JANOVÁ B – ŠTUDLOV 3:1 (2:0)

Hosté se po celý zápas bránili soustavnému tlaku domácích a tři inkasované branky jsou pro ně ještě milosrdné. Ve 23. minutě unikl po křídle Gajdoš a jeho centr proměnil v první branku David Kovalčík – 1:0. Ve 39. minutě se k odraženému míči dostal Potočný a z hranice šestnáctky propálil hradbu těl – 2:0. Čtvrt hodiny před koncem samostatnou akci zakončil přesnou střelou Gajdoš. O minutu později chyboval domácí gólman Kopecký a Vácha snížil na 3:1.

ZDĚCHOV – STŘELNÁ 1:1 (0:0)

Domácí předvedli festival zahozených šancí, a tak se nemohli divit, že od 50. minuty prohrávali 0:1. Trefil se Filák. Deset minut před koncem střelecké trápení protrhl Borák a vyrovnal. V závěru mohli domácí strhnout vítězství na svou stranu, ale další tutovky zahodili.

RATIBOŘ B – LAČNOV 2:2 (0:1)

Hosté z Lačnova domácí v prvním poločase hodně zaskočili a byli to právě oni, kdo byl pánem na hřišti celou první půli. Do vedení je dostal v 5. minutě Tomáš Povaleč 0:1. Poločasový výsledek byl pro ratibořské hodně milosrdný, neboť hosté zahodili ještě několik vyložených šancí. Do druhého poločasu po rázné domluvě trenéra a dvojitém střídání jako by na hřiště vlítlo zcela jiné mužstvo. Domácí soupeře zatlačili a vytvořili si několik šancí. Jenže platilo: nedáš – dostaneš. V 55. minutě našel skulinku v otevřené obraně Lukáš Krajča a bylo to 0:2.

O dvě minuty později přišla blesková odpověď z kopačky Tomáše Adámka – 1:2. V 65. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu za ruku, jenže brankář hostů Konvičného vychytal. V 73. minutě se kopala další hodně přísná penalta za faul, který viděl jen rozhodčí Žilinský a tímto nepřesným verdiktem hosty hodně poškodil. Ti se na něj po právu zlobili. Fojt vyrovnání odmítl a penaltu nastřelil do břevna. Další šance domácích pochytal skvěle chytající Ondřej Majnuš. Když už to vypadalo, že si Lačnovjané odvezou všechny body, tak se v 94. minutě z voleje napřáhl Michal Mrlina a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:2.

POLIČNÁ B – VEL. LHOTA 1:1 (0:1)

Z řady šancí, které si vypracovali hráči obou mužstev, proměnili hráči po jedné na každé straně. Hosté šli do vedení ve 22. minutě Daňkem, osm minut před koncem vyrovnal Černoch.

JUŘINKA B – JARCOVÁ 3:1 (1:1)

Největší překvapení kola. Na vedoucí branku Nohavici odpověděl přesnou střelou z trestného kopu Bártek – 1:1. Hosté ve druhé části otevřeli hru a chtěli strhnout vítězství na svou stranu. Dva brejky Štengla a Kuběny jim ale udělaly čáru přes rozpočet.

KLADERUBY – JASENICE 4:0 (1:0)

Domácí se dočkali prvního vítězství v soutěži. V poli byla hra vyrovnaná, ale domácí ukázali, co je to efektivita. O radost ze tří bodů se zasloužili Valuch, Žlebek, Seidl a Kopřiva.

JABLŮNKA B – MIKULŮVKA 0:6 (0:3)

Hosté uštědřili Jablůnce totální výprask a zcela zaslouženě zvítězili. Domácí se zmohli pouze na tři nebezpečné hlavičky, jinak tahali za kratší konec. Tři branky vstřelil Jasný, dvě Zámrský a jednu Herber.
1. Jarcová 8 5 2 1 23:9 17
2. Mikulůvka 8 5 0 3 32:25 15
3. Poličná B 8 4 3 1 17:15 15
4. Jasenice 8 3 1 4 19:24 10
5. Jablůnka B 8 3 1 4 21:28 10
6. Juřinka B 7 3 0 4 14:12 9
7. Velká Lhota 7 2 3 2 17:18 9
8. Kladeruby 8 1 0 7 12:24 3