Lhotka nad Bečvou si spravila chuť po domácí porážce a vyloupila Valašskou Bystřici. Pořádná přestřelka se strhla ve Sříteži, kde řádili oba domácí kanonýři Vavruška s Kašickým a dovedli svůj tým k výhře 7:3. Parádní střelecké představení Jana Filgase zajistilo tři body v dramatu v Kateřinících, kde výhru 5:4 jistil Filgas čtyřmi trefami.

VALAŠSKÁ BYSTŘICE – LHOTKA N.B. 0:4 (0:2)

Zípas se hrál za silného větru, což také ovlivnilo průběh zápasu. Domácí zahráli asi nejslabší utkání celého podzimu. První gól dal skoro z poloviny hřiště hostující Veselý, jehož střelu řádně popohnal vítr a míč skončil v šibenici domácí branky – 0:1. Druhý gól Lhotky padl po průniku z levé strany, následné přihrávce do vápna a střele Táborského – 0:2. Druhý poločas se pak hrál skoro výhradně na polovině domácích, kterým to vůbec nešlo. Třetí branku přidali hosté z penalty a čtvrtou pak po rohovém kopu. Domácí tým ještě při mnoha dalších šancích Lhotky hodně podržel dorostenecký gólman Marek Obšivač, ale ani on nezabránil zasloužené prohře 0:4. Fotbalisté Lhotky vítězstvím uctili památku svého velkého fanouška Bohuslava Žočka, který zemřel před rokem.

Branky: Šebesta 2, Táborský, Veselý.

HORNÍ BEČVA A – HALENKOV

odloženo pro nezpůsobilý terén.

RATIBOŘ A – VEL.KARL.+ KAROL. B 2:1 (2:0)

Ve šlágru dvou předních týmů okresního přeboru šli do vedení domácí. V sedmé minutě zahrával roh Olšák a Galetka volejem nedal brankáři šanci – 1:0. Ve 13. minutě byl faulován pětatřicet metrů od branky Galetka a sám postižený pak z následného přímého kopu vymetl všechny pavučinky v šibenici – 2:0. Ve druhém poločase hosté trochu přitlačili na pilu a hned ve 48. minutě snížili Šimákem na 2:1, ale více branek už v utkání, kterému by asi slušela remíza, nepadlo. V závěru utkání si ještě sudí zahrál karetní mariáš a rozdal na každé straně po jedné červené.

DOLNÍ BEČVA B – KELČ B 2:0 (1:0)

Domácí začali poněkud lehkomyslně a v obraně uspořádali takový menší den otevřených dveří. Kdyby po patnácti minutách hry vedla hostující Kelč B o tři branky, nikdo by nemohl říct ani půl slova. Naštěstí však Dolnobečvané měli v brance Dana Jurču, který všechny šance hostů pochytal, a tak pak mohli přijít ke slovu domácí. První branku domácích dal Martyčák a s takovým stavem se šlo v poločase do kabin. Po změně stran už byli domácí lepším týmem a přidali i druhou branku, kterou dal Kozák.

PROSTŘEDNÍ BEČVA – NOVÝ HROZENKOV 3:3 (1:2)

Domácí dvakrát zvítězili na hřišti soupeře, a tak není divu, že se očekávalo i domácí vítězství. Náladu diváků pokazil již ve 12. minutě Marek Měkyna, který poslal hosty do vedení.Ve 14 minutě se dostal do vyložené střelecké šance domácí Ondřej Kulišťák, který ze tří metrů přestřelil branku hostí. Ve 25. minutě Jakub Ondryáš z deseti metrů trefil brankáře Novosada. Minutu nato střílel opět Jakub Ondryáš a za přispění hostujícího obránce srovnal na 1:1. Ve 41. minutě po chybě domácího obránce se prosadil Marek Kalina a hosté opět vedli 2:1.

Druhý poločas byl vyloženě v režii domácích. V 50. minutě řešil velkou šanci domácích gólman Hrozenkova. V 66. minutě prošel přes obranu hostí Lukáš Křenek ml. a krásnou střelou vyrovnal – 2:2. Následovalo hodně šancí domácích, hrálo se prakticky stále na polovině hostů, ale všechny šance zmařil buďto brankář Novosad, nebo tyče jeho branky. V 79. minutě vykřesal naději na zisk domácích bodů Pavel Kysučan, který dal branku na 3:2. Ovšem v 83. minutě zahrávali hosté z dvaceti metrů trestný kop, který nádhernou technickou střelou proměnil a remízu zajistil svým druhým gólem v zápase Marek Měkyna. Domácí byli aktivnější, měli více ze hry i více brankových šancí, ale remízu zajistil svým skvělým výkonem hostům jejich gólman Jiří Novosad.

Branky: Jak. Ondryáš, Lukáš Křenek ml., P. Kysučan – Měkyna 2, Kalina

STŘÍTEŽ – VALAŠSKÁ SENICE 7:3 (4:3)

V první půli si obrany obou týmů asi více užívaly krásného podzimního počasí sluncem zalitých výhledů na nedaleké Beskydy, než obranné práce. Góly padaly skoro v házenkářském tempu, a tak není divu, že byl v poločase stav 4:3 pro domácí. Po změně stran však domácí hodně přidali a rozhodli zápas ve svůj prospěch. Hlavní střeleckou tíhu vítězného družstva na sobě nesli dva nejlepší kanonýři celého okresního přeboru – Vavruška dal hattrick a Kašický přidal dvě trefy.

Branky: Vavruša 3, Kašický 2, Malý, Solanský – Trochta 2, Palys.

KATEŘINICE B – LUŽNÁ 4:5 (0:3)

Oba týmy připravily v posledním podzimním utkání divákům velmi zajímavou show s dramatickým vyvrcholením.

Po prvním poločase to však spíše vypadalo na to, že domácí hodí do pomyslného ringu ručník. Hosté totiž už v půli vedli 3:0. Druhý poločas však přinesl úplně jiný obraz hry a především pořádnou zápletku. Domácí dokázali postupně zápas nejen srovnat, ale dokonce se v 85. minutě dostali do vedení 4:3. Jenže pak přišla zbytečná chyba v obraně a hosté srovnali na 4:4. Zdrcující úder inkasovali zkoprnělí domácí v úplném závěru, kdy po sporné ofsajdové situaci rozhodl o třech bodech pro Lužnou svým čtvrtým gólem v utkání kanonýr Jan Filgas.

LAČNOV – PODLESÍ B 3:3 (2:1)

Domácí se na vedoucí celek tabulky chtěli vytáhnout a začátek se jim povedl náramně. Už po jedenácti minutách po brankách Bartoše a Kolaji vedli 2:0. Hosté však ještě do přestávky snížili kanonýrem Bělockým.

Po přestávce favorit trochu přidal a výsledkem bylo vyrovnání na 2:2. Domácí si však nadále živili svoji šanci porazit lídra a Rumánek je opět poslal do vedení – 3:2. Hned dvě minuty na to se však znovu o slovo přihlásili hosté a srovnali na konečných 3:3. Remíza byla spravedlivým odrazem dění na hřišti.

HUSLENKY A – HUTISKO B 2:1 (1:0)

Ve vyrovnaném zápase dvou týmů z popředí tabulky šli do vedení domácí, když se trefil Lustyk.

Po změně stran hosté srovnali, když se trefil Jakub Vašek, ale jen chvilku poté vrátil domácím vedení Jaromír Zádilský. Další branky už v Huslenkách nepadly, a tak si tři body připsali domácí. Zápas odřídil s naprostým přehledem sudí Grůza.

PRLOV – POLICE 8:1 (6:1)

V souboji dvou týmů ze dna tabulky si Prlov poslední domácí utkání podzimu zpříjemnil drtivým vítězstvím. Domácí na soupeře vlétli pořádně zhurta a sypali do jeho sítě jednu branku za druhou, a to ještě některé šance zůstaly nevyužity. Prlov vedl už během první půle 6:0, až za tohoto stavu dali hosté čestný úspěch, když se z penalty trefil Vančura. Ve druhém poločase ještě domácí přidali další dvě branky a podtrhli tak konečný účet zápasu na 8:1. Police poměrně symbolicky ukončily utrápený podzim, ve kterém získaly jen čtyři body.

Branky: Mir. Sochora ml. 3, V. Františák 2, Fila 2, Hlobík – Vančura .

HOŠŤÁLKOVÁ – LESKOVEC 3:1 (2:0)

V Hošťálkové se hrál výborný útočný fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Domácí byli v koncovce úspěšnější, a tak tři body zůstaly doma. Domácí šli do vedení ve 41. minutě, kdy se trefil Petr Pisklák. Chvíli po něm přidal druhou branku Barbořák a do šaten tak šli spokojenější domácí. Ve druhé půli nejprve snížil v 53. minutě Vlha na 2:1, ale poslední slovo si vzali opět domácí, když v 84. minutě jistil vítězství Hošťálkové Pala. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Volek mladší.

JUŘINKA B – LIPTÁL 6:1 (1:0)

Domácí měli více ze hry už v prvním poločase, ale proti větru se ještě nedokázali prosadit tak, jak by si představovali – dali jen jednu branku. Rozhodující momenty utkání přišly hned po změně stran. Domácí dali Liptálu během prvních pěti minut druhé půle tři branky, odskočili tak až na 4:0 a bylo prakticky rozhodnuto.

Branky: Kopřiva, Martínek, R. Horák, Vaněk, Paťava, Kovář – Londa.

1. Podlesí B 13 10 1 2 44:19 31
2. Hutisko Solanec B 13 9 1 3 54:21 28
3. Huslenky A 13 9 1 3 37:17 28
4. Ústí 13 8 1 4 27:26 25
5. Leskovec 13 7 2 4 30:20 23
6. Kateřinice B 13 6 3 4 24:21 21
7. Lužná 13 6 2 5 47:37 20