MORKOVICE - PROVODOV 4:2 (1:0)

Domácí na soupeře vletěli a dvacet minut ho vůbec nepustili před branku. První gól padl po střele Knapa, když si míč nešťastně tečoval hráč Provodova. Hosté nebyli vůbec nebezpeční, a přesto se jim podařilo vyrovnat. Domácí fotbalista totiž na velkém vápně nesmyslně namazal soupeři, pro kterého nebylo problém skórovat. Netrvalo dlouho a domácí šli opět do vedení. Chalupa pronikl do vápna, jeho střela skončila na tyči, ale dorážka už skončila v brance. Na 3:1 zvýšil po akci a přihrávce Knapa pohotovou střelou Tesař. Provodovu se po rohovém kopu podařilo opět snížit na rozdíl branky v závěru. V nastaveném čase šel při zahrávání rohového kopu do děje i brankář Petr. Domácím se míč podařilo odkopnout a Knap pelášil spolu s brankářem na prázdnou branku. Ve vápně při pokusu o střelu ho dobíhající gólman zezadu srazil. K překvapení všech a to i hostující lavičky obdržel pouze žlutou kartu. Nařízenou penaltu Knap s přehledem proměnil.

Branky: 12. vlastní (Barcuch), 64. Chalupa, 83. Tesař, 93. Knap (pen.) - 63. Velev, 90. Haloda. Rozhodčí: Bartoň, 168 diváků.

BRUMOV – VELKÉ KARLOVICE 3:0 (1:0)

Hosté založili svou taktiku na defenzivě a včasném dostupování hráčů, s cílem eliminovat soupeřovu snahu o kombinaci. V ofenzivě se spoléhali na rychlé protiútoky. V 10. minutě unikl po pravé straně hostující Škrobák a Pjajko jeho šanci zlikvidoval. Při druhé příležitosti po čtvrt hodině hry vysoko přestřelil branku. Ve 20. minutě Vlček nastřelil břevno, k odraženému míči se dostal Naňák a poprvé rozvlnil síť. O chvíli později po standardní situaci Kolouch zakončoval z bezprostřední blízkosti hlavou, ale minul bránu, podobně si veld M. Novák před brankáře. Po přestávce hosté přidali se snahou vyrovnat a málem se jim to podařilo. Mezi 47. a 51. minutou se dostali do dvou vyložených příležitostí, kdy domácí podržel brankář Pjajko. Poté se Brumovští začali dostávat do hry a začali být dominantní na míči. V 56. minutě po centru Naňáka ještě nastřelil z malého vápna M. Novák jen gólmana, ale z následujícího rohového kopu Kolouch zvýšil na 2:0. Další gólovou příležitost měl Naňák, kdy v přečíslení špatně vyřešil situaci. Skóre duelu uzavřel v 82. minutě po centru A. Pechy přesný Vlček.
Branky: 23. Naňák, 58. Kolouch, 82. Vlček. Rozhodčí: Macháč, 100 diváků. Brumov: T. Pjajko – Kolouch, Vlček, Naňák, Kubiš, Chovanec, Zvoníček, Juřica, Novák, Řehák, Kolář. Střídali: Smolík, Pecha, J. Fojtík, Vaculín, Bůbela.

BYSTŘICE – SKAŠTICE 0:1 (0:0)

Domácí začali aktivně, navíc eliminovali údernost soupeře, kdy jej dlouho nepustili do vyložené šance. Bystřice byla nebezpečná hlavně ze standardních akcí, ale v koncovce nebyla přesná. Děj zápasu ovlivnilo vyloučení domácího stopera Juráně, jenž před šestnáctkou jako poslední stáhl unikajícího Konečníka. „Po přestávce jsme se proti silnému soupeři snažili hrát na nulu vzadu a brejky, ale žádný se nám popravdě nepodařil. Zlomil nás až samotný závěr, kdy nákop do šestnáctky přistál na ruku našeho obránce a ze správně nařízené penalty Konečník rozhodl,“ mrzí ještě nyní kouče Bystřice Mariána Paláta.
Branka: 90. z pen. Konečník. Rozhodčí: Zpěvák, ČK: 40. Juráň (Bystřice), 140 diváků.

SPARTAK HLUK - NEVŠOVÁ 2:1 P. K. (0:1)

Domácí nastoupili bez Jaroňka, kterého vyřadily bolesti zad. Utkání bylo bojovné, ale větší šance si dlouho ani jedno mužstvo nevytvořilo. Až přišla 40. minuta a zahraný přímý kop na hlavu Beňa - 0:1. Po přestávce se Hlučané snažili soupeře přitlačit a v 52. minutě zahrál jejich obránce ve vápně rukou a sudí Vlk nekompromisně nařídil penaltu, kterou Dohnal proměnil - 1:1. Poté se sice hrálo stále od jedné branky ke druhé, ale ani jedno mužstvo si vyloženou šanci nebo nějak nebezpečnou situaci nevytvořilo. Více těch malých však měli Hlučané. Od nevšovského kanonýra Tomšů se čekalo více, na hřišti nebyl vidět. V závěrečném rozstřelu měli pevnější nervy domácí.
Branky: 52. Dohnal (pen.) - 40. Beňo. Rozhodčí: Vlk, 222 diváků. Hluk: Fojtík - Otrusiník, Zalubil, Horák, Galuška, Sedláček, Atang, Kukla, Dohnal, Machala M. Hanák.

JUŘINKA – BAŤOV 3:4 P. K. (2:1)

Juřinka viděla velmi dramatický zápas a domácí díky zásahům své útočné dvojice získali pátý bod sezony. Hosty dostal do vedení Vitásek, ale Macíček s Vavříkem měli v prvním poločase skvělou čtyřminutovku, kdy se oba jednou prosadili. Brzy po přestávce srovnal svou druhou trefou Vitásek. Hosté dokonce po hodině hry vedli po zásahu kapitána Krajči, ale domácí bojovným výkonem srovnali. V penaltách se domácí trefili dvakrát, hosté čtyřikrát.
Branky: 22. Marek Macíček I, 26. a 74. Vavřík – 11. a 55. Vitásek, 61. Krajča. Rozhodčí: Surovec, 80 diváků. Juřinka: Nosálek – Šnajdr, David, Škorňa, Novák – Petrů (91. Solanský), Škařupa, Šobora, Krajča – Marek Macíček I, Vavřík. Trenér Pavel Vaigl. Baťov: Dvořák – Kopřiva (87. Adam Bršlica), Pavel Bršlica, Jakubowicz (32. Zikmund), Novák – Krajča (90. Štefka), Kašík, Vitásek, Žáček – Ondráš, Spurný (53. Sotolář). Trenér Pavel Gerych.

LUHAČOVICE - ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ 0:1 P. K. (0:0)

Zápas byl spíše o bojovnosti a nepřesnostech. K vidění bylo spíše mnoho soubojů a ztrát než fotbalového umu. „Štítná přijela s aktivním vysunutým napadáním a zajištěnou obranou. Zatímco my jsme se v minulých domácích kolech prezentovali kombinační hrou, nám se nyní vůbec nedařilo,“ smutnil kouč Luhačovic Jan Jelínek.
V první půli se lázeňští dostali do zakončení dvakrát Poláchem, ale oba jeho pokusy končily nad brankou. „Náš gólman Švec naopak musel dvakrát zasahovat, naštěstí ani jedna střela nepatřila mezi nebezpečné. Hosté sice jeden gól dali, ale ten nebyl pro ofsajd uznán,“ oddechl si Jelínek. „Ve druhé půlce byla nebezpečná spíše Štítná, ovšem v koncovce buď selhala, nebo fantasticky zasáhl Michal Švec. U nás zahrozil nedůraznou střelou David Červenka a Polách ve slibné pozici opět mířil nad,“ dodal své hodnocení základní části trenér domácích, kteří penaltovou loterii neustáli a ztratili hned dva body.
Rozhodčí: Mičkal, 70 diváků.

BORŠICE - HOLEŠOV 1:2 (1:0)

Boršicím herně pomohl návrat vykartovaného Filipského do sestavy, přesto to byli favorizovaní hosté, kteří v úvodních deseti minutách zazdili tři vyložené šance. Pořekadlo Nedáš-dostaneš se naplnilo ve 26. minutě, kdy po chybě obrany se Boršičtí dostali do přečíslení, které přetavil ve vedení Ohnutek. Zaskočený Holešov se otřepal až po přestávce, prakticky nepustil domácí za polovinu, ale v koncovce se trápil. K vyrovnání mu navíc pomohl soupeř, když si centr do vápna srazil do vlastní sítě obránce Kohoutek. Holešov z bezzubé hry nakonec vyválčil vítěznou trefu, když po faulu v šestnáctce z penalty v nastavení rozhodl Křenek. „Vybrali jsme si špatný zápas. Opět se potvrdilo, že na slabší a bránící soupeře to dlouhodobě neumíme. Naštěstí jsme povinné body se štěstím získali,“ oddechl si předseda holešovského klubu Milan Roubalík.
Branky: 26. Ohnutek - 50. vlastní (Kohoutek), 91. Křenek (pen.). Rozhodčí: Zicháček, 100 diváků,

1. Skaštice 10 8 0 0 2 32:12 24
2. Brumov 10 8 0 0 2 24:11 24
3. Luhačovice 10 6 1 1 2 32:13 21
4. Morkovice 9 5 2 0 2 31:15 19
5. Vel. Karlovice 10 6 0 1 3 25:21 19
6. Holešov 10 5 1 1 3 17:14 18
7. Baťov 10 4 2 0 4 23:20 16
8. Nevšová 10 4 0 3 3 31:22 15