SEMETÍN – RATIBOŘ B 3:1 (2:1)

Domácím vyšel vstup do zápasu a již v 5. minutě vedli po brance Zdeňka Krampoty. Hostům se podařilo vyrovnat ve 20. minutě po střele Vlastimila Paly. Těsně před odchodem do šaten zvýšil domácí kapitán Radek Krampota. Úroveň druhé půle ovlivnil náročný terén a hráčům již notně ubývaly síly. Deset minut před koncem výsledek pečetil Makyča.

LAČNOV – LIDEČKO B 2:0 (0:0)

Rozhodnutí vyrovnaného zápasu přišlo v poslední čtvrthodině. V 75. minutě přesně mířil Rumánek a v poslední minutě pečetil Daniel Fojtů

HUSLENKY B – STŘELNÁ 2:2 (0:1)

Domácí po prohraném prvním poločase dokázali svůj výkon zlepšit a výsledek dotáhli alespoň do remízové podoby. Dvě branky domácích vstřelil Holec, za hosty byli úspěšní Brlica a Krajča.

LHOTA U VS. B – ZDĚCHOV 1:4 (0:2)

Obraz hry se po celý zápas vyvíjel lépe pro Lhotu, jenže góly stříleli hosté ze Zděchova. V prvním poločase se nejprve trefil Ezechýl a druhou branku přidal Michálek z penalty. Ve druhé půli zvýšil po dalším protiútoku znovu Ezechýl a Stanislav Hajda upravil skóre už na 0:4. Domácí potom také kopali penaltu po zákroku na Smilka, kterou stejný hráč proměnil – 1:4. Skóre už se ovšem do konce zápasu nezměnilo, a tak Zděchov si zaslouženě odvezl tři body.

VEL. LHOTA – JUŘINKA B 2:4 (0:2)

Domácí dobře začali, ale neproměnili šance. To hosté byli jinak produktivnější a vedli v poločase o dvě branky. Po změně stran sice Pernický s Bolfem vyrovnali, ale rychlá třetí branka Juřinky rozhodla. Dvakrát mířil přesně Nohavica, po jedné brance přidali Šindelek a Chocholatý.

KLADERUBY – POLIČNÁ B 1:0 (0:0)

Zasloužené vítězství domácích se zrodilo v 55. minutě, kdy se trefil Žlebek. V závěru si domácí vypracovali řadu šancí na zvýšení skóre, ale neproměnili ani jedinou.

RŮŽĎKA – JABLŮNKA B 10:0 (5:0)

Z Jablůnky je to do Růžďky tak deset minut, takže každou minutu cesty zpět si mohli hosté vzpomínat na debakl. Tomšej se Slováčkem jim k tomu mohli zahrát třeba na kytaru, neboť oni to zavinili: 11. Tomšej 1:0, 15. Tomšej 2:0, 30. Slováček 3:0, 35. Tomšej 4:0, 45. Slováček 5:0, 48. Slováček 6:0, 57. Tomšej 7:0, 78. Slováček 8:0, 80. Skalický 9:0, 85. Melichařík 10:0.

JASENICE – DOLNÍ BEČVA B 0:1 (0:1)

Hosté vstřelil jedinou branku ve 45. minutě Jiřím Ručkou a ve druhé části si nejtěsnější vedení hlídali.

Dohrávka

JASENICE – POLIČNÁ B 0:2 (0:1)

Domácí měli po celý zápas výraznou převahu, ale z řady šancí nevytěžili nic. To hosté byli produktivnější. V prvním poločase se trefil Střilka, ve druhém Brabec a Poličná si tak v dohrávce odvezla tři body.