VAL.SENICE – KRHOVÁ 4:0 (2:0)

V poklidném zápase domácí neměli se soupeřem moc práce. Dvakrát se trefil Trochta, po jedné brance přidali Sucháček a Mňačko. Hosté v závěru trefili břevno.

CHORYNĚ B – ÚSTÍ 0:1 (0:1)

Domácí měli po celý zápas vytrvalou převahu, ale obranný val hostů nedokázali překonat.

Těm stačilo spoléhat na rychlé brejky. Jeden takový vyšel v prvním poločase Pechalovi, který chytrým lobem přehodil brankáře Kováře – 0:1.

Podobná akce ve druhém poločase skončila červenou kartou pro domácího gólmana a bylo rozhodnuto.

JARCOVÁ – PODLESÍ B 1:1 (0:0)

Sousedské derby přilákalo do hlediště více než 150 diváků, a ti v prvním poločase sledovali brankářskou exhibici hostujícího gólmana Milana Michuta staršího.

Domácím zlikvidoval pět tutovek. Po změně stran se hosté po skrumáži ujali vedení Petrem Adámkem v 54. minutě. Domácím se podařilo srovnat v 73. minutě pěknou hlavičkou Tomáše Kruse. V dramatickém závěru se ani jednomu z mužstev nepodařilo vstřelit vítězný gól.

HRACHOVEC B – LUŽNÁ 0:1 (0:0)

V první půli se hrál vyrovnaný zápas a domácí nastřelili břevno. Druhý poločas přinesl tlak Hrachovce, ale stačil jeden brejk Mišuna v 78. minutě a bylo vymalováno – 0:1.

JANOVÁ B – NOVÝ HROZENKOV 0:0

Domácí fotbalisté mohou litovat neproměněných šancí. V prvním poločase se v jasných tutovkách ocitli Bant, F. Trlica a A. Trlica.

Druhý poločas zahájili hosté aktivně a v 54. minutě trefili tyč. O sedm minut později zazdil domácí Potočný další šanci. Potom šli hosté do deseti, když jim byl vyloučen hráč. Ale ani přesilovku nedokázali domácí „paliči“ využít. V 88. měl na kopačce rozhodnutí domácí A. Trlica – nedal. Hned z protiútoku jej napodobil hostující Stupka. Své sólo zakončil střelou vedle. Zápas neproměněných šancí neměl vítěze.

POLICE – BYNINA 2:1 (1:1)

Hosté dobře začali a již v 5. minutě je poslal do vedení pěknou hlavičkou Stuchlík. Domácí vyrovnali ve 24. minutě. Pěknou akci Mikulenky se Zedkem zakončil Hlavica – 1:1. V 66. minutě vyrobila obrana Byniny chybu a Jan Zedek sólo zakončil přesně.

BRANKY – LESKOVEC 2:4 (0:2)

Domácí již v 5. minutě prohrávali 0:2, když se trefili V. Vlha a Hromada. Ve druhé půli kopali domácí dvě penalty a obě Pastorek proměnil – 2:2. Závěr ale patřil aktivnějšímu Leskovci. V 83. minutě se trefil Vychopeň a záhy i V. Vlha – 2:4.