II. LIGA ŽEN

VAL. MEZIŘÍČÍ – ŠTRAMBERK 3:0 (2:0)

Proti poslednímu celku tabulky nastoupila meziříčská děvčata aktivně a již ve 3. minutě měla šanci. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostala Rýdlová, ale netrefila odkrytou branku. Hostující děvčata zahrozila ojedinělou střelou, která ovšem mířila mimo. Po čtvrthodině hry kopaly domácí dva trestné kopy, ale střely Vlčkové s přehledem chytila brankářka Štramberku. V 19. minutě se do pokutového území vřítila Ondřejková, byla brankářkou sražena a domácí kopaly penaltu.

Jenže Vlčková poslala slabou střelu přímo do náruče hostující gólmanky. Klid do domácích řad přinesla 20. minuta a trestný kop Rýdlové. Krásná střela doplavala do šibenice – 1:0. O šest minut později kopala rohový kop Marková. Nechala si poradit trenérem Blinkou a míč poslala na přední tyč. Tam si jej hostující hráčky srazily do vlastní sítě – 2:0. Po změně stran meziříčská děvčata kontrolovala hru a vytvořila si ještě větší převahu. Jenže hostující brankářka chytala skvěle. Překonala ji až v 65. minutě střelou pod břevno domácí kapitánka Vlčková – 3:0.

BRANKY: 20. Rýdlová 1:0, 26. Marková 2:0, 65. Vlčková 3:0.

SESTAVA VM: Petrnková – Nohálová, Vlčková, Krčmářová, Stuchlíková – Bělíková, Marková, Rýdlová, Kašparová – Ondřejková, Dorňáková. Střídaly: Šichtářová, Hermanová, Čáňová, Nováková.