Pátek 5. srpna

FOTBAL

I. B třída: Janová – Choryně (16.30). Zlín IV. třída: Loučka – Sehradice (17.30).

Sobota 6. srpna

CYKLISTIKA

5. ročník závodu horských kol v Karolínce (start od penzionu Sklář, od 11).

FOTBAL

II. liga: Zlín – Třinec (19). MSFL: Kroměříž – Sigma Olomouc B (16.30). Divize: Spytihněv – Přerov, Napajedla – Bohunice (16.30). Krajský přebor: V. Karlovice a Karolinka – Kateřince (10), Hluk – 1. Valašský FC, Uh. Brod – Dolní Němčí, Vigantice – Bystřice p. H., Holešov – Slušovice (16.30). I. A třída: Vlachovice – Zubří (15). I. B třída: Horní Lideč – Val. Polanka, Míškovice – Zborovice, Louky – Zdounky, Slavkov – Kudlovice, V. Otrokovice B – Osvětimany (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Slavkov p. H., Žeranovice – Střílky (16.30). Kroměříž III. třída: Skaštice B – Pravčice, Lubná B – Lutopecny (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Kněžpole B Huštěnovice, Strání B Jarošov (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Drslavice B – Bystřice p. L. (16.30). Okresní přebor Vsetín: Prostř.Bečva – Velké Karlovice a Karolinka B (16.30). Vsetín III. třída: Kelč B – Police (13.30), Krhová A – Kateřinice B (16.30). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Štípa, Veselá – Dolní Lhota (16.30). Zlín III. třída: Luhačovice B – Návojná (UT), Příluky B – Pohořelice, Mysločovice – Lípa (16.30). Zlín IV. třída: Hvozdná B – Trnava (15.30), Mladcová B – Spytihněv B, Paseky Zlín B – Doubravy (UT), Kašava B – Lužkovice B (16.30). O pohár Rudic, turnaj žen za účasti Nezdenic, Napajedel, Kostelce na Hané a Povážské Bystrice (11).

STOLNÍ TENIS

4. ročník letního turnaje v Bystřici p. H. mužů ve dvouhře a čtyřhře (Sportovní hala Sušil ve Fryčajově ulici, od 13).

TENIS

6. turnaj ATP Valašska 2011 pro amatérské hráče nad 40 let (antukové kurty Topas clubu v Brumově, od 9).

TRIATLON

Holešovman (koupaliště v Holešově, 10).

Neděle 7. srpna

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Frýdek-Místek (Kunovice, 10.15). Divize: Brumov – Šumperk (10.15). Krajský přebor: Boršice – Morkovice, Provodov – Luhačovice, Val. Meziříčí B – Vsetín (16.30). I. A třída: Slavičín B – Lukov (10.15), Podkopná Lhota – Brumov B (Trnava), Štítná n. Vl. – Juřinka, Hovězí – SK Vizovice, Hutisko – Dolní Bečva, Val. Klobouky – Vidče, Slovácko C – Žalkovice (Sady), Příluky – Chropyně, Březolupy – Újezdec, Kněžpole – Ořechov, Nedachlebice – Kvasice, Prakšice – Mladcová, O. N. Ves – J. Otrokovice (16.30). I. B třída: Lhota u Vs. – Val. Bystřice, Nedašov – Podlesí, Hrachovec – Francova Lhota, Poličná – Jablůnka, Lidečko – Zašová, Kostelec u Hol. – Těšnovice, Březnice – Kelč, Lužkovice – Tečovice, Malenovice – Fryšták, Lubná – Admira Hulín, Koryčany – Šumice, Bojkovice – Strání, Nedakonice – Zlámanec, Jalubí – Havřice, Sušice – Zlechov (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Roštění (10.15, Všetuly), Rajnochovice – Morkovice B, Mrlínek – Němčice, Skaštice – Rataje, Kyselovice – Prusinovice (16.30). Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. B – Žalkovice B (13), Loukov – Zahnašovice, Chvalčov – Ludslavice, Mysločovice B – Komárno, Martinice – Břest, Rymice – Tučapy, Bezměrov – Těšnovice B, Zlobice – Litenčice, Záhlinice – Kyselovice B, Zborovice B – Rataje B (Troubky), Počenice – Dřínov, Roštín – Kvasice B, Bařice – Šelešovice (16.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Polešovice – Vlčnov, Ostr.Lhota – Drslavice, Nivnice – Kostelany n. M., Nezdenice – Hluk B, Horní Němčí – Traplice, Mařatice – Košíky, Uh. Ostroh – Břestek (16.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Kunovice – O.N.Ves B, Korytná – Bánov, Buchlovice – Boršice u ., Staré Město – Babice, Tupesy – Pitín (16.30). Základní třída Uh. Hradiště: Jalubí B – Kostelany n. M. B (10), Březolupy B – Částkov (13.30), Suchá Loz – Orel Uh. Brod, Záhorovice – Bojkovice B (15), Mistřice – Medlovice, Topolná – Slovácko-Vážany, Tučapy – Nedakonice B, Stříbrnice – Jankovice, Popovice – Uh. Ostroh B, Dolní Němčí B – St. Hrozenkov, Podolí – Žitková, Hradčovice – Komňa (16.30). Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Lhotka n. B., Huslenky A – Prlov, Dolní Bečva B – Val. Příkazy, Ratiboř A – Halenkov, Val. Senice – Vsetín B, Střítež n. B. – Nový Hrozenkov (16.30). Vsetín III. třída: Hrachovec B – Hošťálková, Janová B – Lačnov (10.15), Choryně B – Podlesí B, Jarcová – Leskovec, Lužná – Liptál (16.30). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Jaroslavice, Kašava – Vysoké Pole, Bratřejov – Újezd, Napajedla B – Tlumačov, Kostelec – Bylnice (16.30). Zlín III. třída: Drnovice – Smolina (14), Komárov – Tečovice B, Lhota u Malen. – Paseky Zlín, Halenkovice – Lukov B, Hvozdná – Fryšták B, Pozlovice – Mirošov, Poteč – Nevšová, Slopné – Nedašova Lhota, Rokytnice – Vlachovice B, Biskupice – Štítná n. Vl. B (16.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Jaroslavice B, Jestřabí – Lipová (10), Tichov – Rudimov (10.15), Žlutava – Kudlov, Velký Ořechov – Racková, Všemina – Neubuz, Zádveřice – Jasenná, Lutonina – SK Vizovice B, Štípa B – Veselá B, Petrůvka – Horní Lhota, Šanov – FC Vizovice, Divnice – Bohuslavice n. Vl. B (16.30).

SOFTBAL

Extraliga mužů: Kunovice – Radotín (Na mlatevni, 13 a 15).