HRANICE – VKK 2:1 (2:1)

Hned 4. minuta nabídla pro Karlovice standardní situaci, z té hosté vytěžili rohový kop a do zakončení chyběl důraz od více hráčů hostů. V 11. minutě darovaly Karlovice prostor mladému Hoffmannovi, ten neváhal a z volného prostoru se napřáhl levačkou do nemastné neslané střely a bylo vymalováno. Ve 23. minutě se málem potvrdilo pravidlo: nedáš – dostaneš, Škrobák s Pavelkou se nedokázali rozhodnout, jak to zakončit a Hranice využily rychlý brejk, který měl v kompetenci opět Hoffmann, bohudík neúspěšně. Ve 28. minutě Karlovice doslova upletly z „ničeho bič", kdy Ondřejka svou levačkou střílí po bráně, střela nebyla vydařená, ale dorážka Škrobáka už se ujala. Ve 34. minutě po špatné přihrávce Vašuta se Hranice dostaly do rychlého brejku, ten byl zakončený Kuchařem na 2:1. Začátek druhého poločasu se vydařil lépe domácím, konec opět Karlovicím. V 55. minutě chybělo málo a Vyka mohl navýšit stav. V 62. minutě se zatřáslo břevno Karlovic, kdy se do střely opřel Chechelenko. Do 79. minuty pokračoval nezáživný fotbal po šestnáctky. V 79. minutě úřadovali hosté, kdy do centru naběhl Mikula, jeho hlavu zastavila levá tyč. Ani dorážka Července nebyla úspěšná. Již tradiční 89. minuta pro Karlovice mohla rozdělit body mezi dva týmy, akce začala centrem do dvacítky, kde Škrobák prodloužil hlavou a střídající Haas osamocen před gólmanem nedokázal zakončit. „Závěr byl hektický. Prý jsme měli čtyři šance, já jsem zaregistrovala jen dvě," neztratila ani po porážce svůj smysl pro humor vedoucí týmu hostí Daniela Detriková.

Hrající asistent Josef Mikula se na závěr zápasu vysunul na hrot a jeho tým měl hned několik možností, jak zápas otočit: „V prvním poločase jsme lacině ztráceli míče ve středu pole. Ve druhém jsme hráli velmi dobře. Sám jsem nastřelil břevno a vyhranými hlavičkami jsme se dostali do několika šancí, abychom tady nemuseli prohrát. Jsou to vyloženě ztracené body."

BRANKY: 11. Hofmann, 34. Kuchař – 28. Škrobák.

VKK: Sváček – Křenek, Mikula, Zeť, Píšek Pavel – Barčák (70. Píšek Jan), Vašut (78. Melichařík), Červenec, Ondřejka – Pavelka (58. Haas), Škrobák.