HOLEŠOV – VIZOVICE 5:1 (0:0)

Od začátku působili Vizovičtí odevzdaným dojmem a na polovinu soupeře se dostávali sporadicky. Holešovští naopak v první půli předvedli galerii zahozených šancí, které volaly po gólu, a i proto první část skončila bez branek. Do druhé půle vletěli lépe domácí, když po centru Olši otevřel skóre akrobatickým zákrokem Marek. V téže minutě zaspala holešovská obrana, když po průniku Polácha musel zasahovat Janalík, jehož zákrok rozhodčí Zicháček ocenil žlutou kartou a nařídil penaltu, kterou Michal Foltýn bezpečně proměnil. Naštěstí domácí pokračovali ve svém útočném tažení a v 53. minutě to byl opět Marek, který efektní patičkou zvyšoval na 2:1.

Po necelé hodině hry napřáhl Roubalík z dvaceti metrů z přímého kopu a vymetl pravou šibenici Pavelkovy branky. V 72. minutě to byl opět Roubalík, který po průniku do šestnáctky posunul skóre na 4:1. Chvíli poté si tentýž hráč vysloužil standing ovation od fanoušků a pro změnu ze stejné pozice jako předtím tentokrát vymetl levou šibenici soupeřovy branky. Do konce zápasu se ještě domácí dostali do několika slibných šancí, ale skóre se už nezměnilo. Holešov především za výkon ve druhém poločase zaslouženě vyhrál.

Branky: 59. a 72. a 75. Roubalík, 46. a 53. Marek – 46. Folýn. Rozhodčí: Zicháček, 150 diváků. Holešov: Janalík – Matulík, Bačík, Charuza, Roubalík, Olša, Chudárek, Očadlík, Marek, Lomaka, Münster. Střídali: Kadlčík, Machálek, Holík. Vizovice: Pavelka – Dvořák, Adamuška, Suchomel, Kolařík, Polách, Fuksa, Mikeška, Foltýn J., Foltýn M. Střídal: Machů.

ROŽNOV – BAŤOV 1:0 (0:0)

Domácí měli respekt z nebezpečného nováčka pouze prvních deset minut, kdy Baťovští využívali výškovou převahu při rohových kopech. Pak převzali až do 75. minuty otěže utkání plně rožnovští borci. Ti předvedli velkolepý festival spálených šancí. Lukáš Maléř trefil břevno, Nečas nedal samostatný únik, Michal Maléř z jasné pozice minul branku. Smůlu měl také Jakub Maléř, který trefil z přímého kopu břevno a následnou dorážku poslal Bolf vedle branky. Po přestávce trefil z hranice pokutového území Michal Maléř tyč. Na domácí se usmálo potřebné střelecké štěstí v 55. minutě, kdy centr Náměstka uklidil do branky Michal Maléř. Poslední šanci zazdil po signálu střelec rozhodující branky a Rožnov mohl být po zbytek utkání potrestán. Po vystřídání nezahrála příliš dobře domácím lavička a Baťov měl patnáct závěrečných minut velký tlak. Hosté trefili tyč a kapitán Vitásek si nepřišel na výborného Michuta v domácí brance. A tak tři body zůstaly v Rožnově.

Branka: 55. Michal Maléř. Rozhodčí: Štěpánek, 100 diváků. Rožnov: Michut – Karban, Bolf, Bolcek, Nečas – Náměstek, Lukáš Maléř, Jakub Maléř, Filip Zetocha – Michal Maléř, Bolcek. Střídali: Bortl, Talpa, Martin Zetocha, Malina. Baťov: Stýblo – Dorotík, Jirásek, Linek, Krajča – Skýba, Vitásek, Mařák, Ondráš – Gerych, Daniel Spurný. Střídali: Milan Spurný, Pindrič, Pospíšil, Kozubík.

KELČ – VIGANTICE 3:2 (2:0)

Domácí Kanárci vlétli do zápasu dvou valašských celků jako uragán. Veterán v hostující brance Radek Malina již ve třetí minutě dvakrát lovil míč ze své sítě. Tak si záskok za distancovanou jedničku Slováka určitě nepředstavoval. Domácí ovládali zápas a mířili za prvním vítězstvím. Hosté však bojovali. V prvním poločase se hostující kanonýr Radim Vokáč domáhal odpískání pokutového kopu po faulu na svou osobu, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Jenže v 64. minutě byl u míče rychleji hostující Křiva než domácí brankář Kiza a hosté snížili. Zápas se rázem zdramatizoval. V 74. minutě fauloval Radim Minář Radima Vokáče a byl vyloučen. Hosté dostali výhodu pokutového kopu a Radim Vokáč se opět nemýlil. Nakonec misky vah převážil na stranu domácích hned o dvě minuty později svou druhou brankou Martin Olšák a v Kelči vypukly bodové oslavy.

Branky: 2. a 76. Martin Olšák, 3. Jaroslav Machač – 64. Křiva, 74. Radim Vokáč. Rozhodčí: Dostálek, 140 diváků. Kelč: Kiza – Kotrla, Radim Pastrnek, Radim Minář, Vinklár – Hegar, Lukáš Machač, Jaroslav Machač, Martin Olšák – Škařupa, Topič. Střídali: Chrástecký, Hlavica, Hruška, Petr Minář, Marcel Palát. Vigantice: Malina – Řepka, Zdeněk Vokáč, Macíček, Kožušník – Vičan, Kučera, Mydlo, Streit – Radim Vokáč, Křiva. Střídali: Frydrych, Paprskář, Kalod, Kulišťák.

LUHAČOVICE – VSETÍN 3:5 (2:3)

Luhačovický fotbal se po dlouhých devíti letech vrátil na přírodní trávu. Vsetín se mohl ujat vedení, již po dvou minutách hry, ale Válka vychytal gólman. Luhačovicím se poté začala lépe dařit hra dopředu a brzy přišel první gól, když své sólo středem hřiště zakončil Ševčík, aby si chvíli na to poranil koleno. Po čtvrthodině hry hosté rychle rozehráli přímý kop a na centr Třasoně si vyskočil nejvýše ostrostřelec Válek 1:1. Aktivní domácí rychle odpověděli – střílený centr Peška přetavil v branku Fojtů. Opět vyrovnání bylo pět minut před přestávkou, když zaváhání stopera Rejdy potrestal kapitán Vsetína Hořelica. Před přestávkou se naplnilo pořekadlo Nedáš- dostaneš. Nejprve gólman Eliáš vyrazil hlavičku Rejdy, poté střelu Lišky a nakonec i gólovou dorážku Rejdy. V nastaveném čase se po rohu prosadil hlavou nikým nehlídaný Surovec.

Luhačovičtí se následně trpělivou hrou snažili o vyrovnání a hosty prakticky k ničemu nepouštěli. Udeřilo tak v 72. minutě – kapitán Červenka vysunul střelce Davida Červenku, který se tváří v tvář brankáři nemýlil 3:3. Získat zápas pro sebe se nováčkovi podařilo v posledních deseti minutách, kdy nejprve Válek tvrdou střelou pod břevno dal vítězný gól, aby skóre v poslední minutě uzavřel Kašpar a uzavřel tak účet utkání na 3:5.

Branky: 4. Ševčík, 19. Fojtů, 72. D. Červenka – 15. a 80. Válek, 40. Hořelica, 45. Surovec, 90. Kašpar. Rozhodčí: Zpěvák, 100 diváků. Luhačovice: Coufalík – Zámorský, Červenka D., Červenka O., Řihák, Fojtů, Pešek, Ševčík, Kořenek, Liška, Rejda. Střídali: Knot, Michna, Polách, Prokop. Vsetín: Eliáš – Dulík, Zezulka, Mydlář, Surovec, Blažek, Válek, Němec, Třasoň, Kašpar, Hořelica.

MORKOVICE – PROVODOV 4:3 PK (0:3)

Hosté šli do vedení v 8. minutě Ulmanem, domácí Oplt pak o pár minut později odmítl možnost k vyrovnání. Podruhé se Ulman trefil ve 32. minutě, a když ve 35. minutě dal třetí gól Urbánek, tak už to vypadalo s domácími zle. Ve 41. minutě spálil velkou možnost domácích Bombicz, který z malého vápna branku překopl. Po přestávce byla větší aktivita na straně domácích, v 57. minutě snížil Krejčí, který už krátce předtím spálil velkou příležitost. Domácí byli lepší a další tutovku zahodil Bombicz. V brance hostí potvrdil své kvality gólman Novák, ale ani on nestačil odolat závěrečnému náporu hostí a střídající Zápařka brankami v 85. a 87. min. vyrovnal. V penaltovém rozstřelu byli úspěšní domácí.

Branky: 57. Krejčí, 85. a 87. Zápařka – 8. a 32. Ulman, 35. Urbánek. Rozhodčí: Dostálek, 150 diváků. Morkovice: Jarka – Šimoňuk, Rozsypal, Krejčí, Havlík, Škrdlík, Bombicz, Kapounek, Smažinka, Oplt, Da Silva. Střídali: Pajgr, Majda, Zápařka. Provodov: Novák – Urbánek, Bůžek, Josefík, Hellebrand, Malaník, Laciga, Ulman, Chalupa, Velev, Beňo. Střídali Hnilo.

BORŠICE – CHROPYNĚ 2:1 (1:1)

Hosté byli v úvodu aktivnější a dvakrát nebezpečně vystřelili, v 15. minutě se k odraženému míči dostal Panáček a výstavní střelou vymetl šibenici Remešovy branky. V 18. minutě Kuzma ideálně uvolnil Konráda a ten střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Do konce půle byly šance už jen na straně domácích; ve 23. minutě trefil Slaný tyč a ve 35. minutě Konrád své sólo na gólmana neproměnil. Ve druhé půli udávali tempo hry domácí, ale dlouho nemohli vyzrát na pozorně hrající obranu v čele s brankářem Večeřou, který zlikvidoval dvě rány Hromady. Střeleckou smůlu protrhl až v 81. minutě Konrád. V poslední minutě mohl pečetit výhru Šustr, ale šanci zahodil.

Branky: 18. a 81. Konrád – 15. Panáček. Rozhodčí: Žniva, 200 diváků. Boršice: Remeš – Filipský, Konrád, Kopčil, Šustr, Dufek, Kuzma, Brázdil, Klvaňa T., Slaný, Hromada. Střídali: Vlk, Franta, Ohnutek. Chropyně: Večeřa – Štěpánek, Buksa, Navrátil, Urubek, Vaňhara, Stradil D., Panáček, Stratil L., Hrabal, Trávníček. Střídal: Horák.

FRYŠTÁK – BYSTŘICE POD HOSTÝNEM 1:2 PK (1:0)

V první půli se hrálo většinou od šestnáctky po šestnáctku a šancí bylo minimálně. Jednu z nich proměnil ve 42. minutě Talaš, který zužitkoval centrovaný míč ze strany. Stejný obraz nabídl i začátek druhého dějství, v 58. minutě se hostům podařilo využít zaváhání domácí obrany a Sadil vyrovnal. Po přestávce byla hra vyrovnaná, oba celky měly několik možností ke vstřelení branky, ale obranné řady obou celků byly pozorné, a tak přišly na řadu penalty, v nichž byli přesnější hosté.

Branky: 42. Talaš – 58. Sadil. Rozhodčí: Poláček, 120 diváků. Fryšták: Mikel – Kolář, Holub, Talaš, Křenek T. Krhutek, Valášek, J. Křenek, Rudolf, Chudý, Lahola. Střídali: Petráš, Doležal. Bystřice p/H.: Trochta – Šenovský, Zámorský, Tureček, Dostál, Zapletal, Šindelek, Kušík, Krajcar, Sadil, Kotas. Střídali: Pálka, Ondrůšek.

1. FK Vsetín 3 3 0 0 0 12:4 9
2. Holešov 3 3 0 0 0 10:2 9
3. Morkovice 3 1 2 0 0 11:4 7
4. Rožnov p.R. 3 2 0 1 0 8:2 7
5. Boršice 3 2 0 0 1 5:6 6
6. Bystřice p. H. 3 1 1 0 1 4:3 5
7. Provodov 3 0 2 1 0 6:6 5
8. SK Baťov 3 1 0 1 1 5:5 4