Vsetín – Bystřice p. H. 0:0.

DIVIZE ML. DOROST

Vsetín – Bystřice p. H. 1:2 (Hromada).

KRAJ. PŘEBOR ST. DOROST

1. Valašský FC – Kelč 3:1 (Pařenica, Maléř, Šuška – Mareček), Kunovice – Val. Meziříčí 2:4 (Vančura, Horák, Stolař, Odstrčil).

KRAJ. PŘEBOR ML. DOROST

1. Valašský FC – Kelč 3:1 (Nečas 2, Burdík – Hruška), Kunovice – Val. Meziříčí 1:0.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROST

PODLESÍ – V. KARL.+KAROLINKA 2:3 (1:3)

Domácí sehráli s favoritem utkání vyrovnanou partii. Bohužel je ale v úvodu nepodržel brankář. V 7. minutě centr z půlky hřiště mu propadl a s pomocí tyče si dal vlastní branku – 0:1. Ve 13. minutě hosté vedou o dvě branky, to se prosazuje střelou k tyči Pavelka. Domácí snižují o osm minut později, na konci hezké akce se prosazuje Dub. Hosté poté měli dvě gólové šance ke zvýšení náskoku, ty ale pochytal náhradní domácí brankář. Nestačil pouze na Matochu, ten ve 35. minutě přešel z půlky přes čtyři domácí hráče – 1:3. Ve druhém poločase pokračoval vyrovnaný fotbal. Ve 49. minutě se po centru prosazuje opět Dub a snižuje na rozdíl branky. Domácí se snažili o vyrovnání, ale nakonec dohrávali zápas v devíti. Nejdříve byl v 70. minutě vyloučen za kritiku rozhodčího Horák, a o pár minut později musel ze hřiště zraněný Libosvár.

Štítná – Dolní Bečva 6:2 (Martin Vičan, Matěj Krůpa), Chvalčov – Fr. Lhota 2:0.

OKRESNÍ PŘEBOR DOROST SK. A

HOVĚZÍ – LIDEČKO 0:0

Utkání příliš krásy nepobralo a bylo hlavně o bojovnosti. Jako první mohli inkasovat domácí, gólman Hučík však vytáhl skvělý zákrok a nebylo to naposledy. Tvrdou střelou se prezentoval Růžička, brankář hostů byl však pozorný. Koncentrovanost prokázala o pár minut později i obrana Lidečka, když na poslední chvíli zblokovala pokus Molka, který šel sám na bránu. Ani po výměně stran se obraz hry nezměnil, nicméně šancí na obou stranách oproti prvnímu dějství přece jen přibylo. Po hodině hry domácím zatrnulo, když míč skákal do jejich sítě, do role spasitele se však vžil Kašpar a doslova za pět minut dvanáct odkopl balon do bezpečí. Výborně chytající Hučík byl hrdinou v 84. minutě, když musel zasahovat hned dvakrát po sobě, v obou případech úspěšně.

V.Karl.+Kar. B – Liptál 0:11 (Holec 4, Gajdošík 3, Martišek 2, Zapp 2), Halenkov – Leskovec 1:0 (Žárský), Ústí – Horní Lideč 0:6 (Daněk 2, Pechal 2, Kurtin, Kulíšek),

Val. Polanka – Hošťálková 2:2 (S. Adámek, Šťastný – D. Barčák, J. Mikulík), Kateřinice – Huslenky 3:1 (Drda, Mrázek, Bělíček – Maloušek).

OKRESNÍ PŘEBOR DOROST SK. B

Jablůnka – Val. Bystřice 2:1 (Štěpánek 2 – Pala), Choryně – Poličná 0:7 (Zelenka 3, Straka 3, Žniva), Hutisko – Branky 6:1 (Marek Kovář 4, Miroslav Pavlát, Marek Trčka – Tomáš Valigura), Hrachovec – Krhová 2:1 (Volek, Kabeláč – Pastuszek),

Zubří – Vidče 7:1 (Václav Krůpa 4, Jiří Raždík, Michal Tobola, Marek Mičkal – Martin Vašut).

ŽÁCI

DIVIZE ST. ŽÁKŮ

Olomouc B – 1.Valašský FC 14:1 (Malina).

DIVIZE ML. ŽÁKŮ

Olomouc B – 1.Valašský FC 5:2 (Obdržálek, Pavlíček).

KRAJSKÝ PŘEBOR ST. ŽÁCI

J. OTROKOVICE – VAL. MEZIŘÍČÍ 0:2 (0:2)

Hosté byli tentokrát šťastnější, nikoliv lepší. Předvedli ale maximální produktivitu, když ze tří střel na branku Otrokovic dali dvě branky.

Branky: Kováč, Slovák.

Sestava VM: Hasalík – Horáček, Štys, Černý, Veselý – Borák, Leksa, Kováč, Novák – Slovák, Švajda. Střídali: Němčic, Hrabovský.

Bojkovice – Vsetín 2:4 (Chuchma 2, Filip Maček, David Maček), V. Karl.+Karolinka – Slušovice 4:1 (T. Heger 3, Frňka), V. Karl.+Karolinka – Val. Meziříčí 1:0 (Frňka),

Brumov – Vsetín 1:3 (Mydlář 2, Chuchma).

KRAJSKÝ PŘEBOR ML. ŽÁCI

J. OTROKOVICE – VAL. MEZIŘÍČÍ 2:4 (2:1)

Hostům utekl první poločas a prohrávali již 2:0. Jenže ve druhém poločase zlepšeným výkonem dokázali zápas otočit a vyválčit tři cenné body.

Branky: Odstrčil 2, Fuciman, Dlouhý.

Bojkovice – Vsetín 0:9, V. Karl.+Karolinka – Slušovice 0:3, V. Karl.+Karolinka – Val. Meziříčí 3:5 (M. Pavelka 2, Jílek – Lasovský 2, Fuciman, Svoboda, Bulla), Brumov – Vsetín 1:0.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁCI

Val. Meziříčí B – Juřinka 1:0 (Valach), Poličná – 1. Valašský FC 1:0 (Pavel Klvaňa),

Slavičín – Horní Bečva 3:2 (Filip Zetocha, Alex Filípek).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁCI

Val. Meziříčí B – Juřinka 4:1 (Odstrčil, Jasný, Gilar, Dlouhý – Pořízka), Poličná – 1. Valašský FC 8:1 (Daniel Kelnar 3, Jakub Kapusta 2, Jan Drda 2, Štěpán Šedý – Tomáš Pavlíček), Slavičín – Horní Bečva 1:8 (Opálka 2, Jalůvka 2, Maceček, Němec, Š. Ondruch, Juřík).

KRAJ.SOUTĚŽ ST. PŘÍPRAVKY – A

Vsetín B – Val. Meziříčí B odloženo, 1. Valašský FC A – Juřinka 3:0, Poličná – Kroměříž B 2:0 (Kamila Dubcová, Adam Bartoň), Hulín – 1. Valašský FC B 11:0.

KRAJ.SOUTĚŽ ST. PŘÍPRAVKY – B

Val. Meziříčí A – Zlín 9:4 (Pop 4, Vrána 2, Hrabovský 2, Furmánek), Otrokovice – Vsetín A 3:5 (Leskovjan 2, Kamas 2, Trochta).

KRAJ.SOUTĚŽ ML. PŘÍPRAVKY – A

Vsetín B – Val. Meziříčí B odloženo, 1. Valašský FC A – Juřinka 5:2, Poličná – Kroměříž B 4:1 (Bublík 2, Onderka 2), Hulín – 1. Valašský FC B 7:3.

KRAJ.SOUTĚŽ ML. PŘÍPRAVKY – B

Val. Meziříčí A – Zlín 0:4, Otrokovice – Vsetín A 3:9 (Kohout 3, Hurta 2, Gargulák, Evják, Škrla, Vokulič).

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁCI

Lidečko – Val. Bystřice 1:0 (Pavel Brhel), Hovězí – Francova Lhota 3:0 (Ondřej Pokorný 2, Oskar Růžička), Hutisko – Lačnov 1:1 (X – Kupčík), Ústí – Ratiboř 0:4 (Procházka 2, Dančák, Ostřanský), Zubří – Val. Polanka 0:0.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁCI

Halenkov – Jarcová 1:3 (Trlica – Bolcek, Bártek, Š. Hlavica), Huslenky – Lužná 4:7 (L. Maňák 4 – X), Horní Lideč – Liptál 1:4 (Šerý – Burián 4).

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁCI SK. A

2. kolo

Ratiboř – Val. Příkazy 18:1 (Ostřanský 6, Ordelt 4, Škrabánek 4, Krampota 2, Jakubík, Škrla – vlastní), Leskovec – V. Karl.+Kar. B 1:3, Hovězí – Huslenky 0:3,

Jablůnka – Kateřinice 1:2 (Metoděj Pešek – Tomáš Macík, Marek Bětík), Ústí – Val. Senice 6:2 (Dědič 3, Vichtora 2, Jakeš – Trochta 2).

6. kolo

Hovězí – Leskovec 0:1 (Juráňová), Jablůnka – Val. Příkazy 11:0 (Havlík 6, Pešek 3, Čotek, Ondruška), Ústí – V.Karl.+Kar. B 9:1 (Dědič 5, Vichtora 2, Surovčák 2 – Krystyník), Kateřinice – Huslenky 2:4.

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁCI SK. B

2. kolo

Podlesí – Zašová 11:1 (Koláček 3, Geryk 2, Janeček 2, Jurka, Karola, Havlík, Foltýnek – Kubrický), Loučka – Vigantice 5:1 (Matěj Kundrát 3, Dominik Borák 2 – Bolf), Kelč – Střítež 5:3 (Orel 2, David Jiříček, Martin Jiříček, Hradil – Jakubík 2, Stodůlka), Prostř. Bečva – Vidče 6:0 (Radek Bill 2, Martin Lejska 2, Šimon Ondryáš, Pavel Juroška), Val. Meziříčí C – Zubří 2:3 (Lančařičová, Gajdůšek – Vala 3), Dolní Bečva – Choryně 1:2 (Ondryáš – X).

6. kolo

Podlesí – Kelč 2:1 (Koláček, Foltýnek – Jiříček), Prostř. Bečva – Loučka 3:1 (Radek Bill, Martin Lejska, Jiří Solanský – Dominik Borák), Val. Meziříčí C – Zašová 2:9 (Gajdůšek, Furmánek – Kubela 4, Čaňo 2, Vojkůvka 2, Kubrický), Dolní Bečva – Vigantice 3:2 (Ondryáš, Janíček, Michálek – Bolf, Holub), Choryně – Střítež 2:0 (Tvrdoň, Poláček), Zubří – Vidče 3:0 (Tomáš Štverák 2, René Kantor).

OKR. PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKA SK. A

2.kolo

Halenkov – Val. Příkazy hosté nepřijeli, Nový Hrozenkov – Ratiboř 0:7 (Štěpán Daněk 4, Karel Machala 2, Dan Černík), Val. Polanka – V.Karl.+Kar. 2:1 (Filip Růžička, Martin Daněk – Petr Hruška).

5. kolo

Val. Příkazy – V.Karl.+Kar. 4:11 (Oldřich Polách 3, Baránek – Jakub Janík 8, Roman Žižka, Valoušek, Hruška).

6. kolo

Halenkov – Val. Polanka 1:14 (Himmer – Růžička 5, Baran 4, Zrník 2, Š. Kovalčík, D. Kovalčík, Daněk), Nový Hrozenkov – V.Karl.+Kar. 0:3 (Roman Žižka, Lukáš Křenek, Petr Hruška), Val. Příkazy – Ratiboř (pondělí 14. 9.).

OKR. PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKA SK.B

2. kolo

Podlesí – Kelč 0:7 (David Jiříček 3, Mikulenka 2, Klíma, Hradil), Kateřinice – Hošťálková 6:0 (Mrlina 5, Macík), Jarcová – Poličná B 1:3 (Daniel Černoch – Vít Skotnica, Dalibor Ševčík, Strnad).

6. kolo

Podlesí – Jarcová 4:2 (Gajdoš 2, Michálek, Krejčíř – Kuráň, Černoch), Kateřinice – Poličná B 1:1 (Macík – Strnad), Kelč – Hošťálková 6:1 (Jiříček 2, V. Pelc, Šnajdr, Mikulenka, Hradil – Šťastný).

OKR. PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKA SK.C

2. kolo

Hrachovec – Hutisko 4:1 (O. Janošek 2, V. Vozák 2 – Žemba), Zašová – Vigantice odloženo, Choryně – Juřinka B 0:1 (vlastní).

6. kolo

Hrachovec – Choryně 0:6 (M. Jaroň 3, Němec, P. Jaroň), Zašová – Juřinka B 0:4 (Patrik Koleček 2, Jiří Sporek, Jan Petrů), Hutisko – Vigantice 5:1 (Lukáš Kuběna 3, Jan Žemba, Otakar Fišer – Josef Bill).