Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

18.6.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Vítek Šmahel

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Napajedla - Hluk 3:4 p. (2:2), 7. (pen.), 11. Bláha, 61. Bajaja - 22. Červinka, 41. Ševčík, 73. Bukvic, Bojkovice - Brumov 2:11 (2:4), 5. Svoboda, 45. Pavlis - 9. Fojtík, 10. Polomík, 23. Vaculín, 32., 46. Fojtík, 50. Vaculín, 62. Pecha, 72. Vaculín, 76., 83. Pecha, 90. Vaculín, Štítná n. Vl. - Louky 4:0 (1:0), 14. Spáčil, 53. Králík, 70., 71. Malaník, Kunovice - Slušovice 2:3 (1:2), 43. Řihák (pen.), 53. Bouřa - 34. Večeřa, 44., 71. Hrnčiřík, Slavičín - Uh. Brod 2:8 (2:3), 11. Šebák, 15. Salajka - 7. Konečný, 17., 42. Josefík, 48. Dvořák, 56. Josefík, 58. Sedláček, 75., 78. Dvořák, Holešov - Baťov 1:2 p. (0:1), 85. Kotas - 18. Dvořák.

1. Brumov 26 21 0 5 100:50 63 1 1
2. Uh. Brod 26 19 0 7 90:41 56 2 1
3. Baťov 26 18 0 8 63:43 55 2 3
4. Kunovice 26 17 0 9 79:35 52 1 2
5. Slušovice 26 17 0 9 60:39 47 4 0
6. Hluk 26 16 0 10 82:43 46 3 1
7. Napajedla 26 14 0 12 48:49 43 3 4
8. Bojkovice 26 11 0 15 50:73 34 1 2
9. Štítná n. Vl. 26 10 0 16 49:63 31 0 1
10. Luhačovice 26 10 0 16 55:90 30 1 1
11. Slavičín 26 10 0 16 50:73 29 3 2
12. Louky 26 9 0 17 41:59 28 1 2
13. Rožnov p. R. 26 6 0 20 32:80 19 2 3
14. Holešov 26 4 0 22 30:91 13 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice - Fryšták 0:10 (0:5), 10. Maček, 27., 37. Staněk, 29. Pšeja, 44. Okonkwo, 59. Staněk, 51., 64., 81. Okonkwo, 72. Kolář, Újezd - Val. Klobouky 7:6 (3:3), 8. Dobiáš, 25. Mudrák, 42. Fusek, 56. Kráčalík, 60. Martinek, 62., 75. Kráčalík - 27. Masař, 32. Obadal, 44. Mana, 48. Procházka, 50. Dubčák, 76. Obadal, Lidečko - Vigantice 7:1 (3:1), 15., 22. Gargulák, 27. Hruboň, 52. Gargulák, 68. Hruboň, 75. Harnádek, 89. Gargulák - 39. Porubský, Chropyně - Břest 8:2 (5:0), 12., 13. Podaný, 16. Poledňák, 21., 38., 49. Podaný, 62. Belis, 65. Podaný - 47. Niščak, 58. Lukašík, Lužkovice - Vel. Karlovice 5:4 p. (3:2), 16. Okál, 42., 45. Peštuka, 54. Peštuka - 34. Černý, 37. Gröpel, 50. Dorňák, 72. Vašut, Dolní Lhota - Bylnice 5:1 (0:0), 4. Dynka, 34. Kúdela, 36. Misař, 37. Kúdela, 85. Kúdela - 43. Chromáček.
1. Lužkovice 24 20 0 4 87:27 59 2 1
2. Vigantice 24 17 0 7 83:36 50 1 0
3. Val. Klobouky 24 16 0 8 94:50 48 0 0
4. Mladcová 24 16 0 8 65:48 47 2 1
5. Fryšták 24 15 0 9 72:53 45 1 1
6. Újezd 24 13 0 11 70:59 43 0 4
7. Bylnice 24 15 0 9 58:50 41 5 1
8. Dolní Lhota 24 12 0 12 70:63 37 0 1
9. Břest 24 8 0 16 49:73 24 1 1
10. Lidečko 24 8 0 16 45:85 23 2 1
11. Chropyně 24 7 0 17 46:83 21 3 3
12. Vlachovice 24 6 0 18 23:93 17 2 1
13. Vel. Karlovice 24 3 0 21 28:70 13 1 5

SKUPINA B: Újezdec - Prakšice 4:1 (2:1), 15. Koplík, 35. Jančář, 80., 88. Lekeš - 23. Liška, Jarošov - Hulín 2:3 (0:3), 53. Štolba, 80. Jurča (pen.) - 20. Uličný, 24. Navrátil, 41. Uličný, Kvasice - Dolní Němčí 6:0 (4:0), 12. Skácel, 14. Zapletal, 23. Přikryl, 29. Zapletal, 58. Marčík (pen.), 60. Zapletal, Nivnice - Staré Město 3:0 (2:0), 10. Bartoš, 14. Dvořák, 51. Karlík, Nedachlebice - Koryčany 2:7 (1:5), 10. Nožička, 68. Večeřa - 6. Bábíček, 8. Gejdoš, 27. Bábíček, 36., 39. Gejdoš, 88. Hubr, 90. Bardon, Morkovice - Nedakonice 1:0 p., Kněžpole - Strání 3:1 (2:0), 21., 31. Kučík, 49. Večeřa - 90. Čaňo (pen.).

1. Hulín 26 22 0 4 159:32 66 1 1
2. Strání 26 19 0 7 79:47 56 2 1
3. Staré Město 26 19 0 7 81:46 54 4 1
4. Nivnice 26 16 0 10 85:65 50 0 2
5. Koryčany 26 15 0 11 90:46 47 2 4
6. Jarošov 26 16 0 10 57:43 46 2 0
7. Kněžpole 26 15 0 11 58:47 45 2 2
8. Kvasice 26 13 0 13 68:62 40 1 2
9. Újezdec 26 11 0 15 64:66 32 2 1
10. Morkovice 26 10 0 16 63:91 30 1 1
11. Prakšice 26 9 0 17 61:109 26 2 1
12. Nedakonice 26 9 0 17 37:94 26 2 1
13. Dolní Němčí 26 4 0 22 35:98 15 0 3
14. Nedachlebice 26 4 0 22 39:130 13 1 2
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
STARŠÍ: Louky - Kunovice 1:2 (0:2), 40. Ševčík - 9. Bičan, 32. Matejkovič, Brumov - Holešov 0:3 (0:2), 23., 31. Trnka, 70. Tesařík, Zlín B - Baťov 7:3 (2:1), 13. Lehký, 32. Tomek, 41. Kolařík, 44. Lehký, 48. Kolařík, 54. Hamrlík, 56. Lehký (pen.) - 10., 66. Guřan, 70. Kříž, V. Otrokovice - Slavičín 4:0 (1:0), 3., 45., 58. Kraváček, 66. Dočkal, Rožnov p. R. - Vsetín 0:3 (0:2), 20. Karlík, 34. Horák, 46. Kalina, Štítná n. Vl. - Uh. Brod 4:2 (2:2), 3., 10. Důlka, 53. Urban, 70. Hrnčiřík - 1. Valenta, 9. Dubský.

1. Kunovice 22 22 0 0 145:22 66 0 0
2. Štítná n. Vl. 22 17 0 5 73:25 51 2 2
3. Vsetín 22 16 0 6 101:49 44 5 1
4. Slavičín 22 14 0 8 72:52 41 2 1
5. Baťov 22 13 0 9 70:52 41 1 3
6. Louky 22 13 0 9 48:39 37 3 1
7. Uh. Brod 22 11 0 11 68:63 33 2 2
8. Zlín B 22 8 0 14 46:74 24 2 2
9. Holešov 22 7 0 15 20:53 23 1 3
10. V. Otrokovice 22 6 0 16 43:68 21 0 3
11. Rožnov p. R. 22 4 0 18 21:89 12 1 1
12. Brumov 22 1 0 21 20:141 3 0 0

MLADŠÍ: Louky - Kunovice 3:2 p. (0:1), 48. Merta, 52. Šebek - 10. Král, 54. Krajča, Brumov - Holešov 4:2 (4:0), 4. Růžička, 13. Běhunčík, 15. Kozáček, 25. Růžička - 54. Kuba, 59. Pospíšil, V. Otrokovice - Slavičín 1:19 (0:9), 33. Vajdák - 2., 10., 13. Hamalčík, 14. Janšta, 20. Bor, 22., 23., 25. Hamalčík, 29. Šoman, 34. Hamalčík, 36. Janšta, 39. Šoman, 40. Vaculík, 44. Hamalčík, 50. Janšta, 55. Hamalčík, 57. Šoman, 59. Bor, 42. Hamalčík, Rožnov p. R. - Vsetín 2:18 (0:9), 34. Dořičák, 55. Křižka - 2., 7. Zbranek, 8. Durmon, 13., 16. Zbranek, 18. Mikláš, 23., 26., 30., 33. Zbranek, 35. Valchař, 37. Zbranek, 38. Adamec, 40., 41., 43. Zbranek, 46. Adamec, 50. Zbranek, Štítná n. Vl. - Uh. Brod 2:16 (1:7), 22. Barbořík, 47. Machuča - 4., 5. Maleňák, 6. Koželuha, 7., 25. Koželuha, 26. Marek, 27. Maleňák, 33. Jahoda, 34. Koželuha, 41. Zlatý, 46. Maleňák, 48. Koželuha, 51. Bartek, 52. Bartek, 58. Klon, 59. Maleňák, Zlín B - Baťov 2:4 (2:2), 3., 30. Vrla - 18. Nevařil, 26. Chytil, 39. Klvaň, 54. Chytil.

1. Vsetín 22 22 0 0 263:22 66 0 0
2. Slavičín 22 19 0 3 173:71 57 0 0
3. Rožnov p. R. 22 16 0 6 85:62 49 0 1
4. Zlín B 22 14 0 8 143:54 43 0 1
5. Uh. Brod 22 12 0 10 113:76 36 0 0
6. Baťov 22 11 0 11 85:73 33 0 0
7. Holešov 22 9 0 13 59:76 25 3 1
8. Louky 22 8 0 14 70:110 24 1 1
9. Brumov 22 8 0 14 60:128 23 2 1
10. V. Otrokovice 22 8 0 14 61:131 23 2 1
11. Kunovice 22 5 0 17 56:91 17 0 2
12. Štítná n. Vl. 22 0 0 22 20:294 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Nedašov - Bystřice p. H. 8:3 (2:2), 20. Kolínek, 23. Novák, 40. Šánek, 41. Kolínek, 47. Šánek, 51. Kolínek, 52. Novák, 67. Kolínek - 12., 18., 54. Maťa, Lužkovice - Hulín 2:1 (1:1), 17. Šarman, 67. Bachánek - 35. Rygr, Juřinka - Napajedla 1:2 (1:0), 14. Orság - 61., 66. Winkler, Vlachovice - Luhačovice 3:4 p. (2:2), 12. Stružka, 27. Míča, 40. Rak - 2., 8. Smolek, 66. Andrle, Val. Klobouky - Vel. Karlovice 3:1 (1:1), 31., 49., 56. Změlík - 17. Chromčák.

1. Val. Klobouky 18 17 0 1 106:16 51 1 1
2. Vlachovice 18 13 0 5 69:31 40 2 3
3. Nedašov 18 11 0 7 53:49 33 1 1
4. Vel. Karlovice 18 11 0 7 46:37 31 2 0
5. Luhačovice 18 11 0 7 55:52 31 2 0
6. Juřinka 18 7 0 11 57:53 23 0 2
7. Napajedla 18 6 0 12 44:60 21 1 4
8. Lužkovice 18 5 0 13 22:53 16 1 2
9. Bystřice p. H. 18 5 0 13 46:87 13 2 0
10. Hulín 18 4 0 14 26:86 11 1 0

SKUPINA B: Hluk - FA Zlechov 17:0 (9:0), 1. Gál, 3., 4. Druckmüller, 13., 23., 24., 29. Krpal, 33. Gál, 33. Gabriel, 37., 41., 44. Krpal, 46. Kapusta, 54. Škorec, 56. Gál, 57., 59. Druckmüller, Morkovice - Bojkovice 0:9 (0:6), 2. Bulejko, 5., 15. Andrlík, 23. Bulejko, 26. Králík, 29. Bulejko, 60. Machala, 68. Králík, 64. Koudelík, 1. FC Slovácko - Koryčany 7:0 (3:0), 6. Chybíková, 23. Slováčková, 25. Polášková, 49. Slováčková, 53. Veselá, 55. Furiková, 69. Polášková.

1. Bojkovice 18 15 0 3 155:12 47 0 2
2. Staré Město 18 15 0 3 79:19 45 1 1
3. 1. FC Slovácko 18 12 0 6 62:38 36 1 1
4. Strání 18 11 0 7 59:23 33 0 0
5. Kvasice 18 11 0 7 61:43 30 3 0
6. Dolní Němčí 18 8 0 10 66:63 26 0 2
7. FA Zlechov 18 7 0 11 50:110 21 0 0
8. Hluk 18 7 0 11 64:80 20 1 0
9. Morkovice 18 3 0 15 26:111 9 0 0
10. Koryčany 18 1 0 17 17:140 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Nedašov - Bystřice p. H. 3:8 (1:5), 10. Šánek, 38. Holba, 49. Mikuška - 8., 12. Maťa, 17., 18. Táborský, 30. Rajnoha, 35. Maťa, 45. Hanslík, 52. Vanderka, Lužkovice - Hulín 0:1 (0:1), 12. Solař, Juřinka - Napajedla 6:2 (3:2), 2. Gajdušek, 3. Kubla, 7. Kovář, 55. Marušák, 57. Kubla, 59. Menšík - 16. Chytil, 29. Jeziorski, Vlachovice - Luhačovice 1:5 (1:3), 12. Trčková - 6. Hanáček, 0. Garaja, 13. Hanáček, 50. Šidlík, 59. Majzlík, Val. Klobouky - Vel. Karlovice 0:7 (0:3), 24. Koňařík, 26. Toman, 29. Šarman, 43., 47. Koňařík, 51. Toman, 55. Borák.

1. Hulín 18 16 0 2 107:39 47 1 0
2. Vel. Karlovice 18 15 0 3 83:35 43 3 1
3. Luhačovice 18 13 0 5 102:41 41 0 2
4. Val. Klobouky 18 12 0 6 77:50 34 3 1
5. Juřinka 18 9 0 9 82:53 29 0 2
6. Napajedla 18 9 0 9 85:71 28 0 1
7. Bystřice p. H. 18 10 0 8 87:85 27 4 1
8. Vlachovice 18 3 0 15 33:108 11 0 2
9. Lužkovice 18 2 0 16 23:100 7 0 1
10. Nedašov 18 1 0 17 37:134 3 0 0

SKUPINA B: Hluk - FA Zlechov 18:0 (5:0), 10. Afonso, 14. Zlínský, 16. Pančík, 17. Frühauf, 21. Koníček, 31. Afonso, 33. Frühauf, 34. Afonso, 37. Zlínský, 37. Mitáček, 40., 42. Frühauf, 49. Zlínský, 52. Matejka, 54. Soviš, 56., 57. Koníček, 59. Afonso, Morkovice - Bojkovice 1:6 (0:4), 43. Vašíček - 5. Kovář, 6., 9., 26., 40. Klimeš, 50. Liška, 1. FC Slovácko - Koryčany 7:0 (4:0), 5., 12. Labuťová, 14. Bangová, 27. Škrabalová, 47., 48. Labuťová, 54. Pastyříková.

1. Staré Město 18 18 0 0 172:25 53 1 0
2. Strání 18 15 0 3 123:38 44 1 0
3. Bojkovice 18 13 0 5 117:42 37 2 0
4. Hluk 18 11 0 7 106:49 35 0 2
5. 1. FC Slovácko 18 9 0 9 64:61 29 0 2
6. Kvasice 18 9 0 9 58:61 28 1 2
7. Koryčany 18 6 0 12 47:133 19 0 1
8. Dolní Němčí 18 4 0 14 32:94 12 0 0
9. Morkovice 18 3 0 15 26:122 7 2 0
10. FA Zlechov 18 2 0 16 33:153 6 0 0

Autor: Redakce

18.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Nikdo by nepodpořil menšinovou vládu ANO, pokud by v ní byl i nebyl Andrej Babiš.
AKTUALIZOVÁNO
51

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Hudebně divadelní představení na motivy novely Richarda Bacha Jonathan Livingston Racek se uskuteční v pátek 20. října v 19 hodin na jevištní scéně Za oponou.

Na scénu Za oponou míří Holanďané

Opraví vlhkem zničenou kotelnu Maměnky na Pustevnách

Vedení Valašského muzea v přírodě rozhodlo o opravě kotelny v hotelu Maměnka na Pustevnách. Na kotelně, která je částečně zapuštěná do svahu, se projevilo dlouhodobé působení vlhkosti.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Dlouhých pětašedesát let se čile zajímá o politické dění dnes už čtyřiasedmdesátiletý Jan Uherka z Uherského Brodu. V nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky kandiduje ze čtrnácté pozice za ČSSD, přičemž je nejstarším kandidátem napříč všemi kandidátkami.

Vsetín odjel z lázeňského města s nulou na všech kontech

Žádný bod, žádná vstřelená branka, naopak v každé třetině jedna inkasovaná. Prvoligoví hokejisté Vsetína hráli s hlavním favoritem soutěže z Karlových Varů a podlehli mu o tři branky.

Představujeme prvňáčky ze Základní školy v Rožnově pod Radhoštěm

Ojedinělý seriál Deníku Naši Prvňáci pokračuje dalším dílem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení