JANOVÁ B – KRHOVÁ 1:4 (0:1)

Hostující fotbalisté předvedli Janové, co je to produktivita a rychlý brejk. I když byli domácí po většinu zápasu aktivnější, nakonec utrpěli krutou porážku. První branku domácí inkasovali ve 21. minutě. Když začal druhý poločas, přišel další brejk hostů a bylo to 0:2. Potom sice Filip Trlica vykřesal naději, ale otevřená obrana domácích byla vodou na mlýn Krhovjanům. Činil se hlavně Helebrand, autor hattricku. Další branku přidal Indrák.

POLICE – HRACHOVEC B 3:1 (0:0)

V souboji o čelo tabulky padaly branky až po přestávce. Nástup do druhé půle patřil domácím. Po akci Jana Zedka s Chvatíkem otevřel skóre ve 47. minutě Škařupa – 1:0. O pět minut později to bylo 2:0. Po závaru před brankou měl nejlepší orientaci Jiří Zedek. Po hodině hry přišla nejkrásnější akce zápasu. Od obránce Mikulenky putoval míč ke Škařupovi, který ideálně našel Jana Zedka – 3:0. Deset minut na to hosté vstřelili čestnou branku Matůšem.

BRANKY – JARCOVÁ 2:1 (0:1)

Hosté k zápasu dorazili pouze v deseti hráčích, ale i přesto jim patřil úvodní poločas. Zaslouženě šli ve 20. minutě do vedení brankou Bartošáka. Nástup do druhé části patřil ale domácím hráčům a v 50. minutě Hradil vyrovnal. Když už to vypadalo na spravedlivou dělbu bodů, přišla 80. minuta zápasu. Domácí Lušovjan mířil přesně a odstartoval domácí oslavy.

LESKOVEC – CHORYNĚ B 4:2 (3:1)

Domácí měli raketový nástup a v 15. minutě vedli 2:0. Potom sice Luboš Hadvičák snížil, ale poslední slovo patřilo Leskovjanům. Ještě jednou po přestávce se hosté dotáhli na rozdíl jedné branky – přesně mířil Jakubík. V 75. minutě ale domácí dali čtvrtou branku a bylo rozhodnuto.

Do listiny střelců se dvakrát zapsal Petr Vychopeň, po jedné brance přidali Vlastimil Vlha a Smrčiak.

VAL.SENICE – BYNINA 3:3 (1:2)

Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou dělbou bodů. Domácí dvakrát vedli, hosté však vždy dokázali vyrovnat. Dvě jejich branky vstřelil Šterba, jednu přidal Vala. Za domácí byli úspěšní Mňačko, Sucháček a Nosek.

NOVÝ HROZENKOV – ÚSTÍ 1:0 (0:0)

O osudu zápasu rozhodla 87. minuta a pokutový kop, který proměnil Štuler. Jinak se hrál hodně ospalý fotbal, který jen signalizoval konec podzimu.

LUŽNÁ – PODLESÍ B 0:0

Domácí měli po celý zápas jasnou převahu, ale výborného gólmana hostů nedokázali překonat. Navíc většinou mířili do brankových konstrukcí.