PÁTEK 3. ČERVNA
FOTBAL
Krajský přebor: Baťov – Valašská Polanka (18.30). I. A: Kateřinice - Val. Příkazy (17.30). Zlín III. třída: Drnovice – Bratřejov (17.30). Zlín IV. třída: Nedašov B – Val. Klobouky B (17). Finále OFS Kroměříž: Kroměříž B – Žalkovice (17.30). Vsetín III. třída: Rožnov B - Velká Lhota (18).
SOBOTA 4. ČERVNA
ATLETIKA
Závod miomoveRun ve Slavičíně – 6. ročník (9, start hlavního 20 kilometrů dlouhého závodu).
Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).
CYKLISTIKA
Závod horských kol v Lačnově (12, start hlavního závodu před muzeem Vařákových pasek).
Freestyle den v Bikeparku v Brumově-Bylnici (12-19).
FOTBAL
MSFL: Zlín B – Velké Meziříčí (10.30). Divize: Skaštice - Holešov (15), Vsetín – Bzenec (16), Valašské Meziříčí – Hranice (17).
Krajský přebor: Napajedla – Brumov, Morkovice – Boršice, V. Karlovice - Bystřice p.H., Slušovice – Kvasice (17). I. A: Rožnov p.R. - Juřinka, Vigantice - Franc. Lhota, Vlachovice – Kelč, Nivnice – Buchlovice, Hluk – Těšnovice (17). I. B: Prostř. Bečva – Halenkov, Poličná – Hovězí, Krhová – Lidečko, Tečovice – Lužkovice, Louky – Lhota, Slavkov – Zborovice, Ořechov - Staré Město (17).
Zlín IV. třída: Smolina - Dobrkovice (16), Příluky B – Kudlov, Veselá B – Lípa, Jaroslavice B – Zádveřice, Horní Lhota – Loučka (17).
Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. - Bystřice p. H. B (14), Loukov – Chvalčov, Hlinsko p. H. - Rajnochovice, Roštění – Tučapy, Mrlínek – Žeranovice, Pravčice – Dřínov (17).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Babice – Březolupy (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dolní Němčí B - Hluk B (17).
Okresní přebor Vsetín: sd Střítež/Hrachovec B - Valašská Bystřice (10), Ústí - Lhota u Vs., Leskovec - sd NH/VKK B, Huslenky - Hutisko (16.30). Vsetín III. třída: Dolní Bečva B - Valašská Polanka B(16.30).
Baráž o II. ligu žen: Fastav Zlín – Příbram (14, hřiště Vršava).
Oslavy 100+1 založení SK Pozlovice (13-24).
HÁZENÁ
Oslavy 100 let házené v Bystřici pod Hostýnem (13-20).
NOHEJBAL
Extraliga mužů: Austin Vsetín – Modřice (14.30). II. liga mužů: AUSTIN Vsetín B – TJ Pankrác (9).
RAGBY
Baráž o extraligu: Zlín – Přelouč (14).
NEDĚLE 5. ČERVNA
ATLETIKA
Běh Bystřicí v Bystřici pod Hostýnem (13 – start Horského bystřického půlmaratonu, 13.15 – start městského běhu).
Run Rally v Holešově (11-15.30).
FOTBAL
Divize: Slavičín – Kozlovice (10.15). Krajský přebor: Štítná n.Vl. - Nedašov, Nevšová – Luhačovice (17).
I. A: Val. Meziříčí B – Vidče, Val. Příkazy - Podlesí (10), Kunovice - Dolní Němčí (10.15), Hrachovec – Bylnice, Kateřinice - Horní Lideč, Újezdec – Šumice, Koryčany – Zlechov, Osvětimany – Fryšták, Bojkovice – Nedachlebice (17). I. B: Brumov B – Choryně (10), Příluky - Slavičín B (10.30), Prlov - Dolní Bečva, Jablůnka – Ratiboř, Slavkov p.H. – Mladcová, Ludkovice – Veselá, Jaroslavice – Březnice, Kostelec – Chropyně, Vlčnov – Jankovice, Velký Ořechov – Malenovice, Polešovice - O. N. Ves, Tlumačov - Uh. Ostroh, Zdounky – Topolná (17).
Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Slopné (14), Mysločovice – Jasenná, Poteč – Hvozdná, Pozlovice - Slušovice B, Újezd – Štípa, Návojná - Luhačovice B, Val. Klobouky - Vysoké Pole (17).
Zlín III. třída: Fryšták B – Vizovice (10), Napajedla B – Žlutava (10.15), Lipová – Březůvky (14), Březová – Doubravy, Tečovice B - Louky B, Lukov – Pohořelice, Kašava – Halenkovice, Spytihněv - SK Zlín, Šanov - Bohuslavice n/Vl., Lačnov – Petrůvka, Nedašova Lhota – Sehradice, Biskupice - Rudimov (17). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Neubuz (10), Komárov – Provodov, Všemina - Lužkovice B, Trnava – Racková, Hřivínův Újezd - Jestřabí (17).
Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice – Lutopecny, Skaštice B – Počenice, Morkovice B - Spartak Hulín, Břest – Střílky, Žalkovice – Rymice, Lubná - Kroměříž B, Němčice - Kvasice B (17).
Kroměříž III. třída: Komárno – Martinice (14), Prusinovice – Rusava, Ludslavice – Rataje, Zahnašovice – Roštín, Bezměrov – Troubky, Zlobice - Zborovice B, Bařice – Zářičí (17).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice – Záhorovice, Kněžpole – Březová, Strání B - FC Slovácko C, Nezdenice – Havřice, Prakšice – Jarošov, Huštěnovice – Nedakonice (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Velehrad, Částkov - Uh. Ostroh B (10.15), Starý Hrozenkov - Bojkovice B /Pitín (15), Mistřice – Jalubí, Traplice – Vážany, Sušice – Stříbrnice, Popovice - Ostrožská Lhota, Boršice u Bl. - Horní Němčí, Drslavice – Přečkovice, Komňa - Bystřice p. L., Rudice – Bánov, Korytná - Suchá Loz (17).
Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Zašová, Zubří - sd Hošťálková/Kateřinice B (16.30).
Vsetín III. třída: Ratiboř B – Mikulůvka (13.30), Bynina - Jarcová (15), Střelná - Lhotka n. B., Valašská Senice - sd Študlov/Lidečko B, Liptál - Huslenky B, Branky – Police, Kladeruby - Krhová B (16.30).