VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

22.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Krajský přebor dorostu

Bojkovice - Luhačovice 6:3 (3:1), 13., 22. Andrlík, 45., 71. Kundrata, 75. Andrlík, 86. Kundrata - 38. Zábojník, 79. Mejzlík (pen.), 85. Zábojník, Louky - Brumov 1:3 (1:1), 21. Horák - 14. Polomík, 37. Holec, 90. Lukáč, Uh. Brod - Napajedla 9:1 (3:1), 17., 40. Josefík, 42. Bumbalík, 66., 69. Kročil, 75. Neděla, 81. Kročil, 83. Bumbalík, 88. Josefík - 19. Winkler, Štítná n. Vl. - V. Otrokovice 4:3 (1:1), 9. Spáčil (pen.), 73. Hrnčiřík, 78. Černý, 72. Zvoníček - 42., 52. Šustek, 75. Daniel, Kunovice - Hluk 2:0 (0:0), 67. Reňák, 73. Zámečník, Lužkovice - Baťov 2:1 p. (0:1), 82. Böhm - 41. Rusek, Slavičín - Hulín 3:0 (2:0), 23., 28. Švadleňák, 89. Šmotek.

1. Slavičín       11        10        0          1          35:13   30        1          1

2. Uh. Brod     11        10        0          1          62:11   29        1          0

3. Brumov       11        8          0          3          24:14   25        0          1

4. Hulín           12        8          0          4          54:35   24        0          0

5. Bojkovice    12        8          0          4          33:24   22        2          0

6. Louky         11        7          0          4          27:18   21        1          1

7. Štítná n. Vl. 11        6          0          5          35:28   19        0          1

8. V. Otrokovice         11        5          0          6          30:26   16        0          1

9. Kunovice    11        4          0          7          21:28   13        0          1

10. Lužkovice 11        4          0          7          27:36   12        1          1

11. Baťov        11        3          0          8          17:32   9          1          1

12. Napajedla  11        3          0          8          14:58   8          1          0

13. Hluk          11        1          0          10        13:43   4          0          1

14. Luhačovice           11        1          0          10        8:34     2          1          0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Kelč - Chropyně 5:4 p. (3:4), 33. Mikulenka, 42. Jiříček, 43. Mikulenka, 65. Jiříček - 2. Rozsypal, 23. Dostálík, 25. Kostura, 35. Dostálík, Mladcová - Bystřice p. H. 5:0 (2:0), 4. Višenka (pen.), 14. Macík, 48. Višenka, 63. Strnad, 84. Kočica, Vlachovice - Holešov 3:4 p. (2:1), 7. Kudela, 7., 66. Rak - 23., 48. Karol, 79. Paštěka, Rožnov p. R. - Val. Klobouky 7:2 (1:1), 2. Zetek, 53. Gomola, 56. Zetek, 58. Kolařík, 69. Maceček, 83. Hrůzek, 84. Janíček - 11. Obadal, 0. Šimonů, Lidečko - Dolní Lhota 1:3 (0:1), 64. Číž - 34. Majzlík, 55. Dorňák, 75. Kúdela, Fryšták - Kateřinice 0:5 (0:4), 3. Liďák, 32. Marek, 33. Valčík, 42., 69. Mrlina, Újezd - Vel. Karlovice 1:2 p. (0:1), 80. Majkrič - 33. Gajdoš.

1. Mladcová    11        11        0          0          44:9     32        1          0

2. Rožnov p. R.           11        10        0          1          59:14   30        0          0

3. Kelč 11        8          0          3          50:24   24        0          0

4. Holešov       11        8          0          3          25:11   23        3          2

5. Val. Klobouky        10        6          0          4          33:13   20        0          2

6. Kateřinice    10        6          0          4          31:25   18        0          0

7. Chropyně    10        5          0          5          22:20   16        0          1

8. Újezd          11        6          0          5          26:32   16        2          0

9. Bystřice p. H.          11        4          0          7          29:45   12        0          0

10. Vel. Karlovice       11        3          0          8          13:34   11        0          2

11. Fryšták      11        4          0          7          13:34   10        2          0

12. Lidečko     10        2          0          8          8:26     6          1          1

13. Dolní Lhota           11        1          0          10        18:55   5          0          2

14. Vlachovice            11        1          0          10        15:44   2          1          0

SKUPINA B: Újezdec - Kvasice 7:2 (1:1), 25. Koplík, 49., 61. Zajda, 62. Jančář, 69. Kundrata, 81. Zajda, 83. Lekeš - 14. Přikryl, 71. Slavík, Strání - Prakšice 3:2 (1:2), 4. Žajgla, 77. Ševčík, 85. Kolaja - 16. Kočica, 33. Slavíček, Staré Město - Dolní Němčí 1:2 (0:1), 64. Ošívka - 21. Ježek, 60. Vyoral, Nivnice - Tlumačov 2:3 (0:1), 56. Soukeník, 64. Vacula - 30. Holub, 47. Hladiš (vl.), 86. Jeřábek, Boršice - Koryčany 0:1 p., Kněžpole - Jarošov 2:1 (0:1), 76. Maršálek, 83. Horňák - 29. Hrabec, Morkovice - Šumice 5:4 (1:3), 44., 60. Štelc, 68. Zahradník, 71. Zahradník, 90. Štelc (pen.) - 10. Brostík, 31. Dvořák, 36. Hřib, 90. Brostík.

1. Strání           11        10        0          1          52:8     31        0          1

2. Staré Město 11        9          0          2          27:17   26        2          1

3. Koryčany    10        7          0          3          21:19   21        1          1

4. Kněžpole     11        7          0          4          26:23   20        1          0

5. Prakšice       11        6          0          5          29:15   18        0          0

6. Boršice        10        6          0          4          25:17   17        1          0

7. Nivnice       11        5          0          6          26:23   17        0          2

8. Morkovice   11        6          0          5          15:26   17        1          0

9. Tlumačov    11        5          0          6          19:21   14        1          0

10. Dolní Němčí         11        4          0          7          19:25   13        0          1

11. Újezdec     10        4          0          6          26:25   12        0          0

12. Šumice      11        3          0          8          19:36   10        0          1

13. Jarošov      11        2          0          9          10:40   5          1          0

14. Kvasice     10        1          0          9          9:28     4          0          1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Baťov - V. Otrokovice 2:1 (0:0), 70., 70. Guřan - 38. Kopecký (vl.), Holešov - Louky 2:0 (0:0), 60. Chytil, 65. Hlobil, Rožnov p. R. - Kunovice 2:1 (1:0), 21. Maléř, 67. Kubáň - 56. Obdržálek (pen.), Val. Klobouky - Štítná n. Vl. 4:1 (3:0), 25., 30. Opravil, 35. Ohera, 41. Opravil - 45. Hnilo, Zlín B - Staré Město 0:1 (0:0), 57. Štaubert.

1. Staré Město 9          7          0          2          47:13   22        0          1

2. Uh. Brod     8          6          0          2          40:13   19        1          2

3. Zlín B          8          7          0          1          28:7     19        2          0

4. Kunovice    8          6          0          2          52:8     17        1          0

5. Val. Klobouky        9          5          0          4          29:14   17        0          2

6. Baťov          9          5          0          4          32:26   16        0          1

7. Slavičín       8          5          0          3          23:17   15        0          0

8. Rožnov p. R.           9          5          0          4          9:15     12        3          0

9. Štítná n. Vl. 8          3          0          5          17:26   9          0          0

10. V. Otrokovice       9          2          0          7          11:49   7          0          1

11. Holešov     8          0          0          8          1:26     0          0          0

12. Louky       9          0          0          9          1:76     0          0          0

MLADŠÍ: Baťov - V. Otrokovice 7:4 (3:0), 4. Kopecký, 17. Vyvlečka, 18., 42. Kopecký, 45. Mudřík, 51., 56. Kopecký - 33., 40., 49., 54. Bobowski, Val. Klobouky - Štítná n. Vl. 11:0 (6:0), 6., 26. Fojtík, 9. Struhař, 27. Dorňák, 29., 30. Rumánek, 44. Fojtík, 36. Vangor, 55. Nedbálek, 58. Kozáček, 59. Bartoš, Holešov - Louky 0:4 (0:1), 15. Šebek, 38. Žemla, 57. Nikolov, 59. Škoda, Rožnov p. R. - Kunovice 4:3 (3:1), 7. Křižka, 13. Šimurda (pen.), 30. Křižka, 45. Kuzan - 30. Andrýsek (pen.), 46., 60. Šimík (pen.), Zlín B - Staré Město 3:4 p. (1:2), 18. Hodulák, 49. Korvasová, 56. Maliňák - 26. Kunovjánek, 30. Straka, 55. Mach.

1. Staré Město 9          9          0          0          77:19   27        0          0

2. Rožnov p. R.           9          7          0          2          39:15   21        0          0

3. Louky         9          6          0          3          40:18   18        0          0

4. Val. Klobouky        9          5          0          4          42:24   16        0          1

5. Uh. Brod     8          5          0          3          49:20   15        0          0

6. Slavičín       8          4          0          4          44:35   12        0          0

7. Holešov       8          4          0          4          32:25   11        1          0

8. Baťov          9          4          0          5          21:52   11        1          0

9. Kunovice    8          3          0          5          14:26   10        1          2

10. Zlín B        8          2          0          6          15:34   7          0          1

11. Štítná n. Vl.           8          1          0          7          5:60     3          1          1

12. V. Otrokovice       9          1          0          8          17:67   2          1          0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín - Juřinka 3:1 (0:1), 42. Vlasatý, 43. Rygr, 68. Donát - 13. Horsák (vl.), Lužkovice - Slušovice 1:4 (0:1), 70. Balajka - 10. Hrazdira, 37. Chovanec, 62. Bednařík, 65. Hrazdira, Luhačovice - Dolní Lhota 9:1 (3:0), 9. Hanáček, 10., 16., 43., 58., 62. Miklas, 65., 68. Gregor, 70. Šůstek - 49. Talaš, Vel. Karlovice - Hulín 0:3 (0:1), 7. Bukový, 46. Rygr, 57. Nedbal.

1. Luhačovice 6          6          0          0          18:5     16        2          0

2. Slušovice     5          5          0          0          30:9     15        0          0

3. Juřinka        7          3          0          4          13:13   10        1          2

4. Hulín           5          3          0          2          11:12   9          0          0

5. Bystřice p. H.          6          2          0          4          9:17     7          0          1

6. Vlachovice  5          2          0          3          11:9     6          0          0

7. Vel. Karlovice         6          2          0          4          12:20   6          0          0

8. Lužkovice   5          1          0          4          3:8       3          1          1

9. Dolní Lhota 5          1          0          4          18:32   3          0          0

SKUPINA B: Dolní Němčí - Kvasice 0:1 (0:1), 8. Konečný, Koryčany - Strání 0:9 (0:5), 9., 18., 20., 23. Eliáš, 30. Tóth, 45. Benešík, 57., 67. Eliáš, 89. Benešík, Napajedla - 1. FC Slovácko 7:0 (3:0), 4. Lhotský, 11. Berecka, 17., 53. Ferovič, 64. Lhotský, 68. Oliva, 70. Havlík, Hluk - Morkovice 5:1 (1:0), 18. Zlínský, 50. Gál, 55. Matejka, 60. Afonso, 68. Gál - 58. Ospalík, FA Zlechov - Bojkovice 0:5 (0:3), 2. Klimeš, 5. Gago, 17., 62. Bulejko, 69. Koubek (vl.).

1. Bojkovice    7          7          0          0          52:8     21        0          0

2. Kvasice       7          6          0          1          36:4     17        1          0

3. Strání           7          6          0          1          36:9     17        1          0

4. Dolní Němčí           7          4          0          3          12:17   11        1          0

5. Napajedla    7          3          0          4          29:15   10        0          1

6. Hluk            6          3          0          3          11:20   10        0          1

7. FA Zlechov 6          2          0          4          11:39   7          0          1

8. 1. FC Slovácko       7          2          0          5          8:21     6          0          0

9. Koryčany    7          1          0          6          8:35     2          1          0

10. Morkovice 7          0          0          7          4:39     1          0          1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín - Juřinka 2:3 (0:2), 41. Fershtey, 59. Zdražil - 12., 26., 45. Menšík, Lužkovice - Slušovice 1:8 (1:0), 2. Le Hung - 33. Divílek, 35. Gajdošík, 46. Vykopal, 50., 57. Juřík, 57. Gajdošík, 59. Juřík, 60. Divílek, Luhačovice - Dolní Lhota 8:0 (2:0), 4. Kulha, 19. Joch, 40. Křapa, 48. Kulha, 50. Kužela, 52., 58. Kulha, 59. Kužela, Vel. Karlovice - Hulín 4:2 (1:0), 27. Horák, 33. Pekař, 45. Horák (pen.), 54. Paška - 38., 46. Nedbal.

1. Vel. Karlovice         6          5          0          1          52:10   15        0          0

2. Hulín           5          5          0          0          36:7     15        0          0

3. Bystřice p. H.          6          5          0          1          48:15   14        1          0

4. Juřinka        7          4          0          3          31:20   13        0          1

5. Luhačovice 6          3          0          3          24:16   8          1          0

6. Vlachovice  5          2          0          3          13:31   6          0          0

7. Slušovice     5          1          0          4          17:17   4          0          1

8. Dolní Lhota 5          0          0          5          11:59   0          0          0

9. Lužkovice   5          0          0          5          3:60     0          0          0

SKUPINA B: Dolní Němčí - Kvasice 4:2 (3:2), 5. Vlk, 8. Bobčík, 22. Marčík, 47. Bobčík - 19. Dvořák, 26. Pecina, Koryčany - Strání 2:13 (2:7), 11. Pluhař, 6. Zderčík (vl.) - 7. Želibabka, 10. Zajgla, 16. Ondruch, 16. Želibabka, 21. Popelka, 23. Želibabka, 29. Zajgla, 32. Ondruch, 39. Zajgla, 43. Želibabka, 45. Eliáš, 55., 59. Želibabka, Napajedla - 1. FC Slovácko 2:3 p. (1:1), 17. Gajdušek, 52. Jeziorski - 23. Vlachynská, 48. Havrlantová, Hluk - Morkovice 4:2 (3:1), 10. Koníček, 12. Pančík, 14., 44. Koníček - 22., 37. Žourek, FA Zlechov - Bojkovice 2:4 (2:1), 16. Podškubka, 24. Koubek - 29. Sekér, 36. Surý, 40. Sekér, 60. Kalík.

1. Bojkovice    7          7          0          0          85:5     21        0          0

2. Strání           7          6          0          1          47:10   19        0          1

3. Napajedla    7          5          0          2          29:24   15        0          0

4. Morkovice   7          4          0          3          14:31   11        2          1

5. Hluk            6          3          0          3          28:18   9          0          0

6. Dolní Němčí           7          3          0          4          19:29   9          0          0

7. 1. FC Slovácko       7          3          0          4          14:24   8          1          0

8. Koryčany    7          1          0          6          18:57   4          0          1

9. FA Zlechov 6          1          0          5          18:38   3          0          0

10. Kvasice     7          1          0          6          15:51   3          0          0

Autor: Redakce

22.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

První sníh na silnici na kopci Sirákov nad obcí Liptál.
8

Bílý Sirákov. A bude 13 stupňů

Ilustrační foto.

Vánoce jsou finančně náročné. Úvěr ale může být špatným pánem

Do dražby jde i čtyřiatřicetiletá slivovice

Čtyřicet tři položek obsahuje katalog deváté dobročinné aukce Diakonie Vsetín, která se uskuteční v sobotu 25. listopadu v mramorovém sále zámku Vsetín. V nabídce budou umělecká díla, rukodělné výrobky i archivní slivovice.

Zájemci v knihovně opisují verše z Bible

Celorepubliková akce Dny Bible se až do pátku 24. listopadu koná v K klubu vsetínské Masarykovy veřejné knihovny.

Vsetínská scéna „za oponou“ nabídne zpěvačku AGU

Dvanáctý koncert „za oponou“ ve Vsetíně nabídne ve středu 29. listopadu od 19 hodin polsko-českou zpěvačku AGU. Koncert se však tentokrát uskuteční v malém sále Domu kultury Vsetín.

Řidička nezvládla řízení a skončila na louce. Po nehodě dýchla 2,38 promile

Notně podnapilá usedla uplynulý čtvrtek odpoledne za volant třiapadesátiletá řidička z Hornolidečska. Krátce před půl pátou se vydala ve Škodě Felicia od vesnice Valašské Příkazy k Horní Lidči.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT