Jasno ještě není o dvou sestupujících, namočených týmů je více – Hošťálková, Loučka, Leskovec ale také Růžďka či Liptál. Bude hodně zajímavé, které dva týmy budou muset balit kufry do úplného podpalubí – do IV. třídy.

VSETÍN III. třída

Dohrávka: 22. kolo

LIPTÁL – HOŠŤÁLKOVÁ 2:3 (2:2)

V pátečním utkání dvou sestupem ohrožených celků se nakonec radovali hosté, kteří si tak zachovali naději na záchranu.

Branky: Daňa, Tučník – Blizňák Martin 2, Gargulák

24. kolo

PRLOV – BYNINA 2:1 (1:0)

Souboj dvou jasných suverénů soutěže, kteří téměř stoprocentně společně postoupí do okresního přeboru, zvládli se šťastnějším koncem domácí fotbalisté. V Prlově sice Bybina začala odvážně a měla i více ze hry, ale jedinou branku první půle dali domácí – zařídil ji Břetislav Zicha – 1:0. Po změně stran nejprve hosté, kteří se netají cílem vyhrát soutěž, srovnali, když se trefil Pobořil. Poslední slovo ale měli opět domácí, kterým vystřelil vítězství 2:1 krásnou ránou Pavel Šťastný.

Branky: Zicha, Štastný – Pobořil.

LESKOVEC – ÚSTÍ 3:0 (2:0)

Průměrné utkání, ve kterém získali tolik potřebné body domácí fotbalisté. Ti šli do vedení brankou Martina Vlhy z penalty, další branky přidali Vlastimil Vlha a Lukáš Fojt. Hostům chyběli čtyři hráči základní sestavy, což se také na hře projevilo.

Branky: M. Vlha z penalty, V. Vlha, L. Fojt.

LIPTÁL – LOUČKA 1:1 (0:1)

Domácí zažili krušný start: 2. minuta, ruka ve vápně a hostující Sovák proměnil penaltu – 0:1. Korekce stavu z domácí strany přišla až za hodně dlouho, patnáct minut před koncem vyrovnal z trestného kopu Válek na konečných 1:1.

LUŽNÁ – VALAŠSKÁ SENICE 5:0 (3:0)

Valašská Senice si v minulém kole doma vyšlápla na vedoucí Prlov, ale tentokrát si v tygří kleci ani neškrtla. Lužná hraje v posledních kolech v pohodě, dává hodně branek a podle toho to také na hřišti vypadalo. Už v poločase vedli domácí 3:0, po přestávce přidali další dva kusy a bylo vyřízeno. Hosté, kteří posledních 25 minut dohrávali v deseti, toho v Lužné moc nepředvedli, mohli dostat i větší nálož.

Branky: Tajzler , Petr Matyáš, M. Filgas, J. Filgas, Sívek.

JUŘINKA B – KRHOVÁ 1:1 (1:0)

Branky: Šindelek Jiří – Grygařík

LAČNOV – KATEŘINICE B 4:2 (2:1)

Vyrovnaný zápas pro sebe strhli domácí. Už v poločase vedli 2:1 a po změně stran navýšili až na 4:1. Hosté už pak jen korigovali. Lačnov dohrával v deseti, za dvě žluté karty šel ven domácí Ryza.

Branky: Hrabina 2, Rumánek, Majnuš – Kašpar Radek 2.

1. Bynina 23 15 3 5 67:37 48
2. Prlov 23 15 3 5 45:28 48
3. Krhová 23 12 3 8 61:49 39
4. Lužná 23 11 4 8 62:52 37
5. Ústí 23 11 3 9 42:34 36
6. Lačnov 23 10 4 9 44:55 34
7. Valašská Senice 23 9 5 9 41:51 32