SKUPINA A – 1. kolo

FK VSETÍN B – ZDĚCHOV 3:4P

Branky: Matoška 2, Mikulenka – Macek J. 3.

RATIBOŘ B – LIPTÁL 3:2P (1:1)

Do vedení šla domácí rezerva v 7. minutě, kdy Mrlina hodil dlouhý aut na Válka, ten přiklepl na dvacítku Žabčíkovi, který z voleje prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Ve 24. minutě domácí chybovali na polovině hřiště a Liptál šel do brejku. Na konci akce stál Kachtík, který vyrovnal na 1:1. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří domácí přitlačili a v rozmezí 46. a 60. minuty postupoval třikrát rychlonohý Kachtík sám na Navrátila. Naštěstí pro Ratiboř se trefil jen jednou, a to v 55. minutě – 1:2. Od 65. minuty pro změnu přebrali otěže utkání domácí. Zasloužené vyrovnání přišlo v první minutě nastavení, kdy Blizňák doslova protlačil míč do brány 2:2. V penaltách se blýskl Navrátil, který hostům zlikvidoval hned tři pokusy, a tak bonusový bod zůstal v Ratiboři.

Branky: 7. Žabčík, 91. Blizňák Zdeněk – 24. a 55. Kachtík

LESKOVEC – HALENKOV B 0:3 (0:2)

Hosté poměrně překvapivě, ale zaslouženě vyloupili Leskovec, který se před sezonou netajil cílem postoupit zpátky do třetí třídy.

STŘÍTEŽ B – POLICE 3:2 (1:1)

Domácí tým potvrdil své kvality a znovu udržel domácí neporazitelnost. Ze začátku to tak ale moc nevypadalo. „Hrálo se už na našem domácím hřišti ve Stříteži, které si prošlo v posledních týdnech těžkými časy. Hráči asi měli v první půli v hlavách, že musí hřiště, které bylo dlouho hodně podmáčené, šetřit a podle toho také hráli. Aktivnější byli hosté a výsledek 1:1 v půli byl příznivý hlavně pro domácí. Ti se ale po změně stran zlepšili a utekli až na 3:1. Hosté snižovali na konečných 3:2 z penalty. Domácí byli po zápase spokojeni nejen se třemi body, ale také s hřištěm. „Tři body bereme, ale hlavně jsme rádi, že hřiště tuto těžkou zkoušku zvládlo. Už to i vypadalo, že se do konce podzimu na něm hrát nebude. Bylo strašně podmáčené a dalo strašně moc práce dostat ho do takového stavu, aby se na něm dalo hrát," řekl domácí funkcionář Ivo Chlevišťan.

Branky: Merta 2, Kachtík – Plesník, Novosad.

CHORYNĚ B – MIKULŮVKA 3:2P (0:1)

Branky: Tvrdoň Pavel 2 – Randýsek, Cabák

HORNÍ BEČVA B– KLADERUBY 2:4 (1:1)

Branky: Janíček, Opálka – Gerla 2, Škařupa, Pelc. ⋌(mha)

Jasenice – Krhová B 1:4 (0:2)

Jeden z nejlépe utajených výsledků posledních sezon se urodil v neděli odpoledne v Jasenici. Domácí celek výsledek nehlásil, a tak se jej podařilo zjistit až se značným zpožděním, a to ještě přičiněním hostujícího klubu. Poslední tým tabulky v souboji s předposlední Krhovou B nevyužil šanci urvat první body sezony a dotáhnout se právě na Krhovou B.

Domácí celek zatím prožívá prachmizernou sezonu. Poslední tým tabulky, který stále ještě čeká na první body, se k zápasu se svým nejbližším tabulkovým soupeřem sešel v pouhých devíti lidech, a to na úspěch nemohlo stačit. Hosté si s přehledem odvezli všechny body, hattrickem se blýskl Petr Beňa.

Branky Krhové: Beňa 3, Hellebrand.

1. Choryně B 7 4 2 1 22:11 15
2. Střítež B 7 3 3 1 19:16 15
3. Zubří B 7 4 2 1 29:9 14
4. Kladeruby 5 4 0 1 17:6 12
5. Mikulůvka 5 3 1 1 16:15 10
6. Police 6 1 2 3 13:18 7
7. Velká Lhota 5 2 0 3 14:10 6