MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Brumov – Kunovice 0:0, Vsetín – Hulín 2:3 Čtvrtníček, Blažek – nehl., Uh. Brod – Paseky Zlín nehráno (hosté nepřijeli), Návojná – Dol. Němčí 0:3 Zámečník J., Krchňáček, Chmelina, Bystřice p. H. – 1. Valašský FC 1:1 Pučok – Pajer, Baťov 1930 – Luhačovice 1:0 Pavelka, Vlachovice – Napajedla 2:0 Častulík, Horáček. Dohrávka: Uh. Kunovice 0:1 Semela.

1. 1. Valašský FC 24 19 3 2 108:29 60
2. Kunovice 23 16 4 3 69:27 52
3. Hulín 24 16 3 5 90:30 51
4. Brumov 23 13 3 7 67:42 42
5. Vlachovice 22 13 3 6 62:39 42
6. SK Baťov 23 11 4 8 43:38 37
7. Luhačovice 24 10 2 12 62:48 32
8. FC Vsetín 22 9 5 8 55:48 32
9. Návojná 24 10 1 13 61:47 31
10. Uh. Brod 22 7 3 12 35:59 24
11. Dol. Němčí 22 6 1 15 39:72 19
12. Napajedla 23 4 2 17 27:110 14
13. Paseky Zlín 22 4 1 17 26:85 13
14. Bystřice p. H. 22 3 3 16 30:100 12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Fr. Lhota – Štítná n. Vl. 3:1 Filák O. 2, Zimek R. – Barbořík, Val. Polanka – Val. Klobouky 7:0 Baran 2, D. Macek, D. Ondra, Kurtin, Zemánek, Zukal, Juřinka – Mladcová 2:3 Plesník 2 – Paták, Skalník, Brhel, Malenovice – Louky 0:1 Lendler, Tečovice – Vel. Karlovice0:7 Mynarčík 2, Maliňák, Kamas 2, Malík, Podešva, Hovězí – Slavičín 1:7 Vichtora – Goldbach 2, Švach 2, Pavelka, Sochora, Floreš, Holešov – Lidečko 6:2 Plachý, Kováč D., Zapletal, Vedra 3 – Strýček, Ryza D.

1. Malenovice 23 20 1 2 90:19 61
2. Mladcová 22 17 3 2 119:35 54
3. Val. Polanka 23 15 5 3 83:28 50
4. Holešov 23 16 2 5 78:29 50
5. Juřinka 23 14 1 8 88:51 43
6. Vel. Karlovice 23 10 5 8 52:49 35
7. Štítná n. Vl. 23 10 2 11 44:64 32
8. Franc. Lhota 23 9 1 13 46:71 28
9. Lidečko 23 7 3 13 51:69 24
10. Hovězí 22 8 0 14 28:57 24
11. Slavičín 23 6 2 15 34:67 20
12. Val. Klobouky 23 5 3 15 34:89 18
13. Louky 23 5 0 18 30:86 15
14. Tečovice 23 3 2 18 34:97 11
SKUPINA B: Buchlovice – Kunovice B 5:1 Mikula 3, Belant, Chovanec – Velcr, Morkovice – Nedakonice 5:1 Hrnčíř O. 2, Prachař, Novák, Hrnčíř P. – Hyrák, Bojkovice – Koryčany 6:0 Maštalíř 2, Gago 2, Kalina, Urbánek Jos., Kněžpole – Uh. Ostroh 2:0 Otáhal D., Hančík, Chropyně – Nedachlebice 7:0 Tung 3, Šírek J. 2, Zvardoň, Šírek O., Boršice – Strání 7:4 Andrýsek 3, Náplava 3, Sýkora – Tomanec, Popelka D., Pavluš M., Mimochodek, Kvasice – O. N. Ves 8:0 Kašík, Železník, Brázdil, Mouka 5

1. Buchlovice 23 19 1 3 111:27 58
2. Chropyně 23 18 2 3 76:23 56
3. Strání 23 16 2 5 80:40 50
4. Bojkovice 23 15 4 4 86:30 49
5. Koryčany 23 11 1 11 79:47 34
6. Morkovice 23 11 1 11 70:95 34
7. Kunovice B 23 10 3 10 64:43 33
8. Nedachlebice 23 10 3 10 58:59 33
9. Kvasice 23 9 1 13 60:80 28
10. Kněžpole 23 7 4 12 46:75 25
11. Uh. Ostroh 23 7 1 15 49:76 22
12. Boršice 23 6 2 15 43:78 20
13. Nedakonice 23 5 1 17 50:109 16
14. O. N. Ves 23 3 2 18 18:108 11

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Brumov – Kunovice odloženo, Vsetín – Nedašov 7:0 Maňák 2, Macek 2, Zajíček, Gerža, Jakeš, Uh. Brod – Louky 2:0 Pavlis, Černík, Poličná – 1. Valašský FC 1:0 Jašíček, Slušovice – V. Otrokovice 4:0 Hlavenka, Marčík, Kopačka, Zbranek, Baťov 1930 – Ratiboř 7:5 Tomaštík 3, M.Zahradník 4 – Jakubík 5.

1. Brumov 18 14 1 3 91:29 43
2. Kunovice 17 13 2 2 90:9 41
3. FC Vsetín 18 12 2 4 68:34 38
4. 1. Valašský FC 19 12 1 6 64:33 37
5. Uh. Brod 19 11 2 6 64:41 35
6. Slušovice 19 10 2 7 45:35 32
7. SK Baťov 18 8 2 8 55:42 26
8. Poličná 19 7 1 11 40:60 22
9. Louky 19 4 5 10 33:61 17
10. Ratiboř 19 5 1 13 43:96 16
11. V. Otrokovice 18 4 1 13 29:87 13
12. Nedašov 19 0 2 17 9:104 2
MLADŠÍ: Brumov – Kunovice odloženo, Vsetín – Nedašov 5:1 Fojtů 2, Tomanec, Janíček, Kovalčík – nehl., Uh. Brod – Louky 0:3 Kuna, Ševčík, Lukašík, Poličná – 1. Valašský FC 0:9 Kuběna 2, Galus M. 2, Galus L. 2, Urban, Gomola, Palát, Slušovice – V. Otrokovice 0:2 Šustek, Strachota, Baťov 1930 – Ratiboř 4:1 Staněk 2, Sovadina, Štefka – Machala K.

1. Brumov 18 18 0 0 164:26 54
2. 1. Valašský FC 19 17 0 2 117:30 51
3. V. Otrokovice 18 11 2 5 77:44 35
5. SK Baťov 18 10 1 7 91:53 31
6. Louky 19 9 3 7 72:64 30
4. Slušovice 19 9 2 8 39:47 29
7. FC Vsetín 18 8 2 8 68:49 26
8. Uh. Brod 19 7 1 11 60:63 22
9. Kunovice 17 6 2 9 64:63 20
10. Ratiboř 19 5 0 14 46:78 15
11. Poličná 19 3 0 16 12:207 9
12. Nedašov 19 1 1 17 18:104 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Štítná n. Vl. 1:0 Kopecký, Vlachovice – Holešov 5:0 Trčka V. 2, Trčka S., Hovězák,, Stružka K., Slavičín – Luhačovice 5:3 Blažek, Šebák O., Ondruš, Havlík, Kovář – Uličník, Daňo, Lekeš F., Vel. Karlovice – Hulín 1:5 nehl., Bystřice p. H. – Juřinka 1:4 Kocman D. – Nejedlý 3, Zapletal, Paseky Zlín – Hor. Bečva 3:5 Mňačko, Novotný, Kopačka – Bill 3, Juřík 2. Dohrávka 12. kola: Hulín – Bystřice p. H. 5:0 Hradil 2, Buchta, Mimránek, Šálek.

1. Hulín 19 13 3 3 77:22 42
2. Hor. Bečva 18 12 5 1 82:33 41
3. Slavičín 19 13 2 4 72:30 41
4. Luhačovice 19 12 4 3 86:44 40
5. Vlachovice 17 11 0 6 49:28 33
6. Holešov 19 10 0 9 67:53 30
7. Juřinka 19 9 3 7 37:35 30
8. Val. Klobouky 18 6 3 9 28:38 21
9. Štítná n. Vl. 19 4 3 12 24:49 15
10. Vel.Karlovice 19 4 0 15 22:47 12
11. Bystřice p. H. 19 3 2 14 21:79 11
12. Paseky Zlín 19 2 1 16 17:124 7
SKUPINA B: Hluk – Nedakonice 3:1 Nguntual Tum Thang 2, Radoch – Andrýsek Jan, Morkovice – Koryčany 3:3 Hrnčíř, vlastní 2 – Tiefenbacher, Hubr, Kaňa, Strání – Uh. Ostroh 1:3 Bruštík – Kristoň 2, Galář, 1. FC Slovácko – St. Město 1:6 Barnetová – Sobek 2, Pantlík, Šmatelka 3, Dol. Němčí – Bojkovice odloženo, Boršice – Kvasice 4:5 Bartošík, Krsička 3 – Kašík, Skácel, Postava, Zapletal 2. Dohrávka 21. kola: Hluk – 1. FC Slovácko 9:0 Nguntual Tum Thang 4, Vozár 2, Blaha 2, Prudík. Dohrávka 17. kola: Strání – Boršice 6:2 Bruštík 3, Hanák 2, Čaňo P. – Krsička 2.

2. Hluk 19 17 1 1 135:8 52
1. Bojkovice 18 17 1 0 87:20 52
4. St. Město 18 12 2 4 104:39 38
3. Dol. Němčí 17 12 2 3 85:23 38
5. Kvasice 19 9 3 7 56:41 30
6. Nedakonice 19 8 3 8 59:76 27
7. Koryčany 18 8 2 8 80:50 26
8. Morkovice 18 5 3 10 53:76 18
9. Strání 19 4 3 12 43:87 15
10. Boršice 19 2 2 15 46:140 8
11. 1. FC Slovácko C 17 2 1 14 22:81 7
12. Uh. Ostroh 19 2 1 16 11:140 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Štítná n. Vl. 1:0 Naňák, Vlachovice – Holešov 1:8 Rak P. – Malčík 3, Linda 2, Janál 2, Úlehla, Slavičín – Luhačovice 6:0 Vincour T. 2, Švach 2, Vincour M., Číž A., Vel. Karlovice – Hulín 1:10 nehl., Bystřice p. H. – Juřinka 0:8 Pernický 3, Bílý 2, Pelc, Němec, Šulák, Paseky Zlín – Hor. Bečva 2:0 Kalač, Kočica. Dohrávka 12. kola: Hulín – Bystřice p. H. 1:4 Zaoral – Žiška, Machala 2, Macháč.

1. Slavičín 19 17 0 2 103:19 51
2. Holešov 19 16 2 1 127:22 50
3. Juřinka 19 15 0 4 104:30 45
4. Bystřice p. H. 19 12 0 7 87:58 36
5. Paseky Zlín 19 11 1 7 115:44 34
6. Luhačovice 19 9 2 8 82:75 29
7. Val. Klobouky 18 9 0 9 50:46 27
8. Hulín 19 9 0 10 73:83 27
9. Štítná n. Vl. 19 4 0 15 25:89 12
10. Hor. Bečva 18 3 1 14 48:77 10
11. Vel. Karlovice 19 2 1 16 33:167 7
12. Vlachovice 17 1 1 15 12:149 4
SKUPINA B: Hluk – Nedakonice 7:1 Ševčík 3, Blaha 2, Frühauf, Nguntual Van David – Bánovský David, Morkovice – Koryčany 0:6 Kaňa 2, Budík, Nezdařil, Barták, Klem, Strání – Uh. Ostroh 4:2 Žajgla M. 2, Gabriš O, Pejchar – Zalubil, Rapant, 1. FC Slovácko – St. Město 1:3 Šenkeříková – Zajíc, Dovrtěl, Belko, Dol. Němčí – Bojkovice odloženo, Boršice – Kvasice 3:3 Sonntag 3 – Slavík, Kolaja. Dohrávka 21. kola: Hluk – 1. FC Slovácko 9:1 Blaha 3, Ševčík 3, Prudík 2, Frühauf – Valášková. Dohrávka 17. kola: Strání – Boršice 3:3 Frühauf, Pejchar, Čaňo 0. – Sonntag, Kelbl, Matějkovič P.

1. Hluk 19 19 0 0 144:12 57
2. Koryčany 18 15 0 3 108:36 45
3. Bojkovice 18 12 2 4 89:41 38
4. Dol. Němčí 17 12 0 5 102:57 36
5. Strání 19 11 1 7 70:68 34
6. St. Město 18 10 1 7 88:54 31
7. Boršice 19 6 3 10 61:71 21
8. Morkovice 18 5 3 10 38:64 18
9. Kvasice 19 4 5 10 63:106 17
10. Nedakonice 19 4 1 14 36:89 13
11. 1. FC Slovácko C 17 3 1 13 32:82 10
12. Uh. Ostroh 19 0 1 18 15:166 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Jaroslavice – Příluky 6:3 Jakeš 3, Vrba, Susser, Drábek – Lunda 2, Strohbach, Spytihněv – Veselá 1:4 Štulíř – Hoferek J. 2, Čoček, Žaludek, Březnice – Hvozdná 7:2 Ondroušek 2, Kolář, Adamík, Záhora, Nosek, Boček – Válek, Burger, Fryšták – Provodov 1:4 Hrbáček – Brebis 2, Mlček, Mikel.

1. Provodov 14 14 0 0 84:6 42
2. Veselá 14 9 2 3 50:18 29
3. Fryšták 13 7 3 3 67:26 24
4. Březnice 14 8 0 6 42:42 24
5. Jaroslavice 14 4 0 10 23:55 12
6. Příluky 14 3 3 8 23:57 12
7. Spytihněv 13 3 2 8 25:36 11
8. Hvozdná 14 2 0 12 14:88 6
SKUPINA B: Dolní Lhota – Nedašova Lhota 6:2 Řehák 4, Šenovský, Kovář D. – Chovanec, Bůbela, Kostelec – Bylnice odl., Pozlovice – Újezd 4:1 Kozubík 2, Vavrys O., Bača – Maliňák, Poteč – SK Vizovice 3:1 Orság, Číž, Zvoníček – Smetana.

1. Újezd 14 10 1 3 68:33 31
2. Pozlovice 14 9 2 3 47:24 29
3. Nedašova Lhota 14 9 1 4 53:30 28
4. SK Vizovice 14 6 4 4 38:31 22
5. Poteč 14 5 3 6 38:46 18
6. Dolní Lhota 14 4 2 8 32:41 14
7. Bylnice 13 2 2 9 23:66 8
8. Kostelec 13 2 1 10 28:56 7

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

22.kolo: Spytihněv – SK Vizovice 2:2 Rychtář, Lipenský – Žůrek, Hába, Napajedla – Kašava 0:5 Kocourek 3, Červenka P. 2, Fryšták – Pozlovice 2:1 Drábek, Kovář – Vavrys, Tečovice – Bratřejov 4:2 Bartek 3, Jordán – Tomšů, Bargl, Mladcová – Bylnice 2:2 Francl, Lebánek V. – Lukáč 2, Veselá – Újezd 3:3 Trávník 2, Večeřa – Kráčalík, Mikulka, Martínek.

1. Kašava 20 17 1 2 92:10 52
2. Veselá 20 13 2 5 70:35 41
3. Napajedla 20 13 1 6 65:36 40
4. Újezd 20 12 2 6 71:35 38
5. Fryšták 20 12 1 7 80:36 37
6. SK Vizovice 20 10 2 8 54:49 32
7. Bylnice 20 7 2 11 34:55 23
8. Mladcová 20 6 4 10 44:57 22
9. Bratřejov 20 6 1 13 39:78 19
10. Tečovice 20 5 2 13 30:124 17
11. Spytihněv 20 3 5 12 27:61 14
12. Pozlovice 20 3 3 14 24:54 12

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 20.kolo: Malenovice – Tlumačov 1:1 Menša – Holub, Mysločovice – Lhota u Mal. 7:0 Utínek 2, Hradil J., Hradil Š., Blanař, Svačina, Teplý. Dohrávka 17. kola: Lhota u Mal. – Malenovice 0:7 Menša 3, Macek O. 2, Švub, Svozil.

1. Malenovice 16 13 2 1 89:13 41
2. Tlumačov 15 10 4 1 59:17 34
3. Mysločovice 15 6 3 6 44:24 21
4. Lhota u Mal. 15 3 0 12 18:60 9
5. Štípa 15 1 1 13 9:105 4

SKUPINA B – 20.kolo: Všemina – Lukov 4:3 Maliňák 3, Žákovský – Kovář, Drábek, Topič, Trnava – Březová 7:3 Zbranek O. 3, Hrnčiřík 3, Bečica – Trávník 2, Večeřa.

1. Všemina 16 13 0 3 75:25 39
2. Trnava 15 9 2 4 69:35 29
3. Lukov 15 8 1 6 51:35 25
4. Březová 15 6 0 9 49:45 18
5. Hvozdná 15 0 1 14 9:113 1

SKUPINA C – 20.kolo: Jaroslavice – Ludkovice 1:3 Řehák – Rak 2, vlastní, Lužkovice – Březnice 8:0 Marčík 4, Novotný 2, Hejtmánek D. 2.

1. Lužkovice 15 13 0 2 100:24 39
2. Dolní Lhota 15 12 1 2 74:32 37
3. Březnice 15 6 1 8 43:63 19
4. Jaroslavice 15 4 0 11 30:67 12
5. Ludkovice 16 2 0 14 18:79 6

SKUPINA D – 20.kolo: Nevšová – Vysoké Pole 2:1 Gapčo, vlastní – Honek B., Mirošov – Poteč 3:0 Mišo, Šimonů, Naňák, Nedašova Lhota – Bohuslavice n. Vl. 6:1 Miklas A., Vaněk J., Pacík P., Kostka E., Machač M., Vaněk M. – Žálek.

1. Nedašova Lhota 19 13 3 3 104:11 42
2. Vysoké Pole 19 11 3 5 47:17 36
3. Poteč 19 11 1 7 37:62 34
4. Nevšová 19 7 1 11 26:38 22
5. Mirošov 19 5 2 12 24:64 17
6. Bohusl. n. Vl. 19 4 2 13 13:59 14

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ: OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Rataje – Dřínov 4:2 (3:1), Janíček 2, Červík, Raška – K. Kroupa, N. Kroupa, Mrlínek – Lutopecny 1:0, P. Vepřek, Rymice – Zborovice 1:4, Kováč – Chytrý 3, vl., Břest – Pravčice 4:0 (1:0), Ballner, Kouřil, Hanák, vl. Dohrávka 15. kola: Zdounky – Břest 5:1, Kyrcz 4, Zoubek – Hanák.

1. Zdounky 15 12 3 0 59:19 39
2. Zborovice 15 11 2 2 53:23 35
3. Pravčice 15 8 2 5 58:38 26
4. Lutopecny 15 7 4 4 39:25 25
5. Břest 15 6 5 4 34:26 23
6. Mrlínek 16 6 3 7 23:26 21
7. Rataje 15 3 1 11 16:43 10
8. Dřínov 15 2 2 11 29:52 8
9. Rymice 15 2 0 13 15:74 6

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Žeranovice – Zdounky 3:4 pen. (2:0), Gaja 3 – Ptáček, Říkovský, Tomeček, Souček, Rymice – Dřínov – odl. na 23. 6. (10.00), Chvalčov – Těšnovice 3:12, Ševčík 2, Šmíd – Nehoda 5, Majkrič 3, Tůma 2, Dočkal, Břest – Žalkovice 1:12 (0:6), Niščák – Beneš 5, Franěk 2, Pátík 2, Otáhalík 2, Červík, Zlobice – Chropyně 0:7 (0:2), Konečný 4, Klimecký, Poledňák, Loučka.

1. Zdounky 18 14 0 4 84:20 44
2. Těšnovice 17 14 0 3 94:45 40
3. Chropyně 16 13 0 3 116:29 38
4. Žalkovice 17 12 0 5 128:31 35
5. Žeranovice 17 10 0 7 62:40 31
6. Rymice 16 6 0 10 31:48 19
7. Chvalčov 16 6 0 10 68:99 18
8. Břest 16 6 0 10 45:89 17
9. Zlobice 17 2 0 15 33:145 6
10. Dřínov 16 0 0 16 30:145 1

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 5. kolo: Rymice – Slavkov p. H. 1:7 (0:4), Polaštík – Daďa 4, Tomčík, Charvát, Hradil, Zdounky – Holešov B – odl. na 3. 6. (17.30), Bezměrov – Loukov 5:2 (4:1), H. Fekar 2, Hrabal 2, Šustr – Olivík, Baďuřík. Dohrávka 4. kola: Loukov – Bezměrov 6:3 (2:1), Šíp 4, Ondroušek, Baďuřík – Hrabal 2, H. Fekar.

1. Slavkov p. H. 8 6 0 2 21:10 19
2. Holešov B 8 6 0 2 31:7 18
3. Zdounky 8 5 0 3 30:15 16
4. Loukov 9 3 0 6 25:44 8
5. Bezměrov 9 3 0 6 18:28 7
6. Rymice 8 2 0 6 7:28 7

SKUPINA O 7. MÍSTO – 5. kolo: DFK Holešov – Lutopecny 4:3 (0:3), S. Illéšová 3, Kotasová – Kusala 3, Chvalčov – Martinice 3:2, P. Dostalík 2, Šmíd – Kohout, Uruba.

1. Chvalčov 5 5 0 0 20:6 15
2. DFK Holešov 5 4 0 1 10:6 11
3. Lutopecny 5 1 0 4 11:17 4
4. Martinice 5 0 0 5 5:17 0

SKUPINA O 11. MÍSTO – 5. kolo: Žeranovice – Skaštice 2:4 (2:1), O. Kolečík, T. Kolečík – Sklenář 2, Zaoral 2.

1. Žeranovice 4 3 0 1 12:10 8
2. Skaštice 3 2 0 1 14:7 6
3. Prusinovice3 0 0 3 6:15 1

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY:

FINÁLOVÁ SKUPINA: Kvasice – Kroměříž C 0:1, Rýc, Morkovice – Loukov 1:6, Žourek – Šíp 5, Kurfürst, Kroměříž C – Loukov 0:3, Baďuřík, Šíp, Čonka, Kvasice – Morkovice 6:0, Hora 3, Samohýl, Kochaníček, Němeček, Morkovice – Kroměříž C 2:4, Doleželová, Hamala – Kolařík 2, Veselá, Galatík, Loukov – Kvasice 3:6, Šíp 3 – Hora 2, Machala 2, Kahaja, Novotná.

1. Loukov 9 7 0 2 44:31 20
2. Kvasice 9 6 0 3 50:33 18
3. Kroměříž C 9 5 0 4 24:32 15
4. Morkovice 9 0 0 9 21:43 1

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY: Loukov – Chvalčov 14:1, Zemánek 5, Václavík 2, Dolák 2, Koutný 2, Kurfürst 2, Chaňo – Zmeškal, Rataje – Prusinovice 5:7, Madej 2, Poltoranos 2, Jarka – Měrka 4, Svoboda 2, Pumprla, Loukov – Rataje 8:6, Kurfürst 2, Koutný, Václavík, Dolák, Chaňo, Zemánek – Poltoranos 3, Madej, Chalupa, Tesař, Chvalčov – Prusinovice 3:14, Jakoubek 2, Mařák – Měrka 6, M. Pumprla 4, Drábek 2, J. Pumprla, Pirkl.

1. Prusinovice 22 22 0 0 215:52 66
2. Loukov 24 12 0 12 103:113 35
3. Žalkovice 22 10 0 12 82:91 30
4. Rataje 22 9 0 13 116:139 27
5. Chvalčov 22 3 0 19 65:186 11

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ: OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Březolupy – Šumice 0:8 nehl., Bánov – Újezdec 5:6 nehl., Havřice – Staré Město 1:5 Bánia – Urbanovský 2, Grebeň, Blaha, vlastní, Prakšice – Podolí 1:9 Slezák – Matoušek 3, Hruboš 2, Pitr, Samek, Heinz, Viktora, Hluk – Vlčnov 5:1 Masařík 3, Vojtěšek, Kuchař – Minařík, Nivnice – Jarošov 5:1 Straňák 3, Májek 2 – Kováč, Bánov – Havřice 4:3.

1. Nivnice 21 19 1 1 154:32 58
2. Hluk 21 16 4 1 104:25 52
3. Jarošov 21 13 4 4 97:30 43
4. Staré Město 21 13 4 4 89:38 43
5. Šumice 21 12 3 6 91:39 39
6. Vlčnov 19 10 3 6 59:37 33
7. Újezdec 20 9 3 8 72:75 30
8. Ostrožská Lhota 19 7 4 8 51:55 25
9. Březolupy 21 6 0 15 52:108 18
10. Bánov 21 5 2 14 49:85 17
11. Podolí 21 5 2 14 39:137 17
12. Havřice 22 3 0 19 38:136 9
13. Prakšice 22 1 2 19 25:123 5

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Újezdec – Bánov 4:1 J. Lekeš 2, F. Lekeš, Kundrata – Král, O. N. Ves – Šumice 3:6 Bobek 2, Pavlíček – Šidlo 2, D. Dvořák, C. Dvořák, Zálešák, Mlčůch, Prakšice – Podolí 16:0 Hlavín 4, Buráň 3, Řezníček 2, Dedík 2, Slavíček 2, Valášková, Chmelová, Gregor, Topolná – Jarošov 5:3 Mráz 2, Mikoška, Kučera, D. Večeřa – Fridrich 2, Štolba, Ostr. Lhota – Nivnice 2:10 M. Machala 2 – Chovanec 4, M. Hladiš 2, Karlík 2, Šimčík, J. Mahdal.

1. Prakšice 17 15 1 1 111:16 46
2. Topolná 17 15 0 2 125:17 45
3. Šumice 17 13 0 4 91:27 39
4. Nivnice 16 9 3 4 69:25 30
5. Jarošov 17 9 1 7 61:45 28
6. Újezdec 17 9 0 8 77:34 27
7. O. N. Ves 17 4 3 10 42:60 15
8. Ostrožská Lhota 17 3 0 14 41:115 9
9. Bánov 17 2 2 13 35:101 8
10. Podolí 16 0 0 16 4:216 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Kudlovice – Sušice 0:0 , Mařatice – Traplice 6:1 Maršálek 2, Pochylý, M. Zdráhal, Mitáček, Krajčovič – nehl., Košíky – Buchlovice 0:11 nehl., Velehrad – Osvětimany 0:13 Čevelík 3, Klíger 2, Pecha 2, Niesnner 2, Trlida 2, Konečný, Vrtal.

1. Mařatice 14 11 3 0 73:13 36
2. Buchlovice 14 11 2 1 82:12 35
3. Velehrad 15 8 1 6 54:48 25
4. Jalubí 14 6 2 6 62:38 20
5. Osvětimany 14 6 2 6 51:35 20
6. Košíky 14 5 1 8 28:52 16
7. Sušice 13 5 0 8 30:50 15
8. Traplice 14 4 1 9 19:66 13
9. Kudlovice 14 1 0 13 11:96 3

SKUPINA B: Bílovice – Březolupy 0:6 Soška 2, Mlček 2, Blaha, Hubáček, Havřice – Nedachlebice 2:1 Bánia, Hromčík – Bishel, Kněžpole – Mistřice 2:6 Otáhal 2 – J. Posolda 3, Hromeček 2, Tomešek, Popovice – Korytná 1:15 Červenka – Vacula 7, Lekeš 5, Vávra 2, Mikulík.

1. Březolupy 14 12 1 1 96:22 37
2. Mistřice 14 11 3 0 44:13 36
3. Havřice 15 11 3 1 51:16 36
4. Hradčovice 15 5 3 7 32:23 18
5. Bílovice 15 5 3 7 34:50 18
6. Korytná 15 5 1 9 56:64 16
7. Popovice 14 5 0 9 39:53 15
8. Nedachlebice 15 3 0 12 27:57 9
9. Kněžpole 15 1 2 12 17:98 5

SKUPINA C: Orel Uh. Brod – Vlčnov odl., St. Hrozenkov – Zlechov 1:1 Michalčík – Mléčka, Uh. Brod B – Suchá Loz 8:3 Hromčík 2, Jančář 2, Vasiljevič, Koplík, Zajda, Černík – Maliňák 3, Bystřice p. L – Březová 0:5 Moravčík 3, Panák, Kročil, Vlčnov – Suchá Loz 11:1 Sagula 7, Kroupa 2, Juřenčák, Bařina – Maliňák.

1. Vlčnov 11 11 0 0 130:28 33
2. ČSK Uh. Brod 12 10 0 2 109:27 30
3. Orel Uh. Brod 11 8 0 3 89:27 24
4. Zlechov 12 6 1 5 64:63 19
5. Březová 11 4 0 7 37:48 12
6. Suchá Loz 13 4 0 9 48:87 12
7. St. Hrozenkov 12 3 1 8 13:86 10
8. Bystřice p. L 12 0 0 12 4:128 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: O. N. Ves – Spytihněv 15:4 Ondračka 4, Krošček 2, Krystek 2, Ščuka 2, Kyselák 2, Pavlíček, Kreisl, Světnička – Kraváček 2, Dalajka 2, Tupesy – Dolní Němčí odl. na 7. 6., Hluk – 1. FC Slovácko odl., Uh. Ostroh – Nivnice odl.

1. Dolní Němčí 14 11 0 3 131:74 33
2. O. N. Ves 14 10 1 3 111:58 31
3. Tupesy 14 9 2 3 82:61 29
4. Nivnice 14 9 1 4 112:85 28
5. FC Slovácko 15 6 2 7 104:105 20
6. Vlčnov 11 5 1 5 89:103 16
7. Uh. Ostroh 12 3 0 9 56:102 9
8. Spytihněv 15 2 1 12 94:146 7
9. Hluk 13 2 0 11 60:105 6

MLADŠÍ: O. N. Ves – Spytihněv 13:3 Jurčeka 3, Lažek 3, Sucháň 2, Pšurný 2, Daněk 2, Prchlík – Dalajka 2, Achilles, Tupesy – Dolní Němčí odl. na 7. 6., Hluk – 1. FC Slovácko odl., Uh. Ostroh – Nivnice odl.

1. Dolní Němčí 14 14 0 0 311:32 42
2. FC Slovácko 15 10 2 3 131:93 32
3. O. N. Ves 14 9 2 3 153:91 29
4. Nivnice 14 9 1 4 195:146 28
5. Hluk 13 8 0 5 121:101 24
6. Spytihněv 15 5 1 9 93:142 16
7. Tupesy 14 2 0 12 58:169 6
8. Uh. Ostroh 12 1 0 11 39:135 3
9. Vlčnov 11 0 0 11 14:206 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Huštěnovice – Jarošov 2:10 Čechmánek 2 – Šipka 4, Pařenica 3, Komárek 2, Škrášek, Ořechov – Nedakonice 14:3 Kolář 4, Měšťánek 4, Beran 3, Svoboda 3 – Andrýsek, Horňák, Král, Mařatice – 1. FC Slovácko B odl., Kněžpole – Mistřice 17:3 M. Řezníček 4, T. Řezníček 4, Šimík 3, Berčík 2, Gabáni 2, Karpíšek, Markus – Polášek 2, Šimek, Topolná – Březolupy 5:2 Hába 3, Bursík, Lapčík – Procházka, Řezník.

1. Ořechov 17 15 1 1 184:56 46
2. Březolupy 17 13 2 2 169:47 41
3. Jarošov 17 11 2 4 153:100 35
4. FC Slovácko 15 9 2 4 158:98 29
5. Topolná 16 8 1 7 77:87 25
6. Kněžpole 17 6 4 7 92:97 22
7. Huštěnovice 17 6 0 11 87:128 18
8. Mařatice 15 3 1 11 50:96 10
9. Nedakonice 15 2 0 13 51:153 6
10. Mistřice 16 1 1 14 46:205 4

SKUPINA B: Újezdec – Slavkov odl., Bánov – Hradčovice 6:0 nehl., Havřice – Žitková 10:0 Chovanec 6, Matějka 3, Plášek, Prakšice – Strání 3:5 Sukup 3, Fruhauf 2, Gabriš 2, Zámečník, Orel Uh. Brod – Korytná odl. na 3. 6.

1. Slavkov 14 13 1 0 90:17 40
2. Bánov 14 11 1 2 110:26 34
3. Strání 17 11 1 5 89:51 34
4. Hradčovice 17 10 2 5 101:45 32
5. Prakšice 17 10 0 7 62:45 30
6. Újezdec 14 6 1 7 59:38 19
7. Orel Uh. Brod 16 6 1 9 54:56 19
8. Havřice 16 5 1 10 44:49 16
9. Korytná 13 1 0 12 15:125 3
10. Žitková 16 0 0 16 17:189 0