LHOTA U VS. B – RATIBOŘ B 3:3 (2:1)

Již v 5. minutě byl domácím vyloučen za faul Mikuš, ale oslabení jim nevadilo. Postupně vedli 2:0 a 3:1.

Jenže hosté v závěru měli více sil a dokázali zápas zremízovat. Dvě branky domácích vstřelil Vráblík a jednu Šťastný. Za hosty byli úspěšní Konvičný, Buriánek a Žabčík z penalty.

LAČNOV – ŠTUDLOV 2:1 (2:1)

Tradiční derby zahájili lépe hosté a již v 8. minutě šli do vedení brankou Hrbáčka.

Ve 23. minutě krásnou střelou z trestného kopu vyrovnal Petr Fojtů. ve druhé části se víc bojovalo, než hrál fotbal. Rozhodnutí přišlo v 85. minutě, kdy se trefil Gajdošík – 2:1.

SEMETÍN – ZDĚCHOV 1:1 (1:0)

Fotbalisté Semetína se ani v pátém kole nedočkali vítězství, i když tentokrát si je zasloužili.

Hosté za celý zápas neohrozili branku. Semetín se ujal vedení v 8. minutě, kdy po akci Smilka s Volkem zakončoval do prázdné branky Krampota – 1:0. Do další šance se dostal domácí Volek, ale nebyl úspěšný. Jednou za brankáře Zděchova zachraňoval obránce, který míč vyhlavičkoval z prázdné branky. Druhý poločas domácí kontrolovali vývoj, ale přepočítali se. V 92. minutě hosté kopali rohový kop a domácí obránce si pěknou hlavičkou vstřelil vlastní branku.

LIDEČKO B – STŘELNÁ 3:1 (2:0)

Od prvních minut se hrálo před brankou Střelné. Ve 26. minutě se trefil po rohovém kopu Roman Zezulka – 1:0. O dvě minuty později krásnou brankou zvýšil Michal Samiec. Druhý poločas již byl o hodně vyrovnanější a hostující Michal Filák v 73. minutě snížil. Klid do domácích řad přinesl v závěru zápasu Richard Kulíšek – 3:1.

RŮŽĎKA – JUŘINKA B 3:1 (2:0)

Domácí začali zápas mohutným náporem a brzy se ujali vedení 2:0. Druhý poločas začali lépe hráči Juřinky a Chocholatý snížil na 2:1. Potom domácí Michalík neproměnil pokutový kop. Hosté hráli v závěru vabank a inkasovali třetí branku. Za Růžďku se do listiny střelců zapsal dvakrát Skalický, jednu branku přidal Melichařík.

MIKULŮVKA – JASENICE 4:3 (0:1)

V prvním poločase hráli domácí bídně a hosté šli do vedení. Potom Jasný vyrovnal, ale hosté se ujali opět vedení. Zámrského a Jasného branky otočily průběh. Branková přetahovaná pokračovala, neboť hosté dokázali opět srovnat. Pět minut před koncem rozhodl Jasný. Dvě branky hostů vstřelil David Volek a jednu Cabák.

KLADERUBY – DOL. BEČVA B 2:0 (1:0)

V prvním poločase měli domácí více šancí, ale trefil se jen Lukáš Gerla. Hosté se zlepšili po obrátce, ale stříleli jen slepými náboji. Klid do domácích řad přinesla střela Lukáše Gerly, kterou tečovali obránci do vlastní branky.

VEL. LHOTA – JABLŮNKA B 4:1 (2:0)

V zápase nevalné úrovně měli domácí mírnou převahu, kterou korunovali brankami Martináta, Maléře, Ptáčka a Hrabovského. Za hosty na 2:1 snižoval z penalty Pavlica.