VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji - výsledky, tabulky

Zlínský kraj - Výsledky a tabulky mládežnických fotbalových soutěží od 1. dorostenecké ligy až po MSD žáků.

3.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Michal Bílek

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Uh. Brod – Morkovice 7:0 Hruboš F. 4, Plšek 2, Koníček, FC Vsetín – Kunovice 0:6 nehlášeno, Brumov – Dol. Němčí 3:1 Strnad 2, Polách S. – Kadlček T., Napajedla – Boršice 3:0 Sedlář 2, Janča, 1.Valašský FC – Paseky Zlín 1:2 Adámek – Křepelka, Chromek, Dohrávka: Uh. Brod – Dol. Němčí 2:4.

1. Kunovice 6 5 0 1 26:3 15
2. Brumov 5 5 0 0 23:4 15
3. Dol. Němčí 6 5 0 1 22:10 15
4. Napajedla 7 3 2 2 17:13 11
5. Val. Meziříčí 6 3 1 2 11:10 10
6. Uh. Brod 6 2 1 3 13:11 7
7. FC Vsetín 6 2 1 3 8:18 7
8. 1.Valašský FC 6 2 0 4 7:13 6
9. Morkovice 6 2 0 4 12:27 6
10. Paseky Zlín 7 1 1 5 7:20 4
11. Boršice 7 1 0 6 5:22 3

MLADŠÍ: Uh. Brod – Morkovice 2:0 Indra 2, FC Vsetín – Kunovice 1:2 Blažek – nehlášeno, Brumov – Dol. Němčí 2:0 Vrba, Polách D., Napajedla – Boršice 4:0 Olah 2, Kadlčák, Navrátil, 1.Valašský FC – Paseky Zlín 0:3 Čáp, 2, Ponížil, Dohrávka: Uh. Brod – Dol. Němčí 6:0.

1. Kunovice 6 6 0 0 25:5 18
2. Val.Meziříčí 6 4 1 1 12:5 13
3. Uh.Brod 6 4 0 2 13:5 12
4. FC Vsetín 6 4 0 2 14:8 12
5. Napajedla 7 4 0 3 11:9 12
6. Brumov 5 3 1 1 7:5 10
7. Paseky Zlín 7 2 2 3 10:10 8
8. Dol.Němčí 6 2 0 4 10:16 6
9. 1.Valašský FC 6 1 0 5 13:14 3
10. Morkovice 6 1 0 5 6:18 3
11. Boršice 7 1 0 6 5:31 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. DOROSTU

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Hulín 0:2 Motal 2, Lidečko – Štítná n. Vl. 3:11 Zábnický 2, Buček – Králík 5, Hnaníček M.3, Kořenek M.2, Chovančík V., Val. Klobouky – Dol. Bečva 5:0 Ház, Pechanec, Čtvrtník, Kocourek, Novák P., Kelč – Chropyně 4:0 Mikala 2, Dobeš, Pospíšil, SK Vizovice – Slavičín 5:1 Tomšů, Gerža P., Radoň L., Haboň, Jurygáček, – Šála, Holešov – Vlachovice 0:1 Horáček, Bylnice – Fr. Lhota 0:5 Matušinec 3, Filák, Chmela. Dohrávka: Holešov – Bylnice 4:3 Srovnal, Froňka, Vaculík, Bakalík- Janáč 2, Kostka. Z min. kola: Hulín – Bylnice 3:0 kont.

1. SK Vizovice 9 6 2 1 31:12 20
2. Hulín 9 6 2 1 22:9 20
3. Vlachovice 9 6 0 3 29:16 18
4. Val. Klobouky 9 5 2 2 21:12 17
5. Slavičín 9 5 1 3 19:20 16
6. Franc.Lhota 9 4 3 2 27:19 15
7. Chropyně 9 5 0 4 26:22 15
8. Vel.Karlovice 9 5 0 4 22:19 15
9. Štítná n. Vl. 9 4 1 4 29:21 13
10. Kelč 9 4 1 4 22:15 13
11. Holešov 9 2 4 3 12:17 10
12. Dol. Bečva 9 1 2 6 13:30 5
13. Bylnice 9 1 0 8 10:33 3
14. Lidečko 9 0 0 9 6:44 0

SKUPINA B: Louky – Prakšice 2:2 Wicherek, Sedláček – Haveta 2, Uh. Ostroh – Havřice 2:1 Vlk, Kovařík – nehlášeno, Malenovice – Nedachlebice 8:1 Janča 3, Stružka M. 2, Gerych 2, Torma – Fojtík , Luhačovice – Bojkovice 3:4 Smištík, Polepil, Bartoš – Kříž, Křižka 2, Martinec, Nedakonice – Strání 2:1 Bartošík, Trubačík – Popelka, J.Otrokovice – Zdounky 5:2 Skyba 2, Žák, Kulenda, Čermák – Majta 2, O.N.Ves – Újezdec 5:1 Zálešák Martin 2, Hél, Drechsel, Petratur – Slinták.

1. Bojkovice 9 8 1 0 45:10 25
2. J.Otrokovice 9 6 1 2 34:15 19
3. Malenovice 9 5 3 1 44:14 18
4. O.N.Ves 9 5 3 1 34:15 18
5. Strání 9 5 0 4 21:20 15
6. Nedachlebice 9 4 1 4 25:23 13
7. Nedakonice 9 2 5 2 21:17 11
8. Havřice 9 3 2 4 16:15 11
9. Luhačovice 9 3 2 4 28:33 11
10. Újezdec 9 2 4 3 21:30 10
11. Zdounky 9 2 3 4 16:25 9
12. Louky 9 1 3 5 9:33 6
13. Uh.Ostroh 9 1 3 5 10:37 6
14. Prakšice 9 0 1 8 10:47 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ:

STARŠÍ – 9. kolo: Uh.Brod – Kroměříž B 0:1 Sládeček, 1.Valašský FC – Paseky Zlín (obr. pořadí) 25:0 Fuksa 4, Malina 4, Dvořák 4, Krupa 4, Seidl 3, Kubáň 2, Hruška, Král, Žanta, vlastní, FC Vsetín – J.Otrokovice 1:3 Fojtů – nehlášeno, Chropyně – V.Otrokovice 0:6 Pospíšil 2, Křivánek 2, Steiner, Slušovice – Brumov 8:1 Bořuta 2, Sedláček J. 2, Tamír, Vrága, Žůrek, Macík – nehlášeno, Nedašov – Bystřice p. H. 5:0 Kolínek J. 2 Surý J., Šánek, Šimšálek, Kunovice – Vel. Karlovice 2:2 Stodůlka, Hruška – Dukát, Vichtora.3. kolo: V.Otrokovice – Kroměříž B 0:1 nehlášeno, J. Otrokovice – Brumov 1:0 Novák, 1.Valašský FC – Bystřice p. H. 7:0 Seidl 2, Fuksa 2, Kubáň, Krupa, Mičkal, Uh. Brod – Vel. Karlovice 1:0 Man, FC Vsetín – Nedašov 1:0 Dobeš, Chropyně – Slušovice 0:9 Adamuška 2, Bořuta 2, Mikel, Tamir, Sedláček, Žůrek, Vrága. Z minulého kola: 1.Valašský FC – Uh. Brod 8:0.

1. Slušovice 9 8 1 0 48:4 25
2. J.Otrokovice 9 8 0 1 49:6 24
3. 1.Valašský FC 9 7 2 0 65:5 23
4. V.Otrokovice 9 6 1 2 28:9 19
5. Kroměříž B 9 5 0 4 29:17 15
6. Nedašov 9 4 2 3 33:17 14
7. Kunovice 8 3 3 2 24:14 12
8. Bystřice p. H. 9 4 0 5 21:25 12
9. Vel.Karlovice 9 3 2 4 28:16 11
10. FC Vsetín 9 2 1 6 11:17 7
11. Brumov 8 2 1 5 15:23 7
12. Uh.Brod 9 1 3 5 8:24 6
13. Chropyně 9 0 0 9 4:78 0
14. Paseky Zlín 7 0 0 7 1:109 0

MLADŠÍ – 9. kolo: Uh.Brod – Kroměříž B 2:0 Liška, Dvořák, 1.Valašský FC – Paseky Zlín (obr. pořadí) 14:0 Obdržálek 4, Pavlíček 3, Holub 2, Kučera 2, Fryšara, Janáč, Fojtík, FC Vsetín – J.Otrokovice 7:1 Polanský 4, Zuzanám 2, Daněk – nehlášeno, Chropyně – V.Otrokovice 0:2 Dvořáček, Vyoral, Slušovice – Brumov 4:3 Novák 3, Šubrt – Šánek 2, Pecha, Nedašov – Bystřice p. H. 5:0 Novák F. 3, Fojtík, Řehák Jakub, Kunovice – Vel. Karlovice 1:2 Záchvěj – Dorňák, Maňák. 3. kolo: V.Otrokovice – Kroměříž B 1:1 nehlášeno, J. Otrokovice – Brumov 3:4 Jakubowicz, Bršlica, Tomaštík – Kubiš, Tulpa, Solař L., Chovančík, 1.Valašský FC – Bystřice p. H. 11:1 Obdržálek 5, Kučera 2, Holub 2, Fiurášek – Vlasák, Uh. Brod – Vel. Karlovice 0:1 nehlášeno, FC Vsetín – Nedašov 5:3 Polanský 2, Janků. Zuzaňák, Patala – nehlášeno, Chropyně – Slušovice 1:1Podaný – Hlavenka, Z minulého kola: 1.Valašský FC – Uh. Brod 10:0.

1. Slušovice 9 8 1 0 37:10 25
2. FC Vsetín 9 7 1 1 58:18 22
3. 1.Valašský FC 9 6 1 2 68:18 19
4. Brumov 8 6 1 1 36:18 19
5. J.Otrokovice 9 5 1 3 30:23 16
6. Chropyně 9 4 1 4 28:42 13
7. Kroměříž B 9 3 3 3 30:18 12
8. Vel.Karlovice 9 4 0 5 28:32 12
9. V.Otrokovice 9 3 2 4 25:32 11
10. Uh.Brod 9 3 0 6 17:28 9
11. Nedašov 9 3 0 6 19:33 9
12. Kunovice 8 2 1 5 25:29 7
13. Paseky Zlín 7 1 0 6 12:47 3
14. Bystřice p. H. 9 0 0 9 6:71 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

STARŠÍ: SKUPINA A – 9. kolo:Hutisko – Val. Klobouky 3:1 Achcenit, Kuriš, Nečas – Chovanec, Ratiboř – Hulín 3:2 Hrabica 3 – Zajac, Podmoz, Slavičín – Val. Meziříčí B 2:0 Mana 2, Fryšták – Hor. Bečva 5:1 Doležel 4, Kögler, – Solanský, Holešov – Poličná 1:3 Kováč – Jež, Trusina, Drda D., Štítná n. Vl. – Juřinka 2:1 Hrnčiřík V., Zvoníček – Dobiáš.3.kolo: Val. Meziříčí B – Val. Klobouky 6:2 Surovec 3, Palacký, Slovák, Pokuta – Becl, Kudela, Hulín – Hor. Bečva 5:0 Dillenz 2, Uličný 2, Horák, Hutisko – Juřinka 5:2 Vavřín 3, Achcenit 2 – nehlášeno, Vlachovice – Štítná n. Vl. 1:0 Jemelka, Ratiboř – Holešov 7:2 Pařenica 2, Hrabica, Ordelt, HusičkA, Hrabovský, Ostřanský – Kováč 2.

1. Hutisko 8 7 1 0 24:5 22
2. Ratiboř 9 7 0 2 43:13 21
3. Poličná 8 6 1 1 26:7 19
4. Val. Klobouky 8 6 0 2 20:13 18
5. Fryšták 8 5 1 2 28:18 16
6. Hulín 8 4 0 4 18:15 12
7. Holešov 9 3 1 5 20:21 10
8. Val.Meziříčí B 8 3 0 5 16:19 9
9. Vlachovice 8 3 0 5 9:15 9
10. Slavičín 8 3 0 5 13:24 9
11. Štítná n. Vl. 8 2 0 6 5:22 6
12. Hor.Bečva 8 2 0 6 8:28 6
13. Juřinka 8 0 0 8 9:39 0

SKUPINA B – 9. kolo: Louky – Hluk 0:3 Kuchař, Štipčák, Szabo, Uh. Ostroh – 1.FC Slovácko C 1:1 Vydržal – Krystýnová, FC KORYNA – Dol. Němčí 8:0 Hanák 6, Hubr P. a M., Strání – Nedakonice 4:1 Horňáček 2, Reňák 2 – Velcr, Bojkovice – Boršice 3:1 Gago 3, Slavíček 2 – Hrabec, Kvasice – Morkovice 5:0 Vavřík 2, Balůšek, Vopatřil, Kopecký, Napajedla – St. Město 0:6 nehlášeno. 3. kolo: Nedakonice – Hluk 3:5 Dobeš 2, Velcr – Píštěk, Vozár, Štipčák 3, Dol. Němčí – Boršice 5:0 Daněk 3, Machalík, Chmelina, 1.FC Slovácko C – Morkovice 2:3 Míšová, Psotová – Handl 2, Hrnčíř, Louky – St. Město 4:2 Sadil 2, Šoman, Malora – Jurák, Blaha, Uh. Ostroh – Napajedla 4:2 Šmíd 2, Vydržal, Veselý – Mikšaník, Vančík, FC KORYNA – Kvasice 2:4 P.Hubr 2 – Mouka 2, T.Vavřík, P.Pospíšil, Strání – Bojkovice 1:1 Grebík – Gago.

1. Hluk 9 9 0 0 51:11 27
2. Louky 9 8 0 1 38:11 24
3. Kvasice 9 5 1 3 36:13 16
4. Nedakonice 8 5 0 3 25:21 15
5. 1.FC Slovácko C 9 4 1 4 46:22 13
6. St. Město 9 4 1 4 20:24 13
7. Morkovice 8 4 0 4 21:25 12
8. Bojkovice 9 3 2 4 34:22 11
9. Strání 9 3 2 4 22:20 11
10. Uh.Ostroh 9 3 2 4 14:20 11
11. Dol.Němčí 9 3 1 5 18:36 10
12. FC KORYNA 9 3 0 6 28:38 9
13. Napajedla 9 2 0 7 15:69 6
14. Boršice 9 1 0 8 13:49 3

MLADŠÍ: SKUPINA A – 9.kolo: Hutisko – Val. Klobouky 3:1 Kopecký, Paprskář, Mikunda – nehlášeno, Ratiboř – Hulín 4:6 Daněk, Daňa, Černík, Macík –nehlášeno, Slavičín – Val. Meziříčí B 2:3 Šebák 2 – Vrána 2, Nejedlý, Fryšták – Hor. Bečva 5:3 R.Daněk 2, Maček, Holík, Odehnalová – Ondryáš 3, Holešov – Poličná 1:4 Karol – Dubcová M. 2, Hrabovský, Reiskup, Štítná n. Vl. – Juřinka 0:3 Hrbáč, Marek, Kozok V. 3.kolo: Val. Meziříčí B – Val. Klobouky 10:0 Řídký 3, Furmánek 2, Janeček 2, Gajdiček, Nejedlý, Pop, Hulín – Hor. Bečva 4:4 Mimránek 2, Hrdlička, Buchta – Solanský, Lejska, Karabáč, Mačuda, Hutisko – Juřinka 0:1 nehlášeno, Vlachovice – Štítná n. Vl. 2:1 Hlavica 2 – Zvoníček, Ratiboř – Holešov 4:8 Macík 2, Daněk, Daňa – Kotas 3, Batoušek, Zakopal, Konečný, Kard.

1. Holešov 9 8 0 1 65:13 24
2. Poličná 8 7 1 0 48:11 22
3. Val.Meziříčí B 8 5 2 1 34:9 17
4. Vlachovice 8 4 1 3 15:12 13
5. Ratiboř 9 4 0 5 39:31 12
6. Slavičín 8 4 0 4 23:18 12
7. Fryšták 8 4 0 4 25:44 12
8. Juřinka 8 3 2 3 12:13 11
9. Hor.Bečva 8 3 2 3 21:27 11
10. Hulín 8 3 2 3 25:32 11
11. Štítná n. Vl. 8 2 0 6 9:33 6
12. Hutisko 8 1 0 7 7:39 3
13. Val. Klobouky 8 0 0 8 9:50 0

SKUPINA B – 9. kolo: Louky – Hluk 2:0 Laciga, Holík, Uh. Ostroh – 1.FC Slovácko C 1:6 Veselý – Vojtková , Ševčíková 2, Janíková, Fabiánová, Barnetová, FC KORYNA – Dol. Němčí 3:3 Gejdoš 2, Barták – Machalík 2, Juřenčák, Strání – Nedakonice 6:2 Bruštík 5, Křenek – Horňák 2, Bojkovice – Boršice 14:3 Krpálek 4, Martinec 2, Vápeník 2, Slavíček, Kolínek, Gabrhel Jan ml., Gabrhel Jan st., Jančařík, Gazdík – Krsička 2, Sonntag, Kvasice – Morkovice 4:7 Postava,Pospí­šil,Slavík,Ská­cel-Drábek 2, Brňvý 2, Landrová, Hrnčíř, Úlehla, Napajedla – St. Město 4:8 nehlášeno. 3. kolo: Nedakonice – Hluk 2:1 Horňák 2 – Kužela, Dol. Němčí – Boršice 7:0 Machalík 2, Pěrka 2, Bobčík, Juřenčák, vlastní, 1.FC Slovácko C – Morkovice 6:4 Ševčíková 3, Barnetová 2, Janíková – Petráš 2, ndorová, Hrnčíř, Louky – St. Město 1:4 Peréz – Jančík 2, Dovrtěl 2, Uh. Ostroh – Napajedla 2:4 Rapant, Veselý – Mráz 2, Brauner, Walter, FC KORYNA – Kvasice 4:0 P. Hubr 3, Budík, Strání – Bojkovice 4:3 Vintr, Bruštík, Křenek, Čaňo – Martinec, Vápeník, Gazdík.

1. Bojkovice 9 8 0 1 47:16 24
2. 1.FC Slovácko C 9 7 1 1 32:11 22
3. St. Město 9 6 1 2 27:19 19
4. Louky 9 6 0 3 43:14 18
5. Hluk 9 6 0 3 28:9 18
6. Strání 9 5 2 2 35:19 17
7. Nedakonice 8 4 0 4 25:28 12
8. Napajedla 9 4 0 5 24:31 12
9. FC KORYNA 9 3 2 4 36:26 11
10. Dol.Němčí 9 3 2 4 22:25 11
11. Morkovice 8 3 0 5 31:31 9
12. Kvasice 9 1 0 8 18:41 3
13. Uh.Ostroh 9 1 0 8 12:38 3
14. Boršice 9 1 0 8 11:83 3
3.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení Prodejce obytných vozů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRODEJCE OBYTNÝCH VOZŮ, Požadujeme: ovládání MS Office, řidičský průkaz sk B, znalosti v oblasti automobilového průmyslu výhodou., Náplň práce: prodej obytných vozů, komunikace se zákazníkem, První kontakt: životopisy zasílejte na e-mail: martina.kralova@autokora.cz nebo přineste osobně na recepci. Informace na telefonním čísle 608 662 305, ov. 13.4.. Pracoviště: Auto kora top s.r.o., M. Alše, č.p. 780, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Martina Králová, +420 608 662 305.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 95 Kč

Pracovníci evidence dat a archivů Manipulant ve spisovně. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 95 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: MANIPULANT VE SPISOVNĚ, Nástup možný ihned., Práce je svým charakterem je vhodnější pro fyzicky zdatné osoby., První kontakt: telefonicky 739 904 772, e-mail: tomas.kral@docusave.cz. Pracoviště: Docu save s.r.o. 01, Kolaříkova, č.p. 1364, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Tomáš Král, +420 739 904 772.

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 19 000 Kč

Brusiči nástrojů a kovů Brusiči kovů (převážně ruční). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme "Brusiče kovů". , Náplň práce: ruční broušení a další zámečnické práce. , Očekáváme: vyučení v oboru strojním, praxe vítána, manuální zručnost, pečlivost. Dobrý zdravotní stav., Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující české firmy orientované na zahraniční zákazníky, benefity - přípěvek na dojíždění, přípsvěk na penzijní a životní pojištění, sportovní a společenské akce, podpora zdraví apod.. Pracoviště: Retigo s.r.o., Láň, č.p. 2310, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1. Informace: Marie Paculová, +420 571 665 546.

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 120 Kč

Strojírenští kovodělníci Zámečníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: ZÁMEČNÍCI, Nástup možný ihned nebo dohodou., POŽADUJEME: vyučen v oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, výhodou je svářečský průkaz CO2, NÁPLŇ PRÁCE: zámečnické práce ve strojírenské výrobě, NABÍZÍME: zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující firmy, závodní stravování, možnost ubytování zdarma na podnikové ubytovně, PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Čt 8-16 hod., Pá 8-14 hod. na čísle 571 757 986 e-mailem: kousalikova@posad.cz nebo osobně Po-Čt 8-16 hod. na adrese M.Alše 30, Valašské Meziříčí, ov. 13.4.. Pracoviště: Posad steel s.r.o., M. Alše, č.p. 30, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Eva Kousalíková, +420 571 757 986.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 19. dubna 2018

Akrobacie s hlavou v kanálu, záchrana bobra a pohřeb motorkáře: videa dne

Matěj Klíma.

Klíma se chce se Zubřím rozloučit titulem

Kam za sportem? Vyberte si

Pestrá nabídka sportovních události v kraji.

Deset lip bude připomínat výročí republiky i zvolení TGM poslancem

U příležitosti sto jedenáctého výročí zvolení TGM poslancem a stého výročí založení republiky začali děti, žáci a studenti valašskomeziříčských škol vysazovat lípy.

Těžký život rodin. Každá dvanáctá si nemůže dovolit jíst obden maso

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA, ANKETA/ Třetina českých domácností by nezvládla zaplatit neočekávaný výdaj deset tisíc korun. Nejhůře se životem protloukají samoživitelky a samostatně žijící důchodci. Ve srovnání s ostatními státy Evropy ale chudoba Čechy nedrtí.

Raději srazit nevinného než se vzdát a gangsterka v Ústí: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. dubna 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT