VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

30.9.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Krajský přebor dorostu

Baťov - Hluk 6:1 (4:1), 9. Štefka, 16., 31. Bršlica, 37. Holman, 55. Plechač, 84. Kadlec - 45. Matejkovič (pen.), Bojkovice - Mladcová 1:6 (1:1), 29. Kundrata - 5. Višenka, 52. Kolařík, 55. Čihánek, 76. Prchlík, 80. Malota, 89. Kolařík, Louky - Rožnov p. R. 5:1 (2:1), 12. Kuna, 41., 53., 71. Dlouhý, 87. Chytil - 15. Novák, Strání - Uh. Brod 2:1 (2:1), 22., 25. Kolaja - 23. Franc, Brumov - Štítná n. Vl. 8:2 (1:1), 24. Pjajko, 47. Ecsedi, 52., 57., 67. Novák, 75., 77. Pjajko, 83. Novák - 32. Hnilo, 55. Malaník, Kunovice - V. Otrokovice 1:2 p. (0:0), 60. Šašinka - 65. Daniel, Slavičín - Hulín 3:1 (2:0), 7. Plšek (vl.), 27. Staněk, 79. Melichařík - 84. Havelka.

1. Uh. Brod 8 7 0 1 40:9 20 1 0
2. Baťov 8 6 0 2 24:8 19 0 1
3. V. Otrokovice 8 6 0 2 18:10 16 3 1
4. Brumov 8 5 0 3 28:21 16 0 1
5. Strání 8 5 0 3 16:14 16 0 1
6. Louky 8 5 0 3 28:13 15 0 0
7. Slavičín 8 5 0 3 24:17 14 1 0
8. Bojkovice 8 3 0 5 21:21 10 0 1
9. Mladcová 8 3 0 5 17:17 10 0 1
10. Kunovice 8 2 0 6 11:30 8 0 2
11. Hluk 8 3 0 5 14:33 7 2 0
12. Rožnov p. R. 8 2 0 6 19:31 6 0 0
13. Štítná n. Vl. 8 2 0 6 21:35 6 0 0
14. Hulín 8 2 0 6 12:34 5 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Dolní Bečva - Vizovice 3:1 (2:0), 5. Bill, 8., 51. Kuběna - 72. Řepa., Vlachovice - Kelč 3:0 (1:0), 45., 76., 92. Stružka, Chropyně - Vel. Karlovice 5:0 (3:0), 5. Mareš (pen.), 12. Pluhařík, 24. Munclinger, 67., 78. Mareš, Val. Klobouky - Fryšták 1:0 (1:0), 19. Sucháček, Holešov - Luhačovice 2:4 (2:1), 6., 23. Malčík - 11. Máčala, 50., 51. Zábojník, 66. Hyžík, Louky B - Lužkovice 4:0 (1:0), 38. Kuna, 49. Bouchal, 54. Sadil, 65. Kuna, Dolní Bečva - Vel. Karlovice 1:0 p.

1. Luhačovice 8 7 0 1 30:7 21 1 1
2. Vlachovice 8 6 0 2 26:10 18 1 1
3. Kateřinice 8 6 0 2 33:21 17 1 0
4. Val. Klobouky 8 5 0 3 15:5 17 1 3
5. Fryšták 8 5 0 3 19:8 16 0 1
6. Chropyně 8 5 0 3 19:17 15 1 1
7. Holešov 8 4 0 4 24:17 13 0 1
8. Dolní Bečva 8 5 0 3 19:18 13 2 0
9. Louky B 8 4 0 4 22:21 12 0 0
10. Kelč 8 3 0 5 18:28 9 1 1
11. Vizovice 8 1 0 7 11:14 5 0 2
12. Lužkovice 8 2 0 6 6:23 5 1 0
13. Vel. Karlovice 8 2 0 6 6:25 5 2 1
14. Lidečko 8 1 0 7 6:40 2 1 0

SKUPINA B: Prakšice - Újezdec 5:1 (3:1), 28., 30., 32., 71. Šůstek, 81. Sukup - 36. Lekeš, Jarošov - Morkovice 2:3 p. (1:2), 19., 72. Zachar - 20. Klímek, 25. Juřena, Boršice - Koryčany 2:5 (2:1), 22. Trlida, 42. Šůstek - 33., 48. Kaňa, 55. Hubr, 62. Kaňa, 84. Hubr, Tlumačov - Šumice 9:0 (2:0), 21. Machovský, 44. Dvořák, 47. Machovský, 52. Jeřábek, 55., 62., 64., 71., 83. Dvořák, Napajedla - Dolní Němčí 5:0 (4:0), 2. Srnec, 9. Bursík (pen.), 15. Srnec (pen.), 31., 88. Holomek, Nivnice - Bezměrov 8:3 (5:0), 1. Vítek, 11. Straňák, 23. Vítek, 28., 33. Kadlček, 62. Straňák, 80. Bartončík, 9. Lukáš - 52. Vejtasa, 55., 86. Daněk, Kněžpole - Staré Město 0:3 (0:2), 10. Nejezchleba, 41. Bartošík, 74. Lapčík.

1. Prakšice 8 8 0 0 44:8 24 0 0
2. Staré Město 8 7 0 1 44:11 21 0 0
3. Napajedla 8 6 0 2 23:14 17 1 0
4. Újezdec 8 5 0 3 35:28 15 0 0
5. Koryčany 8 5 0 3 25:20 15 0 0
6. Tlumačov 8 5 0 3 23:10 14 1 0
7. Morkovice 8 4 0 4 20:19 13 1 2
8. Nivnice 8 4 0 4 30:27 11 1 0
9. Jarošov 8 3 0 5 22:24 11 0 2
10. Dolní Němčí 8 3 0 5 22:28 10 0 1
11. Kněžpole 8 3 0 5 8:19 8 1 0
12. Boršice 8 2 0 6 12:29 6 0 0
13. Bezměrov 8 1 0 7 19:40 3 0 0
14. Šumice 8 0 0 8 11:61 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Slušovice - Slavičín 9:1 (3:0), 2. Pastrňák, 14. Hargaš, 25. Pastrňák, 37. Vaculík, 46. Hargaš, 47. Pastrňák, 58. Krejčí, 66. Gajdošík, 67. Hargaš - 56. Janšta, FC Zlín B - Val. Klobouky-Brumov 2:0 (1:0), 27. Sedláček, 62. Hönig, V. Otrokovice - Kunovice 1:3 (0:3), 67. Vajdák - 5., 11. Bahula, 23. Král, Staré Město - Rožnov p. R. 3:2 p. (2:0), 24. Polášek (pen.), 28. Hoferek - 64. Křižka, 66. Pavlíčková, Baťov - Bojkovice 7:2 (4:1), 7. Hastík, 18. Klvaň, 24., 28. Chytil, 51. Bujor, 53. Štulíř, 54. Kopecký - 21. Rapant, 45. Žak.

1. Slušovice 6 6 0 0 30:5 18 0 0
2. Staré Město 6 5 0 1 22:9 14 1 0
3. FC Zlín B 5 4 0 1 14:5 12 0 0
4. Baťov 5 3 0 2 28:14 9 0 0
5. Slavičín 4 3 0 1 23:12 9 0 0
6. Uh. Brod 5 3 0 2 15:8 9 1 1
7. Rožnov p. R. 5 2 0 3 19:9 6 1 1
8. Val. Klobouky-Brumov 6 1 0 5 8:16 4 0 1
9. Bojkovice 5 1 0 4 12:14 3 0 0
10. Kunovice 5 1 0 4 3:30 3 0 0
11. V. Otrokovice 6 0 0 6 1:53 0 0 0

MLADŠÍ: Slušovice - Slavičín 0:1 (0:0), 36. Jandl, FC Zlín B - Val. Klobouky-Brumov 8:4 (3:2), 4., 25., 30. Šimara, 32. Slončík, 47. Šimara, 51. Stříteský, 56. Dalajka, 59. Brázda - 8. Struhař, 12. Zůbek, 38. Struhař, 58. Martinka, V. Otrokovice - Kunovice 2:4 (0:2), 48. Deutsch, 58. Křížka - 2. Janoušek, 15. Galář, 33. Dvouletý, 41. Doležal, Staré Město - Rožnov p. R. 6:0 (4:0), 2. Vojáček, 5. Bilavčík, 27. Trvaj, 30. Titz, 58. Vyskočil, 60. Chlachula, Baťov - Bojkovice 1:4 (0:3), 8. Fagulec - 10. Janůj, 18. Koubek, 31. Bětík, 30. Habáník.

1. Uh. Brod 5 5 0 0 25:11 14 1 0
2. Staré Město 6 4 0 2 25:9 13 1 2
3. Kunovice 5 3 0 2 15:7 11 0 2
4. Val. Klobouky-Brumov 6 4 0 2 23:20 11 1 0
5. Bojkovice 5 3 0 2 20:16 9 0 0
6. FC Zlín B 5 3 0 2 16:14 8 1 0
7. Baťov 5 2 0 3 7:10 5 1 0
8. Rožnov p. R. 5 2 0 3 10:18 5 1 0
9. Slušovice 6 1 0 5 9:15 4 0 1
10. V. Otrokovice 6 1 0 5 11:27 4 0 1
11. Slavičín 4 1 0 3 9:23 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vigantice - Luhačovice 0:7 (0:2), 9. Kment, 33., 44. Šůstek, 50., 52. Majzlík, 62. Šůstek, 67. Majzlík, Bezměrov - Vel. Karlovice 0:5 (0:2), 28. Kovář, 35. Plánka, 54. Koňařík, 65. Plánka, 67. Koňařík, Juřinka - Chropyně 1:3 (1:1), 13. Maňák - 2. Zdražil, 61., 62. Donát, Louky - Kvasice-Hulín 9:1 (5:0), 3. Marek, 19. Uhlík, 25. Škoda, 27. Šebek, 29. Uhlík, 46. Šebek, 51., 63. Sochora, 68. Škoda - 45. Jedlička.

1. Vel. Karlovice 5 5 0 0 27:3 14 1 0
2. Chropyně 5 4 0 1 14:7 12 0 0
3. Bystřice p. H. 4 3 0 1 15:2 10 0 1
4. Louky 5 3 0 2 20:11 10 0 1
5. Holešov 4 2 0 2 15:4 7 0 1
6. Luhačovice 5 3 0 2 10:6 7 2 0
7. Bezměrov 5 2 0 3 14:23 6 0 0
8. Kvasice-Hulín 5 1 0 4 5:24 3 1 1
9. Juřinka 5 1 0 4 6:24 2 1 0
10. Vigantice 5 0 0 5 4:26 1 0 1

SKUPINA B: Dolní Němčí - Morkovice 2:0 (1:0), 21., 69. Hibler, FC Slovácko - Koryčany 9:0 (4:0), 18. Batoušková, 21. Korvasová, 29. Galová, 31. Batoušková, 38. Škrabalová, 41. Batoušková, 51. Škrabalová, 63. Batoušková, 68. Sklenářová, Napajedla - FA Zlechov 7:0 (4:0), 1., 10., 25., 28. Ferovič, 40. Oliva, 56. Mikulka, 65. Oliva, Koryčany - Dolní Němčí 1:2 (1:1), 21. Pluhař - 33. Hibler, 19. Fibichr.

1. Napajedla 5 5 0 0 29:2 15 0 0
2. Dolní Němčí 5 4 0 1 9:3 11 1 0
3. Strání 5 3 0 2 13:6 10 0 1
4. Hluk 5 3 0 2 19:14 9 0 0
5. FC Slovácko 5 2 0 3 16:14 6 0 0
6. FA Zlechov 5 2 0 3 10:17 6 0 0
7. Koryčany 5 1 0 4 8:33 3 0 0
8. Morkovice 5 0 0 5 3:18 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vigantice - Luhačovice 3:5 (2:3), 13., 26. Riegel, 56. Malina - 8. Sedláček, 20. Kresta, 23. Adolt, 31. Kulha, 58. Sedláček, Bezměrov - Vel. Karlovice 4:10 (1:5), 28. Solař, 40., 46. (pen.), 52. Böserle - 8. Štuler, 14. Horák (pen.), 15. Štuler, 17. Uherek, 11. Gášek, 48., 49. Štuler, 50. Horák, 51. Gášek, 60. Štuler, Juřinka - Chropyně 3:2 (2:1), 6. Olšanský (vl.), 15. Pohl, 47. Halašta - 11. Olšanský, 52. Rejda, Louky - Kvasice-Hulín 5:2 (2:1), 1. Maňák, 27. Kozel, 54. Pešat, 57. Sochora, 60. Merta - 18. Čermák, 52. Jedlička.

1. Vel. Karlovice 5 5 0 0 39:11 15 0 0
2. Louky 5 4 0 1 36:18 12 0 0
3. Bystřice p. H. 4 4 0 0 25:12 12 0 0
4. Kvasice-Hulín 5 3 0 2 20:18 9 0 0
5. Juřinka 5 2 0 3 17:17 6 0 0
6. Holešov 4 2 0 2 12:14 6 0 0
7. Luhačovice 5 2 0 3 16:28 6 0 0
8. Chropyně 5 1 0 4 13:22 3 0 0
9. Bezměrov 5 1 0 4 13:33 3 0 0
10. Vigantice 5 0 0 5 16:34 0 0 0

SKUPINA B: FC Slovácko - Koryčany 13:0 (4:0), 6. Jančářová, 7. Mertová, 15. Jančářová, 20. Pastyříková, 31., 42., 45. Jančářová, 46. Bílová, 48. Zaděláková, 49. Mertová, 50. Chodurová, 51. Dočkalová, 51. Bílová, Dolní Němčí - Morkovice 6:1 (4:1), 2., 8. Fibichr, 14. Tinka, 21. Tilchert, 44., 54. Marčík - 27. Kvinta, Napajedla - FA Zlechov 4:1 (1:0), 12. Tabara, 31. Kašný, 32. Tabara, 46. Podlas - 39. Kohout, Koryčany - Dolní Němčí 3:5 (3:2), 3., 20., 29. Pluhař - 7., 12. Fibichr, 37. Kroča, 41., 55. Fibichr.

1. FC Slovácko 5 5 0 0 29:2 15 0 0
2. Dolní Němčí 5 4 0 1 26:11 11 1 0
3. Hluk 5 3 0 2 29:12 10 0 1
4. Strání 5 3 0 2 16:8 10 0 1
5. Napajedla 5 3 0 2 16:12 8 1 0
6. Morkovice 5 1 0 4 9:20 3 0 0
7. FA Zlechov 5 1 0 4 10:26 3 0 0
8. Koryčany 5 0 0 5 7:51 0 0 0

Autor: Martin Břenek

30.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ZEDNÍCI, Nástup možný ihned., Požadujeme: praxe v oboru nutná /alespoň 1 rok/, vyučení není podmínkou, vážný zájem o práci. Pracoviště ve Valašském Meziříčí a okolí do 20 km. , Zakázky po celý rok i přes zimní období., První kontakt: telefonicky na čísle 739 098 000, nebo e-mailem: mkstav@email.cz, ov. 22.10.. Pracoviště: Mk-stav building s.r.o. 01, 40.pluku, č.p. 682, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: X, +420 739 098 000. Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 15 000 Kč Strojírenští kovodělníci Strojírenští zámečníci - svářeči. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: STROJÍRENŠTÍ ZÁMEČNÍCI - SVÁŘEČI, Požadujeme: SO, příp. vyučen ve strojírenském oboru, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, kvalifikace svařování CO2 (praxe ve svařování výhodou, TIG kvalifikace výhodou), zámečnické práce výhodou, znalost a orientace ve výrobní dokumentaci, manuální zručnost, schopnost koncentrace, pečlivost, smysl pro pořádek, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost, síla nosit břemena, obratnost., Náplň práce: kontrola strojů a zvedacích zařízení, svařování, paketování statorů a rotorů, vyplňování výrobních dokumentů, odstraňování drobných závad., Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 12:00 h. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: i.kovarickova@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9:00 - 11:00 h., ov. 12.10.. Pracoviště: Tes vsetín s.r.o., Jiráskova, č.p. 691, 755 01 Vsetín 1. Informace: Ivana Kovaříčková, +420 571 812 773. Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 110 Kč Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních Pracovníci v sociálních službách. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Jedná se o pracovní místo dohodu o provedení práce, zkrácený úvazek, na dobu určitou s možností prodloužení., Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách, časová flexibilita (práce v nepřetržitém provozu - v pracovním týdnu odpolední a noční směny (8 hodin), o víkendech denní a noční směny (12 hodin), Náplň práce: sociální práce s ženami a matkami s dětmi v nepříznivé životní situaci, které využívají pobytovou službu azylového domu, zajištění nepřetržitého provozu Azylového domu pro ženy a matky s dětmi, První kontakt: přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 1.11.2018 na adresu: alexandra.krocilova@azylovydum.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Výběrové řízení proběhne dne 6.11.2018.. Pracoviště: Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s., Hrbová, č.p. 1561, 755 01 Vsetín 1. Informace: Alexandra Kročilová, . Výroba - Výroba Montér 25 000 Kč Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení Technik/čka pro údržbu a správu slaboproudých zařízení. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Společnost SVĚT OKEN, s.r.o. hledá do svého týmu muže nebo ženu na pozici TECHNIK IT pro údržbu a správu slaboproudých zařízení., Požadavky:, - vyhláška 50/1978 sb., minimální skupina 6, - znalost práce ve Windows / Linux, - základní porozumění síťové problematice, - úplné středoškolské vzdělání v oboru elektro, s maturitou, Nabízíme:, - odpovídající motivační platové ohodnocení, - práci v dynamicky se rozvíjející firmě, - možnost seberealizace a profesního růstu, - jistotu stabilní firmy, - NÁSTUP IHNED. Pracoviště: Svět oken s.r.o. - sídlo, Jasenická, č.p. 1254, 755 01 Vsetín 1. Informace: Iveta Horálková, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Opora vsetínských nohejbalistů Jan Chalupa

Skvělé! Nohejbaloví Valaši v superfinále obhájili titul!

Fotbalisté Vsetína. Ilustrační foto

Fotbalisté Vsetína nasázeli nováčkovi čtverku

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 12 10 0 2 28:7 30
2. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
3. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
4. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 12 4 4 4 13:13 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT