SKUPINA A

LAČNOV – RATIBOŘ B 2:2 (1:2)

Hosté dobře začali a ve 20. minutě přesně mířil z trestného kopu Michal Fojt. Po půlhodině to bylo již 0:2. Do černého mířil Pala. Těsně před poločasem kopali domácí trestný kop a Petr Fojtů snížil na 1:2. Ve druhém poločase měli domácí tlak, ale vyrovnání přišlo v době, kdy to již nikdo nečekal. V 88. minutě se zdálky technickou střelou trefil Baklík – 2:2.

SEMETÍN – HUSLENKY B 1:3 (0:0)

Domácí po dobrém výkonu v minulém kole tentokrát přenechal tři body soupeři. První poločas nabídl vyrovnaný duel a branka nepadla. Ve druhé části domácí utrpěli šok, když rezerva Huslenek jim nastřílela postupně tři branky. Postupně se trefili v 53. minutě Michal Brhlík, v 64. minutě René Daňa a v 70. minutě z penalty Tomáš Holec. Domácí korigovali v 85. minutě z penalty. Střelcem byl Tomáš Smilek.

LIDEČKO B – LHOTA U VS. B 0:0

Domácí byli v kvalitním zápase o kousek lepším týmem, ale tři body nezískali. Hosté se zaměřili na pozornou obranu, která proti nedůrazným útočníkům dominovala. Největší šanci Lidečka spálil v závěru Petr Havelka, který svůj nájezd neproměnil.

ZDĚCHOV – ŠTUDLOV 4:2 (2:1)

Drtivý nápor v úvodu zápasu domácí korunovali dvěma brankami. Do přestávky snížil Novosad. Druhý poločas již byl plně v režii Zděchova. Tři branky Boráka a jedna Nováka zajistily vedení 4:1. V závěru korigoval druhou brankou Novosad.

SKUPINA B

KLADERUBY – JUŘINKA B 1:0 (1:0)

Vyrovnaný zápas se po většinu odehrával mezi šestnáctkami. Domácí byli o tu jednu branku šťastnější. Radoval se z ní ve 30. minutě Štěpán.

VELKÁ LHOTA – MIKULŮVKA 2:1 (1:0)

Domácí postrádali šest hráčů základní sestavy, a tak měli ze zápasu obavy. Byly ale liché, neboť soupeř předvedl velmi slabý výkon. Dvoubrankové vedení zajistili pro Velkou Lhotu Daněk s Pernickým, Hrabovský v závěru pouze snížil.

POLIČNÁ B – RŮŽĎKA 0:4 (0:2)

Hosté měli zápas plně pod kontrolou a s přehledem zvítězili. Dvě branky vstřelil Melichařík, po jedné přidali Tomšej a Hurta.

JABLŮNKA B – DOL. BEČVA B 1:1 (0:0)

V prvním poločase drželi domácí s favoritem krok, neboť měli dostatek fyzických sil. Ty jim ve druhé části začaly odcházet, a tak vedoucí branka byla hodně nečekaná. V pokutovém území se skvěle orientoval Erik Čuma a poslal Jablůnku do vedení. Pět minut před koncem kopal hostující Roman Maléř trestný kop a pěknou střelou kolem zdi vyrovnal.