VSETÍN – NOVÝ JIČÍN 1:1 (0:1)

Zápas skončil remízou, ale oba celky měly na to, aby si připsaly plný bodový zisk.

„S ohledem na vyloučení našeho brankáře, který zmařil vyloženou brankovou příležitost, bod bereme. V prvním poločase jsme se nedokázali prosadit, Nový Jičín měl dobré brejky a šel do vedení. My jsme po přestávce reagovali a pak už to byl jen boj, který jsme mohli rozhodnout dvě minuty před koncem, kdy šel sám na brankáře Stuchlík, ale neproměnil. Remíza byla spravedlivá,“ řekl k utkání trenér Vsetína Miroslav Mičega.

„Byl to náš klasický zápas v současné době, i když jsme tentokrát šli do vedení první my. Po dobrém úvodu Vsetína jsme Pyclíkem zakončili kombinační akci. Za stavu 0:1 se poprvé lámal chleba, kdy Hruška trefil tyčku. To už jsem míč viděl v brance. Ve druhém poločase jsme mohli v klidu hájit náskok a nemuseli jsme hrát do plných. Měli jsme tam přečíslení, ale nedali a pykali za to po skrumáži a předešlém rohovém kopu.

Škoda že červený faul Eliáše nepřišel na Pyclíka v pokutovém území, mohla být z toho penalta, která by zápas rozhodla. My jsme ale měli přesilovku lépe zvládnout a rozhodnout zápas. Paradoxně jsme po akci Surovce a tutovce Stuchlíka mohli ještě prohrát. Na více držení míče a počet šancí se bohužel nehraje,“ řekl k utkání trenér Nového Jičína Pavel Hajný.

Vsetín: Eliáš – Dulík (68. Dobeš), Kresánek, Maček, Surovec – Mydlář, Jaroš, Bublák, Bartozel (74. Amrich) – Matůš (60. Kapusta), Stuchlík. Trenér Miroslav Mičega.