Okresní přebor

JANOVÁ - LUŽNÁ 1:2 (1:1)

Důležitý souboj o záchranu zvládli lépe hostující Tygři. Domácí nastoupili hodně oslabení ve značně kombinované sestavě a v prvním poločase se hodně zlobili na rozhodčího Kopeckého, že jim za stavu 1:0 neuznal na popud laického asistenta Lužné druhou branku. Hosté byli po obrátce lepším celkem a zápas nakonec vyhráli. Janová po obrátce jen pálila šance.

Branky: Tomáš Míček Rostislav Beňo, Petr Matyáš.

POLIČNÁ - STŘÍTEŽ 3:0 (1:0)

Hosté prvních 15 minut nepřipomínali poslední tým tabulky. Dobře kombinovali po zemi a v kombinaci s naším ospalým úvodem se jednalo o vyrovnaný začátek zápasu.

Postupem času Poličná získala nad hrou kontrolu a hosté se uchýlili k nakopávaným míčům ve snaze vybudovat si trestný nebo rohový kop.

První gól utkání padl z pokutového kopu, který byl správně nařízen za podražení Petra Bártka. S přehledem nechytatelnou střelou proměnil Tomáš Marek. Zbytek poločasu měli domácí nadále více ze hry, z čehož byly šance, ale navýšit skóre se nám nepovedlo.

Druhý poločas začal pro hosty nešťastně, když si centrovaný míč ztečoval jeden z obránců do vlastní brány. Domácím se vydařilo střídání, kdy Radim Bártek, který byl na hřišti jednu minutu, využil rohového kopu a hlavou zvýšil na 3:0. Domácí kontrolovali hru, hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale neproměnili již žádnou ze svých střel.

Branky: Tomáš Marek, Radim Bártek, vlastní.

BYNINA - HUSLENKY 4:3 (2:0)

Domácí předvedli svým fanouškům infarktový zápas. V 75. minutě vedli nad Huslenkami v poklidném tempu 3:0 a prostřídali, aby ušetřili síly. Hosty to však pokropilo živou vodou, vymetli dvakrát šibenici domácí branky a srovnali z penalty. Nakonec to domácí urvali, ale museli to po zápase asi pořádně zapít. To bylo o fous.

Branky: Pavel Bartecký 2, Petr Rosekranc, Šimon Kuchařík Tomáš Helis, Jaromír Zádilský, Luděk Krhovják.

LHOTKA - N. HROZENKOV 3:2 (0:1)

Hosté přijeli s defenzivní taktikou, a jelikož domácí nemají letos střelce, je celkových pět branek malým zázrakem. Hosté vytěžili v prvním poločase z minima maximum.

Lhotka po přestávce otočila, ale deset minut před koncem si nechala dát zbytečnou vyrovnávací branku. Nakonec František Šobora rozhodl přesným zásahem v 88. minutě o jejich výhře.

Branky: Petr Koleček, Miloš Chocholatý, František Šobora Pavel Orság 2.

VKK B - CHORYNĚ 3:2 (1:0), NA PENALTY 3:2

Utkání dvou soupeřů z horní poloviny tabulky nepřineslo nijak zvláště líbivý fotbal. Hosté přijeli s cílem moc neinkasovat a domácí zase byli trošku ospalí.

Probudila je až nádherná fotbalová akce po ose Šimák Langer Mynarčík, kdy posledně jmenovaný bezpečně skóroval.

Hostům se podařilo vyrovnat díky vlastnímu gólu domácích, kdy až příliš dlouho váhali s odkopem od domácí brány. Po poločase se opět dostali do vedení domácí díky proměněné penaltě a exekutorem byl kapitán Martin Šimák. Domácí poté v bláhové mysli, že je rozhodnuto, upadli do fotbalové letargie a hosté převzali inciativu. Výsledkem toho byla vyrovnávací branka v 94. minutě a jejím autorem byl Luboš Hadvičák. A přišlo na penalty: po úvodním pětiranovém rozstřelu byl stav 3:3. V náhlé smrti opět domácí brankář Honza Maliňák penaltu zneškodnil a domácí Petr Škrobák rozhodl o bydlišti dvou bodů.

Branky: Adam Mynarčík, Martin Šimák vlastní, Luboš Hadvičák.

H. BEČVA - SEMETÍN 2:4 (2:2)

Vyrovnaný zápas strhli na svou stranu důraznější a zkušenější hosté, kteří ve druhém poločase i po vyloučení velmi tvrdě hrajícího Paličky dali v deseti dvě branky. Domácí vedli v prvním poločase dva nula, ale nechali si srovnat. Velký zápas hrál hostující Vítězslav Sacher, který byl nejlepší muž na hřišti.

Proti deseti si domácí nevypracovali moc možností, jak zápas vyhrát a naopak sami inkasovali a přesvědčili se o kvalitách vedoucího celku tabulky.

Branky: Ondřej Bártek, Jan Koňařík Vítězslav Sacher 2, Petr Sovák, Adam Vichtora.

VALAŠSKÁ BYSTŘICE - HALENKOV 2:1 (1:0)

Velmi bojovné utkání protkal svými fantastickými zákroky Josef Maleňák. Halenkov měl mnoho šancí, ale buď míjel, nebo je vychytal domácí brankář.

Branku dali hosté po jeho hrubce, kterou během zápasu mnohokrát napravil. V domácím dresu byl také hodně vidět Radim Macháček.

První branku dal a druhou vybojoval. Po faulu na něho dal vítěznou branku z penalty kapitán Lukáš Karafiát.

Branky: Radim Macháček, Lukáš Karafiát Ondřej Ondryáš.

1. Semetín 9 8 1 0 0 35:17 26

2. Poličná 11 6 2 1 2 21:10 23

3. Halenkov 11 6 1 1 3 39:20 21

4. Choryně 11 5 1 3 2 21:10 20

5. Bynina 10 5 2 1 2 24:18 20

6. Horní Bečva 11 6 0 1 4 18:18 19

7. VKK B 10 4 2 2 2 33:22 18