SKUPINA A

STŘELNÁ – JANOVÁ B 2:1 (1:0)

Domácí se na soupeře vytáhli a zaslouženě zvítězili. Zasloužili se o to svými brankami Jiří Kosiewicz a Karel Krajča. Za hosty byl úspěšný Daniel Orság.

RATIBOŘ B – ŠTUDLOV 1:0 (1:0)

V hodně průměrném utkání se domácí mohou radovat jen ze tří bodů, které jim zajistil přesnou trefou Pala.

LIDEČKO B – ZDĚCHOV 2:3 (1:1)

Domácí byli po většinu první půle lepším týmem, vypracovali si pět dobrých příležitostí, ale poločas skončil nerozhodně. Za domácí se trefil Zezulka, za hosty Matuška. Druhý poločas domácí přidali druhou branku Kulíškem, ale hostující brejky byly přímo ďábelské. Kocourek s Machalou zabalili tři body na odvoz do Zděchova.

SKUPINA B

JARCOVÁ – POLIČNÁ B 3:0 (1:0)

V Jarcové se hrál pěkný fotbal a k jeho kvalitě přispěly rovným dílem oba týmy. Ale domácí byli v koncovce maximálně produktivní a třemi brankami Rostislava Bači, Erika Klvánka a Pavla Bártka získali tři body. Zápas s přehledem řídil Nuc.

JASENICE – VELKÁ LHOTA 2:1 (0:0)

Domácí se v zápase hodně střelecky trápili, až je vysvobodil dvěma brankami Petr Cabák. Za hosty vyrovnával Pešek.

MIKULŮVKA – JUŘINKA B 4:4 (2:3)

Když v úvodu zápasu vstřelil domácí Šebesta po individuální akci branku, vypadalo to na jednoduchou záležitost. Hosté ale během krátké doby výsledek otočili na 1:3 brankami Vaňka, Štengla a Šindelka. Do šaten vstřelil kontaktní branku domácí Vinklárek. Juřinka ve druhé části Vaňkem přidala čtvrtou branku, a pak přišel mohutný domácí finiš. V poslední desetiminutovce dvakrát přesně mířil Herber – 4:4. Nakonec mohli hosté i prohrát, protože je dvakrát v závěru zachránilo břevno.

JABLŮNKA B – KLADERUBY 3:0 (0:0)

Domácí pojali zápas hodně slavnostně a v průběhu zápasu postavili nejstarší útok v Evropě. Své narozeniny tak oslavili Alois Bartošák (61 let) a Jiří Bartoň (55 let).

Hosté však hráli rovnocennou partii, ale odešli fyzicky. Do sítě mířili postupně R. Bartošák, Čuma a Václavík.