Dokonce se vůbec poprvé v podzimní části stalo, že některý z hráčů natipoval přesně úplně všechny zápasy. Marie Juráňová z Valašské Senice totiž trefila všechny duely přesně tak, jak nakonec dopadly.

V konečném součtu osmého kola sice nezískala Marie Juráňová plný počet 20 bodů, ale „jen“ osmnáct. I přesto měla maximální počet bodů. Jeden ze zápasů (Lhotka nad Bečvou Halenkov v okresním přeboru) byl totiž přeložen a z výsledků tak musel být anulován. Zbylých devět zápasů, které byly řádně odehrány, natipovala Marie Juráňová naprosto přesně bez jediné chybičky.

Vítězka 8. kola Marie Juráňová si tak v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) může vyzvednout cenu pro vítěze kola velké balení 24 piv Gambrinus.


První cenu Tip ligy Deníku, zájezd na zápas londýnské Chelsea, věnuje Fotbalový svět

Výborný výkon vyšvihl Marii Juráňovou i do čela celkového pořadí podzimní části Tip ligy Valašského deníku má 57 bodů. Druhý celkově je zatím Miroslav Černota s 54 body. Další tipéři již mají mírnou ztrátu a budou se muset hodně snažit.

Vítěz Tip ligy Valašského deníku pojede s agenturou Fotbalový svět na zájezd na zápas Herthy Berlín v německé Bundelize. V celkovém pořadí celé střední a východní Moravy o zájezd na zápas Chelsea do Londýna zatím vede František Vlach ze Štěpánova se 73 body.

Pokud náhodou Tip ligu ještě stále nehrajete nebo vám prostě začátek jaksi unikl, rozhodně se do soutěže přidejte. Soutěž má před sebou stále dostatek kol a šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou tedy stále otevřené. Navíc se každý týden hraje o dílčí týdenní výhru velké balení 24 piv Gambrinus.

Ještě zajímavější však jsou hlavní ceny: vítěz podzimní části vsetínské Tip ligy pojede na začátku příštího roku s agenturou Fotbalový svět na utkání Herthy Berlín, kde válí i český reprezentant Roman Hubník. Nejlepší hráč celého regionu střední a východní Moravy (Olomoucký a Zlínský kraj) pak vyhrává hlavní cenu letecký zájezd do Londýna včetně návštěvy zápasu Chelsea v brance s Petrem Čechem.

Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 9 vystřihnete a do pátku 30. září do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou SMS nebo internetu na www.tipliga.cz.