Lhotka dvoubrankové vedení ve Vsetíně neudržela

Valašsko – Fotbalisté Halenkova naložili Prostřední Bečvě pět branek, podobně si počínala Francova Lhota. Horní Bečvu zachránil od remízy výborný brankář Vašut.

30.8.2010

Do Vsetína přijela v sobotu dopoledne Lhotka nad Bečvou (světlé dresy) a v zápase se ujala dvoubrankového vedení. Nakonec náskok neudržela, domácím se podařilo vyrovnat na 2:2. Foto: Tomáš Dostál

Na zápas okresního přeboru půjdeme již v pátek 3. září. Lhotka nad Bečvou netradičně předehrává zápas 5. kola od 17.00 hodin proti Huslenkám. Odstartovaly také obě skupiny čtvrté třídy.

OKRESNÍ PŘEBOR
VSETÍN B – LHOTKA 2:2 (0:1)

Hostům vyšel dokonale úvod zápasu, ve 3. minutě nezachytila obrana domácích průnik po pravé straně, na centr si naběhl Táborský a přesnou střelou dostal hosty do vedení. Ti i nadále pokračovali v aktivní hře, kterou zdobila rychlost a důraz. V těchto fázích zápasu se vyznamenal domácí brankář Chovanec, který vynikajícími zákroky zneškodnil několik velmi nebezpečných střel hostujících hráčů.

Ve druhé půli domácí provedli změny v sestavě a jejich hra se podstatně zlepšila, navíc hosté, kteří přijeli na utkání jen s 12 hráči začali postupně fyzicky odpadat. Po několika nevyužitých šancích domácího mužstva se hosté v 65. minutě dopracovali právě po brejkové akci ke zvýšení náskoku. Centr do pokutového území našel zcela volného Vavříka, a ten svou šanci bezpečně proměnil – 0:2. Ani tento stav však domácí nesrazil do kolen a v 74. minutě se konečně prosadili i střelecky. Prudkou střelu jednoho z hráčů brankář hostí stačil vyrazit jen před sebe a Spáčil pohodlně doklepl míč do prázdné branky – 1:2. Po této brance se převaha proměnila v drtivý tlak a hosté odolávali jen s velkými obtížemi. V 86. minutě bylo vyrovnáno. Po faulu z levé strany velkého čtverce zahrávali domácí standardní situaci, Spáčil našel přesným centrem Jiřího Lukáče a jeho přesná a tvrdá hlavička skončila v síti výborného Křenka – 2:2. Zápas tak skončil dělbou bodů, hosté byli lepší v první půli, domácí naopak ve druhé, proto je možno považovat celkový výsledek za spravedlivý.

HALENKOV – PR.BEČVA 5:1 (2:1)

Domácím vyšlo vše, do čeho kopli a hosté si odvezli až nezaslouženou porážku. Domácí začali aktivně a již ve 3. minutě chytil brankář Jurajda hlavičku Krejčího. O pět minut později to bylo 1:0. Po akci Haničáka s Tydlačkou skóroval Holec – 1:0. Hosté vyrovnali po rohovém kopu ve 21. minutě, ve skrumáži se nejlépe orientoval Kuba. Ve 30. minutě faulovali hosté Krejčího a brankář Šulák z penalty určil poločasové skóre. Druhý poločas začali dobře Halenkovjané. Ve 47. minutě vybojoval u brankové čáry míč Holecv a namazal před branku Krejčímu – 3:1. Zbytek zápasu byl již plně v režii domácích. V 71. minutě zvýšil po rychlé akci Krejčí – 4:1. O šest minut později pečetil výsledek Jakeš.

FR. LHOTA – STŘÍTEŽ 4:0 (1:0)

Domácí byli po celý zápas lepším týmem. První branku vstřelil stopér Mňačko krásnou střelou do šibenice. Druhý poločas ovládla Francovka, dvakrát mířil přesně Roman Bambuch a jednou Smolík. Domácí dohrávali bez vyloučeného Pukýše od 75. minuty.

KATEŘINICE B – VAL.SENICE 3:4 (1:3)

Kateřinická mizérie pokračuje a nepomohli tomu ani hráči áčka. Hosté byli rychlejší a vedli již 0:3 po brankách Korýše, Noska a z trestného kopu Sucháčka. Před pauzou snížil Beňo, ale ve druhé části Senice utekla opět na rozdíl tří branek. Podruhé se trefil Koryš. Finiš domácích přinesl jen snížení z kopaček Beňa a Válka.

HORNÍ BEČVA – HOŠŤÁLKOVÁ 2:0 (2:0)

Raketový start Bečvy přinesl první branku již ve 4. minutě, kdy se trefil Třeštík. O dvacet minut později přidal druhý zásah opět Treštík a vypadalo to na debakl. Jenže domácí hosty podcenili a ve druhém poločase mohli děkovat brankáři Vašutovi, který zlikvidoval dva brejky Blizňáka.

HRACHOVEC B – RATIBOŘ A 3:1 (1:0)

V pohledném zápase se ujali domácí vedení ve 25. minutě. Hosté faulovali v pokutovém území Radka Vaigla a nařízenou penaltu proměnil Mizera. Ve druhé části zvýšil Cahlík v 70. minutě na 2:0. Hosté ale závěr zdramatizovali. Deset minut před koncem snížil Pala. Definitivní klid do domácích řad přinesl až trestný kop Konvičného v 94. minutě – 3:1.

HUSLENKY A – PRLOV 1:0

Branka: Šimčík. Podrobnosti nehlášeny

Vladimír Štěpán

30.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 17 000 Kč Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin Zahradníci - řidiči. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZAHRADNÍCI - ŘIDIČI, Nástup možný ihned., Požadujeme: ŘP sk.B, praxe v oboru zahradnictví výhodou, První kontakt: telefonicky 608 434 129, ov. tel. 19.9.2018. Pracoviště: Eduard kašík, Husova, č.p. 269, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Eduard Kašík, +420 608 434 129. Služby - Služby Ostatní pomocní a nekvalifikovaní 73 Kč Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení Pomocné práce na prodejně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč, mzda max. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÉ PRÁCE NA PRODEJNĚ, Náplň práce: přejímka pečiva a zboží, aranžování pečiva, úklid prodejny, První kontakt: telefonicky v době 7:00 - 15:30 h. na čísle: 737 834 346 nebo e-mailem na: sarka.balcarkova@lomna.cz. Pracoviště: L o m n á spol. s r. o. 06, Palackého, č.p. 2192, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1. Informace: Miriam Šrámková, +420 737 834 346. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 25 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KUCHAŘ/KA, Nástup možný ihned. Možnost práce na zkrácený úvazek., Místo výkonu práce je restaurace Valašská koliba ve Valašském Meziříčí., Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi, První kontakt: telefonicky na čísle 602 777 080, ov. tel. 19.9.2018. Pracoviště: Foros z.s. 02, Smetanova, č.p. 807, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Peter Tulia, +420 602 777 080. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 22 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidiči nákladního vozidla. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: ŘP sk. C (E výhodou), platný profesní průkaz., První kontakt: telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Commodum, spol. s r.o., 756 27 Valašská Bystřice. Informace: Radomíra Zezulková, +420 571 646 430kl.127.

I. A třída: derby v Brumově pro Nedašov, Dolní Němčí zostudilo Ořechov

Řadu zajímavých duelů a výsledků přineslo 7. kolo fotbalové I. A třídy.

Zápisník Lubomíra Hotaře

V závodech horských kol se v poslední době zviditelnili Pavel Žák, Jan Procházka, Petra Holznerová a Radka Pospíšilová. Triatlonová a duatlonová forma se pořád drží Heleny Kotopulu. Zajímavý program se chystá o víkendu, kdy se v neděli pojede 11. ročník Zlínské padesátky.