MSFL

1. Olomouc B 32 25 5 2 86:24 80

2. Kroměříž 32 22 4 6 71:34 70

3. Hlučín 32 20 3 9 75:31 63

4. B. Ostrava B 32 19 6 7 71:41 63

5. Rosice 32 17 6 9 48:36 57

6. Slovácko B 32 14 8 10 67:49 50

7. Uničov 32 14 7 11 56:52 49

8. Frýdek-Místek 32 14 6 12 53:57 48

9. V. Meziříčí 32 13 6 13 52:52 45

10. Znojmo 32 11 5 16 62:74 38

11. Blansko 32 11 5 16 51:66 38

12. Uh. Brod 32 9 8 15 40:49 35

13. Vratimov 32 10 3 19 42:74 33

14. V. Otrokovice 32 8 6 18 44:70 30

15. Zlín B 32 8 5 19 38:55 29

16. Nové Město 32 7 7 18 28:62 28

17. Jihlava B 32 3 4 25 29:87 13

Dolní Benešov se odhlásil, sestupuje.

Divize E

1. Hranice 26 20 3 3 70:25 63

2. Přerov 26 17 5 4 75:26 56

3. Kozlovice 26 15 5 6 56:43 50

4. Nové Sady 26 13 6 7 58:34 45

5. Vsetín 26 10 8 8 36:40 38

6. Skaštice 26 10 7 9 46:49 37

7. Šumperk 26 11 3 12 41:44 36

8. Val. Meziříčí 26 10 6 10 43:48 36

9. Slavičín 26 9 6 11 42:53 33

10. Bzenec 26 8 8 10 36:44 32

11. Všechovice 26 7 5 14 43:70 26

12. HFK Olomouc 26 7 4 15 33:54 25

13. Holešov 26 4 5 17 26:46 17

14. Strání 26 3 5 18 20:49 14

#clanek|6803086#

Krajský přebor

ZLÍNSKÝ

1. Baťov 26 20 5 1 105:22 65

2. Slušovice 26 14 6 6 49:36 48

3. Kvasice 26 13 5 8 65:41 44

4. Boršice 26 13 4 9 45:47 43

5. Luhačovice 26 12 5 9 46:43 41

6. Brumov 26 11 7 8 51:41 40

7. Napajedla 26 12 3 11 46:38 39

8. Morkovice 26 10 5 11 52:41 35

9. Bystřice p. H. 26 9 6 11 45:60 33

10. Štítná n. Vl. 26 9 4 13 49:59 31

11. Nedašov 26 8 7 11 37:52 31

12. Nevšová 26 8 4 14 38:54 28

13. Val. Polanka 26 6 4 16 26:74 22

14. V. Karlovice 26 1 7 18 18:64 10

I. A TŘÍDA

SKUPINA A

1. Franc. Lhota 26 18 4 4 83:48 58

2. Hrachovec 26 16 6 4 72:35 54

3. Val. Meziříčí B 26 16 3 7 85:40 51

4. Vigantice 26 15 3 8 71:47 48

5. Juřinka 26 14 5 7 62:45 47

6. Horní Lideč 26 13 2 11 59:50 41

7. Podlesí 26 9 6 11 62:67 33

8. Kateřinice 26 10 2 14 54:62 32

9. Vidče 26 10 2 14 50:73 32

10. Kelč 26 10 0 16 50:69 30

11. Bylnice 26 9 2 15 48:78 29

12. Rožnov p. R. 26 7 4 15 42:56 25

13. Val. Příkazy 26 5 7 14 30:59 22

14. Vlachovice 26 5 4 17 43:82 19

SKUPINA B

1. Osvětimany 26 22 2 2 93:32 68

2. Hluk 26 18 5 3 92:39 59

3. Bojkovice 26 16 5 5 67:36 53

4. Těšnovice 26 15 3 8 52:40 48

5. Nivnice 26 14 3 9 50:37 45

6. Šumice 26 11 3 12 51:62 36

7. Dolní Němčí 26 10 3 13 52:57 33

8. Buchlovice 26 9 5 12 41:50 32

9. Koryčany 26 8 5 13 37:57 29

10. Kunovice 26 9 1 16 48:69 28

11. Újezdec 26 7 5 14 43:69 26

12. Nedachlebice 26 7 3 16 41:70 24

13. Zlechov 26 5 5 16 31:61 20

14. Fryšták 26 5 4 17 44:63 19

#clanek|6802684#

I. B TŘÍDA

SKUPINA A

1. Prostř. Bečva 26 20 2 4 75:36 62

2. Dolní Bečva 26 16 4 6 90:52 52

3. Lidečko 26 16 4 6 58:38 52

4. Jablůnka 26 14 3 9 65:47 45

5. Ratiboř 26 11 5 10 65:87 38

6. Brumov B 26 10 3 13 60:59 33

7. Slavičín B 25 9 5 11 57:60 32

8. Choryně 26 9 4 13 51:57 31

9. Příluky 26 10 1 15 45:72 31

10. Poličná 25 8 6 11 37:33 30

11. Halenkov 26 8 5 13 49:64 29

12. Hovězí 26 7 7 12 38:52 28

13. Prlov 26 7 6 13 37:52 27

14. Krhová 26 6 5 15 43:61 23

SKUPINA B

1. Mladcová 24 18 3 3 71:20 57

2. Březnice 24 15 4 5 53:31 49

3. Veselá 24 13 2 9 76:49 41

4. Chropyně 24 12 5 7 56:43 41

5. Holešov B 24 12 3 9 55:38 39

6. Lužkovice 24 9 7 8 54:52 34

7. Louky 24 9 4 11 31:41 31

8. Tečovice 24 8 6 10 46:47 30

9. Kostelec 24 8 6 10 45:54 30

10. Jaroslavice 24 8 6 10 32:52 30

11. Lhota 24 8 2 14 46:52 26

12. Ludkovice 24 3 8 13 25:49 17

13. Slavkov p. H. 24 4 2 18 20:82 14

14. Admira Hulín 13 3 1 9 8:39 0

SKUPINA C

1. Zborovice 26 22 1 3 103:32 67

2. Ořechov 26 20 3 3 113:36 63

3. Staré Město 26 13 8 5 76:45 47

4. Slavkov 26 10 11 5 52:45 41

5. Malenovice 26 12 4 10 54:54 40

6. Polešovice 26 11 4 11 39:38 37

7. Zdounky 26 10 6 10 51:46 36

8. Topolná 26 9 8 9 45:54 35

9. O. N. Ves 26 10 3 13 52:59 33

10. Tlumačov 26 8 5 13 42:61 29

11. Velký Ořechov 26 8 4 14 43:64 28

12. Vlčnov 26 5 8 13 44:74 23

13. Uh. Ostroh 26 5 2 19 35:83 17

14. Jankovice 26 5 1 20 39:97 16

OKRESNÍ PŘEBOR

Zlín

1. Slušovice B 26 21 4 1 85:18 67

2. Dolní Lhota 26 18 2 6 79:41 56

3. Štípa 25 16 5 4 91:37 53

4. Újezd 26 16 5 5 92:55 53

5. Hvozdná 26 13 6 7 63:45 45

6. Vysoké Pole 26 11 5 10 67:60 38

7. Návojná 26 11 4 11 73:63 37

8. Luhačovice B 26 10 6 10 54:46 36

9. Jasenná 26 10 5 11 56:57 35

10. Val. Klobouky 26 9 7 10 47:48 34

11. Poteč 25 7 1 17 47:82 22

12. Slopné 26 5 6 15 50:84 21

13. Pozlovice 26 4 2 20 19:101 14

14. Mysločovice 26 0 2 24 22:108 2

Kroměříž

1. Kroměříž B 26 25 1 0 173:21 76

2. Záhlinice 26 19 3 4 84:43 60

3. Němčice 26 16 4 6 95:57 52

4. Kvasice B 26 14 2 10 78:55 44

5. Spartak Hulín 26 13 3 10 74:60 42

6. Skaštice B 26 12 3 11 69:68 39

7. Počenice 26 12 2 12 64:67 38

8. Žalkovice 26 12 0 14 46:67 36

9. Lubná 26 9 5 12 63:77 32

10. Morkovice B 26 10 1 15 83:94 31

11. Břest 26 7 4 15 39:69 25

12. Rymice 26 8 1 17 32:87 25

13. Střílky 26 5 3 18 52:101 18

14. Lutopecny 26 4 0 22 32:118 12

Uherské Hradiště

1. Prakšice 26 19 3 4 73:38 60

2. Nezdenice 26 17 0 9 75:52 51

3. Jarošov 25 14 4 7 74:38 46

4. Strání B 25 13 4 8 55:41 43

5. Nedakonice 26 13 3 10 74:41 42

6. Babice 26 14 0 12 67:55 42

7. Bílovice 26 13 2 11 66:66 41

8. FC Slovácko C 26 12 3 11 53:51 39

8. Huštěnovice 26 12 3 11 53:51 39

10. Kněžpole 25 12 3 10 46:48 39

11. Havřice 25 11 3 11 62:51 36

12. Březová 26 10 3 13 50:54 33

13. Březolupy 26 0 5 21 25:86 5

14. Záhorovice 26 1 2 23 24:125 5

Vsetín - 17. kolo: Zubří - Ústí 5:1 (25. Drda, 27. Raždík, 49. Kantor, 82. Telecký, 84. Solanský - 70. Michálek), Leskovec - Valašská Bystřice 3:3 (42. Fojt, 49. Laža, 68. Fojt - 22. Vrábel, 84. Vrábel, 88. Majer), NH/VKK B - Huslenky 0:1 (57. Januš), Hošťálková/Kateřinice B - Zašová 4:2 (9. Vrba, 10. Vrba, 90. Vrba, 91. Mikšík - 83. Malík, 88. Podzemný), Střítež/Hrachovec B - Lhota u Vs. nehl., Horní Bečva - Hutisko 7:1 (9. Vaníček, 16. Zetocha, 21. Ondruch, 38. Vala, 39. Vaníček, 54. Vala, 90. Zetocha - 76. Chuděj).

1. Střítež/Hrachovec B 21 15 5 1 72:26 50

2. Horní Bečva 22 15 3 4 64:31 48

3. Zubří 22 13 4 5 55:33 43

4. Zašová 22 12 3 7 54:34 39

5. Val. Bystřice 22 9 7 6 44:41 34

6. Hošťálková/Kateřinice B 22 10 4 8 55:54 34

7. NH/VKK B 22 7 5 10 34:37 26

8. Hutisko 22 6 6 10 34:48 24

9. Ústí 22 6 5 11 40:52 23

10. Huslenky 22 6 3 13 34:65 21

11. Lhota u Vs. 21 4 3 14 33:51 15

12. Leskovec 22 2 4 16 26:73 10

Zlín III. třída

Skupina A

1. SK Zlín 25 19 4 2 75:19 61

2. Halenkovice 26 16 5 5 74:35 53

3. Napajedla B 26 14 6 6 84:38 48

4. Kašava 26 15 3 8 81:57 48

5. Žlutava 26 12 8 6 70:41 44

6. Fryšták B 26 11 7 8 54:44 40

7. Louky B 26 12 2 12 69:66 38

8. Vizovice 26 11 4 11 52:59 37

9. Tečovice B 25 10 6 9 52:45 36

10. Spytihněv 26 10 4 12 54:65 34

11. Pohořelice 26 7 8 11 46:55 29

12. Doubravy 25 7 1 17 49:92 22

13. Březová 26 3 5 18 40:82 14

14. Lukov 25 1 1 23 26:128 4

Skupina B

1. Petrůvka 24 16 2 6 69:34 50

2. Březůvky 24 14 4 6 80:45 46

3. Bohuslavice n. Vl. 24 12 5 7 70:52 41

4. Bratřejov 24 10 6 8 61:67 36

5. Šanov 23 10 5 8 70:69 35

5. Rudimov 24 10 5 9 53:52 35

7. Rokytnice 24 9 6 9 39:39 33

8. Ned. Lhota 24 8 6 10 47:44 30

9. Lačnov 24 9 3 12 59:62 30

10. Drnovice 24 6 11 7 45:50 29

11. Biskupice 24 7 8 9 48:56 29

12. Lipová 24 6 5 13 32:62 23

13. Sehradice 23 3 4 16 21:62 13

Zlín IV. třída

Skupina A

1. Lípa 26 20 3 3 109:34 63

2. Trnava 26 18 2 6 84:39 56

3. Jaroslavice B 26 13 10 3 83:44 49

4. Veselá B 26 15 3 8 103:44 48

5. Kudlov 26 14 3 9 73:51 45

6. Lužkovice B 26 12 8 6 52:35 44

7. Všemina 26 12 4 10 74:56 40

8. Zádveřice 26 12 3 11 66:48 39

9. Racková 26 9 4 13 70:85 31

10. Příluky B 26 8 5 13 54:75 29

11. Provodov 26 7 5 14 46:56 26

12. Neubuz 26 7 4 15 36:91 25

13. Komárov 26 5 2 19 34:94 17

14. Mysločovice B 26 2 0 24 26:158 6

SKUPINA B

1. Jestřabí 16 13 1 2 55:20 40

2. Nedašov B 16 10 2 4 38:21 32

3. Val.Klobouky B 16 10 1 5 32:20 31

4. Horní Lhota 16 9 2 5 39:23 29

5. Hřivínův Újezd 16 8 2 6 33:19 26

6. Smolina 16 5 4 7 29:34 19

7. Tichov 16 3 3 10 15:36 12

8. Dobrkovice 16 2 5 9 16:32 11

9. Loučka 16 0 4 12 12:64 4

Kroměříž III. třída

Skupina A

1. Komárno 26 21 4 1 103:27 67

2. Žeranovice 26 20 1 5 125:39 61

3. Rusava 26 19 1 6 128:55 58

4. Mrlínek 26 18 4 4 89:40 58

5. Bystřice po. H. B 26 16 2 8 89:49 50

6. Rajnochovice 26 15 2 9 84:58 47

7. Loukov 26 12 2 12 63:87 38

8. Prusinovice 26 11 2 13 77:88 35

9. Chvalčov 26 10 5 11 48:62 35

10. Tučapy 26 10 2 14 45:60 32

11. Kostelec u Hol. 26 6 1 19 36:80 19

12. Martinice 26 4 1 21 28:101 13

13. Roštění 26 3 1 22 31:118 10

14. Hlinsko p. H. 26 2 2 22 20:102 8

SKUPINA B

1. Rataje 22 21 1 0 106:24 64

2. Pravčice 22 18 0 4 88:31 54

3. Zborovice B 22 15 2 5 96:31 47

4. Zářičí 22 12 4 6 64:35 40

5. Bezměrov 22 13 0 9 82:50 39

6. Troubky 22 9 6 7 62:44 33

7. Dřínov 22 8 3 11 56:64 27

8. Ludslavice 22 8 2 12 50:60 26

9. Zlobice 22 5 3 14 34:75 18

10. Roštín 22 5 3 14 38:81 18

11. Zahnašovice 22 5 1 16 28:76 16

12. Bařice 22 0 1 21 16:149 1

Okresní soutěž Uherské Hradiště

SKUPINA A - o postup

1. Jalubí 5 1 0 4 55:27 43

2. Mistřice 5 5 0 0 57:33 39

3. Mařatice 5 2 0 3 53:37 39

4. Traplice 5 3 0 2 55:35 33

5. Vážany 5 2 0 3 42:47 28

6. Velehrad 5 2 0 3 28:44 24

Skupina B - o postup

1. Ostrožská Lhota 5 5 0 0 90:15 57

2. Dolní Němčí B 5 2 1 2 51:36 38

3. Boršice u Bl. 5 3 1 1 42:46 35

4. Popovice 5 1 1 3 44:48 33

5. Hluk B 5 1 1 3 43:47 23

6. Horní Němčí 5 0 2 3 35:39 21

SKUPINA C

1. Bánov 20 16 2 2 83:20 50

2. Drslavice 20 15 1 4 79:22 46

3. Suchá Loz 20 13 5 2 60:25 44

4. Korytná 20 13 1 6 49:45 40

5. Bojkovice B/Pitín 20 10 4 6 52:38 34

6. Starý Hrozenkov 20 6 7 7 44:44 25

7. Přečkovice 20 6 2 12 38:58 20

8. Komňa 20 6 2 12 26:60 20

9. Žítková 20 5 3 12 29:48 18

10. Bystřice p. L. 20 3 2 15 23:75 11

11. Rudice 20 2 1 17 18:66 7

VSETÍN III. TŘÍDA

FINÁLOVÁ SKUPINA - 8. kolo: Valašská Polanka B - Jarcová 0:0, Bynina - Střelná 7:0 (5. Podešva, 11. Horák, 12. Kuchařík, 40. Podešva, 49. Pobořil, 61. Horák, 78. Horák), Dolní Bečva B - Lhotka n. B. 8:0 (8. Paprskář, 10. Jurečka, 22. Šena, 55. Maléř, 63. Paprskář, 71. Maléř, 85. Maléř, 87. Maléř).

1. Jarcová 8 6 1 1 39:15 25

2. Bynina 8 6 0 2 35:19 24

3. Lhotka n. B. 8 5 0 3 16:22 15

4. Val. Polanka B 8 3 1 4 17:23 13

5. Dol. Bečva B 8 3 0 5 27:28 9

6. Střelná 8 0 0 8 16:43 3

Skupina A - NADSTAVBA, 8. kolo: Študlov/Lidečko B - Huslenky B 7:0 (12. Polách, 25. Lysáček, 27. z pen. Kulíšek, 38. Polách, 52. Lysáček, 64. Janáč, 82. Gargulák), Janová/Leskovec B - Liptál 5:4 (1. Řepka, 44. Daněk, 66. Ptáček, 73. Ptáček, 80. Ptáček - 15. Obadal, 21. Kachtík, 53. Kachtík, 56. Vráblík).

1. Študlov/Lidečko B 6 6 0 0 53:39 30

2. Val. Senice 6 4 0 2 51:42 27

2. Liptál 7 2 0 5 49:40 27

4. Janová/Leskovec B 7 2 1 4 45:59 25

5. Huslenky B 6 1 1 4 19:70 5

Skupina B - NADSTAVBA, 8. kolo: Mikulůvka - Velká Lhota 3:1 (40. Baroň, 63. Bělohlávek, 67. Bělohlávek - 90. Němec), Růžďka - Rožnov B 1:4 (85. Palát - 60. Kovács, 63. Tichý, 78. Kovács, 82. Kovács).

1. Rožnov B 7 6 0 1 90:36 42

2. Ratiboř B 6 2 0 4 39:48 20

3. Mikulůvka 6 3 1 2 31:66 18

4. Růžďka 7 2 1 4 40:73 16

5. Velká Lhota 6 2 0 4 27:71 13

SKUPINA C - NADSTAVBA, 8. kolo: Police - Krhová B 1:6 (56. Mikala - 30. Plesník, 32. Plesník, 49. Plesník, 60. Pavlica, 64. z pen. Plesník, 65. Plesník), Loučka - Kladeruby 2:2 (23. Nejedlý, 59. Kovář - 16. Gerla, 40. Gerla).

1. Branky 6 6 0 0 46:32 31

2. Loučka 7 3 2 2 60:64 24

3. Kladeruby 7 0 2 5 37:53 19

4. Police 6 1 3 2 41:51 18

5. Krhová B 6 2 1 3 37:66 13

Tučně vytištěná mužstva postupují, respektive sestupují.