Krajský přebor dorostu

Uh. Brod - Staré Město 1:3 (1:2), 15. Sláma - 10. Vašek, 24. Polášek, 88. Dleštík (pen.), Rožnov p. R. - Holešov 4:1 (1:1), 37. Sladovník, 53. Svoboda, 62. Vachník, 77. Malina - 40. Štoll, Brumov-Val. Klobouky - Louky 3:2 p. (0:2), 64. Grygar, 88. Opravil - 1. Borovec, 40. Pospíšilík, SK Zlín-Lužkovice - Luhačovice 6:0 (0:0), 60. Klouda, 65., 73. Kolařík, 75. Cetkovský, 87. Hrazdira, 89. Chytil, Bojkovice - Strání 3:1 (3:0), 5. Andrlík, 14., 38. Klimeš - 84. Čubík.

1. Staré Město 6 6 0 0 22:6 18 0 0

2. SK Zlín-Lužkovice 6 4 0 2 21:6 13 0 1

3. Bojkovice 6 4 0 2 15:10 13 0 1

4. Brumov-Val. Klobouky 6 4 0 2 16:10 12 1 1

5. Baťov 5 4 0 1 17:4 11 1 0

6. Uh. Brod 5 3 0 2 17:13 10 0 1

7. Rožnov p. R. 6 3 0 3 11:12 8 1 0

8. Luhačovice 6 3 0 3 7:15 8 1 0

9. Kunovice 5 2 0 3 8:13 6 0 0

10. V. Otrokovice 5 2 0 3 5:11 5 1 0

11. Strání 6 2 0 4 10:17 5 2 1

12. Louky 5 0 0 5 8:15 3 0 3

13. Slavičín 5 1 0 4 11:23 3 0 0

14. Holešov 6 1 0 5 7:20 2 1 0.

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Jarcová - Fryšták 4:1 (1:1), 6., 80. Drábek, 47. Palát, 73. Tulej - 31. Javora, Mladcová - Bystřice p. H. 3:0 (1:0), 17., 46. Krystek, 54. Hanák, Slušovice - Vlachovice 1:2 (1:0), 11. Rapant (vl.) - 48. Hlavica (pen.), 89. Straka, Hulín - Kelč 2:4 (1:3), 2. Hamala, 55. Zimmermann - 12., 30., 89. Kubeša, 23. Graja, Nedašov - Hrachovec-Podlesí 3:1 (1:1), 12. (pen.), 72. Macháč, 83. Kolínek - 11. Woloczij.

1. Nedašov 4 4 0 0 14:1 12 0 0

2. Vlachovice 4 3 0 1 14:5 10 0 1

3. V. Karlovice 3 3 0 0 12:2 9 0 0

4. Hrachovec-Podlesí 5 3 0 2 17:12 9 0 0

5. Mladcová 4 3 0 1 10:10 8 1 0

6. Slušovice 4 2 0 2 11:10 6 0 0

7. Kelč 5 2 0 3 12:16 6 0 0

8. Fryšták 4 1 0 3 10:15 4 0 1

9. Jarcová 4 1 0 3 5:14 3 0 0

10. Hulín 4 1 0 3 11:18 2 1 0

11. Chropyně-Zlobice 2 0 0 2 4:6 0 0 0

12. Bystřice p. H. 3 0 0 3 0:11 0 0 0

SKUPINA B: Napajedla - Prakšice 1:2 p. (0:1), 81. Bursík - 2. Sukup, Nivnice - Morkovice 10:1 (6:1), 7., 10. Soukeník, 11., 36. Straňák, 18., 65. Sláma, 42. Marino, 47. Karlík, 55., 60. Dubský - 21. Lechner, Tlumačov - Staré Město B 3:4 (3:1), 5., 17., 33. Machovský - 2., 86. Trvaj, 48. Vašek, 66. Polášek, Malenovice - Jarošov 0:2 (0:1), 8., 81. Lukašík, Újezdec - Zlechov 0:1 (0:0), 87. Hradil.

1. Staré Město B 6 4 0 2 32:13 13 0 1

2. Hluk 5 4 0 1 14:4 12 1 1

3. Napajedla 5 4 0 1 12:5 12 1 1

4. Nivnice 6 3 0 3 23:14 10 1 2

5. Jarošov 5 3 0 2 15:11 10 0 1

6. Tlumačov 6 3 0 3 16:11 9 1 1

7. Dolní Němčí 5 3 0 2 8:12 8 1 0

8. Zlechov 6 3 0 3 9:21 8 1 0

9. Boršice 5 2 0 3 14:14 7 0 1

10. Prakšice 5 3 0 2 13:13 7 2 0

11. Malenovice 5 2 0 3 6:10 5 1 0

12. Morkovice 5 1 0 4 12:27 3 0 0

13. Újezdec 6 0 0 6 2:21 1 0 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod - FC Zlín B 3:2 (1:0), 27. Kovařík, 46. Gazdík, 0. Duřil - 42., 63. Schlimbach, Slavičín - Holešov 0:3 (0:2), 7., 40. Petřík, 30. Karhan, Bojkovice - FC Slovácko B 0:4 (0:1), 27., 50., 65. Křiklava, 55. Snopek, Staré Město - Baťov 0:2 (0:2), 17. Pozzi, 32. Zapletal, Rožnov p. R. - Kroměříž B 1:2 p. (0:1), 48. Mikl - 30. Zlámal.

1. Val. Klobouky-Brumov 3 3 0 0 27:3 9 0 0

2. Staré Město 4 3 0 1 14:7 9 0 0

3. FC Zlín B 4 2 0 2 20:8 7 0 1

4. Baťov 4 2 0 2 9:4 7 0 1

5. Holešov 4 3 0 1 10:8 7 2 0

6. FC Slovácko B 4 2 0 2 14:6 6 0 0

7. Uh. Brod 4 2 0 2 11:26 6 0 0

8. Kroměříž B 3 2 0 1 10:11 5 1 0

9. Kunovice 2 1 0 1 8:7 3 0 0

10. Slavičín 4 1 0 3 7:17 3 0 0

11. Rožnov p. R. 4 1 0 3 2:15 3 1 1

12. Bojkovice 4 0 0 4 5:25 1 0 1

MLADŠÍ: Uh. Brod - FC Zlín B 3:2 (3:0), 4. Gazdík, 8. Červenka, 14. Chlachula - 43. Juřík, 46. Koláček, Slavičín - Holešov 4:5 (3:3), 1. Homola, 14. Dorůšek, 30. Križko, 50. Lukáš (pen.) - 13., 48. Balajka, 18. Dlabaja, 24. Kejval, 55. Mikšánek, Bojkovice - FC Slovácko B 1:14 (0:7), 22. Šimoník - 5., 15., 38., 58. Konečný, 11., 26. Fojtík, 22. Zemek, 25., 46. Jordánek, 28., 44. Černoch, 40., 48. Janoušek, 52. Bruštík, Staré Město - Baťov 7:1 (7:1), 3. Bukvald, 5. Ventrča, 8. Runták, 10. Masarík (pen.), 15. Bartoš, 17. Hrušák, 27. Mouček - 21. Rafaja, Rožnov p. R. - Kroměříž B 7:0 (3:0), 1., 35. Lacina, 3., 50., 52. Gajdušková, 20. Dohnálek, 55. Salomon.

1. Uh. Brod 4 4 0 0 29:10 12 0 0

2. Rožnov p. R. 4 4 0 0 19:6 11 1 0

3. FC Zlín B 4 3 0 1 19:7 9 0 0

4. FC Slovácko B 4 2 0 2 28:16 7 0 1

5. Staré Město 4 2 0 2 13:12 6 0 0

6. Bojkovice 4 2 0 2 13:27 6 0 0

7. Slavičín 4 1 0 3 11:10 5 0 2

8. Kunovice 2 1 0 1 5:4 3 0 0

9. Holešov 4 1 0 3 14:21 3 0 0

10. Kroměříž B 3 1 0 2 5:13 2 1 0

11. Baťov 4 1 0 3 3:15 2 1 0

12. Val. Klobouky-Brumov 3 0 0 3 5:23 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: V. Karlovice - Louky 1:2 p. (0:1), 59. Horák - 21. Sochora.

1. V. Otrokovice 2 2 0 0 8:2 6 0 0

2. Louky 3 2 0 1 6:7 5 1 0

3. Napajedla 2 1 0 1 9:4 3 0 0

4. Jarcová-Jablůnka 2 1 0 1 3:8 3 0 0

5. V. Karlovice 2 0 0 2 1:5 1 0 1

6. Juřinka-Krhová 1 0 0 1 1:2 0 0 0

SKUPINA B: Strání - Morkovice 0:5 (0:1), 26. Přikryl, 47., 58. Rakáš Dan., 56. Štěpán, 69. Rakáš Dom., Bezměrov - Šumice 2:8 (1:4), 31. Ghothim, 61. Vrána (pen.) - 9., 25., 38., 58. Kolínek, 15., 16., 41. Synčák, 68. Zuborňák, Chropyně - Dolní Němčí 2:1 p. (0:0), 55. Olšanský - 57. Marčík.

1. Šumice 3 2 0 1 18:5 7 0 1

2. Dolní Němčí 3 2 0 1 6:2 7 0 1

3. FC Slovácko dívky 3 3 0 0 9:6 7 2 0

4. Mařatice 2 2 0 0 10:4 6 0 0

5. Morkovice 3 2 0 1 8:4 6 0 0

6. Bezměrov 3 1 0 2 8:12 3 0 0

7. Chropyně 3 1 0 2 4:9 3 1 1

8. Hluk 3 1 0 2 6:10 2 1 0

9. Strání 3 0 0 3 5:11 1 0 1

10. FA Zlechov 2 0 0 2 1:12 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: V. Karlovice - Louky 6:7 p. (4:5), 2., 12., 27., 43. Balcar, 15., 55. Surý - 6. Mamula, 10., 22., 24., 36. Pažout, 24. Nedomanský.

1. V. Otrokovice 2 2 0 0 27:2 6 0 0

2. Jarcová-Jablůnka 2 2 0 0 10:1 6 0 0

3. Napajedla 2 1 0 1 7:7 3 0 0

4. Louky 3 1 0 2 12:22 2 1 0

5. V. Karlovice 2 0 0 2 6:23 1 0 1

6. Juřinka-Krhová 1 0 0 1 0:7 0 0 0

SKUPINA B: Strání - Morkovice 4:3 p. (3:3), 3. Havlík, 18. Zámečník, 29. Šupák - 16. Geprt, 22. Tesař, 26. Kouřil, Bezměrov - Šumice 8:7 p. (3:3), 8. Petricius, 15., 37., 53. Ondráček, 23. Vejtasa, 41., 57. Kubín - 2., 4., 34., 44., 46., 50. Kolínek, 21. Košiba, Chropyně - Dolní Němčí 3:1 (0:0), 38., 45. Koutný, 55. Tříska - 46. Horák.

1. Chropyně 3 3 0 0 16:3 9 0 0

2. Strání 3 3 0 0 17:6 8 1 0

3. Morkovice 3 2 0 1 9:5 7 0 1

4. Hluk 2 2 0 0 15:1 6 0 0

5. Bezměrov 3 2 0 1 14:12 5 1 0

6. Šumice 3 1 0 2 17:16 4 0 1

7. Dolní Němčí 3 0 0 3 4:13 0 0 0

8. Mařatice 1 0 0 1 1:10 0 0 0

9. FA Zlechov 2 0 0 2 2:15 0 0 0

10. FC Slovácko dívky 3 0 0 3 2:16 0 0 0