Na zápas okresního přeboru půjdeme již v pátek 3. září. Lhotka nad Bečvou netradičně předehrává zápas 5. kola od 17.00 hodin proti Huslenkám. Odstartovaly také obě skupiny čtvrté třídy.

OKRESNÍ PŘEBOR
VSETÍN B – LHOTKA 2:2 (0:1)

Hostům vyšel dokonale úvod zápasu, ve 3. minutě nezachytila obrana domácích průnik po pravé straně, na centr si naběhl Táborský a přesnou střelou dostal hosty do vedení. Ti i nadále pokračovali v aktivní hře, kterou zdobila rychlost a důraz. V těchto fázích zápasu se vyznamenal domácí brankář Chovanec, který vynikajícími zákroky zneškodnil několik velmi nebezpečných střel hostujících hráčů.

Ve druhé půli domácí provedli změny v sestavě a jejich hra se podstatně zlepšila, navíc hosté, kteří přijeli na utkání jen s 12 hráči začali postupně fyzicky odpadat. Po několika nevyužitých šancích domácího mužstva se hosté v 65. minutě dopracovali právě po brejkové akci ke zvýšení náskoku. Centr do pokutového území našel zcela volného Vavříka, a ten svou šanci bezpečně proměnil – 0:2. Ani tento stav však domácí nesrazil do kolen a v 74. minutě se konečně prosadili i střelecky. Prudkou střelu jednoho z hráčů brankář hostí stačil vyrazit jen před sebe a Spáčil pohodlně doklepl míč do prázdné branky – 1:2. Po této brance se převaha proměnila v drtivý tlak a hosté odolávali jen s velkými obtížemi. V 86. minutě bylo vyrovnáno. Po faulu z levé strany velkého čtverce zahrávali domácí standardní situaci, Spáčil našel přesným centrem Jiřího Lukáče a jeho přesná a tvrdá hlavička skončila v síti výborného Křenka – 2:2. Zápas tak skončil dělbou bodů, hosté byli lepší v první půli, domácí naopak ve druhé, proto je možno považovat celkový výsledek za spravedlivý.

HALENKOV – PR.BEČVA 5:1 (2:1)

Domácím vyšlo vše, do čeho kopli a hosté si odvezli až nezaslouženou porážku. Domácí začali aktivně a již ve 3. minutě chytil brankář Jurajda hlavičku Krejčího. O pět minut později to bylo 1:0. Po akci Haničáka s Tydlačkou skóroval Holec – 1:0. Hosté vyrovnali po rohovém kopu ve 21. minutě, ve skrumáži se nejlépe orientoval Kuba. Ve 30. minutě faulovali hosté Krejčího a brankář Šulák z penalty určil poločasové skóre. Druhý poločas začali dobře Halenkovjané. Ve 47. minutě vybojoval u brankové čáry míč Holecv a namazal před branku Krejčímu – 3:1. Zbytek zápasu byl již plně v režii domácích. V 71. minutě zvýšil po rychlé akci Krejčí – 4:1. O šest minut později pečetil výsledek Jakeš.

FR. LHOTA – STŘÍTEŽ 4:0 (1:0)

Domácí byli po celý zápas lepším týmem. První branku vstřelil stopér Mňačko krásnou střelou do šibenice. Druhý poločas ovládla Francovka, dvakrát mířil přesně Roman Bambuch a jednou Smolík. Domácí dohrávali bez vyloučeného Pukýše od 75. minuty.

KATEŘINICE B – VAL.SENICE 3:4 (1:3)

Kateřinická mizérie pokračuje a nepomohli tomu ani hráči áčka. Hosté byli rychlejší a vedli již 0:3 po brankách Korýše, Noska a z trestného kopu Sucháčka. Před pauzou snížil Beňo, ale ve druhé části Senice utekla opět na rozdíl tří branek. Podruhé se trefil Koryš. Finiš domácích přinesl jen snížení z kopaček Beňa a Válka.

HORNÍ BEČVA – HOŠŤÁLKOVÁ 2:0 (2:0)

Raketový start Bečvy přinesl první branku již ve 4. minutě, kdy se trefil Třeštík. O dvacet minut později přidal druhý zásah opět Treštík a vypadalo to na debakl. Jenže domácí hosty podcenili a ve druhém poločase mohli děkovat brankáři Vašutovi, který zlikvidoval dva brejky Blizňáka.

HRACHOVEC B – RATIBOŘ A 3:1 (1:0)

V pohledném zápase se ujali domácí vedení ve 25. minutě. Hosté faulovali v pokutovém území Radka Vaigla a nařízenou penaltu proměnil Mizera. Ve druhé části zvýšil Cahlík v 70. minutě na 2:0. Hosté ale závěr zdramatizovali. Deset minut před koncem snížil Pala. Definitivní klid do domácích řad přinesl až trestný kop Konvičného v 94. minutě – 3:1.

HUSLENKY A – PRLOV 1:0

Branka: Šimčík. Podrobnosti nehlášeny