SKUPINA A
ŠTUDLOV – LHOTA U VS. B 1:5 (0:2)

Ve vyrovnaném utkání udělovali hosté lekci z produktivity a zvláště Valchář – autor čtyř branek byl při chuti. Pátý gól vstřelil J. Zgarba. Domácí měli střelce v Poláchovi.

ZDĚCHOV – HUSLENKY B 4:2 (1:0)

Domácí se ujali vedení krásnou brankou Matušky, ale během šesti minut druhé půle bylo vyrovnáno. Za hosty se trefili Brhlík a Krhovják, za domácí Michálek. Posledních 20 minut patřilo ale domácím, kteří brankami Michálka a Sekuly strhli vítězství na svou stranu.

STŘELNÁ – LAČNOV 2:2 (1:1)

V rychle hraném zápase se domácí ujali vedení brankou Brlici, za hosty vyrovnal Ryza. Potom si domácí Karel Liška vstřelil vlastní branku, ale v 85. minutě bod pro domácí zachránil Vrána.

LIDEČKO B – SEMETÍN 1:2 (1:1)

Ve vyrovnaném utkání v prvním poločase střílel domácí Blizňák a hostující Volek. Rozhodnutí přišlo v 90. minutě z kopačky Olšáka.

Dohrávka

SEMETÍN – HUSLENKY B 2:0 (1:0)

Po vyrovnaném začátku se po půlhodině hry trefil z trestného kopu Hořelka. Hosté ve druhé části toužili po vyrovnání, navíc se domácím zranili dva klíčoví hráči. Dramatickou koncovku vyřešil v 74. minutě Smilek, který vybojoval míč a sólo zakončil druhou, uklidňující brankou.

SKUPINA B
JUŘINKA B – JASENICE 5:4 (3:0)

Domácí si laxností zápas zbytečně zkomplikovali. Vedli 3:0, hosté snížili na 3:2, 4:3, vyrovnat již nestihli. Obě mužstva kopala po dvou penaltách. Do listiny střelců se zapsali domácí Matyščák, Kuběna, Strnadel, Nohavica a Jiří Šindelek. Dvě branky hostů vstřelil Kubrický, po jedné M. Varga a Starůstka.

DOLNÍ BEČVA B – RŮŽĎKA 4:1 (1:1)

Hosté doplatili na nedisciplinovanost a již v prvním poločase hráli bez vyloučeného hráče. Skóre otevřel v 10. minutě Vaníček, ale hostující Tvrdý vyrovnal. Vyrovnaný úvod druhé půle trval jen do 70. minuty. Potom neúspěšné vyběhnutí hostujícího brankáře potrestal Jurečka – 2:1. V 80. minutě se krásnou střelou k tyči trefil Jiří Růčka. Výsledek kompletoval v závěru povedeným lobem Sezima – 4:1.

JABLŮNKA B – MIKULŮVKA 2:5 (2:2)

Omlazená domácí rezerva stačila s dechem jen v prvním poločase. Navíc dohrávala bez dvou zraněných hráčů. Za domácí byli úspěšní Krist a Rott, dvě branky soupeře vstřelil Jasný, po jedné přidali Vinklárek, Zámrský a Herber.

POLIČNÁ B –VELKÁ LHOTA 4:4 (3:0)

Domácí se v 1. poločase dostali do zaslouženého vedení 3:0, ve druhém poločase zvolnili, hosté toho využili, a když v 91. minutě rozhodčí odpískal za ruku penaltu a hosté vyrovnali na 4:4, domácí přišli o tři body.

Branky: Filip Černoch 2, Filip Brabec, Milan Palička – R.Maléř 2, Hrabovský, Merta.

Dohrávka
MIKULŮVKA – KLADERUBY 2:2 (1:0)

Domácí se ujali vedení Zámrským, hosté vyrovnali po trestném kopu Žeravíka. Ještě jednou ale Mikulůvka vedla, trestný kop šikovnou hlavičkou tečoval opět Zámrský. Pět minut před koncem se krásně pod břevno z trestného kopu trefil Žlebek.