Ten se ale nějak nedostavil. Většina klubů na zimním turnaji křičí – kdo vůbec tu akci organizuje? Rozhodčí si chodí na zápasy, jak mají náladu, zápisy o utkání se píší jen ze srandy, rozhodčí často neví, ani jak mač dopadl. Zápas minulého kola Janová – Dolní Bečva skončil podle zápisu nerozhodně 3:3, ale týden po něm jeden mladý perspektivní rozhodčí přiznal, že to vlastně bylo 4:3. „Sice jsem ten zápas řídil, ale zápis vyplňoval kolega.“ Tak to snad ne !!! Zimní turnaj ve Valašském Meziříčí Guláš fest by se dal klidně nazvat Chaosfest. Není to moc dobrá vizitka jediného divizního klubu v našem regionu – pořadatele této akce. Není to ani moc dobrá vizitka komise rozhodčích, která trpí tyto manýry mladých, perspektivních sudích. Jen tak dále a budeme se modlit, aby se někdo nezranil. To by potom byl už ale jiný příběh.

PODLESÍ – VAL. MEZIŘÍČÍ B 6:2 (2:0)

Zápis z tohoto zápasu neexistuje.

HOVĚZÍ – LHOTA U VS. 3:2 (0:0)

Branky: Kučera, Kostka, Hromada – Kopec 2.

JUŘINKA – KATEŘINICE 1:7 (0:3)

Branky: Štěpán – Jaroš 3, Peredarjuk 2, Kašpar, Válek.

VAL. BYSTŘICE – JABLŮNKA 1:1 (0:0)

Branky: Marák – Tomšík.

ZUBŘÍ – DOLNÍ BEČVA 2:1 (2:1)

Již v 5. minutě se dral do šance Zubřan Palát, ale Juráň včas vyběhl. V 7. minutě to zkoušel pohotovým lobem zkušený Cverna, ale Juráň se nenechal zaskočit. Jenže potom hned obránci pokazili rozehrávku a Cverna z hranice šestnáctky mířil přesně k tyči – 1:0. Dolnobečvané odpověděli střelou Adamce, ale Barabáš byl připravený. První vzruch přišel v 11. minutě, kdy brankář Juráň srazil pronikajícího Mitáše. Dala by se i pískat penalta. Pískala se ale o minutu později na druhé straně, kdy Petr Vojkůvka byl v šestnáctce nekompromisně poslán k zemi. Vašek poslal pokutový kop přesně k tyči – 1:1. Po čtvrthodině hry namazal před prázdnou branku Cvernovi Pavlíček, ale zkušený šuter nepochopitelně míč minul. Vyhecovaný zápas dostal gradaci ve 20. minutě, kdy sudí odpískal neexistující ofsajd a zastavil sólo Pavlíčka. Komedie dostala zelenou, neboť do konce poločasu oba pomezní z řad náhradníků zvedali praporek téměř při každé akci. Fotbalové momenty přišly pouze dva. Ve 25. minutě L. Šena posadil krásný centr na hlavu Petra Vojkůvky, a ten mířil do břevna. Ve 38. minutě poslal L. Raždík dlouhý pas za obranu na v ofsajdě stojícího Cvernu. Nepískalo se a Cverna míč uklidil do sítě – 2:1. Těsně před přestávkou ještě velkou šancí pohrdl Palát. Druhý poločas konečně emoce opadly a začal se hrát fotbal. Oba týmy si vypracovaly několik šancí, skóre se ale neměnilo.
BRANKY: Cverna 2 – Vašek.
ZUBŘÍ: Barabáš – Basel, Jurajda, J. Raždík, Václav Frňka – Pavlíček, L. Raždík, Mičkal, Mitáš – Cverna, Palát. Střídali: Krupa, Pavlica, Jurka, Rada, Ondřej.
DOLNÍ BEČVA: Juráň – Mikl, Vašek, A. Růčka, Kozák – J. Vojkůvka, J. Šena, Adamec, L. Šena – P. Vojkůvka, Paprskář.
ROZHODČÍ: Stodůlka.

POLIČNÁ – JANOVÁ 0:6 (0:3)

Branky: Filgas 2, Fojtů, Měrka, Sedláček, Mišun.

HRACHOVEC – STŘÍTEŽ 6:0 (4:0)

Branky: M. Cahlík 4, P. Cahlík, Melichařík.