 (0:1), Mikšai, Elko Holešov B – Prusinovice 7:0, Galatík 2, Janál, Hafinec, Matuška, Sedláček, Ševčík, Slavkov p. H. – Loukov – odloženo na 28. 10. (10.00).

1. Elko Holešov B 4 3 0 1 22:6 9
2. Loukov 3 3 0 0 32:6 8
3. Slavkov p. H. 3 2 0 1 26:3 7
4. Chvalčov 4 2 0 2 3:5 6
5. DFK Holešov 4 1 0 3 4:13 3
6. Prusinovice 4 0 0 4 1:55 0
SKUPINA B: Zdounky – Lutopecny 4:0, Pospíšil 2, Čechák 2, Rymice – Martinice 4:1 (2:1), Kovaříková 3, Odložilík – Uruba, Skaštice – Bezměrov 3:8 (1:4), Zaoral, Hyánek, Kosatíková – Hrabal 4, Fekar 3, Hrušák.

1. Rymice 4 4 0 0 19:2 12
2. Zdounky 3 2 0 1 13:7 7
3. Martinice 4 2 0 2 10:12 6
4. Lutopecny 4 2 0 2 10:13 6
5. Bezměrov 3 2 0 1 14:10 5
6. Skaštice 3 0 0 3 6:16 0
7. Žeranovice 3 0 0 3 3:15 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 3. turnaj: Morkovice – Koryna 5:4, Doležalová 2, Žourek 2, vl. – Novotný 2, Mikulášek, vl., Kvasice – Zdounky 6:0, Hora 3, Samohýl 2, Machala, Zdounky – Morkovice 5:4, Strahůlek 3, Syručka 2 – Doležalová, Hamala, Žourek, vl., Koryna – Kvasice 4:8, Novotný 2, Mikulášek, Michalík – Hora 4, Zapletalová 2, Samohýl, Machala.

1. Kvasice 6 5 0 1 40:21 16
2. Morkovice 6 3 0 3 29:26 9
3. Koryna 6 3 0 3 38:27 8
4. Zdounky 6 1 0 5 14:47 3
SKUPINA B – 3. turnaj: Kroměříž C – Lubná 2:3, Galatík, Knap – Šiška 2, Sládeček, Loukov – Mrlínek 3:5, Baďuřík 3 – Mikeška 2, Duchoň 2, Fárková, Mrlínek – Kroměříž C 3:12, Heryán, Duchoň, Fárková – Žďára 8, Baier, Kolařík, Knap, Polák, Lubná – Loukov 0:5, Baďuřík 4, Čonka.

1. Kroměříž C 6 5 0 1 44:18 15
2. Loukov 6 3 0 3 23:23 9
3. Mrlínek 6 3 0 3 16:27 9
4. Lubná 6 1 0 5 8:23 3

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

4. turnaj: Žalkovice – Loukov 3:2 (3:0), Němčík 2, Svoboda – Chaňo, Koutný, Rataje – Prusinovice 6:11 (2:5), Poltorános, Vrzal, Chalupa, Poltoránosová, Svak, vl. – Měrka 6, Svoboda 2, Pumprla 2, Pirkl, Žalkovice – Prusinovice 1:8 (0:3), Němčík – Měrka 4, Pumprla 2, Svoboda, Pirkl, Rataje – Loukov 3:4 (2:3), Chalupa 2, Poltorános – Koutný 2, Chaňo, Kurfiřt.

1. Prusinovice 4 4 0 0 39:9 12
2. Žalkovice 6 4 0 2 23:22 12
3. Loukov 6 2 0 4 14:30 6
4. Rataje 4 1 0 3 22:21 3
5. Chvalčov 4 1 0 3 12:28 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Prakšice – Březolupy 4:2 Slezák 2, Sedláček, Valerián – Bližňák 2, Havřice – Hluk 0:10 (0:5) Štipčák 2, Ghuhtual 2, Masařík 3, Soviš, Dvořák, Vojtěšek, Bánov – Ostr. Lhota 3:6 (1:5) Kočica, Šopík, Mahdal – Zelený 2, Juřica, Krátký, Urbanec, Fantura, Šumice – Nivnice bude odehráno v náhradním termínu, Újezdec – Jarošov 1:1 Malina – Vaněk, Podolí – Vlčnov 2:5 (1:1) Matoušek 2 – Fibichr 2, Mikulec, Polanský, Moštěk.

1. Vlčnov 7 5 2 0 22:7 17
2. Staré Město 6 5 0 1 43:6 15
3. Nivnice 6 5 0 1 47:11 15
4. Hluk 6 4 2 0 36:10 14
5. Ostr. Lhota 7 4 2 1 27:15 14
6. Jarošov 7 3 2 2 21:12 11
7. Šumice 5 2 1 2 19:8 7
8. Březolupy 7 2 0 5 15:42 6
9. Újezdec 6 1 2 3 10:24 5
10. Bánov 6 1 1 4 11:25 4
11. Prakšice 6 1 1 4 8:24 4
12. Podolí 7 1 1 5 13:48 4
13. Havřice 6 0 0 6 2:42 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Topolná – Bánov 17:0 (7:0) Mráz 8, T. Jurčík 3, Lapčík 3, Večeřa, Mikoška, Dohnal, Prakšice – Ostr. Lhota 9:1 (5:1) Hlavín 3, Dedík 2, Fojtách, Zemánek, Řezníček, Hořínek – Malina, O. N. Ves – Nivnice 1:1 (1:1) Zumr – Smetana, Újezdec – Jarošov 5:2 (4:2) J. Lekeš 2, F. Lekeš, Bachůrek, Váňa – nehl., Šumice – Podolí 25:0 (15:0) Šidlo 6, C. Dvořák 4, Brostík 4, Zálešák 3, Urbánek, Mlčůch, Slačálek po 2, D. Dvořák, Sommer.

1. Šumice 4 4 0 0 42:2 12
2. Topolná 4 4 0 0 41:4 12
3. Prakšice 4 3 1 0 28:4 10
4. Újezdec 4 3 0 1 30:6 9
5. Nivnice 4 1 2 1 8:8 5
6. O. N. Ves 4 1 1 2 12:10 4
7. Jarošov 4 1 0 3 7:19 3
8. Ostr. Lhota 4 1 0 3 8:28 3
9. Bánov 4 0 0 4 2:42 0
10. Podolí 4 0 0 4 1:56 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Košíky – Sušice 2:5 Krajčovič, Janováč – Tomaštík 2, Vyoral 2, Hubál, Mařatice – Velehrad 0:0, Jalubí – Osvětimany 2:2 (0:0) Zich, David – Konečný, Kučera, Kudlovice – Buchlovice 1:7 (0:3) Tomaštík – Křiva 4, Kučík, Ehrlich, Slezáková.

1. Mařatice 4 2 2 0 8:5 8
2. Velehrad 3 2 1 0 14:2 7
3. Buchlovice 4 2 1 1 14:6 7
4. Sušice 3 2 0 1 12:11 6
5. Jalubí 3 1 2 0 11:6 5
6. Kudlovice 3 1 0 2 3:12 3
7. Osvětimany 3 0 1 2 4:11 1
8. Traplice 3 0 1 2 3:10 1
9. Košíky 2 0 0 2 2:8 0
SKUPINA B: Kněžpole – Březolupy 1:11 (0:5) Otáhal – Blaha 6, Berecka 2, Bartoš, Hromeček, Soška, Havřice – Popovice 2:1 (1:1) Vykopal, Kreisl – Schiller, Hradčovice – Korytná 12:1 (4:1) Gregůrek 3, Matyáš 2,P. Řihák2, R. Řihák, Kroča, Kaluža, Krejsa, Ševeček – Lekeš, Bílovice – Mistřice 1:4 (1:2) Hrňa – Posolda 2, Hromeček 2.

1. Havřice 4 3 1 0 12:4 10
2. Březolupy 3 3 0 0 28:9 9
3. Mistřice 4 2 2 0 10:2 8
4. Hradčovice 3 2 1 0 15:2 7
5. Korytná 4 2 0 2 16:22 6
6. Popovice 4 1 0 3 22:16 3
7. Bílovice 3 1 0 2 8:14 3
8. Nedachlebice 3 0 0 3 3:8 0
9. Kněžpole 4 0 0 4 1:38 0
SKUPINA C: Bystřice p. L – Vlčnov 1:24 (1:12) Machala – Fabula 9, Čabala 4, Kolek 3, Straňák 2, Junaštík, Jurenčák, Bařica, Klabačka, Uh. Brod B – Březová 8:3 (2:2) Červík 4, Bartoš 2, Peňás, Pindeš – Ševčík 2, Michalec, St. Hrozenkov – Suchá Loz 1:4 Šopík – Beníček 3, Kopunec, Orel Uh. Brod – Zlechov 9:0 (4:0) Moravanský 2, Durďák 2, Vráblík, Jančář, Mikulec, Haloda, Machara.

1. Uh. Brod B 4 4 0 0 47:11 12
2. Vlčnov 3 3 0 0 49:3 9
3. Orel Uh. Brod 3 2 0 1 19:10 6
4. Zlechov 4 2 0 2 28:27 6
5. Březová 3 1 0 2 11:18 3
6. Suchá Loz 3 1 0 2 8:23 3
7. St. Hrozenkov 4 0 0 4 5:37 0
8. Bystřice p. L 2 0 0 2 2:40 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Tupesy – Nivnice 3:1 (1:1) R. Dostál, Šimoník, Kula – Vykydal, O. N. Ves – 1. FC Slovácko 8:4 (4:2) Chodura 4, Pavlíček, Kyselák, Sčuka, Ondračka – Tomečková 2, Juříková, Dohnálková, Dolní Němčí – Vlčnov 11:12 (5:7) Karlík 6, R. Bobčík 4, L. Ambroz – Kroupa 11, Špendlík. MLADŠÍ: Tupesy – Nivnice 7:16 (2:10) Kovařík 4, Martináková 2, T. Dostál – Straňák 8, Kozelek 3, Zálešák 3, Vaculík 2, O. N. Ves – 1. FC Slovácko 7:11 (3:4) Jurčeka 5, Sucháň, Pšurný- Tomečková5, Pastyříková2, Hrazdílková, Vlachynská, R. Škrabalová, Vaculová, Dolní Němčí – Vlčnov 32:0 (14:0) Karlík 9, Hibler 7, L. Bobčík 5, L. Ambroz 3, Huspenina 2, Kučera 2, Baroň 2, P. Bobčík 2.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Kněžpole – Jarošov 5:14 (4:7) Gabáni3, Hubáček 2 – Šipka 6, Škráček 4, Pařenica 2, Komárek 2, Mařatice – Topolná nehl., Ořechov – Březolupy nehl., Huštěnovice – Mistřice nehl., Nedakonice – 1. FC Slovácko nehl. SKUPINA B: Prakšice – Slavkov 1:3 (1:1) Zemánek – Čubík 2, Krhovský, Havřice – Orel Uh. Brod 2:4 (0:2) Chovánek 2 – Kostiha 2, Malůš, Dubský, Bánov – Korytná nehl., Újezdec – Strání 0:30 J. Gabriš, Fruhauf, Babráš, Hradčovice – Žitková 15:1 (9:1) Řihák 3, Hlaváč 3, Šrámek3, Malina 2, Máčalová 2, Javor, Pišoja – Rapantová.

Autor: Robert Štach

23.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ZEDNÍCI, Nástup možný ihned., Požadujeme: praxe v oboru nutná /alespoň 1 rok/, vyučení není podmínkou, vážný zájem o práci. Pracoviště ve Valašském Meziříčí a okolí do 20 km. , Zakázky po celý rok i přes zimní období., První kontakt: telefonicky na čísle 739 098 000, nebo e-mailem: mkstav@email.cz, ov. 22.10.. Pracoviště: Mk-stav building s.r.o. 01, 40.pluku, č.p. 682, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: X, +420 739 098 000. Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 15 000 Kč Strojírenští kovodělníci Strojírenští zámečníci - svářeči. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: STROJÍRENŠTÍ ZÁMEČNÍCI - SVÁŘEČI, Požadujeme: SO, příp. vyučen ve strojírenském oboru, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, kvalifikace svařování CO2 (praxe ve svařování výhodou, TIG kvalifikace výhodou), zámečnické práce výhodou, znalost a orientace ve výrobní dokumentaci, manuální zručnost, schopnost koncentrace, pečlivost, smysl pro pořádek, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost, síla nosit břemena, obratnost., Náplň práce: kontrola strojů a zvedacích zařízení, svařování, paketování statorů a rotorů, vyplňování výrobních dokumentů, odstraňování drobných závad., Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 12:00 h. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: i.kovarickova@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9:00 - 11:00 h., ov. 12.10.. Pracoviště: Tes vsetín s.r.o., Jiráskova, č.p. 691, 755 01 Vsetín 1. Informace: Ivana Kovaříčková, +420 571 812 773. Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 110 Kč Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních Pracovníci v sociálních službách. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Jedná se o pracovní místo dohodu o provedení práce, zkrácený úvazek, na dobu určitou s možností prodloužení., Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách, časová flexibilita (práce v nepřetržitém provozu - v pracovním týdnu odpolední a noční směny (8 hodin), o víkendech denní a noční směny (12 hodin), Náplň práce: sociální práce s ženami a matkami s dětmi v nepříznivé životní situaci, které využívají pobytovou službu azylového domu, zajištění nepřetržitého provozu Azylového domu pro ženy a matky s dětmi, První kontakt: přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 1.11.2018 na adresu: alexandra.krocilova@azylovydum.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Výběrové řízení proběhne dne 6.11.2018.. Pracoviště: Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s., Hrbová, č.p. 1561, 755 01 Vsetín 1. Informace: Alexandra Kročilová, . Výroba - Výroba Montér 25 000 Kč Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení Technik/čka pro údržbu a správu slaboproudých zařízení. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost SVĚT OKEN, s.r.o. hledá do svého týmu muže nebo ženu na pozici TECHNIK IT pro údržbu a správu slaboproudých zařízení., Požadavky:, - vyhláška 50/1978 sb., minimální skupina 6, - znalost práce ve Windows / Linux, - základní porozumění síťové problematice, - úplné středoškolské vzdělání v oboru elektro, s maturitou, Nabízíme:, - odpovídající motivační platové ohodnocení, - práci v dynamicky se rozvíjející firmě, - možnost seberealizace a profesního růstu, - jistotu stabilní firmy, - NÁSTUP IHNED. Pracoviště: Svět oken s.r.o. - sídlo, Jasenická, č.p. 1254, 755 01 Vsetín 1. Informace: Iveta Horálková, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Opora vsetínských nohejbalistů Jan Chalupa

Skvělé! Nohejbaloví Valaši v superfinále obhájili titul!

Fotbalisté Vsetína. Ilustrační foto

Fotbalisté Vsetína nasázeli nováčkovi čtverku

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 12 10 0 2 28:7 30
2. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
3. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
4. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 12 4 4 4 13:13 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT