LHOTA U VS. B – RATIBOŘ B 1:0 (1:0)

Lhota po čtyřech prohraných zápasech prolomila herní prokletí a získala tři body. Domácí k vítěztví nasměroval jedinou brankou zápasu ve 25. minutě Tomáš Smilek, který potrestal chybu hostující obrany. Hosté z Ratiboře se sice ve druhém poločase snažili o vyrovnání a vytvořili si několik příležitostí, ale domácí už si vítězství vzít nenechali.

LAČNOV – ŠTUDLOV 6:0 (1:0)

Fotbalisté obou týmů i diváci před výkopem minutou ticha uctili památku Františka Slováka, dlouholetého předsedy TJ, který v minulých dnech zemřel.

V prvním poločase se domácí dlouho hledali a teprve po půlhodině mířil přesně z trestného kopu Hrabina. Druhý poločas již připomínal hru kočky s myší. Dvě branky přidal Trčka, po jedné Fojtů, Krajča a Povalač

SEMETÍN – ZDĚCHOV 2:1 (1:1)

Kdo se na zápas opozdil a dorazil o deset minut později, přišel o dvě branky. Již v 5. minutě otevřel skóre domácí kapitán Radek Krampota. O čtyři minuty později bylo vyrovnáno – přesně mířil Rostislav Borák. Rozhodnutí zápasu přišlo ve 47. minutě, kdy se trefil opět Radek Krampota. Po zbytek zápasu měly oba celky problém vydolovat míč z bahnitého hřiště a těšily se na konec. Domácí vyhráli zaslouženě.

LIDEČKO B – STŘELNÁ 2:2 (0:0)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, který měl ale hodně nepřesností. Oba týmy se zlobily na sudího Škrobáka, že neodpískal po jedné penaltě na každé straně. Druhou část zahájili lépe domácí a dorostenec Zaoral vstřelil první branku. Záhy uviděl domácí Bliznák červenou kartu. Přesilovku využili hosté již v 63. minutě a Brlina vyrovnal. O pět minut později proměnil stejný hráč penaltu a Střelná vedla 1:2. Bod pro domácí zachránil v 79. minutě Zezulka, který proměnil krásnou přihrávku Kulíška.

Dohrávka
RATIBOŘ B – HUSLENKY B 2:2 (1:2)

V dohrávce nastoupily obě rezervy posíleny o hráče A týmů. Na těžkém terénu se hrálo bojovné utkání. V prvním poločase měli domácí více ze hry, ale hosté hrozili z brejků, první proměnili v 19. minutě, když se uvolnil Labaj a mířil přesně – 0:1. Deset minut nato vyrovnal přesnou trefou do odkryté brány Pala 1:1. Pět minut před přestávkou dostal hosty do vedení Orság. Druhý poločas se hrál spíše mezi šestnáctkami a zasloužené vyrovnání přišlo po hodině hry z kopačky Děckuláčka. Dělba bodů je spravedlivá pro oba celky.

RŮŽĎKA – JUŘINKA B 1:1 (0:0)

Vše podstatně v zápase se odehrálo v posledních třech minutách. Do té doby obě mužstva předváděla pohledný fotbal s řadou šancí, které ale v síti neskončily. V 88. minutě poslal domácí do vedení Melichařík, ale hostující Chocholatý v poslední minutě vyrovnal.

MIKULŮVKA – JASENICE 1:1 (1:1)

Zápas musel být o poločase ukončen, neboť přes Mikulůvku se přehnala průtrž mračen a hřiště zaplavila vodou. Domácí šli do vedení Jasným, za hosty vyrovnal z penalty Martin Varga. I když se oba soupeři domluvili, že bude platit poločasový výsledek, konečný verdikt bude mít STK.

KLADERUBY – DOL. BEČVA B 0:4 (0:2)

Rezerva Dolní Bečvy míří do třetí třídy a domácím v tomto zápase nedala šanci. Po celý zápas byli hosté jasně lepší a zaslouženě zvítězili brankami Maléře, Martyčáka, Vaníčka a Jurečky.

VELKÁ LHOTA – JABLŮNKA B 9:2 (7:0)

Kdyby nepřišla bouřka, tak hosté z Jablůnky měli zaděláno inkasovat desítku. Osud zápasu se rozhodl během první půle, když si domácí udělali z branky soupeře dělostřeleckou střelnici. Ve druhém poločase pod dojmem vysokého vedení již jenom kontrolovali hru. Branky: Vrábel 3, Merta 2, Ptáček 2, Zátorský, Pernický – Pavlica 2.