SKUPINA A

ŠTUDLOV – RATIBOŘ B 2:1 (2:1)

K zápasu nedorazil rozhodčí a tak se řízení ujal domácí laik. Již v 15. minutě nařídil pro domácí pokutový kop, který proměnil Vácha. O sedm minut později se hosté hodně zlobili na arbitra, že jim neuznal branku. Těsně před přestávkou zvýšil Hubáček na 2:0. Ve druhém poločase hosté zatlačili soupeře a Michal Fojt snížil. V 80. minutě se hosté zlobili znovu, neboť střelu vyrazil jeden z obránců z branky rukou, píšťalka však mlčela.

LHOTA U VS. B – STŘELNÁ 1:0 (0:0)

Lhota se v posledních zápasech střelecky trápila a bylo to poznat i tentokrát. Střelná byla po celý průběh o něco lepším týmem, ale žádnou ze svých šancí nevyužila. Navíc se v prvním poločase hostům zranil po jednom ze zákroků brankář. To ale další průběh zápasu výrazně nepoznamenalo. Rozhodující moment přišel deset minut před koncem druhého poločasu, to když Michal Goláň poslal přesnou přihrávku za obranu a David Jančina přehozením zajistil domácím všechny tři body.

HUSLENKY B – LIDEČKO B 1:3 (0:1)

Na čtvrtou třídu se hrál výborný a pohledný fotbal. Domácí měli v prvním poločase mírnou převahu, ale své šance neproměnili. Jejich střeleckou potenci potrestal ve 38. minutě hostující Kovačík. Druhý poločas začaly Huslenky náporem, ale se střelbou na tom byly hodně špatně. Kovačík dvěma trefami v 70. a 78. minutě ukázal, co je to produktivita. Pět minut před koncem sice Brhlík snížil, potom domácí zahodili ještě dvě šance, ale na výsledku se již nic nezměnilo.

LAČNOV – SEMETÍN 1:4 (0:1)

Semetín hraje lépe venku, než doma. Po celý zápas měl hru pod kontrolou. Do pohody je dostala vedoucí branka z kopačky Zdeňka Krampoty. Po přestávce přidal další branky Radek Krampota a Makyča. Deset minut před koncem snížil Petr Fojtů, ale účet podepsal zkušený Stanislav Volek v 88. minutě – 1:4.

SKUPINA B

DOLNÍ BEČVA B – JUŘINKA B 3:2 (3:1)

Hosté Bečvany v úvodu zaskočili a zaslouženě se ujali po chybě brankáře vedení Jiřím Šindelkem.

Jenže závěr první půle patřil přímo drtivému tlaku domácích, kteří z řady šancí využili tři. Dvakrát se trefil Martin Adamec a jednou Jiří Růčka. Druhý poločas pokračoval domácí festival zahozených šancí. Paradoxně, do černého mířili hosté. Trefil se Roman Štengl.

JASENICE – JABLŮNKA B 3:6 (2:3)

Po celý zápas měli hosté hru pod kontrolou a ujali se vedení 0:2. Domácí sice stačili vyrovnat, ale to bylo z jejich strany vše.

Druhý poločas již patřil rezervě Jablůnky. Třikrát přesně mířil Libor Čuma, dvakrát Palacký a jednu branku přidal Jan Kamas. Za domácí byl dvakrát úspěšný Martin Varga a jednou Cabák.

POLIČNÁ B – MIKULŮVKA 2:6 (1:3)

Poslední celek tabulky nebyl pro hráče Mikulůvky vážným soupeřem. Do listiny střelců se zapsali: Wrzecký 2 – Potěšil 3,Vinklárek, Zeť, Herber.

KLADERUBY – VEL.LHOTA 3:1 (3:0)

Lídr tabulky z drtivého tlaku vytěžil tříbrankové vedení po trefách Škařupy, Tučka a Vlacha. Hosté potom hru vyrovnali, ale dočkali se jen v 70. minutě. Přesně mířil Ptáček.