MSFL

1. Znojmo 15 9 4 2 29:12 31
2. Zábřeh 15 8 4 3 23:14 28
3. Slavičín 15 8 3 4 17:14 27
4. Uničov 15 7 4 4 30:18 25
5. S. Olomouc B 15 7 4 4 19:12 25
6. Frýdek-Místek 15 7 2 6 29:20 23
7. Břeclav 15 6 4 5 15:16 22
8. HFK Olomouc 15 5 6 4 25:18 21
9. Mutěnice 15 6 1 8 16:30 19
10. Ostrava B 15 5 3 7 17:20 18
11. Brno B 15 4 6 5 10:15 18
12. Jihlava B 15 4 5 6 20:19 17
13. Kroměříž 15 4 5 6 15:19 17
14. Bystrc 15 4 5 6 13:17 17
15. Líšeň 15 3 3 9 10:24 12
16. Fulnek 15 3 1 11 14:34 10

DIVIZE D

Dohrávky: Velké Meziříčí – Šardice 1:0 (1:0), Rosice – Třebíč 1:1 (0:0).

1. Šardice 16 11 3 2 38:8 36
2. Slovácko B 15 10 2 3 33:14 32
3. Žďár n. S. 15 10 1 4 29:15 31
4. Třebíč 15 7 5 3 22:15 26
5. Vel. Meziříčí 15 7 2 6 18:26 23
6. Pelhřimov 15 6 4 5 25:19 22
7. Rosice 15 6 3 6 25:26 21
8. V. Otrokovice 15 5 4 6 17:15 19
9. Konice 15 5 4 6 20:23 19
10. Protivanov 15 6 1 8 18:26 19
11. Blansko 16 4 6 6 21:24 18
12. Uh. Brod 15 4 4 7 16:24 16
13. Boskovice 15 4 4 7 23:33 16
14. Napajedla 15 4 2 9 16:31 14
15. Rousínov 15 3 4 8 16:27 13
16. Vyškov 15 4 1 10 14:25 13

DIVIZE E

1. Zlín B 15 9 4 2 38:20 31
2. Šumperk 15 9 3 3 28:13 30
3. Jakubčovice 15 7 7 1 21:9 28
4. Hulín 15 7 6 2 22:11 27
5. VOKD Poruba 15 8 2 5 27:21 26
6. Mikulovice 15 7 4 4 32:20 25
7. Opava B 15 7 3 5 25:17 24
8. Orlová 15 6 3 6 23:22 21
9. D. Benešov 15 6 2 7 16:24 20
10. V. Losiny 15 5 4 6 27:25 19
11. Brumov 15 5 3 7 24:25 18
12. Kravaře 15 4 5 6 13:22 17
13. Hranice 15 5 2 8 21:32 17
14. MFK Havířov 15 4 1 10 11:27 13
15. Val. Meziříčí 15 3 2 10 16:39 11
16. Rýmařov 15 2 1 12 17:34 7

KRAJSKÝ PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÝ

1. Lískovec 15 13 2 0 55:10 41
2. Čeladná 15 9 3 3 34:13 30
3. L. Petrovice 15 7 5 3 31:15 26
4. Nový Jičín 15 8 2 5 31:20 26
5. Pustá Polom 14 6 6 2 26:11 24
6. Háj ve Slezsku 15 7 2 6 35:37 23
7. Petřkovice 15 7 2 6 30:32 23
8. Hradec n. M. 15 7 1 7 25:32 22
9. Frenštát p. R. 15 6 3 6 20:20 21
10. Český Těšín 15 6 2 7 23:24 20
11. Bohumín 15 6 2 7 19:25 20
12. Krnov 15 5 2 8 29:31 17
13. Oldřišov 15 5 2 8 25:35 17
14. Frýdlant n. O. 14 3 5 6 19:32 14
15. B. Albrechtice 15 4 1 10 20:34 13
16. Vratimov 15 0 0 15 8:59 0

KRAJSKÝ PŘEBOR OLOMOUCKÝ

1. Mohelnice 15 10 3 2 36:14 33
2. Litovel 15 9 3 3 31:17 30
3. Jeseník 15 8 5 2 28:16 29
4. Kozlovice 15 8 4 3 35:20 28
5. FC Přerov 15 9 1 5 36:28 28
6. HFK Olomouc B 15 8 3 4 24:15 27
7. Ústí 15 8 1 6 38:25 25
8. Kralice 15 6 3 6 30:27 21
9. Leština 15 5 5 5 26:27 20
10. Dolany 15 5 4 6 31:33 19
11. Štíty 15 4 5 6 28:28 17
12. Hněvotín 15 4 5 6 17:31 17
13. Želatovice 15 3 5 7 25:38 14
14. Určice 15 4 2 9 21:35 14
15. Bělotín 15 2 2 11 13:43 8
16. Šternberk 15 1 1 13 19:41 4

I. A TŘÍDA

SKUPINA A

Utkání Juřinka – Hrachovec nebylo sehráno pro nezpůsobilý terén a odloženo na jaro.

1. Val. Klobouky 14 9 1 4 28:15 28
2. Podkop. Lhota 14 8 3 3 22:10 27
3. Brumov B 14 6 5 3 27:21 23
4. Dol. Bečva 14 6 4 4 32:26 22
5. Lukov 14 5 6 3 15:15 21
6. Hrachovec 13 6 2 5 22:19 20
7. Hutisko 14 5 5 4 25:19 20
8. Lužkovice 14 5 4 5 28:24 19
9. Vidče 14 5 2 7 25:31 17
10. Vlachovice 14 5 2 7 19:24 17
11. Juřinka 13 5 2 6 27:27 17
12. Zubří 14 5 2 7 22:31 17
13. Příluky 14 4 1 9 23:30 13
14. Lidečko 14 3 1 10 20:43 10

SKUPINA B

1. Dol. Němčí 14 11 1 2 38:15 34
2. V. Otrokovice B 14 10 1 3 39:17 31
3. Boršice 14 8 4 2 24:12 28
4. Kněžpole 14 8 3 3 34:20 27
5. Nedachlebice 14 5 4 5 18:19 19
6. Kvasice 14 5 3 6 21:20 18
7. Újezdec 14 4 4 6 19:24 16
8. 1. FC Slovácko C 14 4 4 6 22:25 16
9. Prakšice 14 4 4 6 11:26 16
10. Březolupy 14 4 3 7 20:24 15
11. Ořechov 14 4 3 7 18:23 15
12. Zborovice 14 4 3 7 15:29 15
13. Žalkovice 14 3 3 8 20:28 12
14. Mladcová 14 3 2 9 19:36 11

I. B TŘÍDA

SKUPINA A

Dohrávka: Vel. Karlovice B – Podlesí 3:5 vlastní, Škrobák, Píšek – Křižan 2, Adámek 2, Zavadil

1. Val. Meziříčí B 14 8 2 4 33:22 26
2. Podlesí 14 8 2 4 31:23 26
3. Lhota u Vs. 14 7 3 4 30:19 24
4. Hovězí 14 7 3 4 38:18 24
5. Val. Příkazy 14 6 5 3 33:22 23
6. Zašová 14 7 2 5 27:25 23
7. Val. Polanka 14 6 3 5 28:19 21
8. Hor. Lideč 14 6 3 5 21:25 21
9. Vel. Karlovice B 14 6 0 8 23:37 18
10. Val. Bystřice 14 4 5 5 24:23 17
11. Janová 14 4 4 6 20:27 16
12. Poličná 14 5 1 8 23:31 16
13. Prostř. Bečva 14 5 0 9 23:38 15
14. Choryně 14 1 3 10 20:45 6

SKUPINA B

Dohrávka: Slavičín B – Rusava 4:0 Struhař 3, Šoukal.

1. Štítná n. Vl. 14 9 3 2 37:16 30
2. Kelč 14 8 5 1 30:14 29
3. Těšnovice 14 8 3 3 36:19 27
4. Fryšták 14 7 4 3 34:17 25
5. SK Vizovice 14 7 3 4 28:16 24
6. Lubná 14 7 1 6 22:26 22
7. Míškovice 14 5 4 5 23:28 19
8. Ad. Hulín 14 4 5 5 23:21 17
9. Slavičín B 14 4 2 7 24:25 17
10. Rusava 14 5 2 7 24:28 17
11. Louky 14 5 0 9 14:25 15
11. Holešov B 14 3 5 6 17:33 14
13. Malenovice 14 2 4 8 11:30 10
14. Slavkov p. H. 14 2 1 11 10:35 7

SKUPINA C

1. Osvětimany 14 10 1 3 51:17 31
2. Strání 14 9 2 3 47:20 29
3. Slavkov 14 8 3 3 21:10 27
4. Bojkovice 14 6 4 4 32:16 22
5. Zlechov 14 5 6 3 25:20 21
6. Koryčany 14 6 3 5 29:25 21
7. J. Otrokovice 14 6 1 7 21:23 19
8. Uh. Ostroh 14 5 3 6 21:39 18
9. Jalubí 14 4 5 5 17:35 17
10. Sušice 14 5 2 7 27:32 17
11. Šumice 14 3 6 5 27:30 15
12. Hluk B 14 4 1 9 19:32 13
13. Kudlovice 14 3 4 7 21:31 13
14. Zlámanec 14 3 1 10 21:49 10

OKRESNÍ PŘEBOR

ZLÍN

1. Štípa 14 9 1 4 32:17 28
2. Kostelec 14 8 1 5 29:23 25
3. Sehradice 14 8 1 5 31:31 25
4. Březnice 14 6 6 2 28:21 24
5. Jaroslavice 14 6 5 3 33:19 23
6. Tlumačov 14 6 2 6 23:19 20
7. Ludkovice 14 6 2 6 24:24 20
8. Hvozdná 14 6 2 6 19:23 20
9. Dolní Lhota 14 5 3 6 22:24 18
10. Napajedla B 14 5 3 6 15:26 18
11. Kašava 14 5 2 7 24:31 17
12. Tečovice 14 4 3 7 31:27 15
13. Bylnice 14 4 2 8 20:35 14
14. Újezd 14 2 3 9 17:28 9

Tabulka střelců po podzimní části

17 – Švach Pavel (Jaroslavice A), 12 – Krhůtek Jan (Kostelec A), 8 – Plášek Jan (Sehradice A), 7 – Frkal Martin (Tečovice A), Krahula Evžen (Štípa A), Tyl Radek (Tlumačov), Nášel Vladimír (Sehradice A), Sovják Jakub (Štípa A).

KROMĚŘÍŽ

1. Kyselovice 13 8 1 4 35:25 25
2. Martinice 13 7 3 3 48:24 24
3. Žeranovice 13 7 0 6 36:29 21
4. Zdounky 13 6 2 5 24:16 20
5. Skaštice 13 6 2 5 32:37 20
6. Roštění 13 6 1 6 30:24 19
7. Záhlinice 13 5 4 4 24:19 19
8. Němčice 13 6 1 6 27:36 19
9. Prusinovice 13 5 2 6 25:38 17
10. Tučapy 13 4 4 5 14:18 16
11. Kostelec u Hol. 13 4 3 6 30:28 15
12. Chvalčov 13 4 3 6 23:29 15
13. Šelešovice 13 4 3 6 23:36 15
14. Mrlínek 13 3 3 7 21:33 12

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

1. Havřice 14 11 0 3 39:14 33
2. Nedakonice 14 9 2 3 42:15 29
3. Drslavice 14 8 3 3 43:26 27
4. Nivnice 14 7 2 5 31:28 23
5. Nezdenice 14 6 2 6 21:24 20
6. Kostelany 14 6 2 6 36:42 20
7. Ostr. Lhota 14 5 4 5 28:28 19
8. Polešovice 14 6 1 7 25:36 19
9. Bánov 14 5 2 7 27:33 17
10. Jarošov 14 5 2 7 24:31 17
11. Boršice u Blatnice 14 5 1 8 25:32 16
12. Tupesy 14 4 2 8 19:32 14
13. Traplice 14 4 2 8 24:38 14
14. Břestek 14 3 3 8 30:35 12

VSETÍN

1. Ratiboř 13 10 1 2 46:17 31
2. Lhotka n. B. 13 8 2 3 28:18 26
3. Jablůnka 13 8 2 3 23:15 26
4. Střítež n. B. 13 7 2 4 31:27 23
5. Kateřinice B 13 7 1 5 44:21 22
6. Vsetín B 13 6 2 5 23:19 20
7. Franc. Lhota 13 6 2 5 29:30 20
8. Halenkov 13 5 3 5 24:23 18
9. Horní Bečva 13 6 0 7 31:32 18
10. Hošťálková 13 4 2 7 27:31 14
11. Prlov 13 3 5 5 24:36 14
12. Loučka 13 1 8 4 13:24 11
13. Huslenky 13 3 1 9 16:38 10
14. Liptál 13 1 1 11 18:46 4

ZLÍN III. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Veselá 14 8 3 3 36:17 27
2. Březová 14 8 3 3 30:16 27
3. Komárov 14 7 3 4 21:20 24
4. Lukov B 14 6 5 3 23:20 23
5. Lípa 14 6 3 5 24:24 21
6. Zádveřice 14 5 5 4 18:24 20
7. Tečovice B 14 6 1 7 35:25 19
8. Fryšták B 14 5 4 5 31:26 19
9. Mysločovice 14 4 7 3 30:27 19
10. Příluky B 14 6 0 8 29:34 18
11. Březůvky 14 5 2 7 21:31 17
12. Paseky 14 3 5 6 21:35 14
13. Pohořelice 14 4 1 9 34:49 13
14. Mladcová B 14 3 2 9 19:24 11

Tabulka střelců po podzimní části

13 – Bártek Karel (Tečovice B), 9 – Mezírka David (Příluky B), Starý Adam (Březová), 8 – Dočkal Petr (Veselá A), 7 – Bittner Jiří (Mysločovice A), Máca Petr (Pohořelice), Odstrčilík Martin (Veselá A), Spáčil Josef (Lípa).

SKUPINA B

1. Vysoké Pole 14 12 0 2 55:21 36
2. Luhačovice B 14 9 3 2 33:21 30
3. Nevšová 14 7 4 3 30:22 25
4. Pozlovice 14 7 3 4 35:27 24
5. Mirošov 14 6 5 3 28:25 23
6. Návojná 14 6 3 5 33:25 21
7. Štítná n. Vl. B 14 6 2 6 22:20 20
8. Drnovice 14 5 3 6 24:26 18
9. Biskupice 14 5 3 6 21:29 18
10. Šanov 14 3 5 6 21:30 14
11. Vlachovice B 14 3 3 8 20:37 12
12. Rokytnice 14 1 8 5 21:28 11
13. Smolina 14 3 2 9 21:29 11
14. Hř. Újezd 14 2 2 10 14:38 8

Týmu Nevšové bude po skončení soutěže odečteno 15 bodů.¨

Tabulka střelců po podzimní části

17 – Doruška Jan (Vysoké Pole), 11 – Šoman Petr (Nevšová), Hamouz Lukáš (Pozlovice), 10 – Žák Jan (Vysoké Pole), 9 – Gajdůšek Tomáš (Biskupice), 8 – Ročák Štěpán (Smolina), 7 – Bernátek Lubomír (Pozlovice), Janoš Petr (Vysoké Pole), Machač Marek (Návojná), Pecl Radim (Mirošov).

ZLÍN IV. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Spytihněv B 13 10 1 2 58:21 31
2. Halenkovice 13 9 1 3 56:22 28
3. FC Vizovice 13 7 3 3 41:37 24
4. Velký Ořechov 13 7 2 4 32:23 23
5. Dobrkovice 13 7 2 4 33:27 23
6. Žlutava 13 7 2 4 19:15 23
7. Trnava B 12 5 0 7 24:37 15
8. Provodov B 13 4 3 6 23:37 15
9. Racková 13 4 2 7 39:44 14
10. Kudlov 13 3 3 7 25:36 12
11. Lhota u Mal. 13 2 6 5 24:37 12
12. Jaroslavice B 13 3 2 8 23:34 11
13. Doubravy 13 2 1 10 21:48 7

Tabulka střelců po podzimní části

21 – Blanař Martin (Racková), 18 – Polášek Jakub (Spytihněv B), Sudolský Jiří (Halenkovice), 13 – Mudrák Miroslav (Dobrkovice), Ulman Martin (FC Vizovice), 12 – Kocián Petr (Halenkovice), 10 – Holík Roman (FC Vizovice), Malčík Martin (Trnava B), 9 – Janošek Bohdan (Spytihněv B), Lux Rostislav (Dobrkovice), Smetka Jaroslav (Velký Ořechov), 8 – Soukup Radek (Trnava B), Vajda Stanislav (Racková), 7 – Marholt David (Halenkovice), Mikel Jaromír (Velký Ořechov).

SKUPINA B

1. Bratřejov 11 10 1 0 42:8 31
2. Všemina 11 7 2 2 41:15 23
3. Neubuz 11 7 1 3 44:29 22
4. Jasenná 11 7 1 3 33:21 22
5. Trnava 10 6 1 3 23:13 19
6. Štípa B 10 5 2 3 26:19 17
7. SK Vizovice B 11 4 2 5 25:22 14
8. Veselá B 11 4 2 5 20:26 14
9. Lužkovice B 11 3 2 6 34:28 11
10. Lutonina 11 1 2 8 12:34 5
11. Kašava B 11 1 1 9 15:48 4
12. Kostelec B 11 1 1 9 7:59 4

Tabulka střelců po podzimní části

14 – Pšenka Michal (Neubuz), 12 – Zicha Jan (Jasenná), 11 – Chromčák Petr (Bratřejov), Vrba Martin (Neubuz), 10 – Koňařík Pavel (Bratřejov), 9 – Holík Tomáš (Všemina), 8 – Polách Ondřej (Lužkovice B), 7 – Krajča Luboš (Štípa B).

SKUPINA C

1. Slopné 14 12 2 0 43:13 38
2. Nedašova Lhota 14 10 2 2 47:15 32
3. Poteč 14 9 2 3 51:25 29
4. Sehradice B 14 9 1 4 23:16 28
5. Horní Lhota 14 6 3 5 31:30 21
6. Divnice 14 6 2 6 28:28 20
7. Tichov 14 6 1 7 36:42 19
8. Rudimov 14 5 2 7 37:39 17
9. Bohuslavice 14 4 3 7 17:24 15
10. Petrůvka 14 5 0 9 15:30 15
11. Jestřabí 14 3 5 6 16:23 14
12. Loučka 14 3 3 8 19:29 12
13. Dolní Lhota B 14 2 3 9 16:40 9
14. Lipová 14 2 3 9 21:46 9

Tabulka střelců po podzimní části

14 – Stružka Oldřich (Tichov), 12 – Měřička David (Rudimov), 11 – Františák Petr (Poteč), Holba Michal (Nedašova Lhota), Juřica Vladimír (Poteč), 10 – Červeňan Patrik (Rudimov), Šůstek Petr (Slopné), 9 – Procházka Lubomír (Poteč), 8 – Bartoš Pavel (Poteč), Vaněk Vlastimil (Nedašova Lhota), 7 – Bartozel Libor (Bohuslavice n/Vl.).

KROMĚŘÍŽ III. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Rajnochovice 13 12 0 1 62:16 36
2. Loukov 13 10 1 2 52:11 31
3. Komárno 13 8 1 4 36:16 25
4. Míškovice B 13 6 2 5 21:33 20
5. Ludslavice 13 6 0 7 36:32 18
6. Zahnašovice 13 4 3 6 25:30 15
7. Hlinsko p. H. 13 5 0 8 21:31 15
8. Martinice B 13 4 1 8 24:42 13
9. Rusava B 13 3 2 8 18:53 11
10. Mysločovice B 13 1 2 10 16:47 5

SKUPINA B

1. Břest 13 10 3 0 38:8 33
2. Rataje 13 8 5 0 39:12 29
3. Lutopecny 13 7 2 4 37:30 23
4. Rymice 13 6 3 4 39:25 21
5. Bezměrov 13 5 3 5 27:23 18
6. Zlobice 13 5 2 6 30:30 17
7. Žalkovice B 13 4 2 7 30:33 14
8. Kyselovice B 12 3 2 7 18:30 11
9. Pravčice 12 2 2 8 24:45 8
10. Kostelec u Hol. B 13 1 2 10 11:57 5

SKUPINA C

1. Počenice 13 9 2 2 49:20 29
2. Morkovice B 13 9 1 3 40:23 28
3. Lubná B 13 8 2 3 39:24 26
4. Kvasice B 13 6 3 4 31:18 21
5. Troubky 13 5 3 5 29:32 18
6. Bařice 13 5 2 6 26:28 17
7. Roštín 13 5 0 8 24:32 15
8. Dřínov 12 4 1 7 25:39 13
9. Střílky 12 2 3 7 21:36 9
10. Litenčice 13 2 1 10 18:50 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

1. Horní Němčí 14 10 2 2 43:24 32
2. Vlčnov 14 10 1 3 35:15 31
3. Pitín 14 9 1 4 28:15 28
4. Košíky 14 8 3 3 46:17 27
5. Hradčovice 14 8 2 4 40:33 26
6. Huštěnovice 14 7 4 3 28:24 25
7. Staré Město 14 7 0 7 30:31 21
8. Babice 14 6 2 6 36:34 20
9. Popovice 14 6 2 6 26:27 20
10. Buchlovice 14 4 2 8 24:38 14
11. Březová 14 3 3 8 20:39 12
12. Korytná 14 2 4 8 17:37 10
13. Mařatice 14 2 3 9 19:37 9
14. Bílovice 14 1 1 12 16:37 4

ZÁKLADNÍ TŘÍDA

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

SKUPINA A

1. Kněžpole B 14 12 2 0 49:18 38
2. Topolná 15 10 3 2 69:22 33
3. Částkov 15 10 3 2 60:19 33
4. Slov.-Vážany 15 10 0 5 37:24 30
5. Kunovice 15 8 5 2 46:23 29
6. Medlovice 15 9 2 4 43:36 29
7. Jankovice 15 8 0 7 30:34 24
8. Mistřice 15 7 1 7 37:35 22
9. Jarošov B 15 7 1 7 42:41 22
10. Podolí 15 5 1 9 38:38 16
11. Tučapy 15 4 4 7 26:38 16
12. Jalubí B 15 4 0 11 30:46 12
13. Stříbrnice 15 3 3 9 24:42 12
14. Traplice B 15 1 1 13 15:71 4
15. Tupesy B 15 0 2 13 16:75 2

SKUPINA B

1. Ostr. N. Ves B 13 12 1 0 48:8 37
2. Záhorovice 13 11 1 1 50:10 34
3. Komňa 13 7 3 3 33:19 24
4. Strání B 12 7 2 3 49:18 23
5. Suchá Loz 13 6 3 4 33:38 21
6. St. Hrozenkov 12 6 1 5 27:26 19
7. Přečkovice 12 5 3 4 34:30 18
8. Uh. Ostroh B 13 5 2 6 26:30 17
9. Žitková 13 5 0 8 23:30 15
10. Bystřice p¨. L 13 4 2 7 21:35 14
11. Boršice u Bl. B 13 2 2 9 20:52 8
12. Podolí B 12 1 1 10 21:55 4
13. Rudice 12 0 1 11 10:44 1

VSETÍN III. TŘÍDA

1. Police 13 9 1 3 37:23 28
2. Hrachovec B 13 8 2 3 36:20 26
3. Podlesí B 13 7 4 2 31:18 25
4. Val. Senice 13 7 3 3 33:19 24
5. Lužná 13 7 2 4 25:19 23
6. Choryně B 13 6 1 6 32:25 19
7. Jarcová 13 4 5 4 27:25 17
8. Leskovec 13 5 1 7 28:27 16
9. N. Hrozenkov 13 3 7 3 15:14 16
10. Branky 13 4 2 7 27:40 14
11. Ústí 13 3 4 6 22:31 13
12. Bynina 13 2 5 6 23:38 11
13. Janová B 13 3 2 8 19:38 11
14. Krhová 13 3 1 9 20:38 10

VSETÍN IV. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Lhota u Vs. B 12 6 4 2 36:17 22
2. Lidečko B 13 6 3 4 29:23 21
3. Ratiboř B 12 5 5 2 34:18 20
4. Huslenky B 13 6 1 6 32:35 19
5. Střelná 13 5 4 4 28:35 19
6. Lačnov 12 5 3 4 30:21 18
7. Semetín 13 5 3 5 27:27 18
8. Zděchov 12 5 1 6 30:36 16
9. Študlov 12 1 0 11 13:47 3

SKUPINA B

1. Dolní Bečva B 13 9 2 2 50:16 29
2. Kladeruby 12 8 3 1 24:11 27
3. Juřinka B 12 7 1 4 36:17 22
4. Růžďka 12 6 3 3 34:23 21
5. Mikulůvka 12 5 1 6 34:37 16
6. Velká Lhota 12 5 1 6 28:38 16
7. Jablůnka B 13 4 3 6 37:30 15
8. Jasenice 13 4 1 8 33:53 13
9. Poličná B 13 0 1 12 19:70 1

DOHRÁVKY MLÁDEŽNICKÝCH SOUTĚŽÍ

Krajská soutěž dorostu – sk. A: Slavičín – Val. Klobouky 1:1 Pekárek – Častulík, Dol.Bečva – Vel. Karlovice nehráno pro nezpůsobilý terén. Sk. B: Prakšice – Nedachlebice 2:2 Chaloupka 2 – Belant, Surový.

Krajská soutěž st. žáků – sk. A: Nedašov – Poličná 3:1 Šenkyřík 2, Kolínek – Bořuta. Krajská soutěž ml. žáků, sk. A: Nedašov – Poličná 4:2 Líňa 3, Novák – Roupec, Dubcová K.