Krajský přebor dorostu
Dohrávka 4. kola: Slavičín - Luhačovice 2:3 (0:2), 51. Fiodor, 85. Šoman - 27. Hyžík, 33. Zábojník, 72. Máčala.
1. Mladcová 13 11 0 2 38:15 32 1 0
2. Baťov 13 9 0 4 52:22 29 0 2
3. Luhačovice 13 10 0 3 35:22 28 2 0
4. Kunovice 13 10 0 3 37:26 28 2 0
5. Staré Město 13 9 0 4 36:22 27 1 1
6. Uh. Brod 13 7 0 6 43:16 24 0 3
7. Louky 13 7 0 6 40:30 20 2 1
8. Bojkovice 13 6 0 7 28:38 19 0 1
9. V. Otrokovice 13 4 0 9 26:39 14 1 3
10. Brumov-Val. Klobouky 13 5 0 8 26:45 14 1 0
11. Slavičín 13 4 0 9 24:36 12 1 1
12. Strání 13 4 0 9 25:43 12 0 0
13. Hluk 13 4 0 9 16:39 10 2 0
14. Rožnov p. R. 13 1 0 12 14:47 4 0 1
Krajská soutěž dorostu
SKUPINA B - dohrávka 10. kola: Tlumačov - Staré Město B 4:0 (1:0), 35. Jeřábek, 71. Dleštík (vl.), 84. Hrtús, 87. Machovský.
1. Tlumačov 13 12 0 1 68:21 35 1 0
2. Prakšice 13 10 0 3 82:21 33 0 3
3. Napajedla 13 10 0 3 54:18 30 0 0
4. Zlechov 13 9 0 4 64:46 27 0 0
5. Boršice 13 8 0 5 48:31 24 0 0
6. Dolní Němčí 13 8 0 5 32:29 23 1 0
7. Nivnice 13 7 0 6 35:40 22 1 2
8. Staré Město B 13 7 0 6 47:31 20 1 0
9. Morkovice 13 7 0 6 39:40 19 2 0
10. Březnice 13 5 0 8 30:62 14 1 0
11. Koryčany 13 3 0 10 22:40 10 0 1
12. Jarošov 13 2 0 11 20:72 7 0 1
13. Kněžpole 13 2 0 11 17:60 6 1 1
14. Újezdec 13 1 0 12 16:63 3 0 0
Krajský přebor žáků
STARŠÍ - dohrávka 11. kola: Holešov - Val. Klobouky-Brumov 0:5 (0:1), 22. Vlček, 49. Běhunčík (pen.), 62., 66. Fojtík, 68. Běhunčík.
1. Staré Město 11 10 0 1 52:14 29 1 0
2. Kunovice 11 9 0 2 34:12 28 0 1
3. FC Slovácko B 11 8 0 3 52:24 24 0 0
4. Val. Klobouky-Brumov 11 8 0 3 32:15 23 1 0
5. Slavičín 11 7 0 4 29:21 20 1 0
6. FC Zlín B 11 6 0 5 32:28 17 1 0
7. Uh. Brod 11 4 0 7 35:34 13 0 1
8. Kroměříž B 11 4 0 7 25:42 13 0 1
9. Baťov 11 4 0 7 18:41 11 1 0
10. Bojkovice 11 3 0 8 24:42 9 0 0
11. Rožnov p. R. 11 3 0 8 20:35 8 1 0
12. Holešov 11 0 0 11 11:56 3 0 3
MLADŠÍ - dohrávka 11. kola: Holešov - Val. Klobouky-Brumov 3:4 (0:0), 38. Zdráhalová, 39., 47. Karhan - 5. Martinka, 19. Vaněk, 27., 51. Dorňák.
1. Uh. Brod 11 11 0 0 56:16 32 1 0
2. Staré Město 11 9 0 2 47:28 27 0 0
3. Bojkovice 11 8 0 3 47:24 23 1 0
4. Rožnov p. R. 11 7 0 4 40:21 21 0 0
5. Baťov 11 6 0 5 43:33 18 0 0
6. Holešov 11 5 0 6 33:27 17 0 2
7. Val. Klobouky-Brumov 11 4 0 7 32:47 15 0 3
8. Kunovice 11 5 0 6 24:24 14 1 0
9. Slavičín 11 4 0 7 28:47 11 1 0
10. FC Zlín B 11 4 0 7 31:43 10 2 0
11. Kroměříž B 11 2 0 9 24:50 6 0 0
12. FC Slovácko B 11 1 0 10 35:80 4 0 1
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ
SKUPINA B - dohrávka 10. kola: Hluk - FC Slovácko dívky 0:3 (0:0), 40. Rajsiglová, 51., 56. Polášková.
1. FC Slovácko dívky 10 9 0 1 28:10 26 2 1
2. Morkovice 10 8 0 2 31:12 23 2 1
3. Strání 10 8 0 2 45:16 22 2 0
4. FA Zlechov 9 6 0 3 26:21 18 0 0
5. Napajedla 10 3 0 7 25:40 10 1 2
6. Mařatice 9 3 0 6 10:25 10 0 1
7. Dolní Němčí 10 2 0 8 23:40 6 0 0
8. Hluk 10 0 0 10 9:33 2 0 2
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ
SKUPINA B - dohrávka 10. kola: Hluk - FC Slovácko dívky 5:0 (3:0), 3., 6. Slovák, 10. Konečný, 49. Stašek, 52. Konečný.
1. Morkovice 10 8 0 2 64:6 26 0 2
2. Hluk 10 8 0 2 48:20 23 2 1
3. Strání 10 7 0 3 47:22 22 0 1
4. Napajedla 10 5 0 5 50:33 16 0 1
5. FC Slovácko dívky 10 5 0 5 25:35 13 2 0
6. Dolní Němčí 10 4 0 6 21:55 9 3 0
7. Mařatice 9 2 0 7 29:48 7 0 1
8. FA Zlechov 9 0 0 9 12:77 1 0 1