Hrát se bude kromě tradiční haly Na Lapači také ve sportovní hale v Hovězí (některé dopolední zápasy ve skupinách).

Divácí a fanoušci nohejbalu na Valašsku se i tentokrát mají určitě nač těšit. Účast na jubilejním Austin Cupu si totiž nenechá ujít prakticky nikdo ze světové špičky. Účast již potvrdili zástupci klubů ze Slovenska, Maďarska, Rumunska a Francie, v jednání je ještě účast švýcarského týmu. Z české extraligy projevily zájem startovat všechny týmy.

Pro vsetínského diváka bude jistě zajímavé, jak ve skvělé konkurenci obstojí trojice domácího Climaxu. Ve všech předchozích letech Vsetínští, jakožto účastníci druhé či první ligy, a v úvodních ročnících Austin Cupu dokonce jako hráči krajského přeboru, uctivě hleděli na své proslulé soupeře, a jejich postup do závěrečných bojů tedy byl vždy překvapením. Letos musí Climax, který bude poprvé v historii klubu hrát extraligu (koupil ji od Děčína), vnímat všechny své soupeře jako konkurenty ze stejné, tedy extraligové soutěže, a pokusí se důstojně obstát.

Zápasy základních skupin začnou v hale Na Lapači v 8 hodin, o chvíli později v Hovězí. Na zápasy play off by mohlo dojít přibližně kolem 15. hodiny v hale Na Lapači. Cenu převezme vítěz přibližně kolem 19. hodiny. Pro diváky jsou za symbolickou cenu 30 korun (pro mládež bezplatně) připraveny slosovatelné vstupenky, na které lze vyhrát opravdu hodnotné ceny.