Pátek 6. dubna

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Hulín (16.30), Kroměříž – Vyškov (19).
MOTORISMUS
Rallysprint Kopná – 24. ročník automobilové soutěže na Slušovicku: 17-19 shakedown Neubuz – Slušovice (1,9 km).

Sobota 7. dubna

ATLETIKA

Kroměřížský půlmaraton – 6. ročník (10, start v prostorách loděnice u Bágráku).
Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).
Charitativní běh zdraví v Holešově (14, náměstí Edvarda Beneše).

FLORBAL

Zlínská liga: Slavičín – Zlín Lions B (9), Počenice B – Hluk B (10.30), Slavičín – Valašské Meziříčí (12), Počenice B – Zlín Lions B (13.30), Valašské Meziříčí – Hluk B (15, vše SH ve Slavičíně). FBC Slovácko – Orel Uherský Brod (9), Květná – 1. AC Uherský Brod (10.25), FBC Slovácko – Hluk C (11.50), Orel Uherský Brod – Květná (13.15), 1. AC Uherský Brod – Hluk C (14.40, vše SH Spartaku Uherský Brod).

FOTBAL

I. liga: FC Fastav Zlín – Baník Ostrava (17). Krajský přebor: Luhačovice - Baťov Luhačovice (10.15), Kvasice - Morkovice, Juřinka - Rožnov p. R., Bystřice pH - Štítná n. Vl. (15.30). I. A třída: Slušovice - Vlachovice, Vidče - Podlesí, Vigantice - Kelč, Ořechov - Buchlovice, Dolní Němčí - Nivnice, Skaštice - Fryšták, Osvětimany - Jaroslavice (15.30). I. B třída: Horní Lideč - Franc. Lhota, Hutisko - Hrachovec, Mladcová - Veselá, Sehradice - Louky, Staré Město - Zlechov (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Chropyně B – Mrlínek, Loukov - Němčice (15.30). Kroměříž III. třída: Břest – Rusava, Pravčice – Míškovice, Lutopecny-Měrůtky - Dřínov (UT Kroměříž), Šelešovice - Zborovice B, Bařice - Střílky (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Slavkov - O. N. Ves, Nezdenice - Prakšice (15.30), Okresní přebor Vsetín: Střítež – Zubří (10.30), Lhotka – VKK B, Bynina – Poličná (15.30). Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Újezd (13.30), Dolní Lhota - Štípa (15.30). Vsetín III. třída: Růžďka – Choryně, Jablůnka – Leskovec, Ústí – Halenkov B (15.30). Zlín III. třída: Nedašov B – Rudimov (15.30). Uherské Hradiště Okresní soutěž: Orel Uh. Brod – Žítková, Strání B – Komňa (15.30). Zlín IV. třída: Lužkovice B - Provodov B (12).
Krajský přebor žen: Lužkovice – Uherský Brod (15.30).

HÁZENÁ

Příprava mužů: Česko – Polsko (14, Robe aréna Zubří). I. liga mužů: Zlín – Náchod (17). II. liga mužů: Luhačovice – Rožnov p. R. (12.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Béčko – Loozers (9), Boston Zlín – Rangers Zlín (11), Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (13).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí - Rosice (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí - Rosice (13), Zlín - Rokycany (11.30).

MOTORISMUS

Rallysprint Kopná – 24. ročník automobilové soutěže na Slušovicku: 9.00: start na nám. Svobody ve Slušovicích, 9.13: 1. RZ Zádveřice (10,31 km), 10.01: 2. RZ Kameňák (7,69), 11.03: servis Slušovice, 11.50: 3. RZ Zádveřice (10,31 km), 12.38: 4. RZ Kopná (11,30), 13.35: servis Slušovice, 14.22: 5. RZ Zádveřice (10,31 km), 15.10: 6. RZ Kameňák (7,69), 15.38: 7. RZ Kopná (11,30), 16.03: cíl nám. Ve Slušovicích.

STOLNÍ TENIS

TOP 12 Valašska ve Valašských Kloboukách (9-15).

VOLEJBAL

ME hráčů do 18 let: Česko – Řecko (17.30, hala Euronics Zlín).

Neděle 8. dubna

BASKETBAL

Čtvrtfinále play-off mužů: Zlín - Košíře (SH Zelené, čas bude upřesněn).

FOTBAL

Divize: Slavičín – Hranice (10.15). Krajský přebor: Boršice - Provodov Boršice, Vel. Karlovice - Holešov Velké Karlovice, Hluk - Chropyně (15.30). I. A třída: Val. Příkazy - Nevšová (10), Val. Klobouky - Val. Meziříčí B, Zubří - Nedašov Zubří, Kateřinice - Brumov B, Koryčany - Napajedla Koryčany, Nedachlebice - V. Otrokovice B Nedachlebice, Žalkovice - Bojkovice (15.30). I. B třída: Lípa - Lužkovice (10), Semetín - Halenkov (10.15), Újezdec - Šumice (14), Prostř. Bečva - Ratiboř, Prlov - Lhota u Vs, Val. Polanka - Hovězí Val., Zašová - Lidečko, Slavičín B - Slavkov p. H., Admira Hulín - Tečovice, Březnice - Malenovice, Příluky - Kostelec u Hol., 1. FC Slovácko B - Drslavice, Morkovice B - Kunovice, Tlumačov - Ludkovice, Havřice - Nedakonice, Březolupy - Zborovice (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice - Lubná (15), Těšnovice – Komárno-Osíčko, Skaštice B – Počenice-Tetětice, Kvasice B – Chvalčov, Zdounky - Holešov B (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová - Hluk B (15), Bílovice – Kněžpole, Uh. Ostroh – Polešovice, Jarošov – Topolná, Vlčnov – Bánov (15.30). Okresní přebor Zlín: Rokytnice - Mladcová B, SK Zlín – Pozlovice, Kostelec – Bylnice, Nedašova Lhota – Mysločovice, Návojná – Poteč (15.30). Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Dolní Bečva, Choryně – Krhová, Jarcová – Hošťálková, Valašská Bystřice – Huslenky (15.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B - Roštín (13), Prusinovice - Hlinsko p. H., Martinice - Tučapy (15), Žeranovice – Roštění, Ludslavice – Rajnochovice, Rymice – Zahnašovice, Bezměrov – Zlobice, Kyselovice – Rataje, Litenčice - Záříčí (15.30). Uherské Hradiště Okresní soutěž: Částkov – Mařatice (10.15), Uh. Ostroh B - Mistřice (13), Podolí - Drslavice B, Záhorovice - Suchá Loz (15), Kostelany – Traplice, Huštěnovice – Vážany, Velehrad – Sušice, Babice – Košíky, Jankovice – Kudlovice, Popovice - Horní Němčí, Boršice u Bl. – Hradčovice, Dolní Němčí B - Ostr. Lhota, Pitín - St. Hrozenkov, Korytná – Přečkovice, Bystřice p. L. - Rudice (15.30). Vsetín III. třída: Valašská Polanka B – Nový Hrozenkov (10.15), Střelná – Lačnov (15), Valašská Senice – Kladeruby (15.30). Vsetín IV. třída: Študlov – Velká Lhota (15.30). Zlín III. třída: Březůvky - Bohuslavice n/Vl. (10.15), Drnovice – Vizovice (14), Pohořelice – Doubravy, Žlutava – Spytihněv, Březová - Napajedla B, Jasenná - Tečovice B, Lhota – Halenkovice, Kašava – Lukov, Neubuz - Slušovice B, Vysoké Pole – Loučka, Šanov – Bratřejov, Velký Ořechov – Slopné, Štítná n/Vl. B - Biskupice (15.30).
Zlín IV. třída: Jestřabí – Lipová (10), Všemina - Jaroslavice B, Racková - Mysločovice B, Louky B – Hvozdná, Veselá B - Fryšták B, Trnava – Kudlov, Vlachovice B – Dobrkovice, Petrůvka – Tichov, Hřivínův Újezd - Horní Lhota, Lutonina - Smolina (15.30).
Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Holešovské holky (12).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Dvůr Králové (11). II. liga mužů: L. Zubří – Žeravice (17). I. liga žen: Otrokovice – HC Plzeň (15).

HOKEJBAL

Moravská liga: Malenovice – Tišnov (14).

VOLEJBAL

ME hráčů do 18 let: Česko – Bulharsko (17.30, hala Euronics Zlín).

Pondělí 9. dubna

VOLEJBAL

ME hráčů do 18 let: Česko –Bělorusko (17.30, hala Euronics Zlín).