KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Nivnice – Dol. Němčí 5:2 Straňák 4, Bartoš – Stojaspal, Podlas, Hulín – Kunovice 3:1 Šustal 2, Kovařík – Dobrozemský, Baťov 1930 – Nedašov 10:1 Pavelka 2, Hanáček 2, Zikmund 2, Novák, Bršlica, Trvaj, Malát – Surý, Luhačovice – Rožnov p. R. 2:4 Šenovský, Mikel – Krupa 3, Seidl, Malenovice – Hluk 3:6 Bártek 2, Bartoň – Kužela 2, Soviš, Baroň 2, Nguntual, Brumov – Slušovice 1:0 Sedlačík, Holešov – Uh. Brod 1:3 Holík – Josefík 2, Jaroněk.

1. SK Baťov 9 7 1 0 1 36:10 23
2. Rožnov p. R. 9 6 1 0 2 24:9 20
3. Uh. Brod 9 6 0 1 2 38:13 19
4. Slušovice 9 5 0 2 2 25:11 17
5. Kunovice 9 5 1 0 3 21:16 17
6. Holešov 9 4 1 0 4 21:17 14
7. Luhačovice 9 4 1 0 4 22:21 14
8. Brumov 9 4 0 2 3 18:17 14
9. Hluk 8 4 0 0 4 23:22 12
10. Nivnice 9 3 1 1 4 22:21 12
11. Nedašov 9 2 2 0 5 10:36 10
12. Dol. Němčí 8 2 0 1 5 15:22 7
13. Hulín 9 1 0 1 7 11:25 4
14. Malenovice 9 1 0 0 8 9:55 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Hovězí – Vlachovice 2:1 p. Smolík – Fojtů D., Ratiboř – Lidečko pro nezpůsobilý terén nehráno, Val. Klobouky – Štítná n. Vl. 1:9 Mikulčík – Králík 2, Zvoníček 2, Barbořík 2, Kozubík, Maniš, Štěpančík, Mladcová – Val. Polanka 3:2 p. Švehlík, Hruška – Zemánek, Baran, Vel. Karlovice – Provodov 2:3 p. Šipula, Orság – Vítek P. 2, Újezd – Poličná 0:8 Kapusta J. 3, Drda 4, Feix, Juřinka – Slavičín nehráno (hosté se nedostavili k utkání).

1. Poličná 9 8 0 0 1 54:8 24
2. Štítná n. Vl. 9 7 0 1 1 46:8 22
3. Újezd 9 7 0 0 2 32:17 21
4. Mladcová 9 4 2 0 3 15:21 16
5. Val. Polanka 9 4 1 1 3 34:20 15
6. Slavičín 8 4 1 1 2 19:10 15
7. Lidečko 8 4 0 1 3 25:21 13
8. Vel. Karlovice 9 4 0 1 4 12:19 13
9. Ratiboř 7 3 0 0 4 25:24 9
10. Vlachovice 9 2 1 1 5 12:23 9
11. Juřinka 8 3 0 0 5 14:34 9
12. Hovězí 9 2 1 0 6 15:33 8
13. Provodov 8 0 2 1 5 9:38 5
14. Val. Klobouky 9 0 0 1 8 6:42 1

SKUPINA B: Břest – Zdounky 5:1 Bejdák 3, Otáhalík, Šálek J. – Judas, Boršice – Koryčany 1:8 Molek – Hanák 3, Gejdoš 3, Tesař, Kaňa, Kněžpole – Nedachlebice 1:3 Otáhal – Kutra 2, Nožička, St. Město – Strání 3:0 Melichárek, Blaha, Raštica, Uh. Ostroh – Louky 0:4 Pavelka 2, Vyoral, Horák, Morkovice – Bojkovice 0:3 Slavíček, Gabrhel, Gorčík, Napajedla – Kvasice 4:3 Lapčík 2, Brauner, Leitner – Brázdil, Kašík O., Pospíšil.

1. Bojkovice 9 6 2 0 1 52:19 22
2. Louky 9 6 1 0 2 23:8 20
3. Koryčany 8 6 0 1 1 37:15 19
4. St. Město 9 6 0 1 2 28:13 19
5. Břest 8 5 1 1 1 28:12 18
6. Kvasice 9 6 0 0 3 34:24 18
7. Zdounky 9 5 0 0 4 33:23 15
8. Strání 8 5 0 0 3 24:18 15
9. Napajedla 9 4 0 0 5 26:27 12
10. Boršice 9 3 0 0 6 15:29 9
11. Kněžpole 9 2 0 1 6 12:29 7
12. Morkovice 9 2 0 0 7 16:34 6
13. Nedachlebice 8 1 0 0 7 12:36 3
14. Uh. Ostroh 9 0 0 0 9 7:60 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Slavičín – V. Otrokovice 1:0 Salajka, Baťov 1930 – Holešov 3:2 Dvořák 2, Sotolář – Mlčák 2, Bojkovice – Brumov 1:8 Lukáš – Šánek 2, Šenkeřík 2, Kubiš 2, Pecha, Machač, Vsetín – Rožnov p. R. 2:1 Hurta, Hruška – nehl., Štítná n. Vl. – Louky 2:1 Malaník, Kamenčák – Jaroněk, Kunovice – Uh. Brod 3:0 Tomaštík, Hábl. Duchtík.

1. Slavičín 7 6 1 0 0 14:4 20
2. Brumov 7 6 0 1 0 39:4 19
3. Kunovice 6 4 0 0 2 17:9 12
4. Uh. Brod 7 4 0 0 3 14:9 12
5. SK Baťov 6 4 0 0 2 12:19 12
6. Bojkovice 7 3 0 0 4 14:26 9
7. FK Vsetín 7 3 0 0 4 12:24 9
8. Rožnov p. R. 7 2 1 0 4 18:20 8
9. V. Otrokovice 6 2 0 1 3 10:16 7
10. Holešov 7 2 0 0 5 13:15 6
11. Štítná n. Vl. 6 1 0 0 5 10:18 3
12. Louky 7 1 0 0 6 10:19 3

MLADŠÍ: Slavičín – V. Otrokovice 9:0 Častulík F. 7, Gergela, Rektořík, Baťov 1930 – Holešov 1:5 Štefka – Jura 2, Linda, Hendrych, Kratochvíla, Bojkovice – Brumov 5:4 p. Andrlík 3, Kundrata – Gabriš 2, Pešout, Ohera, Vsetín – Rožnov p. R. 4:7 nehl., Štítná n. Vl. – Louky 8:2 Černý 4, Hnilo O. a D., Hrnčiřík, Struhař – Borovec 2, Kunovice – Uh. Brod 0:3 Bartončík, Valenta, Karlík.

1. Holešov 7 7 0 0 0 43:16 21
2. FK Vsetín 7 5 1 0 1 46:18 17
3. Slavičín 7 5 0 1 1 29:12 16
4. Štítná n. Vl. 6 5 0 1 0 24:7 16
5. Bojkovice 7 4 1 0 2 32:28 14
6. Brumov 7 2 2 2 1 35:26 12
7. Rožnov p. R. 7 2 1 0 4 39:33 8
8. Uh. Brod 7 2 0 0 5 20:32 6
9. SK Baťov 6 1 0 1 4 19:30 4
10. Kunovice 6 1 0 0 5 11:22 3
11. Louky 7 1 0 0 6 16:43 3
12. V. Otrokovice 6 0 0 0 6 6:53 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Kelč – Zlín B 7:0 Jiříček 2, Žídek 2, Hradil, Goláň, vlastní, Val. Klobouky – Juřinka 3:2 p. Obadal 2 – Petrů, Pernický, Vlachovice – Nedašov 0:2 Kolínek J., Dořák, Vel. Karlovice – Ratiboř 0:8 Ostřanský 4, Motyka 2, Zubíček, Uličník, Bystřice p. H. – Luhačovice 6:0 Franěk 2, Navrátil 2, Žiška 2, Hor. Bečva – Hulín nehl. Dohrávka 6. kola: Hor. Bečva – Vel. Karlovice 3:1 Juřík, Křenek, Daníšek – Bil.

1. Kelč 7 7 0 0 0 49:6 21
2. Val. Klobouky 7 5 1 1 0 34:10 18
3. Bystřice p. H. 6 5 1 0 0 49:3 17
4. Juřinka 7 3 0 1 3 22:22 10
5. Luhačovice 7 3 0 1 3 16:25 10
6. Ratiboř 6 3 0 0 3 43:18 9
7. Hulín 6 3 0 0 3 15:27 9
8. Zlín B 5 2 0 0 3 15:18 6
9. Hor. Bečva 4 2 0 0 2 5:11 6
10. Nedašov 7 1 1 0 5 5:35 5
11. Vel. Karlovice 7 0 1 0 6 4:50 2
12. Vlachovice 7 0 0 1 6 2:34 1

SKUPINA B: Strání – Nedakonice 9:1 Kolaja 3, Čaňo V. 3, Čaňo O., Žajgla, vlastní – Hrobař, Boršice – Koryčany 0:11 Budík, Nezdařil, Bardon 2,Kaňa 6, Vrtal, Hluk – 1. FC Slovácko 5:1 Ševčík, Prudík, Nguntual Van David, Matuštík, Nosek – Čajková, Dol. Němčí – Zlechov 1:2 p. Šimčík – Šabršula, Morkovice – St. Město 0:10 Sonntag 3, Náplava 2, Kedra, Čagánek, Bachratý 2, Jelínek, Napajedla – Kvasice 4:0 Srnec, Machač, Šubík, Jurčík. Dohrávka 6. kola: Zlechov – Strání 1:5 Haša- Zámečník, Malár, Pejchar, Čaňo V., Žajgla.

1. Hluk 7 6 0 1 0 37:3 19
2. Koryčany 7 6 0 0 1 42:3 18
3. St. Město 7 5 1 0 1 35:3 17
4. Strání 6 4 0 1 1 22:7 13
5. Napajedla 6 4 0 0 2 15:7 12
6. Zlechov 7 3 1 0 3 8:27 11
7. Dol. Němčí 7 2 0 2 3 18:19 8
8. Nedakonice 6 2 1 0 3 6:19 8
9. Morkovice 6 2 0 0 4 4:23 6
10. Kvasice 7 1 1 0 5 8:26 5
11. 1. FC Slovácko 7 1 0 0 6 14:27 3
12. Boršice 7 0 0 0 7 2:47 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Kelč – Zlín B 2:5 Graja, Rýc – Jahodík 2, Černoch, Machů, Havrlant, Val. Klobouky – Juřinka 2:0 Poliak M., Ovesný, Vlachovice – Nedašov 5:6 p. Stružka 4, Straka – Novák S. 2, Kolínek M., Machač, Šánek, Vel. Karlovice – Ratiboř 6:1 Horáček 2, Machýček, Štuler, Toman, Bystřice p. H. – Luhačovice 6:3 Kotas, Hlava 2, Maťa, Ovčačík, Hošák – Žmulík, Mejzlík, Gregor, Hor. Bečva – Hulín 3:14 Juráček, Křenek, Kohout – Vítoslavský 4, Plško 3, Tobolík 2, Růžička 2, Soukup. Dohrávka 6. kola: Hor. Bečva – Vel. Karlovice 2:4 Němec, Skalík – Štuler, Píšek, Koňařík, Toman.

1. Val. Klobouky 7 7 0 0 0 47:8 21
2. Juřinka 7 6 0 0 1 41:10 18
3. Bystřice p. H. 6 5 0 0 1 40:21 15
4. Vel. Karlovice 7 5 0 0 2 33:24 15
5. Nedašov 7 3 2 0 2 28:29 13
6. Hulín 7 3 0 0 4 34:26 9
7. Zlín B 5 2 0 1 2 22:27 7
8. Ratiboř 6 2 0 0 4 16:22 6
9. Vlachovice 7 1 0 2 4 13:36 5
10. Kelč 7 1 0 0 6 8:35 3
11. Luhačovice 7 0 1 0 6 11:35 2
12. Hor. Bečva 5 0 0 0 5 8:34 0

SKUPINA B:

Strání – Nedakonice 9:1 Frühauf 3, Gabriš J. a O., Zetka, Benešík, Pavluš, Jurásek – Andrýsek, Boršice – Koryčany 5:0 Polišenský 3, Matějkovič L. 2, Hluk – 1. FC Slovácko 2:3 Druckmüller, Frühauf P. – Tomečková 2, Chybíková, Dol. Němčí – Zlechov 5:4 Bobčík 2, Tinka D., Šlambor, Tureček S. – Bednařík 2, Číž 2, Morkovice – St. Město 0:11 Kowalík 3, Dleštík 3, Hřib, Čechmánek, Kejř, Hlaváček, Straka, Napajedla – Kvasice 3:0 kont. hosté se nedostavili k utkání. Dohrávka 6. kola: Zlechov – Strání 4:5 Číž J., Bednařík, Valerián, Hubík A. – Pavluš 4, Jurásek.

1. Strání 6 5 0 0 1 34:15 15
2. Dol. Němčí 7 5 0 0 2 25:18 15
3. Koryčany 7 4 0 1 2 28:20 13
4. St. Město 7 3 2 0 2 22:14 13
5. Boršice 7 4 0 0 3 32:23 12
6. Zlechov 7 4 0 0 3 31:23 12
7. Napajedla 6 3 0 1 2 26:17 10
8. Hluk 7 3 0 1 3 19:15 10
9. 1. FC Slovácko 7 3 0 0 4 25:28 9
10. Kvasice 7 2 0 0 5 23:28 6
11. Morkovice 6 1 1 0 4 9:32 5
12. Nedakonice 6 0 0 0 6 7:48 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Mysločovice – Tlumačov 1:11 Padziora – Šimoník 3, Kalandra 3, Mouka 2, Jeřábek, Franko D., Kašava – Spytihněv 0:5 Flajzar 2, Miklas 2, Rozsypálek, Fryšták – Všemina 0:2 Vala, Žákovský, Žeranovice – Příluky 1:4 Gaja A. – Šoman 3, Pajtáš, Štípa – Hvozdná 2:9 Holík, Bednařík – Burger T. 3, Minařík 2, Javora 2, Válek, Dominik.

1. Spytihněv 7 6 0 1 0 41:5 19
2. Příluky 7 5 0 0 2 26:18 15
3. Hvozdná 6 5 0 0 1 18:10 15
4. Štípa 5 4 0 0 1 17:17 12
5. Halenkovice 6 3 1 1 2 17:11 11
6. Fryšták 6 3 0 0 3 23:12 9
7. Tlumačov 5 3 0 0 2 22:11 9
8. Všemina 7 3 0 0 4 20:14 9
9. Kašava 6 1 0 0 5 8:23 3
10. Žeranovice 6 0 0 0 6 3:27 0
11. Mysločovice 7 0 0 0 7 5:52 0

SKUPINA B: Bylnice – Jaroslavice 3:0 Chudárek, Sucháček R., Kolman, Dolní Lhota – SK Vizovice 2:0 Žáček, Hofschneider.

1. Bylnice 6 4 1 1 1 17:17 14
2. Dolní Lhota 6 4 0 1 1 26:7 13
3. Jaroslavice 6 2 1 1 3 16:21 8
4. Nedašova Lhota 5 2 0 0 3 12:18 6
5. SK Vizovice 5 0 0 1 4 13:21 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mysločovice – Mladcová pro nezpůsobilý terén nehráno, Kašava – Újezd 2:1 Drábek 2 – Barcuch, Fryšták – Lužkovice 0:1 Okál, Bylnice – Malenovice 4:0 Švach 2, Polách 2, Tečovice – Sehradice 1:2 Kristek Tomáš – Váňa, Čada, Bratřejov – Slušovice 1:9 Tomaník – Peštuka 2, Kurtin 2, Zbranek, Vyoral, Matůšů, Vičánek, vlastní. Dohrávka 4. kola: Slušovice – Fryšták 3:2 p. nehl.

1. Bylnice 7 6 0 0 1 30:3 18
2. Sehradice 7 6 0 0 1 29:13 18
3. Slušovice 7 5 1 1 1 33:7 17
4. Lužkovice 6 5 0 1 0 26:5 16
5. Fryšták 7 3 0 1 3 25:13 10
6. Mladcová 6 3 0 0 3 24:18 9
7. Kašava 6 3 0 0 3 17:13 9
8. Malenovice 7 2 1 1 4 19:18 8
9. Tečovice 7 2 0 1 4 12:25 7
10. Mysločovice 6 1 0 0 5 10:29 3
11. Újezd 7 1 0 0 6 11:39 3
12. Bratřejov 7 0 1 1 6 4:57 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lhota – Tlumačov 0:3 Havelka 2, Holub, Spytihněv – Jaroslavice 0:10 Řehák 3, Khalil, Skopal, Kyncl, Šťastný, Havlíček, Žbel, vlastní, Březnice – Ludkovice 2:6 Červený, Baťa – Ševčík 3, Mikulášek 2, Slováček.

1. Ludkovice 7 5 1 1 1 37:6 17
2. Tlumačov 6 5 0 0 1 21:4 15
3. Jaroslavice 6 4 0 1 1 40:8 13
4. Březnice 7 3 0 0 4 21:25 9
5. Lhota 7 2 0 0 5 19:40 6
6. Spytihněv 7 0 0 0 7 3:58 0

SKUPINA B: Trnava – Lukov pro nezpůsobilý terén nehráno, Příluky – Kostelec 0:10 Ráček 4, Machač 2, Novotný, Buchta, Hudeček, Horák.

1. Lužkovice B 5 3 2 2 0 16:6 13
2. Trnava 4 3 0 0 1 16:8 9
3. Kostelec 6 2 0 1 3 24:15 7
4. Lukov 4 2 0 1 1 9:13 7
5. Příluky 5 0 0 0 5 3:26 0
SKUPINA C: Nevšová – Nedašova Lhota 0:9 Pacík 2, Machač Marek 2, Fojtík, Kafka, Haspala, Machač Michal, Miklas, Pozlovice – Smolina 15:1 Pinďák 5, Švadleňák 4, Smolek 3, Boráň 3 – Mikulčík.

1. Pozlovice 6 6 0 0 0 50:1 18
2. Bohuslavice 4 3 0 0 1 28:9 9
3. Nedašova Lhota 5 3 0 0 2 22:6 9
4. Nevšová 5 1 0 0 4 6:24 3
5. Smolina 6 0 0 0 6 1:67 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Chropyně – Zborovice 5:2 (2:1), Ležák 2, Lukeš 2, Palík – Janča, Gremlica, Dřínov – Rymice 1:0 (1:0), Bilík, Lutopecny – Mrlínek 2:0 (0:0), Kubín 2, Těšnovice – Rataje 2:1, Tůma, Majkrič – Doležel.

1. Chropyně 6 4 1 1 0 25:8 15
2. Lutopecny 6 3 2 1 0 14:7 14
3. Dřínov 6 3 1 1 1 13:7 12
4. Mrlínek 5 2 1 1 1 14:9 9
5. Rymice 5 2 1 0 2 17:11 8
6. Zborovice 6 1 0 3 2 11:18 6
7. Těšnovice 6 1 0 0 5 5:27 3
8. Rataje 6 0 1 0 5 8:20 2

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Rymice – Chropyně 4:6, Kováč 2, Skácel, Nguyen – Stav 4, Klimecký, Vítek, Chvalčov – Zdounky 8:1, Šmíd 3, Červinka 2, Gabriel 2, Dostalík – Měrka, Zlobice – Martinice 4:2 (4:2), Potočiar 3, Skoupil – Uruba, Viktorín, Lutopecny – Mrlínek 3:0 (1:0), Cimra, Kusala, D. Dostálík.

1. Chvalčov 5 5 0 0 0 35:6 15
2. Rymice 5 4 0 0 1 26:10 12
3. Lutopecny 6 3 1 1 1 21:11 12
4. Chropyně 4 3 0 0 1 24:12 9
5. Zdounky 5 2 0 0 3 14:23 6
6. Zlobice 6 2 0 0 4 14:36 6
7. Martinice 6 0 2 0 4 12:24 4
8. Mrlínek 4 1 0 0 3 4:15 3
9. Bezměrov 5 0 0 2 3 5:18 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Těšnovice – Holešov B 2:9 (0:6), P. Pecina 2 – Linda 2, Vítovský 2, Matuška 2, Vykoukal, Stibora, Hanák, Skaštice – Prusinovice 2:1 (2:1), Zůvala, Hrabal – M. Pumprla, DFK Holešov – Lubná 5:3 (0:1), Řiháková 4, Kotasová – Kocián 2, Makový, Dřínov – Bezměrov 3:2 (0:2), M. Handl 3 – Zachová, Krupař, Lutopecny – Žeranovice 1:0 pp, Poledňák.

1. Holešov B 6 6 0 0 0 36:8 18
2. Lutopecny 6 4 1 0 1 28:4 14
3. Žeranovice 6 4 0 1 1 32:15 13
4. Prusinovice 6 4 0 0 2 22:13 12
5. Lubná 6 3 0 0 3 26:15 9
6. Skaštice 6 3 0 0 3 27:17 9
7. Bezměrov 6 1 0 0 5 31:34 3
8. Dřínov 5 1 0 0 4 5:27 3
9. DFK Holešov 5 1 0 0 4 11:34 3
10. Těšnovice 6 1 0 0 5 17:68 3

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 5. TURNAJ: Prusinovice – Chvalčov 5:0, Měrka 2, Pirkl, Zdráhal, Pumprla, Hulín – Žalkovice 2:9, Šišák, Fijalík – Dočkal 4, Možíšová 3, Svoboda 2, Žalkovice – Chvalčov 11:2, Svoboda 5, Dočkal 3, Možíšová 2, Tereško – Zmeškal, Charvát, Prusinovice – Hulín 8:0, Pumprla 4, Měrka 4.

1. Žalkovice 8 7 0 0 1 57:24 21
2. Prusinovice 8 7 0 0 1 52:25 21
3. Chvalčov 8 3 1 0 4 27:38 11
4. Loukov 8 1 0 1 6 19:40 4
5. Hulín 8 0 1 1 6 16:44 3

SKUPINA B – 5. TURNAJ: Kvasice – Morkovice 5:9 (3:3), Kahaja 2, Smolinka 2, Kochaníček – Pučan 3, J. Soldán 3, M. Soldán 2, D. Žourek, Lutopecny – Rataje 8:3 (4:1), Stoklasa 5, Podolský 2, J. Knapík – Poltoranos 2, Madej, Lutopecny – Morkovice 2:9 (0:3), Kočí, Stoklasa – P. Žourek 6, J. Soldán 2, M. Soldán, Rataje – Kvasice 6:5 (3:1), Poltoranos 2, Madej 2, Křepelka, vl. – Skácel 2, Konečný, Kochaníček, Kahaja.

1. Morkovice 8 7 0 0 1 78:21 21
2. Lutopecny 8 4 0 1 3 36:31 13
3. Zdounky 8 4 0 0 4 23:44 12
4. Kvasice 8 3 0 0 5 26:31 9
5. Rataje 8 1 1 0 6 28:64 5

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

5. TURNAJ: Prusinovice – Slavkov p. H. 3:8 (0:3), Gerát, Jadrníček, Pumprla – Kolařík 4, Vaculík 3, Kopřiva, Prusinovice – Loukov 5:13 (1:6), Šiška 2, Jadrníček 2, Pumprla – Koutný 7, Žaloudík 4, Nenutil, Zemánek, Slavkov p. H. – Loukov 4:5 (4:2), Vaculík 3, Kolařík – Koutný 3, Žaloudík 2, Kostelec u Hol. – Hulín 2:14, Hlobílek 2 – Plško 4, Poláček 4, Štětkář 3, Vyvlečka, Procházka, Horáček, Chvalčov – Morkovice 2:10, Chlápek, Novák – Žourek 4, Soldán 3, Plesner 3, Kostelec u Hol. – Morkovice 0:16, Žourek 4, Pučan 4, Soldán 4, Řezáč, Plesner, Havelka, Kvinta, Chvalčov – Hulín 6:1, Zmeškal 4, Brtníček, Kaluža – Horáček.

1. Morkovice 10 9 0 0 1 131:26 27
2. Slavkov p. H. 9 7 0 0 2 94:35 21
3. Chvalčov 10 7 0 0 3 78:35 21
4. Prusinovice 10 3 0 0 7 49:93 9
5. Hulín 8 2 0 0 6 27:43 6
6. Loukov 9 2 0 0 7 36:78 6
7. Kostelec u Hol. 10 1 0 0 9 16:126 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:Buchlovice – O. Lhota 2:0 (1:0) Raštica 2, Bílovice – Nedakonice 0:3 (0:1) Andrýsek, Janík, D. Krpal, O. N. Ves – Mistřice 2:1 (2:0) Kumbár 2 – Sklenář, SK Zlechov – Jarošov 4:4 (2:3) Vaněk 2, Výstup, Hofman – Šipka 2, Jančík, Gajdošík.

1. Jarošov 6 5 1 0 46:11 16
2. Nedakonice 7 5 0 2 30:11 15
3. SK Zlechov 6 3 1 2 17:11 10
4. Bílovice 6 3 0 3 10:7 9
5. O. N. Ves 6 3 0 3 9:16 9
6. Mistřice 7 2 1 4 12:29 7
7. Buchlovice 6 1 0 5 3:29 3
8. O. Lhota 6 0 1 5 6:25 1

SKUPINA B:ČSK Uh. Brod B – Korytná 9:1 Jaroněk 5, Gazdík 2, Grac, Lekeš – Lekeš, Prakšice – Podolí 0:4 (0:1) Hanáček 2, Zúbek, Matoušek, Havřice – Šumice 0:2 (0:1) Ondřej 2, Vlčnov – Bánov 6:2 (1:0) Polanský 2, Sagula, Novák, Pešl, Hradílek – Bobek, Kročil.

1. Šumice 6 6 0 0 34:4 18
2. ČSK Uh. Brod B 5 4 0 1 24:5 12
3. Hradčovice 5 4 0 1 14:7 12
4. Vlčnov 5 2 1 2 14:14 7
5. Podolí 6 2 1 3 12:13 7
6. Havřice 6 2 0 4 17:15 6
7. Bánov 5 2 0 3 11:21 6
8. Prakšice 4 1 0 3 4:15 3
9. Korytná 6 0 0 6 7:43 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Nivnice – Uh. Ostroh 0:0, Újezdec – O. N. Ves 8:0 (5:0) Lekeš 5, Brulík, Kundrata, Jurák, Osvětimany – Šumice 0:0, Bánov – Jarošov nehl., Topolná – Prakšice 4:4 (1:2) Belej 3, Holomek – Šustek, Slavíček, Řezníček, Novák.

1. Újezdec 6 6 0 0 61:2 18
2. Nivnice 6 5 1 0 15:3 16
3. Osvětimany 7 3 3 1 21:13 12
4. Jarošov 5 2 1 2 8:18 7
5. Bánov 6 2 1 3 9:28 7
6. Prakšice 6 1 3 2 15:19 6
7. O. N. Ves 6 2 0 4 10:16 6
8. Šumice 6 1 3 2 7:20 6
9. Topolná 7 1 2 4 9:22 5
10. Uh. Ostroh 7 0 2 5 7:21 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Havřice – Nedachlebice odl., Jalubí – Sušice 0:4 (0:2) Tomaštík, Hábl, Hubál, Novák, Traplice – Mařatice nehl. Dohrávka 6. kola:Mařatice – Velehrad 3:1 (1:0) Kuřimský, Čech, Mitáček – nehl., Buchlovice – Jalubí nehl.

1. Sušice 5 5 0 0 29:2 15
2. Havřice 5 4 0 1 22:5 12
3. Buchlovice 4 2 0 2 18:14 6
4. Mařatice 3 2 0 1 5:5 6
5. Jalubí B 5 2 0 3 13:19 6
6. Traplice 4 1 0 3 10:14 3
7. Nedachlebice 2 0 0 2 1:19 0
8. Velehrad 4 0 0 4 4:24 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Bílovice – Ořechov 3:11 (1:6) Tomešek 2, Kašný – Beran 5, Svoboda 4, Chmelař, Vyskočilová, Tupesy – Podolí 13:1 (4:0) O. Kula 6, Dostál 2, Š. Kula 2, Tomeček 2, Mrkva – Ševeček, Březolupy – Mistřice odl. na 10. 10., Kněžpole – Babice 2:6 (1:4) Markus, V. Horňák – Maňásek 3, Krkoška, Vlček, Habarta.

1. Babice 7 4 1 2 35:22 13
2. Březolupy 4 4 0 0 46:3 12
3. Tupesy 5 3 1 1 39:10 10
4. Mistřice 4 3 1 0 40:13 10
5. Ořechov 4 3 0 1 51:12 9
6. Bílovice 6 2 1 3 33:28 7
7. Kněžpole 6 2 0 4 17:24 6
8. O. Lhota 6 1 0 5 6:88 3
9. Podolí 6 0 0 6 4:71 0

SKUPINA B:Březová – Vlčnov 1:4 (0:1) J. Panák – F. Klabačka 2, Kolek, Hradílek, Orel Uh. Brod – D. Němčí B nehl., Bystřice p. L – Hradčovice 2:6 (0:4) Dulinek, P. Čaňo – R. Hlaváč 4, Matyáš, Malina, Korytná – St. Hrozenkov 12:4 V. Klon 3, Málek 4, Kubiš 3, Čagánek 2 – Masařík 2, Sedlačík, Rapant, ČSK Uh. Brod B – S. Loz 1:5 (0:1) Čubík – Baný 3, Jankůj 2.

1. Korytná 7 5 0 2 37:17 15
2. Orel Uh. Brod 6 5 0 1 35:20 15
3. Vlčnov 7 5 0 2 30:16 15
4. D. Němčí B 6 4 1 1 28:6 13
5. Hradčovice 7 4 1 2 28:12 13
6. ČSK Uh. Brod B 6 4 0 2 30:25 12
7. Březová 7 2 0 5 20:26 6
8. S. Loz 7 2 0 5 10:29 6
9. Bystřice p. L. 6 1 0 5 11:44 3
10. St. Hrozenkov 7 0 0 7 18:52 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:Nivnice – Boršice nehl., Tupesy – Spytihněv 5:1 (2:0) T. Chramcov 2, Kovařík 2, Chrástek – Tabara, D. Němčí – O. N. Ves 13:10 (7:4) Karlík 7, Ambros 3, P. Bobčík, Stojaspal, Hrbáč – Jurčeka 5, Prchlík 2, Škrabal, Lažek, Janečka, Hluk – Strání 6:3P. Fruhauf 2, M. Fruhauf 2, Polák, Jozefík – Zámečník 3, Vlčnov – Polešovice 11:2 (4:1) Šobáň 10, Tykal – Berka, Bačák, St. Město – Uh. Ostroh :nehl., FC Slovácko – Buchlovice nehl.

1. O. N. Ves 8 7 0 1 119 :29 21
2. D. Němčí 7 5 0 2 69:35 15
3. Hluk 5 4 0 1 85:20 12
4. Nivnice 6 4 0 2 73:38 12
5. Tupesy 7 4 0 3 34:54 12
6. St. Město 3 3 0 0 30:12 9
7. Strání 7 2 1 4 54:34 7
8. Buchlovice 4 2 0 2 39:22 6
9. FC Slovácko 3 2 0 1 30:18 6
10. Polešovice 8 2 0 6 34:89 6
11. Boršice 3 1 1 1 20:14 4
12. Spytihněv 7 1 0 6 17:86 3
13. Vlčnov 5 1 0 4 12:97 3
14. Uh. Ostroh 5 0 0 5 10:78 0

MLADŠÍ:Nivnice – Boršice nehl., Tupesy – Spytihněv 6:4 (5:2) Janoušek 3, Šmíd, Melzer, Sonntag – Tabara 2, Gabryš 2, D. Němčí – O. N. Ves 5:3 (1:2) Marčík 2, M. Bobčík, Kroča, Vlk – Běhávka, Beníček, Tomeček, Hluk – Strání 5:13 Koníček 2, Kremr, Nemrava, Mořický – Benešík 7, Zimčík 5, Macíček, Vlčnov – Polešovice 1:4 (0:4) Šobáň – Šantavý 3, Ficek, St. Město – Uh. Ostroh nehl., FC Slovácko – Buchlovice nehl.

1. D. Němčí 6 6 0 0 53:19 18
2. Spytihněv 7 5 1 1 79:25 16
3. Tupesy 7 5 0 2 60:38 15
4. Strání 7 4 1 2 78:44 13
5. Hluk 4 3 0 1 46:22 9
6. FC Slovácko 3 2 0 1 35:13 6
7. Uh. Ostroh 5 2 0 3 43:30 6
8. Boršice 3 2 0 1 23:22 6
9. Polešovice 8 2 0 6 27:84 6
10. St. Město 2 1 0 1 22:12 3
11. Buchlovice 4 1 0 3 19:37 3
12. Vlčnov 4 1 0 3 12:43 3
13. O. N. Ves 8 1 0 7 32:80 3
14. Nivnice 6 1 0 5 21:81 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:Huštěnovice – FC Slovácko B 2:3 (2:0) Petrucha, Slezák – Zachová 2, Škrabalová, Nedakonice – Jarošov nehl., Březolupy – Mistřice odl. na 6. 10., Kněžpole – Mařatice nehl., Topolná – Babice 4:5 (0:1) Mikoláš 3, Kedra – Litoš 4, Trvaj.

1. FC Slovácko B 6 6 0 0 54:19 18
2. Babice 7 4 2 1 31:25 14
3. Kněžpole 5 4 1 0 46:14 13
4. Mistřice 6 3 0 3 25:29 9
5. Nedakonice 6 3 0 3 33:38 9
6. Mařatice 5 2 0 3 28:26 6
7. Topolná 6 2 0 4 24:31 6
8. Jarošov 6 1 1 4 21:47 4
9. Březolupy 5 1 0 4 36:49 3
10. Huštěnovice 6 0 2 4 16:36 2

SKUPINA B:Hradčovice – Orel Uh. Brod 3:5 (3:1) Maleňák 2, D. Šrámek – Johaník 3, Dubský, Bulejko, Prakšice – Rudice 19:0 (8:0) Helísek 10, Slavíčková 4, Dlapa 2, Varaďa 2, Puček, Havřice – Šumice 1:4 (1:1) Kouřil – Zálešák 3, Kusák, St. Hrozenkov – Újezdec nehl., Březová – Bánov 4:0 (2:0) J. Panák 2, M. Křeháček, D. Ondřejka.

1. Březová 7 5 1 1 35:8 16
2. Prakšice 7 4 1 2 41:15 13
3. Újezdec 4 4 0 0 37:10 12
4. Hradčovice 5 4 0 1 36:11 12
5. Šumice 7 3 1 3 29:22 10
6. Orel Uh. Brod 6 3 1 2 27:23 10
7. Bánov 7 3 0 4 45:19 9
8. Havřice 6 1 0 5 16:33 3
9. St. Hrozenkov 5 1 0 4 11:35 3
10. Rudice 6 0 0 6 2 :103 0

POHÁR OFS ŽÁCI

Nedachlebice – Jalubí 4:3 (2:1) Bilavčíková 2, Kafka, Štaubert – nehl.