OP
LOUČKA – PRLOV 2:3 (0:2)

Hosté v prvním poločase dokonale trestali chyby domácích. Ve 26. minutě se trefil Světlík – 0:1, o pět minut později opět Světlík zvýšil na 0:2. Domácí se do zápasu dostali ve druhém poločase, kdy Cikhart po akci Vašků snížil. V 79. minutě po akci Cikharta vyrovnal Hovorka. Hosté ale dokázali odpovědět. V 83. minutě Sochora hlavou přeloboval gólmana - 2:3.

RATIBOŘ – FR. LHOTA 3:1 (1:1)

Domácí dobře začali a již v 11. minutě dorážel přesně Olšák. Ve 20. minutě ale chybu domácího brankáře potrestal důrazný Zimek – 1:1. Zápas rozhodla vydařená pětiminutovka Ratiboře. V 50. minutě chytrým lobem zvýšil Daňa, v 55. minutě se prosadil dorážkou Blizňák.

STŘÍTEŽ – LIPTÁL 3:0 (0:0)

V prvním poločase se oběma týmům moc hrát nechtělo – bylo příliš horko. Vše se zlepšilo po obrátce. Ve 46. minutě svůj únik zakončil přesně V. Kuběj – 1:0. Hosté podali sympatický výkon, ale před brankou byli neškodní. Domácí Plešek zvýšil křižnou střelou na 2:0 a tečku za zápasem udělal v poslední minutě Lušovský po chybě brankáře.

HOŠŤÁLKOVÁ – VSETÍN B 2:2 (2:0)

Domácí výborně začali a již po dvaceti minutách vedli 2:0. V 11. minutě se trefil Žamboch a o devět minut později přidal druhou branku Čentéš. Ve druhém poločase ale domácí hodně slevili z tempa a umožnili Vsetínu se dostat zpátky do zápasu. V 78. minutě snížil O. Lukáč a stejný hráč v závěru proměnil přísně nařízený pokutový kop.

HUSLENKY – JABLŮNKA 2:0 (1:0)

Domácí se na favorita vytáhli a brankami Tydlačky s Krhovjákem udělali důležitý krok k záchraně.

KATEŘINICE B – HALENKOV 4:0 (2:0)

V prvním poločase dvoubrankové vedení zajistily domácím standardní situace. V 18. minutě po rohovém kopu přesně hlavičkoval Zetek, ve 36. minutě si rohový kop O. Kuzníka srazili obránci do vlastní sítě. V závěru zápasu se po akci Kašpara prosadil mladý Dančák a v 85. minutě Pisklák.

LHOTKA – HORNÍ BEČVA 4:1 (3:0)

Hosté začali aktivně, ale ve 22. minutě prohrávali po brance Trefila. Ve 25. minutě Sovák připravil gól Vozákovi – 2:0. O deset minut později přidal třetí branku Táborský. Deset minut před koncem hosté snížili Ondruchem a potom jim vyloučil sudí hráče. Petřek v 75. minutě podepsal účet zápasu.
Dohrávka

LHOTKA N. B. – LIPTÁL 3:3 (2:1)

Do dohrávky nastoupili domácí bez tří potrestaných hříšníků Korytáře, Sováka a Veselého, ale od počátku jejich absence nebyla znát. Lhotka zahájila v ostrém tempu a již ve 3. minutě hlavičkoval Petřek do břevna. Záhy stejný hráč své sólo zakončil střelou do brankáře Svobody. Ve 13. minutě se zpoza šestnáctky opřel do míče Táborský a jeho dělovka trefila tyč. Hosté vylezli z obrany po čtvrthodině a hned z toho byl gól. Na rohový kop si vyskočil nejvýše mladý Londa. Jeho hlavičku stačil Křenek vyrazit pouze před Urbana, který míč napálil do šibenice – 0:1. Šokovaní domácí odpověděli tutovkou Petřeka, ale jeho brejk vyrazil gólman Svoboda. Ve 25. minutě si domácí Vavřík dovolil na brankáře kličku, ale z brankové čáry míč vykopl Valchař. Drtivý tlak Lhotky přinesl zasloužené vyrovnání ve 28. minutě, kdy Vavřík individuální akci zakončil přesně k tyči – 1:1. Hosté mohli jít do vedení po hlavičce Řezníčka, ale obrana míč vykopla z brankové čáry. Udeřilo na druhé straně. Táborský prošel středem obrany a zkušeně umístil míč k tyči – 2:1. Úvod druhé půle patřil hráčům Liptálu a v 55. minutě bylo vyrovnáno. Čerstvý Kirschner dostal pěknou přihrávku od Urbana a mířil přesně – 2:2. Střelec byl při chuti a záhy se ocitl sám před Křenkem. Domácí brankář ale jeho pokus vyrazil a dorážku poslal Londa nad. Fotbal nahoru dolů se musel líbit a oba týmy dohrávaly na pokraji vyčerpání. V 70. minutě se domácí kapitán Rosenkranc dostal v pokutovém území k míči nenápadným faulem a poslal Lhotku potřetí do vedení. Což nelibě nesl hostující Urban a za kritiku sudího mohl odejít na pivo s červenou kartou v zádech. I druhé střídání hostům vyšlo. V 73. minutě si na pěkný centr Matošky naběhl čerstvý Mikel a bylo vyrovnáno. Se třemi body pro zachraňující se Liptál pohrdl Valchář, který v 85. minutě své sólo poslal do boční sítě.
BRANKY: Vavřík, Táborský, Rosenkranc - Urban, Kirchner, Mikel.
ROZHODČÍ: Jelínek.

KATEŘINICE B – FR. LHOTA 1:2 (0:0)

Branky: Drda – X.

Vladimír Štěpán