SKUPINA A

JANOVÁ B – LIDEČKO B 5:0 (4:0)

Domácí hráči po celý zápas měli jasnou převahu a soupeře prakticky k ničemu nepustili. Dvakrát se trefil Gajdoš, po jedné brance přidali Ekart, R. Kovařík a Kovalčík.

STŘELNÁ – LAČNOV 1:2 (1:0)

Ve vyrovnaném prvním poločase se ujali domácí vedení 1:0 díky přesné trefě Filáka. Druhý poločas již patřil hráčům Lačnova, kteří dokázali zápas otočit. Tři body jim zajistili střelci Fojtů a Románek.

ŠTUDLOV – ZDĚCHOV 1:2 (0:0)

Domácí sehráli hodně nešťastné utkání a o bod přišli až dvě minuty před koncem. Po vyrovnaném prvním poločase byli hráči Študlova aktivnější a ujali se vedení 1:0 brankou Michala Rohana. Hosté záhy vyrovnali Zdeňkem Matuškou. Zápas, který s přehledem řídil sudí Nuc, měl nečekané vyvrcholení. V 88. minutě se šťastnou ranou trefil Pavel Novák a Zděchov se radoval.

SKUPINA B

POLIČNÁ B – MIKULŮVKA 0:1 (0:1)

Branka Šebesty po půlhodině hry se ukázala jako rozhodující. Domácí se sice zlobili na sudího Juřicu, že brance předcházel faul na domácího hráče, ale nepískalo se. Poličná ve druhé části měla velkou převahu, ale výbornou obranu soupeře nedokázala překonat.

JASENICE – JABLŮNKA B 5:3 (2:2)

Hosté přijeli pouze v devíti hráčích, čehož domácí využili k brzkému vedení 2:0. Jenže potom přišlo podcenění a v 72. minutě to bylo 2:3, když se třikrát trefil Machala. Závěrečný šturm Jasenice ale přinesl výsledek, neboť hosté odpadli fyzicky. Za domácí byl třikrát úspěšný David Varga, po jedné brance přidali Volek a David Varga.

VELKÁ LHOTA – JUŘINKA B 2:1 (1:0)

Vyrovnaný zápas skončil šťastným vítězstvím domácích. Ti se ujali vedení již v 5. minutě Labajem. Hosté vstoupili výborně do druhé půle a již ve 47. minutě Chocholatý vyrovnal. Deset minut před koncem rozhodl o třech bodech přesnou trefou Bolf.

KLADERUBY – JARCOVÁ 0:2 (0:0)

Souboj posledního s prvním měl více vyrovnaný průběh, než se čekalo. Branku v prvním poločase diváci neviděli, zato hned po obrátce se radoval favorit. Trefil se Erik Klvánek. Kladeruby bojovaly alespoň o bod, byly blízko vyrovnání, ale v 89. minutě hosty definitivně uklidnil Pavel Bártek.