Z A skupiny má nakročeno k postupu Jarcová, která zvládla klíčový duel na hřišti rezervy Halenkova. Ve skupině B stejně tak klíčový duel zvládla Kladeruby, které se štěstím urvaly tři body v Mikulůvce a k postupu mají nejblíže.

odloženo na středu 27. května 17.00 hodin

ZDĚCHOV – LIPTÁL 0:4

Branky: Válek 3, Hořanský

HALENKOV B – JARCOVÁ 2:3 0:2)

Pro A skupinu vsetínské IV. třídy velice důležitý zápas, jehož výsledek zřejmě posílá Jarcovou do III. třídy. Hosté vedli 2:0 a pak pohrdli penaltou, Málem se jim to vymstilo. Domácí bojovali a srovnali na 2:2. Nakonec o třech bodech rozhodl čtvrthodiny před koncem Bártek.

Branky: Kovařčík, Žárský – Orság, Janovský, Bártek.

KRHOVÁ B – POLICE 0:3 (0:2)

Police „povinným" vítězstvím jako jediné drží krok s vedoucím Kladeruby a v posledních třech kolech mohou ještě zkomplikovat Kladerubům cestu do III. třídy.

Branky: Kubín Stanislav 2, Sedlář Dominik.

MIKULŮVKA –KLADERUBY 2:3 (1:0)

Jasný šlágr víkendu v této soutěži trochu se štěstím, nicméně spravedlivě vyhráli hostující fotbalisté. Domácí, kteří na jarní část trochu oslabili, v utkání s lídrem tabulky dvakrát vedli, ale nakonec vyšli naprázdno. „Po poločase jsme vedli 1:0 a pak ještě 2:1.Lepší jsme asi nebyli, hosté byli trochu fotbalovější a prokázali u nás kvalitu. Zaslouženě vyrovnali a pak trochu šťastně v poslední minutě urvali vítězství a tři body. Hráli dobře, je vidět, že mají naběháno," uznal sportovně kvality soupeře zástupce Mikulůvky Miroslav Riedel. Tři kola před koncem mají Kladreruby solidní čtyřbodový náskok před Policemi a právě tohoto soupeře Kladeruby přivítají nadcházející neděli od 15 hodin doma. Tanto zápas dost významně napoví, kdo půjde do III. třídy.

Branky: Jasný 2 – Lukáš, Pelc Marek, Škařupa

ZUBŘÍ B – CHORYNĚ B 4:0

Branky: Borák Jakub, Němec Jiří, Mičkal Marek, Blabla Michal

STŘÍTEŽ B – HORNÍ BEČVA B 3:1 (1:0)

Na první poločas ve Stříteži moc vzpomínat nebudou. „Sice jsme vedli 1:0, ale výkon to byl mizerný. V přestávce proběhla kabinou bouřka a ve druhé půli to bylo mnohem lepší. Přidali jsme dvě branky a šli do vedení 3:0, ale hlavně se výrazně zlepšila hra. Hosté pak jen v závěru korigovali na konečných 3:1," zhodnotiul utkání zástupce domácího družstva Ivo Chlevišťan.

Branky: Merta, Mičkal, Nerad – Hejný.

1. Kladeruby 13 10 1 2 46:19 32
2. Police 13 8 2 3 38:25 28
3. Zubří B 13 8 3 2 40:20 27
4. Mikulůvka 13 8 1 4 37:28 25
5. Střítež B 13 5 4 4 27:31 23
6. Choryně B 13 4 2 7 23:27 15
7. Velká Lhota 13 4 0 9 28:41 12