JARCOVÁ – KATEŘINICE B 1:3 (1:1)

Hosté byli fotbalovějším týmem a šli do vedení brankou Lukáše. Ještě do přestávky srovnal krok Drozd. Také ve druhém dějství byla rezerva Kateřinic důraznější v koncovce a to rozhodlo. Brankami Děckuláčka a Zbranka si připsala důležité vítězství.

HRACHOVEC B – CHORYNĚ B 4:0 (1:0)

Rezerva Choryně přijela v nedělním ránu do Hrachovce ještě v šoku po debaklu áčka. Od prvních minut se hrálo prakticky na jednu branku. V úvodu se zastřelovali Petr Cahlík a Miškařík. Ve 27. minutě Pernica připravil první branku pro Miškaříka, který dával do prázdné branky – 1:0. Další šance Hrachovec trestuhodně promarnil. Nástup do druhého dějství patřil Vargovi, který ve 49. minutě po vyšachování obrany zvýšil na 2:0. V 75. a 76. minutě přišly chvíle střídajícího Koliby, který se na hřiště vrátil po dvou letech. Nejprve připravil tutovku pro Vargu, záhy pro Petra Cahlíka – 4:0.

KELČ B – KRHOVÁ A 4:1 (3:1)

Nováček se na vedoucí tým soutěže vytáhl a uštědřil mu debakl.

Branky: Tomáš Hlavica, Petr Tomášek, Dušan Svoboda, Petr Herman – Grygařík.

JANOVÁ B – PODLESÍ B 1:4 (1:1)

Podlesanům se v Janové tuze líbí. Během víkendu domácím nastříleli deset branek. Po šestce áčku přišla v nedělním dopoledni čtyřka béčku. A zcela zaslouženě. Po úvodním oťukávání přišly gólové šance, ale brankáři obou týmů byli na místě. Góly přišly v závěru první půle. Ve 39. minutě kopal Potočný trestný kop a centrovaný míč doplachtil až do sítě – 1:0. V nastaveném čase kopal ze 25 metrů trestný kop hostující Bělocký a střelou přes zeď trefil šibenici – 1:1. V úvodu druhé půle se ve velké šanci ocitli domácí Dobeš s Potočným, nedali. O chvíli nato Janovjan Mikulenčák trefil břevno Michutovy branky. Z protiútoku hosté změnili stav na 1:2. K tyči se po odraženém míči trefil Petr Horák. Hosté utkání definitivně zlomili během dvou minut. V 73. minutě zvýšil Pavel Bělocký a o dvě minuty později pěkným lobem pečetil střídající Kozák.

LUŽNÁ – LESKOVEC 2:2 (2:1)

Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Ten první patřil domácím borcům – Janovi a Roberovi Filgasovi, kteří poslali svůj tým do vedení. Jan se trefil z penalty. Pavel Hromada dal hostům naději na druhý poločas. Ten jim opravdu vyšel. Soupeře zatlačili, byli lepším týmem. Body se nakonec dělily opět zásluhou Pavla Hromady.

LIPTÁL – HOŠŤÁLKOVÁ 2:2 (0:1)

V prvním poločase zpytoval svědomí domácí gólman, když podběhl lehký centr Ostřanského. Po změně stran přidal druhý gól Pala a domácí vyhlásili budíček. Tlak korunoval v 69. minutě kontaktní brankou Šimara. Potom se hráči Liptálu zlobili na rozhodčího, že jim neuznal vyrovnávací branku. Ta přišla až v 86. minutě z kopačky Válka. Nakonec se mohli radovat domácí i ze tří bodů, Gajdošík ale tutovku zahodil.

LAČNOV – POLICE 1:1 (1:0)

Domácí začali zápas mohutným tlakem, který korunovali ve 30. minutě brankou. Tu ale sudí neuznal pro domnělý ofsajd. Branka ale přišla o tři minuty později z hlavy Rumánka. Druhý poločas patřil hostům, kteří ale vyrovnali po sporném rohovém kopu. V 86. minutě se trefil Zbrožek. Remíza je ale spravedlivá.

1. Krhová A 5 4 0 1 18:8 12
2. Podlesí B 5 3 1 1 15:4 10
3. Liptál 5 3 1 1 12:9 10
4. Hrachovec B 5 2 2 1 13:4 8
5. Lužná 5 2 2 1 10:8 8
6. Police 4 2 1 1 8:5 7
7. Choryně B 5 2 1 2 14:14 7
8. Janová B 5 2 1 2 10:12 7