Další tři body si připsali fotbalisté Branek, kteří doma nedali šanci Jarcové. Vraždění neviňátek se odehrávalo v Policích, kde domácí tým smetl béčko Krhové 8:0.

IV.třída muži sk A 7. kolo

Študlov – Ratiboř B 1:3 (0:3)

Třebaže celkový výsledek včetně poločasu napovídá o jasném vítězství hostů, na hřišti tomu tak až tak úplně nebylo. Byli to právě domácí, kteří byli hlavně v první půli aktivnější a klidně mohli vést podobným rozdílem, jak nakonec vedlo béčko Ratiboře. Protože se ale na „kdyby" ve fotbale nehraje, odvezli si všechny body domů fotbalisté Ratiboře. Černou kaňkou utkání je oboustranné vyloučení domácího Patrika Orsága a hostujícího Uhrina, kteří po vzájemné potyčce v 75. minutě viděli červenou kartu.

Branky: Lysáček – Uhrin, Děckuláček, Navrátil.

Jablůnka B – Semetín 0:3 (0:1)

Sacher Vítězslav, Mikušek Miroslav, Plšek Petr.

Střelná – Huslenky B 6:1 (3:0)

Střelná ještě v sezoně podobně jako Semetín neztratila ani bod a podle toho také její utkání s Huslenkami B dopadlo. I když se hosté nepředstavili v úplně špatném světle, domácí prostě byli lepší a po zásluze zvítězili. Důležitý pro vývoj utkání byl jeho začátek. Střelná vedla od druhé minuty, další gól přidala po čtvrthodině hry a po dvaceti minutách to bylo 3:0 a bylo prakticky hotovo. Hrál se oboustranně útočný fotbal, na jehož konci se radovali z vítězství 6:1 domácí.

Branky: Brlica Vlastimil 3, Drdák, Daněk, Krajča Marian – Labaj

Lhota B – FK Vsetín B

odloženo na ČT 26.9.18:30 hř.Vsetín UT Pod Pecníkem

Zděchov – Halenkov B 1:3 (1:1)

Branky: Macek – Juřica Vojtěch, Maňák, Kovařčík.

Horní Bečva B – Choryně B 3:0 (2:0)

Choryně B utrpěla první porážku sezony a zároveň tak musela přenechat první místo tabulky Policím, které si doma zastřílely s Krhovou B.

Branky: Hejný, Prorok, Bártek.

Branky – Jarcová 4:0 (3:0)

O osudu zápasu rozhodl první poločas, který domácí vyhráli 3:0. Po změně stran se hra trochu uklidnila a vyrovnala, nicméně Branky kontrolovaly zápas a s přehledem si dokráčely pro tři body. V nové sezoně se zatím Brankám hodně daří, s Jarcovou to bylůa už čtvrtá výhra v šesti utkáních a momentálně to stačí na druhé místo tabulky za sousedními Policemi.

Branky: Džobák 2, Chocholatý, Hadaš.

Jasenice – Velká Lhota 1:2 (1:1)

To, co se Velké Lhotě vůbec nedaří v domácím prostředí, se jim povedlo na hřišti Jasenice, kde urvali tři body. O třech bodech rozhodl ve druhém poločase Lukáš Labaj.

Branky: Kubla – Skotnica, Labaj.

Kladeruby – Valašská Bystřice B 3:0 (1:0)

Kladeruby zatím doma v nové sezoně moc body nepouštějí a potvrdily to i tentokrát. Domácí měli výborný úvod, když se hned po pěti minutách hry trefil pěknou střelkou k tyči Škařupa. Další branky přišly až po přestávce a pokaždé je měli na svědomí domácí borci. Branka na 2:0 Valašskou Bystřici zlomila a domácí pak nakonec vyhráli 3:0.

Branky: M. Škařupa, Zdeněk Erla, Lukáš Gerla.

Mikulůvka – Zubří B 5:4 (2:2)

V Mikulůvce se strhla nevídaná přestřelka, ze které nakonec vyšli vítězně domácí fotbalisté. Hned ve druhé minutě se prosadil domácí Mrázek a bylo to 1:0. Chvíli nato však už bylo srovnáno, když se trefil Bělohlávek – 1:1. Pak domácí fanoušky potěšila akce Potěšila, který hrál netradičně vepředu a domácí znovu vedli. Aby se to nepletlo, tak chvíli poté už zase bylo srovnáno. Přestřelka pokračovala i po změně stran. Poprvé v zápase si vzali vedení hosté, jenže dlouho jim nevydrželo – domácí srovnali po ruce ve vápně z penalty Mrázkem na 3:3. Další na řadě byl Potěšil, který rovněž svým druhým gólem zápasu dával na 4:3. Zubří B se však nepoložilo a po chvíli už to bylo 4:4. Klíčový a zároveň nejhezčí moment zápasu přišel v 83. minutě. To se k míči dostal domácí matador Jan Herber, který týmu vypomáhá jen občas, když to hoří se sestavou. Zkušený čtyřicátník krásným gólem sedm minut před koncem rozhodl o vítězství Mikulůvky 5:4.

Branky: Mrázek 2, Potěšil 2, Herber – Bělohlávek, Janíček 2, Borák

Police – Krhová B 8:0 (1:0)

První poločas vůbec nenasvědčoval tomu, jaké vraždění neviňátek se v Policích odehraje ve druhé půli. V ní si totiž taktovku do svých rukou vzali především Vančura, Chvatík, Jan a Lukáš Mikulenkové a byla z toho pořádná střelnice. V 7, minutě nedal domácí penaltu Patrik hruška, ale mrzet jej to nemuselo, ve 29. minutě už Police vedly, když se trefil Vančura. Po poločase to byla velká střelnice. Vše načal ve 48. minutě Chvatík – 2:0, po něm dal další branku ve 49. minutě Jan Mikulenka a bylo to 3:0. V 62. minutě dal svoji druhou branku Vančura a o minutu později si dali hosté vlastní gól, který byl připsán Janu Mikulenkovi. V 75. minutě dal po akci s Vančurou svůj druhý gól Chvatík a domácí už vedli 6:0. Podobný scénář měla i sedmá branka, akorát si oba borci vyměnili role a Vančura zkompletoval hattrick – 7:0. Konečnou podobu výsledku dal v 88. minutě Lukáš Mikulenka.

Branky: Vančura 3, Chvatík 2, L. Mikulenka 2, Jan Mikulenka.

1. Police 6 4 2 0 23:6 14
2. Branky 6 4 1 1 19:9 13
3. Choryně B 6 3 2 1 17:10 11
4. Jarcová 6 3 1 2 16:14 10
5. Kladeruby 6 3 1 2 13:13 10
6. Zubří B 6 3 0 3 20:16 9
7. Valašská Bystřice B 6 3 0 3 12:8 9