KRHOVÁ – RŮŽĎKA 1:1 (1:1)

Domácí potřebují body k záchraně, ale tentokrát jim meziříčská umělka nesedla. Začali sice aktivně, ale jejich převaha končila před pokutovým územím.

To hosté byli o hodně nebezpečnější, a zvláště jejich brejky do otevřené obrany dělaly Krhové problém. Jeden takový vyšel ve 23. minutě Drdovi – 0:1. Krhové se podařilo vyrovnat brankou do šatny.

Trestný kop Martínka ve 42. minutě tečoval zeď – 1:1. Druhý poločas nabídl podobný obrázek – Krhová se tlačila do útoku, hosté hrozili brejky. V 78. minutě domácí z trestného kopu trefili břevno. Snahu po vítězné brance utnul v 80. minutě mladý Grygar, který se po druhé žluté kartě nechal vyloučit.

PODLESÍ B – ÚSTÍ 3:0 (2:0)

První půle přinesla vyrovnaný fotbal. Na první větší šanci se čekalo až do 25. minuty a byla hned gólová. Z křídla se hezky uvolnil Bača, jeho střela se odráží od tyče a míč pohotově doráží do sítě Zetek. Ve 29. minutě na druhé straně chytá hlavičku hostujícího hráče Santovják.

Ve 35. minutě mají hosté velkou šanci k vyrovnání, přízemní přímý kop domácí brankář pouze vyráží, ale dobíhající hostující hráč jen nastřeluje brankáře. Druhou branku přidávají domácí ve 42. minutě, roh Vašků uklízí do sítě na zadní tyči Šabršula.

Ve 44.minutě střílí Vašků nad. Po hodině hry končí hlavička Michuta na tyči. V 65. minutě přidává třetí branku Bača, jeho přímý kop prochází až do sítě. Hosté se ve druhé půli už do žádné větší šance nedostali, a tak si domácí po zásluze připisují tři body.

LHOTKA N. B. – LUŽNÁ 0:1 (0:0)

Domácí si hodně zkomplikovali postupové naděje. V prvním poločase zahodili pět šancí, Šebesta dokonce nedal penaltu. A tak trest přišel v nastaveném čase. V 93. minutě nečekané vítězství Lužné zajistil Indruch.

DOLNÍ BEČVA B – HUSLENKY 1:0 (1:0)

Další aspirant na postup zaváhal na Dolní Bečvě. Rozhodl o tom již v 8. minutě Michal Krhůtek. Hosté hrozili především brejky, ale ani jeden neproměnili ve vyrovnání.

BRANKY – CHORYNĚ B 0:1 (0:0)

Domácí střelecké trápení má pokračování. V průměrném utkání domácí zahrozili především střelou Hustopeckého, kterou brankář Choryně skvěle vytáhl na roh. Na střelbu mají hosté záruku v Luboši Hadvičákovi. Také tentokrát pěknou hlavičkou zápas rozhodl. Stalo se tak v 76. minutě.

VAL.SENICE – LESKOVEC 0:2 (0:2)

Hosté po celý zápas byli jasně lepším týmem a již do přestávky zápas rozhodli. Do černého mířili Martin Vlha a Aleš Vašků. Domácí se zmohli jen na nastřelené břevno.

POLICE – HRACHOVEC B 2:1 (2:1)

Vše podstatné se odehrálo v první půli. Ve 20. minutě pěknou akci domácího útoku zakončil Zbrožek.

Záhy chybu hostujícího brankáře potrestal Hruška. Hrachovec snížil ve 40. minutě výstavní dělovkou René Janoška, která mířila do šibenice. Druhý poločas si domácí nejtěsnější vedení pohlídali.