VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

Podívejte se na výsledky víkendových klání.

13.5.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

Krajský přebor dorostu

Hluk - Hulín 4:0 (2:0), 10. Martiš, 22. Matejkovič, 50. Kroupa, 66. Martiš, Napajedla - Bojkovice 2:3 (1:1), 45., 54. Bursík - 26. Vápeník, 84., 92. Martinec, Uh. Brod - Kunovice 0:2 (0:0), 66., 80. Šašinka, Štítná n. Vl - Louky 0:2 (0:0), 67., 73. Kuna, Brumov - Baťov 2:4 (1:3), 3. Pecha, 49. Ščuglík - 12. Plechač, 13. Dvořák, 15. Plechač, 47. Rusek (pen.), Lužkovice - Luhačovice 4:0 (4:0), 2. Böhm, 13. Peštuka, 42. Böhm, 2. Paták, V. Otrokovice - Slavičín 0:4 (0:4), 8. Melichařík, 11., 35. Šebák, 36. Šmotek.

1. Uh. Brod 21 18 0 3 126:28 54 1 1
2. Slavičín 21 18 0 3 69:21 54 2 2
3. Brumov 21 13 0 8 62:33 41 0 2
4. Louky 21 13 0 8 54:35 39 1 1
5. Hulín 21 13 0 8 72:61 39 0 0
6. Bojkovice 21 14 0 7 59:52 39 3 0
7. Kunovice 21 11 0 10 51:46 34 0 1
8. Štítná n. Vl. 21 9 0 12 51:56 29 0 2
9. V. Otrokovice 21 9 0 12 45:50 29 0 2
10. Lužkovice 21 9 0 12 43:55 25 3 1
11. Hluk 21 7 0 14 29:74 21 1 1
12. Baťov 21 5 0 16 32:55 16 2 3
13. Napajedla 21 6 0 15 28:93 16 2 0
14. Luhačovice 21 2 0 19 19:81 5 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Kelč - Vlachovice 3:2 p. (2:2), 17. Jiříček, 20. Pavlištík - 4., 19. Stružka, Val. Klobouky - Kateřinice 2:1 (1:1), 25. Ruman, 82. Mikulčík - 3. Mrlina, Holešov - Bystřice p. H. 5:1 (3:0), 17. Malčík, 37. Paštěka, 39. Daďa, 48. Úlehla, 70. Malčík - 84. Franěk, Chropyně - Lidečko 1:3 (1:3), 44. Mareš - 2., 5. Číž, 9. Buček, Újezd - Rožnov p. R. 0:5 (0:3), 16., 26. Kolařík, 40. Gomola, 68. Maceček, 75. Urban, Dolní Lhota - Fryšták 0:4 (0:1), 15. Marholt, 51. Daněk, 64. Halašta, 72. Maček, Vel. Karlovice - Mladcová 1:3 (1:0), 11. Hoza (vl.) - 51., 61. Kolařík, 83. Hájek.

1. Mladcová 21 20 0 1 83:22 59 1 0
2. Rožnov p. R. 21 19 0 2 113:24 57 0 0
3. Val. Klobouky 21 15 0 6 70:28 47 1 3
4. Kelč 21 13 0 8 78:49 40 2 3
5. Holešov 21 14 0 7 48:28 40 5 3
6. Kateřinice 21 13 0 8 66:53 38 1 0
7. Chropyně 21 11 0 10 47:40 33 2 2
8. Újezd 21 9 0 12 46:62 28 2 3
9. Vel. Karlovice 21 8 0 13 32:50 25 1 2
10. Bystřice p. H. 21 7 0 14 42:89 20 1 0
11. Fryšták 21 6 0 15 25:62 17 2 1
12. Vlachovice 21 4 0 17 41:79 14 1 3
13. Dolní Lhota 21 4 0 17 34:98 12 2 2
14. Lidečko 21 4 0 17 21:62 11 2 1

SKUPINA B: Kvasice - Koryčany 0:1 p., Jarošov - Šumice 1:0 (0:0), 87. Jurča, Strání - Újezdec 5:0 (1:0), 17. Vintr, 50. Ševčík, 60. Kolaja, 62. Popelka, 79. Havlík, Tlumačov - Staré Město 3:1 (1:1), 12. Pazdziora, 65. Machovský, 68. Jeřábek - 41. Vanda, Prakšice - Morkovice 3:0 (3:0), 8. Sukup, 10. Hořínek, 27. Kočica, Dolní Němčí - Boršice 0:5 (0:1), 39., 50. Krsička, 57. Klát, 64. Krsička, 90. Kučera (pen.), Nivnice - Kněžpole 5:6 (4:5), 33. Dubský, 34. Hrabalík, 41. Vítek, 42., 88. Vacula - 1. Kafka, 10. Tomeček, 23., 29. Hoferek, 45. Maršálek, 77. Švec.

1. Strání 21 20 0 1 100:17 61 0 1
2. Prakšice 21 14 0 7 62:30 42 0 0
3. Nivnice 21 13 0 8 69:39 41 0 2
4. Boršice 21 14 0 7 54:35 41 2 1
5. Kněžpole 21 14 0 7 55:43 41 1 0
6. Staré Město 21 12 0 9 49:40 35 2 1
7. Újezdec 21 10 0 11 61:56 30 0 0
8. Tlumačov 21 9 0 12 39:42 29 1 3
9. Koryčany 21 10 0 11 27:47 28 3 1
10. Morkovice 21 9 0 12 25:56 25 2 0
11. Dolní Němčí 21 7 0 14 31:58 22 0 1
12. Šumice 21 6 0 15 39:70 18 1 1
13. Jarošov 21 6 0 15 29:69 17 1 0
14. Kvasice 21 3 0 18 21:59 11 0 2

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice - Štítná n. Vl. 8:0 (1:0), 15. Obdržálek, 38., 42. Martinák, 45. Obdržálek, 48. Martinák, 58., 62. Obdržálek, 65. Pařenica, Louky - Baťov 3:5 (1:3), 21. Vrla, 47. Foldyna, 67. Lojčík - 7. Štefka, 10. Chlebík, 28., 56., 59. Štefka, Slavičín - Val. Klobouky 8:1 (3:0), 9., 11., 13., 45., 51. Hamalčík, 36., 60., 78. Bor - 44. Samiec, Staré Město - V. Otrokovice 4:0 (3:0), 9. Štaubert, 32. Kowalík, 35. Štaubert, 44. Lapčík (pen.), Uh. Brod - Holešov 8:0 (3:0), 5. Kadlček, 11., 29. Valenta, 37., 41. Kadlček, 45., 51. Valenta, 59. Bartončík, Zlín B - Rožnov p. R. 4:0 (2:0), 6. Fikeis, 9., 51., 52. Novosad.

1. Kunovice 18 15 0 3 94:14 43 2 0
2. Staré Město 17 14 0 3 86:18 43 1 2
3. Uh. Brod 17 13 0 4 83:25 40 1 2
4. Zlín B 17 11 0 6 55:16 33 2 2
5. Baťov 17 10 0 7 48:43 31 1 2
6. Val. Klobouky 17 9 0 8 50:37 29 0 2
7. Rožnov p. R. 17 10 0 7 34:25 28 3 1
8. Slavičín 17 9 0 8 49:51 27 0 0
9. V. Otrokovice 18 6 0 12 22:73 17 2 1
10. Štítná n. Vl. 17 4 0 13 30:70 12 0 0
11. Holešov 17 2 0 15 9:57 6 1 1
12. Louky 17 0 0 17 5:136 0 0 0

MLADŠÍ: Kunovice - Štítná n. Vl. 14:0 (5:0), 1. Tvrdoň, 13. Janoušek, 15., 23. Svoboda, 30. Šimík, 37. Vlachynský, 39. Šimík, 41., 42. Andrýsek, 49. Svoboda, 50. Tvrdoň, 51. Krajča, 52. Vlachynský, 56. Šimík, Louky - Baťov 2:0 (0:0), 40. Škoda, 42. Kos, Slavičín - Val. Klobouky 3:4 p. (1:2), 11. Kostka, 38., 40. Hamalčík - 14., 28. Vangor, 61. Vlček, Staré Město - V. Otrokovice 23:2 (9:0), 3., 4. Zelený, 12. Obdržálek, 15. Kunovjánek, 23. Zelený, 27. Popelka, 29. Obdržálek, 30. Peška, 30. Kunovjánek, 35., 36., 37. Zelený, 40. Kunovjánek, 42. Popelka, 44. Ficek, 47., 48. Zelený, 51. Bilavčík, 53., 54. Kunovjánek, 55., 57. Zelený, 59. Vyskočil - 39., 46. Němeček, Uh. Brod - Holešov 3:0 (1:0), 29., 33., 41. Kelíšek, Zlín B - Rožnov p. R. 1:7 (0:2), 34. Janeček - 8. Šimurda, 30. Křižka, 33. Kocián, 36. Šenkýř, 52. Šimurda, 53. Soldán (vl.), 57. Pečiva.

1. Staré Město 17 17 0 0 154:29 50 1 0
2. Rožnov p. R. 17 15 0 2 100:23 45 0 0
3. Louky 17 11 0 6 61:37 33 0 0
4. Val. Klobouky 17 10 0 7 97:49 30 1 1
5. Uh. Brod 17 10 0 7 78:40 30 0 0
6. Slavičín 17 9 0 8 98:64 28 0 1
7. Kunovice 18 9 0 9 61:45 28 1 2
8. Zlín B 17 8 0 9 57:55 26 0 2
9. Holešov 17 7 0 10 48:66 20 1 0
10. Baťov 17 5 0 12 39:105 14 1 0
11. Štítná n. Vl. 17 1 0 16 8:156 3 1 1
12. V. Otrokovice 18 1 0 17 33:165 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Lužkovice 4:1 (2:1), 26. Plánka, 27., 61. Koňařík, 65. Plánka - 10. Reif, Vlachovice - Slušovice 1:12 (0:6), 68. Pšenčík - 5. Pastrňák (pen.), 18. Hargaš, 27. Křižka, 28. Čala, 32., 34. Chovanec, 37. Hargaš, 38. Hrazdira, 40. Pastrňák, 48. Bednařík, 49., 54. Čala, Bystřice p. H. - Luhačovice 3:2 p. (0:1), 37. Kouřil, 43. Žaloudík - 30. Gregor, 61. Miklas, Dolní Lhota - Juřinka 1:6 (1:4), 10. Talaš - 3. Mach, 8., 13., 34., 43. Menšík, 70. Zelenka.

1. Slušovice 11 11 0 0 71:18 33 0 0
2. Luhačovice 12 10 0 2 42:10 29 2 1
3. Hulín 11 7 0 4 31:17 21 0 0
4. Juřinka 12 6 0 6 28:23 19 1 2
5. Bystřice p. H. 12 6 0 6 26:33 18 1 1
6. Vel. Karlovice 12 4 0 8 29:38 13 0 1
7. Vlachovice 11 4 0 7 23:39 11 1 0
8. Lužkovice 12 2 0 10 9:41 6 1 1
9. Dolní Lhota 11 2 0 9 27:67 6 0 0

SKUPINA B: Kvasice - Strání 3:0 (2:0), 15. Samohýl, 31. Suchánek, 65. Plšek, FA Zlechov - Hluk 1:14 (1:5), 9. Janovský - 7. Afonso, 12. Zlínský, 18. Frühauf, 25. Konečný, 34. Afonso, 40. Gál, 43. Škorec, 50. Gál, 51. Afonso, 58. Frühauf, 63. Afonso, 65. Matejka, 66. Gál, 70. Zlínský, Napajedla - Dolní Němčí 6:2 (2:0), 29. Ferovič, 30. Berecka, 41. Lhotský, 63. Berecka, 66., 68. Ferovič - 55. Tinka, 70. Kotačka.

1. Kvasice 13 12 0 1 65:6 35 1 0
2. Bojkovice 13 11 0 2 75:18 32 1 0
3. Strání 13 10 0 3 55:14 30 1 1
4. Napajedla 13 8 0 5 65:23 25 0 1
5. Hluk 13 8 0 5 44:35 24 1 1
6. Dolní Němčí 12 6 0 6 26:28 17 2 1
7. FA Zlechov 13 4 0 9 17:76 12 2 2
8. 1. FC Slovácko 13 3 0 10 12:48 10 0 1
9. Morkovice 13 1 0 12 6:56 4 1 2
10. Koryčany 12 1 0 11 11:72 3 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Lužkovice 17:1 (7:0), 1. Tomášek, 11. Pekař, 17. Horák, 18. Gajdoš, 21. Pekař, 23. Koňařík, 25. Paška, 33. Štuler, 34. Dujka, 40., 41. Hrabovský, 43. Horák, 47. Hrabovský, 49. Pekař, 50. Gajdoš, 55. Štuler, 58. Horák - 57. Hubáček, Vlachovice - Slušovice 1:18 (0:7), 35. Rapant - 2. Vykopal, 7. Čala, 10. Korpas, 14. Matula, 18. Jurčák, 23. Ciho, 26. Gajdošík, 34. Vykopal, 37. Juřík, 38., 41. Matula, 43., 44. Juřík, 47. Smetana, 54. Ciho, 56. Pšenčík, 59. Smetana, 60. Gajdošík, Bystřice p. H. - Luhačovice 8:5 (5:3), 1., 2., 11. Koutný, 4., 21., 32., 58. Žaloudík, 35. Vanderka - 17., 38. Kužela, 57. Starý, 14. Kresta, 12. Starý, Dolní Lhota - Juřinka 1:11 (1:4), 30. Jurák - 7. Maňák, 9. Slovák, 12., 20. Wagner, 35. Menšík, 37. Maňák, 43., 46. Menšík, 52., 54. Maňák, 58. Martinek.

1. Vel. Karlovice 12 11 0 1 106:21 33 0 0
2. Bystřice p. H. 12 10 0 2 102:32 29 1 0
3. Juřinka 12 9 0 3 69:28 28 0 1
4. Hulín 11 8 0 3 58:20 24 0 0
5. Luhačovice 12 6 0 6 50:34 17 1 0
6. Slušovice 11 4 0 7 53:38 13 0 1
7. Vlachovice 11 3 0 8 30:89 8 1 0
8. Dolní Lhota 11 1 0 10 26:111 4 0 1
9. Lužkovice 12 0 0 12 13:134 0 0 0

SKUPINA B: Kvasice - Strání 1:10 (0:7), 48. Dvořák - 16. Macíček, 18. Popelka, 20. Eliáš, 21. Tóth, 22., 24. Macíček, 29. Eliáš, 52., 55., 56. Popelka, FA Zlechov - Hluk 2:10 (1:5), 30. Pěchula, 53. Bajaja - 7. Podškubka, 11. Zlínská, 16. Nemrava, 21. Pančík, 28., 34., 36. Zlínský, 37. Koníček, 42. Habáň, 57. Pančík, Napajedla - Dolní Němčí 9:0 (3:0), 6. Chytil, 12., 15. Tabara, 33. Oliva, 39. Solecký, 52. Tabara, 56. Oliva, 59., 60. Mikulka.

1. Bojkovice 13 12 0 1 131:15 36 0 0
2. Strání 13 11 0 2 85:31 34 0 1
3. Napajedla 13 9 0 4 65:35 28 0 1
4. Hluk 13 9 0 4 77:32 27 0 0
5. 1. FC Slovácko 13 7 0 6 28:37 18 3 0
6. Morkovice 13 6 0 7 24:48 17 3 2
7. Dolní Němčí 12 5 0 7 35:49 16 0 1
8. Koryčany 12 2 0 10 29:113 7 0 1
9. Kvasice 13 2 0 11 29:95 6 0 0
10. FA Zlechov 13 1 0 12 30:78 3 0 0

Autor: Martin Břenek

13.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 25 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zaměstnavatel požaduje: praxe výhodou, Nabízíme: zaměstnanecká strava, firemní benefity, ubytování., ov.23.5.18. Pracoviště: Wellness hotel energetic, Rekreační, č.p. 1037, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1. Informace: Jaroslav Jurek, +420 725 768 530.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 20 000 Kč

Obsluha zemních a příbuzných strojů Obsluha zemních a příbuzných strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA ZEMNÍCH A PŘÍBUZNÝCH STROJŮ, Nástup dle dohody, Požadujeme: ŘP sk. B,C,E,T,VZV, praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost., Náplň práce: obsluha kolových a pásových strojů, jeřábnické práce., Nabízíme: inspirativní prostředí s přátelskou firemní kulturou zaměřenou na týmovou práci, prémie, benefity pro zaměstnance., První kontakt: životopis zaslat e-mailem na: jasy@jasy.cz, s vybranými uchazeči osobní pohovor. Pracoviště: Jasy vsetín s.r.o., 4. května, č.p. 353, 755 01 Vsetín 1. Informace: Ester Tovaryšová, .

Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 6 000 Kč

Specialisté v oblasti oční optiky a optometrie Optometristé - oční optici. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 6000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Možný nástup ihned. , Požadujeme: platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání v oboru optometrista., Nabízíme: stravenky, prémie., První kontakt: telefonicky (po-pá 8-17 h.) nebo emailem., Bližší informace na www.ocnioptikamitas.cz, ov.18.5.18. Pracoviště: Vladimír mitáš 03, Pionýrská, č.p. 2182, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1. Informace: Vladimír Mitáš, +420 702 107 971.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 21 000 Kč

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Administrativní pracovníci/prodejci. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI/PRODEJCI, Požadujeme: příjemné vystupování, praxe v maloobchodě nebo ve službách výhodou., Náplň práce: markování zboží, sepisování splátek, administrativa prodejny, vystavování zboží, Nabízíme: možnost ovlivnit svoji mzdu. Zaměstnanecké slevy, zázemí jedničky na trhu., První kontakt: telefonicky na čísle: 724 661 342 od 9-18 hod., e-mailem: okay_042@okaycz.eu nebo osobně na pracovišti. Pro zařazení do výběrového řízení si prosím vyplňte dotazník na prodejně., ov. 22.5.. Pracoviště: Lukáš zajíček 01, U Nákladního nádraží, č.p. 365, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Lukáš Zajíček, +420 724 661 342.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tomáš Říha (ve žlutém). Ilustrační foto.

Nejzkušenější házenkář Zubří Tomáš Říha: Medaili jsem chtěl kvůli svým dětem

Fotbalisté VKK, s míčem Jan Pavelka.

Lepím každou díru v naší sestavě, říká karlovický univerzál Pavelka

Rožnovský skanzen otevírá nové výstavy. Představí historické hračky i suvenýry

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm dnes slavnostně zahájí dvě výstavy. Jedna z nich - Hračky nejmilejší aneb jak jsme si hráli představí soubor hraček z muzejních sbírek. Druhá - Dílna lidové umělecké výroby bude ohlédnutím za tvorbou upomínkových předmětů.

Jak jsme žili v Československu - obec Hovězí

Obec Hovězí se rozkládá na 2 211 hektarech v Chráněné krajinné oblasti Beskydy v údolí Vsetínské Bečvy. První osadníci přicházeli od poloviny 13. století. Živili se především pastevectvím.

Z Rožnova i Meziříčí zmizí telefonní budky, není zájem

Čtyři veřejné telefonní automaty zmizí z rožnovských ulic Bezručova, Svazarmovská, Meziříčská a Julia Fučíka. O tři přístroje přijdou také lidé ve Valašském Meziříčí. Jejich provozovatel, společnost O2 Czech Republic, je odstraní ze zdejších ulic Komenského, Zašovská a Seifertova.

Přepisování dějin a honičky na Pardubicku a Porta v novém hávu: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 22. až 23. května 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT