STŘELNÁ – RATIBOŘ B 2:1 (1:1)

Hosté začali dobře a již od 15. minuty vedli 0:1. Krásnou střelou pod břevno se trefil Macík. Po půlhodině kopali domácí trestný kop a ve skrumáži se nejlépe orientoval Josef Filák. Ve druhém poločase se hrál bojovný fotbal, který rozhodl v 75. minutě přesnou střelou k tyči Michal Daněk – 2:1. Závěrečný drtivý tlak hostů vyrovnání nepřinesl.

LIDEČKO B – ZDĚCHOV 3:0 (1:0)

V prvním poločase měli domácí více ze hry a po půlhodině se dočkali vedoucí branky. Trefil se Luboš Bližňák. Stejný hráč byl při střelecké chuti i po přestávce a v 54. minutě zvýšil již na 2:0. Hráči Zděchova se do vážnější šance nedostali. Tečku za zápasem udělal v 73. minutě Zezulka.

SEMETÍN – ŠTUDLOV 7:2 (3:2)

Domácím vyšel vstup do zápasu skvěle. Již ve druhé minutě mířil přesně Jakub Ekkart. V 16. minutě zvyšoval na 2:0 Zdeněk Krampota a domácí byli na dobré cestě k vítězství. Jenže soupeře v dalších minutách podcenili. Ve 22. minutě snížil Petr Rohan a o tři minuty později bylo vyrovnáno. Přesně mířil Petr Hrbáček. Domácí se do zápasu vrátili těsně před přestávkou, kdy se trefil Jaroslav Makyča. Druhý poločas již měl pouze jednoho hrdinu – Zdeňka Krampotu, který dvěma brankami ve 47. a 51. minutě zkompletoval hattrick – 5:2. Závěr zápasu se hrál již v domácí exhibici, další branky přidali Jakub Smilek a z trestného kopu v 71. minutě Karel Olšák – 7:2.

HUSLENKY B – LHOTA U VS. B 2:1 (1:0)

Domácí měli v prvním poločase více ze hry a v 18. minutě se ujali vedení brankou Lukáše Orsága, který potrestal chybu brankáře. Hosté hráli pohledný kombinační fotbal, bohužel bez šancí. Ve druhé části přidal druhou branku Tomáš Holec. Tlak hostů přinesl snížení v 82. minutě, kdy se trefil Valchář. Více už Lhota ale nestihla.

POLIČNÁ B – JABLŮNKA B 2:0 0:0)

Domácí byli po celý zápas lepším mužstvem. Ve 40. minutě se Žilinský uvolnil a z pravé strany přihrávkou pod sebe našel Černocha, který patičkou otevřel skóre. A když v 76. minutě si tito hráči vyměnili role a Černoch přihrál Žilinskému, který do otevřené branky zvýšil na 2:0, bylo rozhodnuto. S přehledem matadora řídil Světlík.

VEL. LHOTA – DOL. BEČVA B 3:1 (3:0)

Domácí předvedli nejlepší výkon sezony a favorita zlikvidovali již v prvním poločase. Postupně se trefili Ptáček, Merta a Vrábel. Ve druhém poločase hosté prokázali svou kvalitu, ale stačili jen snížit v 71. minutě Maléřem.

JASENICE – KLADERUBY 3:5 (2:1)

Domácí dobře rozehraný zápas nezvládli fyzicky. Vedli již 2:0, ale za stavu 3:3 jim došly síly. Do listiny střelců se zapsali Jiříček, Kubičný a Martin Varga. Za hosty byl úspěšný dvakrát Kopřiva, po jedné brance přidali Gerla, Štěpán a Žeravík.

MIKULŮVKA – RŮŽĎKA 1:2 (0:1)

V první půli byli lepší hosté a ujali se vedení po brance Bully. Ve druhé půli se krásně zdálky trefil Šebesta – 0:2. Domácí korigovali po hodině hry Mrázkem.