Pátek 6. června

FOTBAL

Krajský přebor: Vizovice – Provodov (18). I. B třída: Ratiboř – Lidečko (17.30). IV. třída Vsetín: Zubří B – Police (17.30), Semetín – Jablůnka B (18). IV. Třída Zlín: Petrůvka – Loučka (17.30), Provodov B – Racková (18).

Sobota 7. června

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal Bal v Přílukách).

BASKETBAL

Streetball show (7.45 – 18, Náměstí Míru ve Zlíně).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Třebíč (15), Hulín – Sigma Olomouc B (16.30). Krajský přebor: Kateřinice – Spytihněv, Holešov – Vigantice, Rožnov – Boršice, Chropyně – Bystřice p. H., Morkovice – Luhačovice (16.30). I. A třída: Vidče – Juřinka, Vsetín – Nedašov, O. N. Ves – Dolní Němčí (16.30). I. B třída: Choryně – Val. Polanka, Tečovice – Roštění, Kostelec u Hol. – Příluky, Strání – Sehradice, Ostr. Lhota – Kunovice (16.30). III. třída Kroměříž: Skaštice B – Žeranovice, Míškovice – Záříčí B, Pravčice – Mysločovice B, Zborovice B – Rataje (hř. Troubky), Kvasice B – Šelešovice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Drslavice B – Rudice (16.30). Okresní přebor Vsetín: Podlesí B – Kelč B, Halenkov – Valašská Bystřice (16.30). III. třída Vsetín: Loučka – Leskovec, Ústí – Růžďka, Hošťálková – Bynina (16.30). IV. třída Vsetín: Halenkov B – Zděchov (13.30), Krhová B – Branky (15), Ratiboř B – Študlov (16.30). Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Veselá, Nevšová – Újezd (16.30). III. třída Zlín: Hvozdná – Březová, Fryšták B – Kostelec, Vlachovice B – Luhačovice B (16.30). IV. třída Zlín: Bratřejov B – Paseky B, Horní Lhota – Bohuslavice (16.30). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Březůvky (14), SK Baťov – Žalkovice (18.30).

HÁZENÁ

Zlínská liga mužů: Val. Meziříčí – Uh. Hradiště (14), Veselá – Holešov (15).

NOHEJBAL

Extraliga mužů: Vsetín – Modřice (14). Krajská soutěž družstev: Valašské Meziříčí – Prštné (9), Vsetín B – Otrokovice (9).

TENIS

ATP Valašska: 3. turnaj tenisových amatérů nad 40 let v Brumově (9 – 17).

VOLEJBAL

Český pohár juniorek v beachvolejbale (9 – 17.30, Koupaliště Zelené na Bartošově čtvrti).

Neděle 8. června

FOTBAL

MSFL: 1. FC Slovácko B – Uničov (10.15, městský stadion Miroslava Valenty v Uh. Hradišti). Divize: Brumov – Valašské Meziříčí (10.15). Krajský přebor: Fryšták – V. Karlovice (16.30). I. A třída: Podlesí – Kelč, Zubří – Vlachovice, Dol. Bečva – Brumov B, Val. Klobouky – Val. Meziříčí B, Štítná n. Vl. – Podkop. Lhota, Újezdec – Březolupy, Nivnice – Slušovice, Kvasice – Nedachlebice, Bojkovice – Hluk, Žalkovice – Ořechov (16.30), Baťov – Mladcová (18.30). I. B třída: Val. Příkazy – Jablůnka (10), Slavičín B – Admira Hulín (10.15), Hor. Lideč – Hutisko, Ratiboř – Hovězí, Lidečko – Hrachovec, Lhota u Vs. – Janová, Zašová – Franc. Lhota, Lukov – Jaroslavice, Malenovice – Březnice, Skaštice – Lužkovice, V. Otrokovice B – Těšnovice, Sušice – Prakšice, Nedakonice – Osvětimany, Zlámanec – Zlechov, Havřice – Vlčnov, Koryčany – Jalubí (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Záříčí – Ludslavice, Slavkov p. H. – Rusava, Zdounky – Lubná, Kyselovice – Mrlínek, Morkovice B – Loukov, Zborovice – Němčice (16.30). III. třída Kroměříž: Holešov B – Komárno (10.15, hř. Všetuly), Záhlinice – Břest (15), Tučapy – Rajnochovice, Kostelec u Hol. B – Chvalčov, Prusinovice – Hlinsko p. H., Lutopecny – Litenčice, Bezměrov – Počenice, Dřínov – Zlobice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Traplice – Nezdenice, Hluk B – Slavkov, St. Město – Slovácko C, Bánov – Košíky, Mařatice – Jarošov (Sady), Kudlovice – Šumice, Buchlovice – Drslavice A (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Huštěnovice (10.15), S. Loz – Strání B, Záhorovice – D. Němčí B (15), Topolná – Kostelany, Bílovice – Mistřice, Uh. Ostroh A – Nedakonice B, Vážany – Kněžpole, Jankovice – Polešovice, H. Němčí – Pitín, Komňa – Popovice, Březová – Bystřice p/L, St. Hrozenkov – Boršice u Bl. (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Tučapy (10), Orel Uh. Brod – Přečkovice (10.15), Uh. Ostroh B – Podolí (14), Babice – Tupesy, Hradčovice – Žítková (16.30). Okresní přebor Vsetín: Prostřední Bečva – Huslenky, Poličná – Dolní Bečva B, Nový Hrozenkov – Horní Bečva, Lhotka n.B. – FC Vel.Karl.+Karol. B, Hutisko B – Střítež (16.30). III. třída Vsetín: Krhová – Liptál (15), Lužná – Prlov, Valašská Senice – Lačnov, Kateřinice B – Juřinka B (16.30). IV. třída Vsetín: Zubří B – Horní Bečva B (10), FK Vsetín B – Lhota B (14.30), Mikulůvka – Kladeruby (15), Huslenky B – Střelná, Choryně B – Velká Lhota, Valašská Bystřice B – Jarcová, Police – Jasenice (16.30). Okresní přebor Zlín: Tlumačov – Vysoké Pole, Louky – Kašava, Ludkovice – Bylnice, Návojná – Lípa, Bratřejov – Dolní Lhota (16.30). III. třída Zlín: Březůvky – Halenkovice (10.15), Paseky – Mysločovice, Komárov – Štípa, Tečovice B – Žlutava, Všemina – Pohořelice, Sehradice B – Mirošov, Biskupice – Poteč, Nedašova Lhota – Jasenná, Rokytnice – Příluky B, Rudimov – Šanov, Slopné – Štítná n. Vl. B (16.30). IV. třída Zlín: Lipová – Tichov (14), Petrůvka – Drnovice (hř. Drnovice, 15), Velký Ořechov – Kudlov, Spytihněv B – Doubravy, Hřivínův Újezd – Dobrkovice, Lhota u Mal. – Březnice B, Racková – Jaroslavice B, Lutonina – FC Vizovice, Hvozdná B – Lužkovice B, Zádveřice – SK Vizovice B, Neubuz – Veselá B, Nevšová B – Pozlovice, Divnice – Smolina, Loučka – Jestřabí (16.30). Krajský přebor žen: Babice – DFK Holešov (15), Lužkovice – Kroměříž (16.30).

HÁZENÁ

Zlínská liga mužů: Zlín B – Bystřice p. H. B (14.30).

IN-LINE HOKEJ

Extraliga juniorů: Devils Zlín – Boskovice (12), Devils Zlín – Přerov (16).

MOTORISMUS

XXV. Automobilový slalom Zlín (11–16.30, Řetechov, část RZ Biskupice).